21229
  • drakeX
    #5792
    megpróbálhatod újratelepíteni, de ha az sem segít, akkor a mentésed rossz, ezt nem lehet megoldani:(
  • PhantomW
    #5791
    azt az Irdorath Csarnokai könyvet hogy leeht kinyitni mndig azt irja hogy nem lehet
  • CS@
    #5790
    Olvasd el a guidet fent a linkje.
  • Braveheart
    #5788
    44.03-as detonator
  • Braveheart
    #5787
    pl. Khorinisban a barakkban, asszem a kovácsnál.
    Nincs még vkinek ötlete? Nektek nem volt ilyen bajotok? Milyen konfiggal/driverekkel játszotok?

    A gépem:
    AMD Athlon XP 2000+
    512 mb 400mhz DDRRAM
    gef3Ti 128 mb
    WinXP
    40.03-as detonator, a 43.45-ös nem javított semmit a 30.82-essel meg nem megy a windows
  • Braveheart
    #5785
    nos, felraktam a 30.82-őt, eredmény: a windows el sem indul, kékhalál.... na jólvan
    tehát mindhárom detonator rossz. Most akkor mit tegyek? Ablakban hogy lehet játszani?
  • Braveheart
    #5782
    természetes ezzel sem megy. A jó .... életbe, hát nem hiszem el. A 30.82-es detonatorral mennek a mai játékok is? Ha igen akkor felteszem azt.
  • Braveheart
    #5781
    na mivel a 43.45-el nem megy, felrakom a 44.03-at, hátha...
  • Jano
    #5780
    Velem meg nem is beszélsz!
  • Hunnenkoenig
    #5779
    Gratula!
    Asszem legközelebb többet kell küldenem! ;-)

    Forditsd le nyugodtan azokat a szavakat is. En ugyis ellenörzök minden mondatot, hogy ertelemszerüen van-e forditva!
  • Braveheart
    #5778
    miért az sokat segítene?
  • drakeX
    #5777
    Sehogy. Csak egyet választhatsz a három közül.
  • drakeX
    #5776
    30.82-es...
    Legalábbis a készítők mindig ezt javasolják, ha a 44.03-mal nem megy jól. Egyébként próbáltál már ablakban játszani?
  • neménvoltam
    #5775
    Lehet. Varázslótanonc vagyok, de mikor leszek mágus?

    Még egy kérdés: van három küldi. Opolos és a könyvtár, Babo és a növénykert, Dyrian vétke.
    Ezek közül csak egyet tudtam megoldani a tűz próbája által. A többit hogy kell?
  • Braveheart
    #5774
    44.03-as
  • Braveheart
    #5773
    szerintetek melyik detonator jobb a játéknak? a 43.45-ös vag a 40.03-as?
  • drakeX
    #5772
    Minek nekd rúnakő? Úgysem tudsz még semmit kezdeni vele;-)
  • drakeX
    #5771
    Először is, én nem németből fordítok (nem tudok annyira németül), hanem angolból. Viszont tudom, hogy melyik szöveg hol hangzik el a játékban, csak mellékeld hozzá az előtte és utána lévő 2-2 mondatot (mármint ami a szövegedben előtte és után van). Ez ahhoz kell, hogy biztosan tudjam, hogy melyik szereplő szövegéről van szó. Így akár azt is meg tudom mondani, hogy mi az a kérdés/kijelentés, amire az adott szereplő ezzel a mondattal válaszol.
  • neménvoltam
    #5770
    Sikerült, úgyhogy thx!!!
    Csak találnék már egy rúnakövet.
  • drakeX
    #5768
    Esetleg próbáld éjjel, amikor alszanak.
  • drakeX
    #5767
    4-et.
  • Gergely3
    #5766
    Hany sarkanyt kell a 4. felyezetben megölni?
  • drakeX
    #5765
    Azokat a kifejezéseket mondjuk mondd el nekem. Nem hiszem, hogy sok olyan szöveg van a játékban, amit még nem láttam;-)
  • neménvoltam
    #5763
    Megpróbálom még egyszer, hátha valaki kihagytam.
  • drakeX
    #5762
    Hmm... akkor gondolom azoknak is adtál, akik Goraxnál dolgoznak, meg Garwignak, meg a pincében sepregetőnek. Biztos, hogy mindegyiknek adtál a templomban is?
  • drakeX
    #5761
    Folyamatban van, de még nincs.
  • neménvoltam
    #5760
    Már adtam neki is
  • CarajoEsp
    #5759
    Köszönöm. Az 1-hez nincs véletlen magyarítás?
  • drakeX
    #5758
    Jobb úgy játszani, hogy az elsőt is játszottad, de élvezhető önmagában is.
  • drakeX
    #5757
    Pedro a kolostor előtt?
  • CarajoEsp
    #5756
    Hi. Ha nem játszottam a Gothic1-el érdemes belekezdeni a 2-be? Vagy túl sok az összefüggés?
  • neménvoltam
    #5755
    Bakker de láma vagyok!!! Egyetlen egy kolbász maradt, amit nem tudok rásózni senkire. Már egy játékbeli napja próbálom kiosztani sikertelenül. Kinek adjam? Már a sajátomat is odadtam Babo-nak.
  • Braveheart
    #5754
    semmi, csak kidob, néha acces violation hhibaüzenet
  • drakeX
    #5753
    Van valami hibaüzenet, vagy még az sem?
  • drakeX
    #5752
    Azóta már tudok helyesbítni, nincs még 15-16 sem (sokkal inkább 12)... Az első fejezetben pont nem emlékszem egyre sem. De ha már úgyis csatlakoztál, akkor nyugodtan menj át a második fejezetbe, és Goraxnál lesz rögtön (asszem 2 is). A második fejezetben Lutero is azt ad a küldijéért (mindenki másnak gyűrűt), és kapsz egyet a bányavölgyben is, amikor kiirtod a Lopakodókat a vízesésnél.
  • drakeX
    #5751
    Megöltél minden szörnyet? Gondolok itt az orkokra, árnyékfutókra, ragadozókra, zombikra, wargokra, fekete goblinorka, tárnarák harcosokra, meg a többi 1. fejezetben 'nehéz' szörnyre. Én néhány csontvázon kívül mindet megöltem, és megcsináltam az összes küldetést, amit az első fejezetben meg lehetett oldani.
  • drakeX
    #5750
    Bocsi, pillanatnyilag nem rendelkezem alternatív megoldással.
  • Braveheart
    #5749
    nekem CSAK win xp van a gépemen
  • Braveheart
    #5748
    Ha a militiába tartozom, fogok majd jobb páncélokat kapni(úgy mint a gothic 1-ben)?
  • CS@
    #5747
    Egy barátomnál szintén borzalmasan futott azaz nem futott mert 5percenként fagyott.
    Nála megoldást hozott a WinXP feltette másodiknak és azzal hibátlanul megy.
    Tudom ez nem a legjobb megoldás ,de a Gothic csak megér még egy Op.rendszert.
    Aztán ha beleunsz a Gothicba majd leszeded azt is.
    Amúgy nálam hibátlanul fut ME-vel ,de úgy látszik ez változó.