21229
  • yal
    #8336
    nem fog megjelenni ugyanis meghalt a projekt vezetoje, sosem lesz tobb gothic azokat amiket mar megvettek mind elkobozzak es elegetik!
  • tibor16
    #8334
    "Tibor 16: Hát én akárhogy néztem, nekem nem hozta be az "m" billentyűvel" én meg akármit csinálok, nem hallgat el a zene, -idönként ki is rúg az asztalra, -vagy jön a kék halál (XP 512 MB ram, ATI 8500, P4-2,4)
  • tibor16
    #8333
    Jaa és lemaradt az előző végéről a smylie.
  • tibor16
    #8332
    Pedig van, a 3. fejezetnél Hanna megkér, hozd el Brahimtol. A piramis mögötti barlang van bejelölve - én azt már az 1 fejezetben kifosztottam.
  • Hacker
    #8331
    Tibor 18: Miféle kincses térkép? Én semmi ilyet nem találtam. Legalábbis a 4. chapterig. (Mi bajod az x-ekel?)

    Shaman:Igen, igen. Persze én is tudtam, hogy hol vannak a bányák, nem is erről van szó. Csak tudni akartam, ez hiba-e, vagy így kell lennie. Mindenesetre kössz, most legalább egyel kevesebb hibát tudok a gameben Bár még így is akad ezerszámra
  • spatz
    #8329
    Aki tud egy kicsit angolul, itt mindent megtalál
    http://gothic2central.com/site/index.php
    Game information menüben minden van (összes térkep, ládák kinyitási kódjai, fegyverek....).....sőt lehet regisztrálni magad magyarul....
  • tibor16
    #8327
    Nem, nem volt, -el tudtam adni. De nekem a kincses térképen kívül, semmi jelölés nincs a térképeken. Méééghogy x-ek....???
  • Shaman
    #8326
    Igen,nekem is ez volt,egy idö után,vagy eltünt,vagy átváltott a térkép. De tök 8 mert tuttam hol vannak a bányák.
  • Hacker
    #8325
    Tibor 16: Hát én akárhogy néztem, nekem nem hozta be az "m" billentyűvel

    Shaman: Lehet hogy csak néhány X van a bányavölgyös térképen, de például, ha a szent oltáros térképet akarod használni khorinsban (amit a templomban adnak), na az már nem jó. AZ tele van jelekkel.

    Más:Amúgy nekem, (szerintem programhibából) Garond térképe, a 3. chapterban, átváltott rendes, X-ek nélküli térképre. Bár az "m" betű lenyomása után továbra sem hozta be sőt, még eladni sem tudtam (halál komoly. Nem tudtam eladni). Neketek volt már ilyen?
  • Shaman
    #8324
    Az a tele van jelekkel mindössze a bányákat jelöli
  • tibor16
    #8323
    Nekem működik az M gomb a Garond térképpel is, csak az kell hozzá, hogy 1 x megnézzem, utánna ha nem váltok az eszköztárban, tehát rajta maradjon akijelölés. Igaz, így macerásabb. A másikat meg nem tudtam.
  • Hacker
    #8322
    Teljesen felesleges térképet vásárolni. Tanuld meg a lockpickelést (aminek úgy is hasznát veszed), és akkor minden térképet megszerezhetsz ingyen.
    Khorins térképét, a kikötőben, a térképrajzoló házában találod meg, egy ládában.
    A bányavölgy térképét, abban a szobában, ahol Garond ül. Lejjebb (Oric és Parcival mellett) van egy láda. Itt megtalálhatod a térképet.
    "Megjegyzés:Ha milica vagy, simán kinyithatod, nem szólnak érte. De ha zsoldos, vagy tűzmágus vagy, várd meg az estét. Mikor Oric és Parcival már alszik, kinyithatod a ládát (Garond nem szól érte. Kissé vak az ipse :) )"

    Amit a küldetésekhez adnak, az nem jó, mert az "m" betű lenyomásával az nem jön be, ráadásul tele van jelekkel.
  • Botond #8321
    de a térképész is árulja a kikötő negyedben egy idő után,nem tom a chapter2ben is árulja e,de a 4ben már árulta :-)
  • raziel.
    #8320
    oksa
  • tibor16
    #8319
    A bányatérképet, a bányavár ura adja, amikor elvállalod a küldijeit :)
  • raziel.
    #8318
    Valaki plíz:D
  • tibor16
    #8317
    Ja és van bennt 10 felhasználható tanulópont is :)
  • tibor16
    #8316
    Nem voltam gépközelben, -de most küldöm :)))
  • raziel.
    #8315
    Van egy gondom:DD
    2. chapter-ben vabgyk és a bányavölgyben, tehát a harmadik térképet hol lehet megvenni?
    pls valaki ha tud gyorsan seggitstsen.
    köcc:D
  • Hacker
    #8314
    ÉÉÉÉÉÉÉS ITT VAGYOK.
    Visszatértem. És játékra kész vagyok :)
  • ricsi1
    #8313
    ?
  • comet
    #8312
    [email protected]

    jó lesz kösz :)
  • curse
    #8311
    'C'
  • tibor16
    #8310
    Pont a 4. pályán vagyok, lovag, 80% egykezes asszem 82% erő, 84% ügyesség, 60% számszerij, 31-es szint. A sárkányokhoz még nem nyúltam, Khorinis-t pucoltam ki a mindenféle betolakodótól. Ha innen jó a mentés, küldhetem. Írj egy ICQ számot vagy E-mail címet...
  • ricsi1
    #8309
    ááá...
    köszi szépen!csak flashgettel nem jött le!
    most már jó!nagyon köszi!
    még egyet megmondana vki,hogyan turom megnézni tapasztalati pontjaim számát?
  • ricsi1
    #8308
    helló!
    az a baj ,hogy az már nincs fent!
  • comet
    #8307
    hmm emberek kellene valahonnan save....
    a sárkányokat öltem nagyban már csak win reinstall volt és nem akarom az egészet elölről kezdeni, nincs rá időm....:(
    Tudna vki segíteni esetleg ?
  • Botond #8306
    de
  • yal
    #8305
    A .pdf az nem az Acrobat Reader?
  • yal
    #8304
    Braveheart lattam map hogy morrowind forumon is irtal, biztos tucc morrohoz vmi magyar oldalt ahol nem csak a fökuldetesek vannak leirva, hanem nehany mellek is, esetleg vmelyik házé
  • Bandew
    #8303
    Hali! Bocsi, tudom hogy nem ide tartozik, de a *.pdf fájlokat milyen programmal kell elolvasni, vagy megnézni?
  • drakeX
    #8302
    sehogy.
  • drakeX
    #8301
    hmm...
    te vagy az első, aki visszakérdezett

    hmm...
    naszóval...
    Start->Programok->Internet explorer...
    http://www.gamecopyworld.com (help)
    gcw#1 (help) -> ENTER (help) -> Gothic 2 (fent a középső felsorolásban a bal oszlopban az utolsó előtti, help) -> Gothic 2 v1.31 [ENGLISH] No-CD/Fixed EXE (help)
    előugró ablakban 'mirror#1' help)
    ezt szépen letöltöd, és kicsomagolod a gothic2 /system könyvtárába (felülírsz mindent), majd, ha van ott ar.exe, akkor azt LETÖRLÖD.
    és ennyi, készen is vagy. ja, még valami: KEZDJ ÚJ JÁTÉKOT, VAGY SEMMI NEM SEGÍT RAJTAD.
  • tibor16
    #8300
    Jaja, -ez a legjobb benne, hogy még mindig tart, még mindig tart, még mindig....- mint egy jó könyv...
  • Tequila
    #8299
    En olyan sorrendben oltem ahogy Oric mondta, hogy hol lehet meg sarkany...
    Ja es magyaritas nincs fenn ugyhogy tuti nem amiatt volt, es en is minden sarkany utan visszamentem jelenteni.
    De mind1 mert igy is vegig tudtam vinni, vegre kesz, ilyen hosszu jatekkal meg nem jatszottam :))
  • Braveheart
    #8298
    Nekem az a kérdésem hogy az old mapon a kastélyban, hogy lehet felmenni gomez régi házának a tornyába?
  • Jony
    #8297
    Köszi! Ha 10-szer nem néztem ott akkor egyszer se azert remélem meg van még és nem tünt el.
  • Jony
    #8296
    Ha ez se megy akkor valószinüleg rosszak a cd-k. Vegyél újat vagy vedd meg az eredetit.
  • Jony
    #8295
    Ricsi a te esetedben szerintem ott lesz a probléma. Hogy a crackelést mondjuk nem windows Commanderrel csinálod hanem áthuzogatod az asztalon. Mást már nem tudok elképzelni. Szóval tölts le egy windows commandert töröld le megint a gamet, majd másold be a crackot de a commanderrel és ne az asztalon huzogasd a mappába.
  • ricsi1
    #8294
    helló!
    nemtudom ki írta,hogy töröljem le azán másoljam vissza a játékot,de megtettem a crack-bő beraktam
    mindet de nem jó a játék(még mindik "copy protection error")..
    légyszi segítsetek!