21229
  • Jacky
    #8293
    Ja, és mindegyik után visszamentem jelenteni a várkapitánynak + beszélni Oric-kal meg a mellette lévő emberrel.
  • Jacky
    #8292
    En ebben a sorrendben öltem meg a sárkányokat: Kősárkány, Mocsári Sárkány, Jégsárkány, Tűzsárkány. Így nem volt semmi gond.
  • R@in
    #8291
    Bemész, elcsámpázol balra, és a földön van az ajtó előtt.
  • Tequila
    #8290
    Beszeltem a jegsarkannyal mar, de megolni nem tudtam, az eye pedig feltoltve maradt, viszont a quest megvan, es mar chapter 6ban vagyok :)))
  • Jony
    #8289
    Help Valaki megmondaná gyorsan, hogy hol találom a könyvtar kulcsat pontosan a kolostorban? Leirásba valami baloldali parkany van de én nem latok ilyet.
  • Randal
    #8288
    Sziasztok!

    No, idekerültem net elé, de nem sokáig.

    Hunnenkoenig:

    A munkát amit kaptál csak illeszd be a megfelelő sorba, max wordben nézd át a helyesírást.

    Jó lenne ha a teljes magyarított txt-t elküldenéd majd vmikor a mailcímemre, mert akkor tesztelném valamennyire a szöveget.

    Köszönöm mindenkinek a munkáját és a segítségét!
  • Hellhammer
    #8287
    Én az Ork Slayer-t (ha arról a kardról van szó ami 65 erő és 65 sebzés) teljesen egyszerűen szereztem meg. Azt a küldetést csináltam, amikor valakinek a számszeríját kell visszaszerezni. Itt ahogy mész a tó felé, jobbra egy kis beugrónál van a piramis (2 madár van a beugróban). Itt simán bementem, lent volt 3 Black Goblin de ahogy elfutottam fel a piramisra, nem követtek. Fent láda kinyit, kard kivesz, vissza lefut. Nulla sebződéssel szereztem meg :) Ekkor voltam 5. szintű. Azért valószínű, hogy később még vissza fogok menni gyakni egy kicsit :)
  • Shaman
    #8286
    Mondjuk az CSAk chapter 3!!! Logikus is mivel chapterenként egyre jobb fegyvereket árulnak.
    De addig (pl chapter 1-ben) elég jó szolgálatot tehet.
  • Shaman
    #8285
    Bug többeknél is elöfordult,valszínüleg a magyarítás hibája.
    Nálam nem volt ilyen problem,a fö gond,hogy fel kellene ismét töltened a szívével a mittoménmit,mert chapter 6-ban nem fogsz tudni továbbjutni egy részen.Próbáld meg,hogy eccerüen meg sem támadod,s nem is beszélsz vele,elvileg akkor feltöltve marad a mittoménmi.Csak nemtom akkor a gamma elfogadja-e a questet.Esetleg töltsd vissza vagy szedd le a magyarosítást,jobb ötletem nincs.
  • Shaman
    #8284
    sehogy.csatlakoznod kell.
  • curse
    #8283
    Bazzeg most, hogy mondod, hogy zene, most jovok ra, hogy eddig zene nelkul kentem ;) Eszre se vettem... Mostmar be is szaggat :) Lehet megin le kene loni. Pedig jo kis hatterzeneket irnak, az elso resz zenejere meg mindig full emlexem.
    Meg most jut eszembe, most lettem master egykezes fegyveres, es megszereztem az orc slayert, de baz sokkal nehezkesebben harcol ez a nyomorek. Nektem nem volt ilyen erzesetek? Egyebkent, nemtom kiter-e ra a leiras, de az orc slayert nemcsak megszerezni lehet a piramisnal, hanem az Onar farmja fele vezeto uton levo kocsmaban is meg lehet venni a harmadik chaptertol. En pl meg nem is mentem el a piramishoz, nemtom mer vagyok ilyen hulye
  • Shaman
    #8282
    30-as minmum dex kll hozzá,hogy ki tudd zsebelni öket.
  • curse
    #8281
    Amikor elmesz Dexterhez, hogy mit akar toled (Onar hazatol nyugatra), a bandit-bandaja teruleten van egy kisebb banya, par minecrawlerrel meg minecrawler-warriorral. Ott talalsz 5-6 ore nugettet. Ennyi eleg is, asszem Bennett 5-ot ker toled, amikor megkerded a varazsfegyverekrol, es ebbol 2-ot vissza is ad. Ezen kivul a ValleyOfMinesban talaltam 1 darabot, bar en meg csak a 3. chapterben jarok.
    Ez a kovacsolas dolog engem is erdekelne bovebben, van mar nalam ore, de csak sima self-forged swordot tudok csinalni. Gondolom, kell a varazsfegyverekhez tovabbi hozzavalo, de azt nem irja sehol, hogy mi. Vagy csak a sarkanyoloket lehet igy megcsinalni?
  • Tequila
    #8280
    Hali!
    Hatalmas problemam van, dragon hunter vagyok, megoltem 3 sarkanyt (mocsari, ko, tuz), es a jegsarkanyt nemtom megolni, sebezhetetlen, es ugy viselkedik a progi mintha megoltem volna minden sarkanyt, es ezt jelenteni is tudom a varban.
    Sylvio ott all a kapuba a jeges resznel es arra var hogy megoljem a sarkanyt, es mindig visszakuld hogy csinaljam tovabb...
    Mit tegyek?
  • Jacky
    #8279
    Általában a bányákban szokott lenni. Ahol a rovarszörnyek is vannak (most nem jut eszembe a nevük) amiknek a páncéljából Wolf vértet tud csinálni. Valami ...crawlerek. Ja megvan, minecrawlerek :)
    Találtam egy pár magic ore-t ládákban is.
    Kovácsolásnál attól függ, mennyire vagy jártas benne. Azaz mit tanultál eddig.
  • Jony
    #8278
    Valaki meg tudná mondani hol találok magic ore-t amiből állitólag a varázskard készül? Meg az is érdekelne kovácsolásnál mitől függ, hogy egykezes ill. kétkezes fegyvert csinalok.
  • Jony
    #8277
    Mindegyik kötelező darab. Viszont ha nem vagy angolból profi akkor én inkább ezt ajánlanám. Mert itt a kültéri harc is jó játék. Nekem Morro ba az nem tetszett, hogy nagyon tápos karaktert lehetett csinálni és emiatt teljesen élvezhetetlen volt a kültéren a szörnyek kiirtasa. Ott inkabb az olvasgatás és a sztorik megoldása lehet jó.:D
  • elmo
    #8276
    hello! santino: úgy tudod őket könnyebben kizsebelni, ha magasabb a dexterity-d. A vérkelyhek megszerzéséről olvasd el a fenti végigjátszást. (Én is szeretnék ezúton gratulálni és köszönetet mondani a végigjátszás készítőinek, nagyon jól sikerült). Viszont lenne egy olyan kérdésem ugyanezzel kapcsolatban, hogy az utolsó kelyhet, ami Lord Hagen-nél van, hogy tudom megszerezni mielőtt csatlakoznék valamelyik táborhoz? Nem nagyon látnak szívesen az őrök egy szabadúszót... Vagy csak akkor lehet?
  • ricsi1
    #8275
    HACKER!
    légyszi küldd el a crack mappából a másikat is.
    előre is köszi.
  • Braveheart
    #8274
    Engem 512 MB 400MHZ-DDR rammal is kidob sokszor... gondolom a zene miatt ahogy vki írta nemrég.
  • Hacker
    #8272
    Nah. Elmentem nyaralni. A jövő héten találkozunk. Addigis jó játkot mindenkinek. Csá!
  • R@in
    #8270
    Nagyon pöpec a játék, nekem ez volt az első ebben a műfajban és iszonyat bejött.
  • DIEGO
    #8268
    Sajnos egy rossz hir! Az ADD-ON Version(DIE NACHT DES RABEN: A HOLLO ÉJSZAKÁJA] megjelenése csuszik. A beigért 20.08.03 nem reális waloszinüleg 1-2- héttel késöbb.
  • aron
    #8266
    Ezt melyik fejezetbe csináltad? És kösz!
  • Shaman
    #8265
    "- az irányítást igen csak szokatlannak tűnhet" Ez kétségtelen így van,de aki játszott Gothic 1-el annak nem.
    "- a játék elején az ellenfelek sokkal nehezebben győzhetőek le mint a vége felé. Szerintem ezen a téren nem nagyon találták meg az egyensúlyt" Hát ezzel vitatkoznék. Melyik játékban jó az ha az egészet végigkínlódod? Mi értelme fejleszteni a karaktert,ha MINDIG ugyanolyan nagy kínnal ölsz meg mindenkit???
    Elismerem a fire rain és társai kissé táper lett,s valóban picit emelhettek volna a vége felé lévö lényeken,de ez szvsz csak chapter 6-ra igaz. Föellenfél elég kaki volt meg sem sebzett,s 3 v. 4 fire rainbe bele is halt.
  • raziel.
    #8264
    Köcce.
    nem lusta vagyok csak már megvettem mindenkitől.....
  • Shaman
    #8263
    Alkimistáktól.Ignaz,Constantino,Sagitta,stb. A kolostorban is árulnakmeg a felsö városban is,egyébként mié nem nézed meg az árusok készletét? Olyan lusta vagy?
  • raziel.
    #8262
    Pls valaki majd válaszoljon:
    3-mal lejjebb:D
  • curse
    #8260
    Sajna en se tudtam kiprobalni a Morrowindet, mivel a gepem kb harmada egy ilyen jatek kovetelmenyenek. A g2-t is csak a tesom gepen tudom jatszani, de arrol (marmint a jatekrol) csak jot tudok mondani, mindenkeppen ajanlom, mert telleg kurva jo, ahogy az 1 is, csak ahhoz nem kell Paks, eleg egy kisebb eromu :)
    Az egyetlen negativum, hogy neha telleg hajlamos kivagni az asztalra, vagy csak ugy lefagy, de ilyen csodabugot meg nem tapasztaltam, hogy eltunik valaki vagy ilyesmi. Remelem nem is fogok :)
  • raziel.
    #8259
    Csa.
    Valaki pls irjon vissza gyorsan:))
    honnét lehet sok laborüveget találni, venni, mert csinálni akarok potiont de kb van 20 db üvegem és azokba még kell majd erő elixir stb.
  • CarajoEsp
    #8258
    www.morrowind.com
  • Braveheart
    #8257
    tudod ám mi a kaka...
  • Braveheart
    #8256
    www.morrowind.com

    el nem hiszed mekkorát lestem amikor olvastam hogy nem ismereda morrowindet... ez az egyik legjobb játék amivel valaha játszottam!
  • Hacker
    #8255
    Melyik az a Morrowind? Akárhogy töröm össze a fejem, nem jövök rá. Mondjatok már róla valamit, vagy adjatok egy linket, ahonnan elolvashatom.
  • Hacker
    #8254
    Ha valakinek sikerül leszednie a Gothic 1-et, megoszthatná velem, honnan
  • Jacky
    #8253
    Mindkettő kurva jó! Nyomd végig!!
  • Mike
    #8252
    Morrowind kaka
  • Nasheem
    #8251
    Sziasztok!
    Segítsetek nekem dönteni. Agyalok rajta hogy Morrowind vagy Gothic2. Még egyik játékkal sem nyomtam. Tudtok érveket pro és kontra?
  • Shaman
    #8250
    Tovább tudsz menni,ök nem számítanak,de azért óvakodj olyan chapter 5-ig az NPC-k nagy irányú lemészárlásától.Én akkor kezdetm el kinyírni mindenkit,mikor a legénységem,meg a kapitányom már a hajón volt,s csak rám vártak.Akkor már úgyis mind1,mert csak visszaméc a hajóra,oszt jön chapter 6.Szal ekkor már akár mindenkit kinyírhatsz (már akit lehet,fő karakterek sebezhetetlenek)
  • Wanted
    #8249
    Sziasztok!
    Ha valakinek sikerült leszednie a Gothic1 magyarítását, megoszthatná velem az infót, hogy hogyan.
    ???