21229
  • Jony
    #8575
    Hát ha van mentésed elöbbről akkor szerintem csináld egyenként sorrendbe ahogy parcival mondja., és jelentsd ha kivégeztél egyet először garondnak utána Parcivalnak.
  • Galy
    #8574
    megtörtént ez is

    :(
  • Jony
    #8573
    Jaja akkor lehet azért genyáz mert már kinyirtad a legerősebbet, a jégsárkányt. Na meg mindig vissza kell menni bejelenteni az arcnak /parcicval/, hogy végeztél az egyikkel és utána ő mondja melyik következik!!
  • Galy
    #8572
    jég
    tűz
    mocsári


    az én sorrendem
  • Galy
    #8571
    sorrend?????

    nem tartottam be!

    kellett volna???

  • Jony
    #8570
    Hát ez több mint undoritó de sajna ebben én nem tudok segiteni:(( Érdekes hogy titkon pont emiatt paráztam a kősárkánytól. Aztán nekem mégis sebesült elsőre. Nem lehet hogy nem tartottad be a sorrendet? mocsári kő tüz jég..
  • Jony
    #8569
    Szóval mondjuk diablonál érthető a nagy tápverseny, mert ha egy pontot félreosztasz akkor hell szinten már nem is állja meg a helyét a figura. De itt mi értelme van???
  • Galy
    #8568
    és attól tartok, hogy miatta nem tudom folytatni a kalandot...
  • Galy
    #8567
    de engem kurv@ra idegesít!!! :)

    3 sárkány elsőre legyaktam, ezzel meg nem tudok SEMMIT sem kezdeni...:(
  • Jony
    #8566
    Akkor a te sárkányod tényleg kő kemény.:D Egyébként érdekes, nekem egy kőgólem csinált ilyent az első térképen azt hittem azért van ez mert kőből van. Aztán a végére csak kinyirtam azt is.
  • Jony
    #8565
    Nem is értem mi ez a nagy elszállás a tápolás terén. A magyaritás oldalon is a guide-be, hogy varázslónál csak ezeket meg azokat érdemes megtanulni. Totál olyan a játék, hogy simán végig lehet vinni akkor is ha a gyengébb varázslatokra pakolsz, illetve félreköltesz pár pontot. Szóval ott ül az ember, és minden lehetséges segitséget térképet tárgymutatót stb. felhasznál annak érdekében, hogy minél jobban szétfullozza az arcot azt utána nekiáll sirni, hogy gyengék az ellenfelek.:D
  • Galy
    #8564
    35. szinten vagyok...
  • Galy
    #8563
    megtörtént, beszélgettünk, és utána hiába püfölöm, hiába küldöm rá a tűzgolyókat SEMMI!

    további ötletek?
  • Galy
    #8561
    Hi!

    Egy kérdés : Pen***** nevű sárkányt, aki asszem kőből van, miért nem tudom megsebezni?

    Mágiával sem!!!

    Hmmm? Valaki?
  • Hacker
    #8560
    Tudom. Curse már mondta. Ez eszembe sem jutott, igaz, már régen játszottam a játékkal. Feladtam:( Mostanában a neten lógok.
  • Hacker
    #8559
    (Bocs az ábráért, de nemtaláltam jobban )
    Azért nem hinném, hogy olyannagyon szerencsétlen vagy, hogy elkapod a célpontot, megpróbálod rajtatartani, és megnyomod a "lock target"-et (tedd kézre. pl.:e vagy f)
  • Hacker
    #8558
    A tánarák harcos, tényleg nagyon kemény ellenfél, engem is mindig megizzasztanak. De Dextert és egész bandáját, érdemes megölni. Persze ne harcolj velük egyszerre, mert kibeleznek.
    Először nyírd ki Dextert, ezután, majd jönnek be a többiek a házba szépen sorban. Ha elég gyorsan végzel velük (ami nagyon egyszerű), akkor mindig, maximum 3 emberrel kell harcolnod. Aztán egyszer elfogynak. Csak néhány marad, akikkel akár egyszerre is megküzdhetsz :)
  • Hacker
    #8557
    Ok. Bocs, csakhát egy kissé kiakadtam. Velem még nem volt ilyen, ez volt az első. Máskor megnézem kinek a nevén jelentkeztem be (remélhetőleg több ilyen nem lesz)
  • Hacker
    #8556
    Hát előfordult...
  • Botond #8555
    hehe,akkor peches vagy :-) nekem vmi 174es erővel lvl36os csávókámmal 1 kezessel(szent paladinos kard) 3ból elhasalt :-) mind3 criticalozott ;-)
  • Mike at home
    #8554
    ja es azert maradt meg pont, a 6. fejezetben felnyomtan a crossbow-ot is 90-re (tehat bow 60), de ennek nem sok ertelme volt
  • Mike at home
    #8553
    ne ide se merem irni, mennyi ponton volt, mertr megmondom oszinten, hogy en qrva lusta vagyok 20x nekimenni egy jateknak, meg idom sincs ra, szoval en azert kihasznaltam a program "sebzodeskor nem tunik el az ital amit iszunk" bugjat, es a tp-ket inkabb a kezsegek fejlesztesere koltottem (ez vmi iszonyat draga) amit egyebkent nem tehettem volna meg
    2h 100%, 1h 60%, crossbow 60%, bow 30%
    100 str, 200 dex, 157 mana, 700 eletero (ez a vege)
    mondjuk lehet, hogyha nem a kulonbozo alkatreszek kinyereset tanulom meg, hanem dex meg meg mana lotyit csinalni, akkor nagyjabol hasonlo eredmenyt el lehetett volna erni
  • Mike at home
    #8552
    volt

    nem mas nevere, csak azzal irsz

    neha hibas az sg szervere
  • Mike at home
    #8551
    van lotyi is a vilagon
  • Mike at home
    #8550
    engem nem

    en szeretek angolul jatszani
  • Mike at home
    #8549
    mondjuk a Baldurs Gate-tel is addig jatszottam, amig egy ellenfel ki nem nyirta kis csapatomat ugy, hogy sajat kis ketfos csapatom tagjait a legkevesbe senm zavartatta, hogy utik oket, es az istennek sem voltak hajlandok tamadni, hiaba mondtam nekik, hogy tamadjanak.

    masik, hogy mar nem igazan birom, amikor jonnek az npc-k a siramaikkal, hosszu litaniaban nyavalyognak, aaaah :)

    ilyen szempontbol pl. a Fallout2 jo volt
    max a falut kellett megmenteni, de ha akartam nem foglalkoztam veluk

    na persze, lehet, hogy a BG2 is ilyen

    neha magam sem tudom mi fog meg egy jatekban, es egy masik meg miert nem, el kene ezen gondolkodni...
  • Mike at home
    #8548
    igazsag az, hogy nagy boldogsaggal ugrottam neki a Morrowindnek anno, de aztan hamar el is ment tole a kedvem, mert:

    - benuskak voltak a cuccok "ikonjai"
    (mondjuk ez a legjkezvesebb)
    - a lenyem csak fuggoleges le-fel mozdulatokkal kardozott roppant benan
    - a kardozast ugy csinalta, hogy suhingatta a levegot az ellenfel mellett fel centire
    - ezalatt az ellenfel siman elintezett

    szoval kb. ennyi, ez persze csak egy fel ora - ora benyomasa, lehetseges, hogy kesobb megtetszett volna
    (mondjuk ez elsore tetszett, a Morrowind heleyett meg jott a Blade of Darkness a maga komboival, es szegeny Morrowindnek annyi lett - pedig eredetiben is megvan)
  • Mike at home
    #8546
    nagyon nehez nyomkodni a q-t vagy e-t
  • csemete
    #8545
    Legkőzelebb téged is várunk sok sok szeretettel ha nem birsz majd aludni
  • csemete
    #8544
    Hahoooooo most nyirtam ki Dextert és a bandáját !!Erősnek éreztem magam ,aztán szembe kerűltem egy Tárna rák harcossal és rádőbentett az ellenkezőjére!Gigászi kűzdelem volt /ugy 10 mp-ig/ aztán tőltés és megint visszatőltés!
  • R@in
    #8542
    Remélem lesz, de elébb jöjjön a kieg :p
  • Braveheart
    #8541
    megoldás: automatikus bejelentkezés...
  • R@in
    #8540
    Csigavér! :))) Mással is előfordult már, ennyire nem gázos hogy igy káromkodj.
  • GDI
    #8539
    Van valahol arrol szo hogy lesz gothic3 -as?
  • csemete
    #8538
    nem halottam még ilyenről de előforduhat
  • csemete
    #8537
    igen ,rőgtőn Sly al kell beszélned és odaadni neki a medált utána fletcher csak
  • Hacker
    #8536
    Volt már ilyen valakivel? Hogy véletlenül belépett, valaki más nevére. Én észre sem vettem a hibámat, csak amikor már kiírta. Pedig a saját nevemre léptem be!

    Mindenesetre bocsánatot kérek attól a bizonyos Pettől, akárki legyen is, és nem kell aggódni, hogy ismét belépek a nevében, mert majd máskor jobban figyelek.
  • Hacker
    #8535
    BAZDMEG ANYÁD! HÁT EZT ÉN ÍRTAM! HOGY A FRANCBA LÉPHETTEM BE PETT NEVÉRE! Hackert írtam a bejelentkezésnél, és a jelszavam is jó volt.
    MI FOLYIK ITT!
  • pett
    #8534
    Tényleg! Ez eszembe sem jutott. De azért ez akkor is sok(k).

    És mondjátok már meg mi a francnak kell olyan kibaszottul sok erő? Nagyobban sebez a fegyver [A bottal (10-et sebez) 50-et sebezhetsz?] vagy mi? A játék legerősebb fegyveréhez (Nagy érc sárkányölő) 100 erő szükséges!
  • curse
    #8533
    Mondjuk ezen az eron en is neztem :) Ha eljatszottad az ork nagyur gyurujes trukkot akkor pl Torlofnal felkenhetted 110-re + ero amulett + Ring of Force = 130 + egeszseges taplalkozas + Thekla + nehany elixir + [?????] = 214 ?!