21229
  • csemete
    #8619
    Nek holteste a hátso kapu kőzelében fekszik egy barlangban .Szedd fől a nyakékét és vidd a halál hirével eggyűtt .előszőr Sly nak add oda neki a nyakéket majd Fletcherhez !Kérdezz nyugodtan ha elakadtál remélem tudok majd segiteni én rengeteget kűzdőttem vele és nyomom a mai napig: Mint a Wizardy 8 at!:)))))))
  • Zoleeca
    #8618
    Ez tuti? Szerintem egy kicsit táp lenne, nem? De elképzelhető
  • Zoleeca
    #8617
    Biztos vagy ebben?
    Én paladinnal voltam és nekem mindenre adott(volt amikor manára is)
  • R@in
    #8616
    Naponta 1x lehet.
  • Galy
    #8615
    szerintem a kasztodtól függ

    paladin = erő
    mage = mana

    bla-bla-bla

    szintenként többször is próbálkozhatsz
  • Zoleeca
    #8614
    Úgy látom még nem volt róla szó: ha Innos oltáránál imádkozol, és 100 aranyat adományozol neki, akkor néha ad különböző plusszokat erőre, ügyességre, manára illetve életerőre. Érdemes szintenként legalább egyszere eljátszani ezt. Azt viszont nem tudom mi alapján dönti el hogy mit ad. Valószínűleg véletlen.
  • Galy
    #8613
    bár a kiegészítő még mindig érdekel :-)

  • Galy
    #8612
    ja, azt nem mondtam, hogy a beszélgetés után többször nem tudok vele beszélni...

    suxxx az egész!

    hónapok óta játszom vele, több, mint 60 óra játékidő van mögöttem.

    mondhatom, hogy a kedvenc játékom...volt

  • Mike
    #8610
    ez így tutit nem frankó

    utolsó kisérletképpen próbálj vele mégegyszer beszélgetni
  • Hacker
    #8609
    Nah. Megszereztem a gothic 1-et, és el akadtam benne. hol a fenébe találom Nek-et? Már csak ez kéne, hogy felvegyenek árnyéknak (JA. Meg harcolnom kéne valakivel az arénában. Amúgy hol tudok olcsó páncélt szerezni?), de nem találom sehol. Azt mondják valahol az Új településen (New Champ) van, de Diego azt mondta, ő nem olyan rossz csákó hogy oda menjen. Azért megnéztem, de nem találtam.
    HELP
  • Hacker
    #8608
    Oh.......Na ez gáz. Ilyen hibával, még soha nem találkoztam.

    Megkérdezted hogy ki az erőseb? A sárkány biztos elismerte, hogy te vagy, és sunnyogva, leált :)
  • Galy
    #8607
    elmondom mégegyszer : a sárkányt próbáltam gyakni MINDENFÉLE fgyverrel, semmi sebzés!

    ami viszont felettébb érdekes : beszéltem a sárkánnyal (Innos szeme feltöltve)

    2 kérdést tudtam neki feltenni : "ki vagy" és, hogy "ki a legerőssebb" (vagy valami hasonlót)

    elmondta, vége lett a párbeszédnek, és ott álltunk egymás mellett, és b@szott rámtámadni.

    szó nélkül elvettem az összes kincset, le se sz@rt!

    ha ez nem bug, akkor mi???
  • Hacker
    #8606
    Hmm, hmm hmm. Ez nehéz ügy. Talán az van, mint a kőgólemeknél. Csak és kizárólag zúzó fegyverekkel lehet megsebezni a dögöt (nem tudom hogy miért, de a stonebreakert nem tekinti zúzófegyvernek, legalábbis nekem nem sebezte a kőgólemeket). Bár én nem tudom, mert nem öltem sárkányt (nem is tudom hányszor mondtam ezt el) egy bug miatt, úgyhogy ez csak egy tipp. Ha zúzó fegyvert akarsz szerezni, ajánlanám a csillagbárdot, láncon....vagy valami ilyesmi.

    Khorinsban, a piramis melletti barlangban, néhány tárnarák őrzi. Van néhány összeomlott kőgólem is, de ők csak akkor élednek fel, ha felveszed a fegyvert. Amúgy a kőgólemekkel, lehet (jó)néhány potya xp-t szerezni:
    Szedd fel a fegyvert, és indulj el kifelé. A kőgólemek, sorra ébrednek fel. Amikor a szörny, kezdi összerakni magát, rohanj neki, és a szerzett fegyverrel, üsd szét mint az állat. Ha elég gyors vagy, a kőgólem szétesik, de újra megpróbálja összerakni magát. Ekkor sújts le mégegyszer. Ezt elismételgetve, azt a 4-5 gólemet, életveszteség nélkül kinyírhatod, és bezsebelheted, azt a rengeteg xp-t.
    alán sárkánynál is működik majd (bár gondolom, az nem fog szétesni). Egy próbát megér...
  • Galy
    #8605
    Paladin a csávó, és azt hiszem abba kell hagynom a játékot :(

    beszéltem mindenkivel, csak általános információkat kapok.

    A régi kastélyban mindenki hősnek kiállt ki, mert megöltem az összes sárkányt, ami NEM IGAZ! :)

    Khorinisben nem tudok elhajózni, mert senki sem beszél velem erről, csak általános információkat kapok.

    SUXXX!
  • DIEGO
    #8604
    @HUNNENKÖNIG

    Szombat ota játszom az ADDON-t aG2-höz, szinte megállás nélkül. Öreg ez egyszerüen fantastisch.
    DIE NEUE WELT" lemossa az eredeti történetet .
    ezt játszanod KELL!!!!!!
  • curse
    #8601
    Nah, vegre en is kivegeztem :) En nem lettem annyira tap a vegere. Lev37, STR 147, DEX 65, MP 53, HP 572, 1H 100, 2H 60, Bow 60, cBow 30, minden tolvajkepzettseg + nemi allatkinzas + nemi forge.
    Meg a vegen maradt 20 pontom, mer nem volt kinel tanulni, dehat mar mindegy volt :)
  • Galy
    #8600
    Hello!

    Beszéltem is vele, Innos szeme fel van töltve

  • R@in
    #8599
    Az lol ha ezt baszta el :)))))))))
  • Mike
    #8598
    akkor hagyd, menj vissza később
  • Galy
    #8596
    démon is megvolt, de az se tudta megsebezni :)

    se kard, se mágia, még stonebreaker sem :)

    na, erre varrjatok gombot!


  • Mike
    #8595
    má megint lassú az sg :(
  • Mike
    #8594
    nekem ijjászat bejött

    200 dex nélkül is
    mikor még csak 80 volt akkor is

    max fel kellett vhová mindig mászni
  • Mike
    #8593
    nekem ijjászat bejött

    200 dex nélkül is
    mikor még csak 80 volt akkor is

    max fel kellett vhová mindig mászni
  • Mike
    #8592
    idézz meg vmilyen erősebb lényt
    mondjuk egy démont
  • Mike
    #8591
    sorrend nem számít

    nálam:

    jég
    mocsár

    tűz
  • Mike
    #8590
    karddal pedig szétverhető
  • Mike
    #8589
    én nem sírtam, hogy gyengék az ellenfelek

    nekem az csak jó :)
  • R@in
    #8588
    Én nem a megadott sorrendben öltem meg a sárkányokat, még sem volt belőle probléma.:) És van egy mentésem a sárkányok után :p
  • curse
    #8587
    En mar akkor mentem Dexterhez, amikor Torlof vinnyog, hogy fekete csuhas tag van a bandit camp elott, mert addig nem voltam kepes megtalalni :) Ugyhogy atmentem a hidon, megtamadott a seeker, es ahogy kardot rantottam, kapasbol ramjott 6-7 bandita, aki a kozelben volt, szal nalam ennyi volt a taktika, mondjuk addigra mar 1-2 utesre ettem az ilyeneket :)

    Az ijaszatnal meg nekem is az van, hogy ha 2-nel tobb lehetseges celpont van, akkor a q-e nyomogatassal olyan rohadt gyorsan valtja a celpontot, hogy egy poccintessel kapasbol atugrik mindenkin, es csak a 2 szelsot lehet becelozni.

    Galy esetleg meg megprobalhatnad, hogy minden lehetsegesrol beszelsz Garonddal meg Oric-kal, aztan mentesz&kilepsz&elinditod, es nekimesz megint a dragonnak. Gondolom Innos szeme fel volt toltve, mer eleve ugy all le pofazni a sarkany... asszem regebben is mondta vki, hogy nem tudta megsebezni, aztan kesobb odament, es legyakta, mint egy babat :)
  • Galy
    #8586
    hát...a castle körül az összes orkot.....fákk
  • Jony
    #8585
    Ja ez elég buggyanus, részvétem miatta.
  • Jony
    #8584
    Ja mert gondolom közbe szépen leirtottál mindenkit. Az pedig ilyenkor a legjobb poen, hogyha rászánod magad arra a 10 órára és a végén kiderül hogy nem is az volt a baj.:D
  • Galy
    #8583
    ráadásul 100% one-handed master vagyok :)
  • Galy
    #8582
    megvettem a legütősebb fegyvereket és azokkal sem tudtam megsebezni...szal nem hiszem, hogy a fegyveremmel van a baj.
  • Galy
    #8581
    szal hihetetlen egy egy ilyan jó gammát ilyen bugokkal b@sszák el...
  • Jony
    #8580
    Lehet hogy kősárkányhoz keményebb kard kell...
  • Galy
    #8579
    a kardom 75-öt sebez, és egy haverom (mage) tűzzel gyakta le, a szemem előtt...
  • Galy
    #8578
    laza 10 szintet buknék egy ilyen eljárással....
  • Jony
    #8577
    Hát akkor sajna nincs más ötletem. Nem lehet, hogy gyenge a kardod és a sárkány meg immunis a tüzre?:DD
  • Galy
    #8576
    na ezt nem!

    akkor ezt se fejezem be, mint a G1-et :(