21229
  • Mike at home
    #8824
    az eu-ban
  • nienor
    #8823
    Sehol :(((
  • aron
    #8822
    Gothic 1-et hol lehet megvenni boltban?
  • nienor
    #8821
    Ebben az esetben talán én tudnék segíteni, én miskolci vagyok, de vannak ismerőseim barcikán...ja és az én verzióm állítólag jó, legalábbis másnál is ment. Keress, ha érdekel, a múltkori mélcímen. Na csá
  • Hacker
    #8820
    Kazinci vagyok (ha valakit érdekel:Kazincbarcika). És pest, kibaszottul messze van. És amúgy is..letöltöttem mégegyszer, és azzal is próbáltam, de ugyanaz volt a hiba. Továbbra is kidobja, amikor térképet váltok.
  • Szid
    #8819


    Sziasztok!
    Na végre sikerült végigolvasnom a fórumot :o))) lenne pár megjegyzésem
    1. Gratulálok a forditóknak.Felejthetetlen pillanat, amikor Xardas "megszólal" magyarul
    2. Most fogok majd beállni zsoldosnak 15.szinten :o)) csak azt hiszem 1picit eltoltam, mert Torlofnak a behajtást végeztem el. igy cak 30 aranyat kapok naponta:o((( +10 a tányér
    3. Nappal, mikor Sagita alkimistáskodik- bármikor félbeszakitod őt vehetsz Tőle 2labiüveg.
    4. Van 1 barlang a piramisnál, ahol az a faintos gyűrű is van. itt található 4 kőgólem. ezek igencsak nemakartak megdegleni, mikor az új gyűrűmmel kiakartam sétálni az ajtón. valahogy én voltanm béna, mert nembirtam őket megölni. De mikor odafutottam hozzájuk még kőhalmaz korukban és elkezdtem őket püfölni, akkor csak sebződtek, de nemtértek magukhoz :o))
    Ja és majd elfelejtettem. Ha a piacon veszitek az áldást a tűzvarázslótól, vegyétek azt 50 aranyanként, tegyétek igy szert 25 xp-re, 1 Tp-re, 1 erőre meg 85 eletpontra
  • Mike
    #8818
    ha kritikált ütsz az erő hozzáadódik a sebzéshez
  • csemete
    #8813
    Ha nagyon érdekel és Pesten laksz odaadhatom a saját Gothic 2
  • GDI
    #8812
    Hol tudok találni sárkány vért amivel megtom erösiteni a kardomat??THX
  • DIEGO
    #8811
    Sejtem hogy ez milehet,Feltételezem az un. Limited Edition ami nekem is megvan. Az a Ripp CD gy Soundtrack amin rajta van az6 1.30 Pach
  • Randal
    #8810
    Sziasztok!
    Valaki írjon már a mailemre légyszi, hogy hogyan is állnak a fordítások, mert amúgy én nemigen fogok benézni, mivel nincs netem.

    Cső all.
  • Hacker
    #8809
    Cirka? Cazzo? Ki/Mi az a cirka? És ki/mi az a Cazzo.

    Én jó 4 nap alatt végignyomtam. A gothic 2 továbra sem működik, pedig már az ég világon mindent megpróbáltam, amit meg lehet tenni (legalábbis szoftverileg). Már csak a gép bővítése marad. Hát csak meg kell csinálni (csak előbb kell pénz). Addig újrajátszom a gothic 1-et, csak most elmegyek gurunak :)
  • Hacker
    #8808
    Ok. Szóval az akrobatika segítségével, akkor sem sérülsz meg, hogyha igen magasról is leesel. Továbbá sokkal nagyobbat ugrassz (elrugaszkodsz, majd ugrassz egy hatalmasat. Ugrás közben a test majdnem párhuzamos a vízszintel. Majd úgy érsz földet, hogy gurulsz). Állítólag a harcban is megkönnyíti a dolgodat, de én nem jöttem rá hogy hogy.
  • darky
    #8807
    Hali
    Nem voltam egy darabig: Hogy állnak a fordítások?
  • DIEGO
    #8806
    ez egy jo kérdés, szerintem nem fog menni.
    valoban rákell telepiteni, mert ujra kezded a G2 elején Xardas-nál, bár ahogy kijössz a toronybol mindjárt az ut elején egy uj személy láthato Cavelon a Vadász a G1-böl.
  • DIEGO
    #8805
    Erre nem tudok mit m ondani, erröl még nem hallottam.
  • csemete
    #8804
    most néztem kifingattad a Gothic 1 -et !Cazzo neked nem vaoak az ilyen fajta játékok/vicc volt/kb.1 hét alatt kész!!!ÉN az ilyen falyta game-kal hetekig el tudok piszmogni.Hány orát nyimtál vele naponta ?cirka !azért gratulálok neked.Most megint egy kis Gothic 2?
  • Mike at home
    #8803
    meseljel errol az akrobatikarol bovebben
  • tibor16
    #8802
    Tényleg, ezt az addont rá kell telepíteni a Gothic 2-re? -és mi van ha nekem az angol verzió a Gothic 2? -ez meg ugye német. Németül amúgy se tudok (nem mintha angolul tudnék) csak gondoltam belenézek.
  • tibor16
    #8801
    Ja és ez is 1 lemez.
  • tibor16
    #8800
    Nem, német, és a souldrinker a CD változat a másik Rip. Én is csak utólag tudtam meg, tőllem is úgy kérdezték.
  • Hacker
    #8799
    A lopást, nem tudom, hogy kell használni. Az akrobatikát meg nem akartam. Megnéztem, hogy milyen, de szerintem csak hátráltatott. Mert néha én a gyorsabb mozgás kedvéért, néha ugrottam egyet-egyet. De az ekrobatika, ezt lelassította, amikor megpróbált felkelni a gurulás után.
  • DIEGO
    #8798
    ez nem rossz, de hogy hogy nem tanultad a lopást, és acrobatikát?
  • DIEGO
    #8797
    Ez az Angol version? 4 CDlenne benne?

    Erröl nem tudok a németben csak 1 wan.
  • Hacker
    #8796
    Gothic 1, kivégezve :)

    Ez lettem a játék végén:

    Őr->zsoldos
    Level 31

    erő:176
    ügyesség:136
    mana:152
    életerő:622
    egykezes fegyverharc:mesterszint
    kétkezes fegyverharc:mestreszint
    íjpuska:tanult
    íj:tanulatlan

    lockpickelés:tanult
    lopás:tanulatlan
    lopódzás:tanulatlan
    akrobatika:tanulatlan

    felmaradt tp-k:51
  • Hacker
    #8795
    Gothic 1, kivégezve :)

    Ez lettem a játék végén:

    Őr->zsoldos
    Level 31

    erő:176
    ügyesség:136
    mana:152
    életerő:622
    egykezes fegyverharc:mesterszint
    kétkezes fegyverharc:mestreszint
    íjpuska:tanult
    íj:tanulatlan

    lockpickelés:tanult
    lopás:tanulatlan
    lopódzás:tanulatlan
    akrobatika:tanulatlan

    felmaradt tp-k:51
  • scynetyc
    #8794
    Sajna nekem gyengusz az angol tudás igy sok segitség,bár én is csak akkor alkalmazom ha elakadok.
  • scynetyc
    #8793
    Mindig is az ijász meg a vari volt a kedvencem :o)Én is a tüskéket nyomatom ,bár az összetett ijam is meg van,de az gyenguszabb a számszerijnál.Most összejött 40 pont megyek vissza Khornisba :o)
  • tibor16
    #8792
    Sziasztok, - a folytatásnál 2 CD van. "Die Nacht des Raben" címmel kezdődik mindkettő. Ami a gondom, hogy van külön az "Addon Dynasty" és van a "Addon Souldrinker", -ez 2 külön CD, most mind a kettő kell, vagy mi van???? -tud vki segíteni...mit is jelent ez?
  • DIEGO
    #8791
    Fegyverböl tulkinálat volt nálam, gyakorlatilag bármelyik fegyverrel az "UNTOTE" na most ez jo szo nem is igazán tudom hogy magyarul hogy forditsam át.
    a nem halot sárkány?? ez hülyeség. na mindegy szoval nem volt igazán ellenfél.

    mondom ha érdekel akkor a jövö pénteken ezen a helyen a játék megtekinthetö: www.mandb.hu
    vagyis bekell jönni a boltba.
  • Hacker
    #8790
    Én nem használtam a végigjátszaást, csak ha már nagyon-NAGYON szükségem volt rá. De így is elvittem a chapter 4-ig.
  • Mike
    #8789
    de van olyan is, ami +10 erő +10 ügyesség egyszerre
  • Mike
    #8788
    végre egy ijász!

    én is az voltam!

    szinte mindent meg lehet csinálni ijjal, pontosabban számszeríjjal. a csontikra arra ugyen nem hat, de arra meg jó lesz a paladin első támadó varázslata

    egyedül a golemeknél és trolloknálkell kardozni
  • curse
    #8787
    nemisigaaaz, nekem mindket medal meg volt, a +15 dex meg a +15 str is.

    baz jon kemeny 3 kval az a tetves gothic 1. mar csak kb 200 ora es lenn lesz mind2 cd
  • scynetyc
    #8786
    Én ijász vagyok a miliciánál és ez a talizmán plusz 15 ügyességipontot ad. Ha zsoldos lennék az erőre adna, stb. Szeddle a magyar végigjátszást és olvasd el figyelmesen. :o)
  • Hacker
    #8785
    Örülök neki, merthogy énnekem, fogalmam sincs, hogy milyen talizmánról beszélsz. Lehet, hogy én is megtaláltam, de akkor észre sem vettem.
  • scynetyc
    #8784
    meg találtam a keresett talizmánt .
  • scynetyc
    #8783
    köszi!
  • scynetyc
    #8782
    köszi!
  • Hacker
    #8781
    Már meg lett vitatva, hogy aki a gothic 1-ről beszél, az a szövege elé tesz egy G1 jelet, így jelezve, hogy melyik játékról van szó (ha nem tesz jelet, akkor a Gothic 2-ról beszélünk)