21229
  • Nefasturris
    #9586
    De nem a gothic 2höz van magyarítás??? De..

    És én az 2höz adtam kódot.

    És a 2höz van magyarítás:)

    Senki sem tudja fullra leírni a nevemet :D Mindig Nefas :)
  • Bandew
    #9581
    :DDDDDDDDDDDD
    Pont fordítva:
    Itt a 2-ről van szó, de csak az 1-hez van fordítás.
    :DDDDDDDDDDDD
  • Bandew
    #9580
    ITT van a fordítás.
    Kattints a képre, hogy letölthesd. Aztán csak simán telepítsd fel.
  • Nefasturris
    #9579
    Gothic 1 vagy 2? Mert itt az 1ről is van szó :) De csak a 2höz van magyarítás. hmmm utána nézek. nézz el erre az oldalra:

    Most linkelek először linket lehet h nem sikerül :)))

    Itt
  • Nefasturris
    #9577
    Úgy hogy letöltöd és fölrakod :D
  • Nefasturris
    #9575
    Azért lesezk először zsoldos, mert először kiismerem ezzel a karival a gémet, mert ha télleg ő a legjobb harcos midnet feltok deríteni és midnenkit szétaprítani :D
  • Nefasturris
    #9574
    Hali!

    Akkor zsoldos leszek. Nem tudtok nekem küdleni magatokról egy képet ahol éppen van 2ezer sárkány meg démonlord meg ilyenek?
    :D:D:D Naon megköszönném. De ennek mi a léynege? Vagyis az 1ben ki kellett nyírni a sleepert, és itt?
  • Szid
    #9573
    Nem. Az csakis Zsoldoskiváltság.
    De ha csak harcolni akarsz akkor a zsoldos a legjobb. max 2kezes fegyver, meg max ero
    A végén nem lesz problémád.
    A leglátványosabb harcom a szigeten 10 gyikemberrel volt egyszerre. Igaz ekkor már 1 csapás-1gyikember
  • Nefasturris
    #9572
    WoW csak most látom h válaszoltak :))) Köszi a választ. Először én is lovag szeretttem volna lenni, de először a zsoldosokat próbálom ki. Vagy most nemtom elbizonytalanítottál :D Még gondolkodok rajta. Lehet, h először akkor lovag leszek. A lovagok is megtudják szerezni a sárkányölő fegyvereket?
  • Nefasturris
    #9571
    Nekem a Gothic egyel volt valami hiba. Amikor a chapter 2ben a fogaskereket oda kellett adni az egyik muksónak. Midnent megpróbáltam, de amikor beszéltem vele NEM VOLT OLYAN ELHETŐSÉG H ODAADJAM!!! úgyhogy elkezdtem kódokkal szórakozni :D Beraktam egy trollt h hagy szórakozzanak vele az őrök :D Meg ilyenek.

    Mostanában lesz meg a 2. rész. Zsoldos leszek. És majd az eslő chapterben megpróbálom megölni a fekete trollt úgy, h átszaladok a lábai között ütőm és ha megfordul megint és így tovább :) olyan mókás lesz :D
  • Hunnenkoenig
    #9570
    Zoleeca a te mailedet nem kaptam meg!
    El tudod küldeni megegyszer az [email protected] cimre? Ne a freemailre!
  • Bandew
    #9569
    Rakd fel a magyarítást.
  • Szid
    #9568
    G1
    Hacker!
    Orktemetoben.
    Igen az egyikbe beugorhatok.
    Node folotte van még egy lik, amit az istennek sem érek el
    ( még az alatta lévo odubol sem )
    Na ott volt már valaki?????
  • Szid
    #9567
    G1
    Végre vízmágus lettem
    Naon jó érzés volt, amikor Saturas végre elkezdett tanítani.
    Egybol megtanultam mind az 5-szintet.
    Kiérdemeltem a "Fomágusi kopenyt"
    Ezentúl csak varázsolok
  • Bandew
    #9565
    TE JÓ ÉG!!!!!!!
    Mit nem értesz?
    Remélem nem azt csináltad, hogy bemész a Régi táborba és mindenki halálra gyilkolsz.

    Eccer egy osztálytársamnak kölcsön adtam a Thief-et. Az meg egyből az elején nekiesett gyilkolni az őröket. Kicsit félreértelmezte a játékot :D. Aztán amikor már elfogyott a nyílvesszője mivel lőtt rájuk? Vizes nyílveszzőkkel!!!!! :DDD

    T.m.181-nek: Képzeld azt, hogy te vagy a csákó akit irányítasz. És hogy ez egy valódi világ. Viselked úgy, mint ahogy kell, beszélgess emberekkel stb. Ennyi! :D
  • Hacker
    #9562
    Méghogy kódok...A gothicot, nem jó kóddal végigvinni. még a quake, meg az ehhez hasonlóknál megértem. De a gothicnál...?!
  • Hacker
    #9559
    Tényleg a lovag a legjobb választás, minden szempontból. Ugyanis sokat dob a végén, a szentelt fegyvere(i), és a legjobb páncélokat hordja. Ismeretes a mágiába, és a számszeríjhoz is ért. Így képezd. Először, az erő, és a kétkezes fegyvertechnikák. Aztán nyomasd egy kicsit a manádat is. Ezzel együt, lehet egy kis ügyesség is, de én azt nemigen használtam. A kétkezes harctudásodat, a game végére 100% legyen, és legalább a 3. palarúnát szerezd meg, mielőt atmész a szigetre 8majd meglátod, hogy ezt mire mondtam).

    Amúgy most újra elkezdtem, mágus karival. majd meglátjuk mi lesz belőle.
  • Hacker
    #9558
    Hmmm. Lehet hogy bug? ÁÁÁ. Azt nem hinném. Ezzel még senki nem panaszkodott. Biztos vagy benne hogy Pyrokar is ott van? Elvitted neki Xardas könyvét?
  • Zoleeca
    #9557
    Mail ment!
  • Zoleeca
    #9556
    #9548

    Mán megin' kezded?
  • CaviaR
    #9555
    Tudnátok segíteni nekem? Letöltöttem DC++-al az Immersion által crackelt ISO-t. Nem tudom milyen védelem van a játékon de nem tudom rendesen kiírni. 329 Daemonnal mountolva, minden féle védelem kipipálva, és a legújabb CloneCD-val lemásolva. Akárhányszor írom ki, és összehasonlítom az eredetivel, mindig valahol CRC hibát talál. Így nem tudom CD-ről telepíteni, csak virtual driveról. Próbáltam az Alcohol 120% 1.4.7 verziójával (legújabb), és hiába írom image file-ként, hiába másolom virual drive ról, mindig valahol CRC hibás lesz.

    Nem tudom mit csináljak... Plíz help!!!
  • syabi
    #9554
    szervusz mein könig!
    küldtem neked ímélt, olvasd el.
    csak ennyit akartam.
    sziasztok többiek.
  • tibor16
    #9553
    Hááát, erre gondoltam amikor a nyáron sürgettem a G2 fordítást. Féltem attól ami bekövetkezett. Nagyon lelettem kiabálva, sőtt volt aki ki is oktatott. Pedig talán csak nyomni kellett volna egy kicsit. Én azóta is játszom a G1-el, köszönet a fordítóknak, de nagyon ostoba dolog ennyi energiát így elvesztegetni, mondhatni gyerekes. Azt pedig változatlan fenntartom, hogy ez nem csak azok ügye, akik csinálták, hanem azoké is, ide sorolom magam is, akinek igérték!!!.
    Sajnálom... -de jó lett volna teljesen magyarul játszani...
  • Nefasturris
    #9551
    HalI!

    Hamarosan ha minden jól megy nekem is +lesz a gém, és azt szeretném kérdezni, h Ti lovagok vagy mágusok vagy harcosok vagy mik vagytok? Nekem a gothic2.huról a Lovag tetszik, de ha a gém nagyon jó többször is végig fogom vinni és lehet h egyszer majd kipróbálom a mágust vagy az ijászt (úgy gondolom a mágisnak lenni elég nehéz)

    Elrőe is köszi a válaszokat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Hacker
    #9547
    Xardas, addig nem megy el, amíg nincs összetéve Innos szeme. Azt hiszem. Szóval szabadítsd ki Benettet a börtönből, és aztán add neki oda az ékszert. Ő másnapra megcsinálja. Ezután menj Xardashoz, és mond meg, minden kész van. Ne felejtsd el, a füvet. 3 Snapperweed is kell. Mikor mész Xardashoz, ezek már legyenek nálad (valószínűleg lesz is, de ha nincs, akkor Stagitta, a boszorkány eladhat neked). Azt hiszem ez a megoldás, bár nekem sosem vacakolt.
  • Duzsuki
    #9546
    Most ráfaragtam minden időm elmegy játékra nemlessz se éjjelem se nappalom.
    Egyébként köszi.
  • Duzsuki
    #9545
    A fentlévő linken mindent megtalálsz.
    Azt hiszem el kell neki vinni valamit.
    Mind1 nézd meg a végigjátszást ott minden levan írva, hogy mit kell csinálni emlékezetből nem tudom leírni ahhoz elég bonyolult.
  • Zoleeca
    #9543
    Irtam neked emailt! Tessék örülni neki
  • Hacker
    #9542
    Mondjuk. hát már a teljes játék le van fordítva, de még TESZT fázisban van. Vagyis vannak benne hibák, de már (majdnem) minden le van fordítva :)
  • Hacker
    #9541
    Végülis igen. Csak azt nem tudom biztosan, hogy zsivány vagy, és miután kinyírod a tárnarák királynőt, etmehetsz-e vízmágusnak. Ha Árny vagy, akkor egészen biztos (legalábbis gondolom, mert Thorus felajálnja)
  • Hacker
    #9540
    Hivatalos? Olyan nincs. De készült néhány a rajongók keze álltal. Én már találtam jópárat. Csak írd be egy keresőbe, hogy GOTHIC. Temérdek dolgot kidob, az 1-hez, és a 2-höz egyaránt. Én a GameCopyWorldön kerestem, a Game links-nél.
  • Hacker
    #9539
    Hmm. Ha azokra a felmélyedésekre gondolsz, amik előtt rács van, akkor gombokat kell nyomogatni. Ezeket elég nehéz észre venni, de azért ha jól kinyitod a szemed...
    Igen. Emlékszem egy jó magas falmélyedésre. De én felpattantam. Lehet, hogy neked azért nem megy, mert rossz helyről ugrassz. Ahogy bemész, ballra lesz egy beomlás (szikla, sziklta hátán). Na itt fel lehet mászni. Legalábbis ha jól emlékszem. Nézzd meg ott. Aztán ha nincs, akkor passz...
  • Hacker
    #9538
    Hátmosthogyírjam? Akkor így: "a varázsló kari akarsz lenni, akkor a legyél tanonc után, Sámán"
    Kötöszködöm? Nem! Dehogy!
  • Shaman
    #9537
    Kötözköcc velem??,
    Mi az,hogy:"varázsló:Shámán"?:-)))
  • Duzsuki
    #9536
    G2

    Nem lehetne visszafejteni a meglévő fordításból az eddigieket? Aztán már ugyis csak az ujjakat kell lefordítan.
    Szal szerintem meglehetne csinálni, vagy rosszul gondolom?
  • Breki33
    #9535
    bocsi már rég jártam erre ez a teljes magyaritás?
  • Szid
    #9534
    Szerintem egykutya, ha vannak rúnáid
  • Szid
    #9532
    Hacker:
    G1
    egyszer már végigjátszottam, de:_
    az orktemetoben van két lik,ahol a mumiák vannak, ahova nemtok beugrani.Elég magasan vannak. Neked sikerult oda béugrani??
  • greco
    #9531
    A Gothic 1-nek nincs honlapja?
  • Hacker
    #9529
    kattints a VÉGIGJÁTSZÁS, MAGYARÍTÁS ITT. Menj a végigjátszásra, és nézd meg az 1. chapter tippjeit. Na ott le van írva!