21229
  • Hunnenkoenig
    #9679
    Sziasztok!

    Forditassal meg gondok vannak. HornOx nem jelentkezik az emailjeimre es igy nem tudom megszerezni a szöveget (mint tudjatok, elszallt a vincseszterem a szövegekkel együtt). Legyetek meg egy kis türelemmel! Ha valaki megis beszel vele (Randal, mondjuk te :-) ), akkor mondja meg neki, hogy nagyon nagy szüksegem van ra! :-)

    Köszi elöre is!
  • Szid
    #9678
    Thor!
    Aki elmegy Veled MindenkiT
    Én, szintén Sárkányvadász Wolfon és mégvalakin kívul(talán Biff) Mindenkit vittem. A hajón elférnek.
    Kapitány meg Torlof volt. Elvégre a mi fiunk
  • Methylisocloro
    #9676
    Na ezt biztos nem tesztelték le a fejlesztők :)
  • Duzsuki
    #9673
    G1

    Hali.
    Próbáltátok az átváltozás "Vérléggyé" varázslatot. Szerintem igen állat, segítségével olyan helyre is ellehet menni ahova kölönben nem. Na ennek a varázslatnak a segítségével még a harmadik fejezetben kinyírtam minden orkot a táborukon bellül és elloptam minden tárgyat a táborból, csak az a hátránya hogy nem tud ugrani és egy adott magasságban tud csak repülni, de így is majd minden emelkedőn felrepül. És gyors mind állat.
  • Esrohnoil
    #9671
    Fórumozok, tehát vagyok. :)
  • Hacker
    #9670
    Bakker. Kihalt a fórum. Ha ez így megy tovább, lejutunk a 4. oldalra, és onnan már nincs kiút. TESSÉK FÓRUMOLNI. Az nem kifogás, hogy játszottál. Épp most játszottam végig a játékot a mágussal. És itt vagyok. GYERÜNK FÓRUMOLNI.
  • Hacker
    #9669
    1. Pedrot majd csak a 6. chapterben találod meg. Egyenlőre csak Innos szemét kell visszaszerezned. Ahol volt a fekete troll...na előtte van egy vadász, akivel kiirtottad (lehetőleg) a snappereket. Onnan lesz egy út, felfelé. Na arra menj (útközben találkozol majd két fickóval). Mikor beérsz egy sűrű erdőbe, keresd a napkört. Ott lesz Innos szeme.

    2.Neked sehol. A kulcsot csak a tűzmágusok...vagyis a tanoncok kapják meg, egy küldetéshez. Amúgy egy üres rúnakő van benne.
  • Hacker
    #9667
    Áh mindegy. Már megittam.
  • Hacker
    #9664
    Az a fickó az alagsorban, a kolostorban van.
  • Hacker
    #9663
    Na most itt vagyok az 5. chapterben, mágusommal, és meg kell mondjam, KIBASZOTTUL JÓ EZ A KARI :)
    Igaz hogy az elején, rengeteget vacakolt, de így a game végefelé, élvezet vele játszani. 166-os manám van, és ez már-már elég. Legalábbis 5 csontit már idézek vele, és ez jó.
    Pl. a 10-15 megidézett csontvázam, szana széjjel aprította a kősárkányt. A jégsárkánnyal meg megszívtam. Megidéztem 4 kőgólemet, erre mind egymásnak estek. Na az szopás volt. De ekor rájöttem, hogy csak 1-et szabad belőle idézni. De nemigen használtam, inkább a csontik. Most megtanultam az 5. mágiakört is, de itt nincs rendesen használható varázslat. Majd a 6.-ban lesz. A sötétség serege, meg a Fire rain.

    Lenne egy kérdésem. Az a fickó az alagsorban...aki italokat készít. Odaadtam neki a sárkánytojást, és jutalmul kértem azt a löttyöt, amit éppen csinál. Szóval azt mikor kapom meg, és mi lesz a hatása? Már csak azért is mert ha méreg, akkor még van időm újrabetölteni.
  • Hacker
    #9662
    Ó hát persze. menj át a mocsártáborba, és beszélj a haverjával. Aztán menj ahhoz a sámánhoz...már nem tudom a nevét, de ott van, és oktat. Ha közel mész hozzá, vagy leszólítod, akkor dumál egy csomót. Na valahogy vedd rá, hogy adjon egy küldetést (új lelkek a testvériségnek...valami ilyesmi). Ezután menj vissza, Dustyhoz, és mond meg, hogy hülye volt hogy ott maradt, és te elvezeted a szektatáborba. Legyen 100 érced, mert máskülönben nem juttok át a kapun (ne is próbálkozz. Máshogy nem lehet). Vidd el Dustyt a sámánnak, és ekkor lesz komplett mindkét küldetés.
  • greco
    #9661
    A Régi Táborból egy bányász,akit be kellett volna szervezni a Mocsári Táborba.
  • Hacker
    #9660
    Biztosan fog. Sajnos álltalában sosem a kejelölt időpontban érkezik a game. Na meg még az is, hogy az időpontot, egy angol honlapon olvastam. Szóval lehet, hogy míg ide ér, addig eltelik egy hónap. Bár remélem, hogy nem, végülis a játékot eleve Európában készítették...
  • Esrohnoil
    #9659
    Szerintem a többieket az érdekli h. mennyit fog csúszni, ha csúszik egyáltalán...
    (Remélem ez nem következik be.)
  • Hacker
    #9658
    HÁT MI8 A FRANCÉRT KOPTAOM AZ UJJAIMAT. MODOM JANUÁRBAN. MÁR EGY RAKÁSSZOR LEÍRTAM. HÁT SENKI NEM OLVASTA EL?
  • Bandew
    #9657
    Ez így van. :)
  • magus
    #9656
    A kiegészitoje mikor jelenik meg angolul? vagy mar megjelent?
  • Hacker
    #9655
    Azt tudtátok, hogy a gothic 2-ben a SPACE billentyű segítségével, lepausézhetitek a videóbejátszásokat? Legalábbis nekem az intronál sikerült. Azt nem tudom hogy az 1. ben működik-e ez. Majd nézzétek már meg.
  • Hacker
    #9654
    Újabb hírek:
    Nah. találtam egy kisebb leírást, hogy mi újak vannak a kiegészítőbe. Csak német, de nagyjából még értem is, úgyhogy megpróbálom lefordítani:
    A gothic 2 add on-ban tálálható
    -3 új terep (tengerpart, kanyon, "meg mégvalami. Szerintem mocsár, de nem értem"
    -1 új zene (???)
    -100 új karakter
    -10 új szörnyeteg
    -30 új varázstárgy (gyűrű, amulett, meg mégvalami...azt nem értem)
    -3 új videóbejátszás
    -15 új fegyver (ez nem biztos, de szerintem a Waffen az fegyvert jelent)

    Hát ennyit értettem. Amúgy még lenne. ha valki talán le tudná fordítani a többit, az ITT megtalálja
  • Hacker
    #9653
    Újabb hírek:
    Nah. A gothic 2 addon-hoz megjelenet a patch (2.6-os). Sajnálatos módon, még az angol verzió megjelenése előtt, így várhatóan, az angol már tartalmazni fogja, a patchot. Ezzel fenn áll a veszéj, hogy ismét egy bugokkal teli progit adnak ki. A Gothic 2 the night of the raven, valamikor januárra várható (legalábbis azóta új időpontot nem mondtak).

    Itt van 2.6-os patch.
  • Hacker
    #9652
    Ki is az a Dusty? Annyira ismerős. Gondolom valaki a gothic 1-ből (a nevekben totál hülye vagyok)...
  • Hacker
    #9651
    (Nem vagyok én zsoldos :))
    De neeeeeeeem. Paladin jobb. Na ha befuccsol a mágusom, akkor elidulok zsoldossal. Amúgy már voltam zsoldos, csak a chapter 2-ben bug-al elszált, úgyhogy nem volt időm rendesen letesztelni.
    A zsoldosban az a baj, hogy ABSZOLÚT de semmit nem ért a mágiához. Így a chapter 4-es gólemek, rendesen megnehezítik majd a dolgát, ésmivel szentelt fegyvere nem lehet (max ha ellopja a szentkalapácsot, de azzal se megy sokra) muszáj a mágiát használnia. Legalábbis én így gondolom, de lehet hogy nem így van.
  • Szid
    #9650
    Hacker!
    Mindorokké ZSOLDOS
  • greco
    #9649
    Egyébként sikerült vkinek Dusty-t beszervezni?
    Velem az istenért nem akart beszélni.
  • Hacker
    #9648
    Na tovább nyomultam a mágusommal, a G2-ben. Már a mocsársárkányt legyaktam, apró csontigoblinjaim segítségével. De azok az idióra emberek, letámadták őket. Hát bakker majdnem kiugrottam a bőrömből. megidéztem vagy 10 csontigoblint, erre Cipher meg Rod szétverte őket, pillanatok alatt.
    Azóta már visszamentem Khorinsba (egyszer) és megtanultam a csontvázidézést. És nagyon bejött. Csak ezeknél, mindig kifutok a manából, de harcban nagyon jeleskednek.
    Például, amikor a bányát megtámadták az orkok, előre megidéztem 7 csontit, aztán ráuszítottam őket az orkokra. Én félreálltam, és folyamatosan tápoltam magam, és idéztem a csontikat. Próbáltam úgy is hogy 4 csonti, és támogatás tűzgolyóval, de úgy mindig kinyírtak. Elég sokszor újra kellett kezdenem. nem jó ez így. Már nagyon hajlok a zsoldossal való újrakezdésre...
  • Hacker
    #9647
    Hááááááát.......
  • Hacker
    #9646
    Van másik is. Én momentán erre rá sem jöttem. Láttam a szobrocskát, de nem értem el, sehogy sem (amúgy én íjpuskával próbáltam lelőni onnan). Miután kijöttem, elvégeztem mindent, megvarázsoztam (na ez elég hülye szó) az urizielt, aztán visszamentem oda, ahol az ork teleporttekercset találtam. Hát volt ott még egy. Azzal bementem. Amúgy (mint tudjátok) van ott egy kürt is. Rájött már valaki, hogy mire lehet használni? Vagy csak jól szól, mint a lant is :)
  • Bandew
    #9645
    Te a bug féle megoldást választodtad. :D
  • greco
    #9644
    Azért jó tudni a megoldást.
  • Bandew
    #9643
    De igen. :D
  • Bandew
    #9641
    Ilyenkor a levitáció varázslattal kell leszedni az oszlop tetején lévő szimbólumot, és azzal kinyitni a kaput.
    Bár ilyenkor az orkok kicsit morcik lesznek ránk Ulu-mulu ide vagy oda.
  • greco
    #9640
    Köszi a segítséget,de már sikerült megoldani és már a játék végére is értem.Az utolsó kardot a sérthetetlen sámántól sikerült elvenni egy spec. kard segítségével.Én nem tudom más hogy oldotta meg de nekem ,amikor másodjára kellett visszamennem az ork templomba,nem volt teleport varázslatom és a kaput meg nem lehetett felhúzni,mert be volt ragadva a kapcsoló.Úgy oldottam meg,hogy húsbogárrá változtam és félig belementem a rácsba és mikor visszaváltoztam,akkor már a túloldalon voltam.

    Jó game volt (örök hála a fordítóknak) ,csak rengeteg buggal találkoztam ami elég sok visszatöltést eredményezett.

    Megvan a G2 is,de mivel még nincs hozzá fordítás ,nem kezdek bele,pedig már nagyon várom,hogy elkezdhessem.

  • Hacker
    #9639
    Hát azért ez nemigen igaz. Mert hiába van 200 manád, hogyha csak egy nyamvadt tűznyíl rűna van a kezedben. Meg nem árt, az alkímia sem. A mana elixírek miatt. Én is megtanultam. De csak az elsőt.
    Akkor ott vannak még a varázskörök. Az még +5. Aztán rúnánként megint +5. És csak ezután marad manára. Nekem most 106 van, két gyűrűvel (az egyi +10, amásik +5 manát ad). Persze azért adunk az erőre is, mert mondjuk én, rendesen használom a kardomat, a gyengébb szörnyek ellen (vérlégy, vagy patkány). De ez 30-ra elég.
    Hát másra nemigen költünk. Valaki még ad az ügyességre is, hát én nem.
    Szóval igen nehezen jövünk ki.
  • Hacker
    #9638
    Nyugi nem az. Valami sokkal....őőőőőőő....undorítóbb
  • Esrohnoil
    #9637
    Ezért érdemes a leírásba beleolvasgatni...
    Mágusnál nagyon fontos h. a legtöbb pontot manára áldozzátok.
  • Methylisocloro
    #9636
    Sajnos én is igy jártam. Volt egy varázslóm aki béna módon az iját volt kénytelen használni mert a mana semmire sem volt elég.
  • Nefasturris
    #9635
    Jó akkor inkábbbb ne. De most ez olyan érdekes, addig ezen fogok gondolkozni, h mi lehet mert télleg úgy beszéltek róla mintha egy lila bohóc lenne :) De akkoooor neeeeeeee.
  • Nefasturris
    #9634
    Nem úgy játszottam!!! Csak amikor megjelent az a gigantikus BUG akkor elkezdtem szórakozni, pl. a régi táborba beraktam 6 sleepert :)
  • Hacker
    #9633
    Megölted a szarkofág előtti ork-sámánt? Mert annál kell legyen a kard. Ha nincs, akkor gáz van. A szarkofágot felejtsd el. Ott csak néhány cucc van, és semmi több (ha jól emlékszem). Ha meg felvetted tőle a kardot, akkor keress másik sámánt. Mindet meg kell ölni. Jó keresést.
  • Hacker
    #9632
    Bányapók. Hmmm........ EKKORA IDÉTLENSÉGET???!!!