21229
  • Esrohnoil
    #9728
    Hi Hunnenkoenig!

    Egy időben aktívan jártam az rpgdot.com -ra. Szóval csak azt akarom kérdezni h. arrafele sem jár már Hornox?
    Pár fórumban találkoztam a nevével anno...
  • Methylisocloro
    #9727
    És van elég fordító?
  • Hunnenkoenig
    #9726
    Sajna nincs kesz. Mindenfele bajok tetejeb nem jelentkezik a srac, aki be tudja tenni a szövegeket a szükseges fajlba, igy minden all...
  • Szid
    #9725
    Hacker!
    És mi van a mágussal, ha varázslás kozben utik.
    Mert biza G1ben kénytelen voltam taktikailag elszaladni, és távolabról sutogetni az ellent. A kedvencem a tuzvihar volt. A gyagya templomosoknak, nomeg gomeznek is elég volt 3db
  • blazini
    #9724
    Ja egyépként van már valami jó kis patch a játékhoz?
  • blazini
    #9723
    Sziasztok!
    Már rég voltam itt valaki írja már lr hogy,kész van már a magyarítás vagy hol tart?thx
  • Methylisocloro
    #9722
    Úgy látom a csontvázidézés maradt ki nekem meg az alkimia. Na majd legközelebb... Most Paladinnal állok neki a gaménak. A hús sütögetése tényleg gyorsabb a G1-ben. Ott 100 húst is megsütöttem pillanatok alatt.
  • Hacker
    #9721
    Hát amikor megtanultam a csontvázidézést, nemigen álltak meg előttem.
    Amikor már tudtam lélekelixírt csinálni, akkor megvettem minden king sorelt, és a megfelelő mennyiségű firerootot, és temérdek laborüveget. Annyi lélekelixírt csináltam, amennyit csak tudtam. Így lett 300 körüli a manám, az 5. chapterben.
    Aztán jött a fire rain. Na AZ volt a legkeményebb. Bár az elit orkokra kétszer is el kellett sütnöm, de nagyon kemény volt (van egy képem mikor jön vagy 20 gyíkember, ellövöm, oszt csókolom :) ).
    Asszem ez volt a legkeményebb, bár az élőhalottak ellen, a destroy undeadot használtam, mindig.
    Az viszon durva volt, hogy kemény 65-ös erőm volt a game végére (Stormbringerrel járkáltam a kriptákban). Ebből én csak 20 tp-t áldoztam rá, a többi a sárkánytojás italoknak, innos könnyének, meg erőitaloknak köszönhető.
    Szóval a mágus úgy a 3.-4. chapterben, már nagyon kemény.

    Most újra elkezdtem, ezennel zsoldos leszek, és ha ezt is befejezem, akkor elmondhatom, hogy minden karival végigvittem a gémet :)
  • Hacker
    #9720
    G1
    Dehogy rossz. Sőt. Szerintem jobb mint a 2-nek. Igazán maradhatott volna, a tárnyak felvétele, és a hússütés is (a hússütés gyorsabban megy az egyben)
  • Hacker
    #9719
    Áh igen. Az Outcast. Az nagy játék volt, bár egyáltalán nem híres. De nekem nagyon tetszett, de soha nem sikerült továbbvinnem. Vagyis megtaláltam a teleportkapukat, és ugráltam én mindenfelé, de az az izét amit kerestünk, az soha sehol nem találtam meg. De azért jó volt kalandozni dimenzióról dimenzióra :)
  • Hacker
    #9718
    A karinak 0. szintről kell kezdeni, így valahogy el kellett veszítenie az erejét (az egyben összeverték, a kettőben meg meghalt)
  • Faki
    #9717
    Visszatért a felszínre, nem volt semmi izgi kint, ígyhát visszament és befeküdt a kövek alá. Mi ebben olyan meglepő?
  • Randal
    #9716
    Egyébként nemtom ki emlékszik még a G1 végére meg a G2 elejére, mármint a videóra, de történt egy kis baki.

    A G1 végén főhősünk azt mondja:
    ...Visszatértem a felszínre....

    A G2 elején viszont Xardas azt mondja, hogy a templomban maradt.

    Végülis lényegtelen, dehát erre figyelhettek volna.
  • Esrohnoil
    #9715
    Az első 10 perc nekem is nehéz volt, de utána nagyon megkedveltem.
  • Esrohnoil
    #9714
    Azt sajna nem, de a hivatalos oldalon vannak képek, előzetesek, és demo verzió a játékból (ami mellesleg szerintem közel sem adja vissza a valós játékélményt, mert a demo alapján még nem tetszett a játék...)
    A zenéit viszont érdemes letölteni.
    A hivatalos oldal letöltés részét itt eléred:
    Summoner ízelítő annak aki nem ismeri...
  • Bandew
    #9711
    Szerintem király, csak meg kell szokni.
  • krob
    #9709
    Csak nehogy valaki félreértse, természetesen a G1 magyarítás is profi munka, és nagy élmény volt vele játszani!
  • krob
    #9708
    Ezt a hangulatot eddig csak egy játékban éreztem, és az az Outcast! Bár abban nincs fejlesztgetés, meg fejlődés, a történet és a zene bivalyerős! Sok küldetés és nagyon jó sztori!
    Ráadásul egy Yaryar nevű úriember jóvoltából teljesen (és nagyon igényesen) magyarított játék!!!
  • Methylisocloro
    #9707
    Szerinted mi volt a mágusnál az a pont (varázslat, tulajdonság) amikor a szerencsétlenkedő tanoncból iszonyatos tömeggyilkos lett? Lehet hogy az idéző varázslatokat kellett volna használni?
  • Szid
    #9706
    Igaz nem RPG, de a hangulat ott van:
    Clif Barkers - UNDYING
    Tiszta beszarás, hangulat..
  • Zoleeca
    #9705
    Gothic1
  • Zoleeca
    #9704
    Semmi gond! A lényeg hogy meg van. Bár nem valami hatalmas mennyiség
  • Esrohnoil
    #9703
    Nekem a Summoner pl. nagyon bejött. Az elején nem tetszett annyira, aztán egyre jobban megszerettem a hangulatát, a zenéit, és a történetét is (elég fordulatos).
    Ha jó irányba fejleszted a karaktereidet (max 4 fős csapat, ahol mindenki más kasztú), akkor elég könnyű. Csupán a legjobb cuccok megszerzése ami kicsit körülményes.
  • Hunnenkoenig
    #9701
    Igen megkaptam! Köszi!
    Bocsi, hogy nem irtam!
    Legközelebb nem hanyagollak el ennyire. :-)
  • Hacker
    #9700
    nah. 9700. hozzászólás. Jeeee
  • Hacker
    #9699
    Azért ne bízd el magad. Az biztos hogy a game nem lesz kész egy-kettőre. És az angolra még többet kell várni...hajjaj. Még messze van az új topic (de az addon?!)
  • Hacker
    #9698
    Igen. Viszont még nincs meg a gothic 2 addon angolja. Ésmivel már az alapmunkálatokat elkezdték a 3. résznél, ez kétféleképpen befolyásolhatja a kieg. megjelenését.
    1. Hónapokat fog késni, mivel a csapat a gothic 3-ra koncentrál.
    2. Már Decemberben kérhetjük aputól karácsonyra, mivelhogy minél hamarabb kész akarnak lenni, hogy teljes erővel dolgozhassanak a gothic 3-on.
    Na most hogy melyik lesz, azt nem tudom, de reméljük hogy a 2-es, bár ott fennáll a veszéje, hogy összecsapott munkát adnak ki a fejlesztők.
  • Bandew
    #9697
    Hamarosan új topic. :D
  • Bandew
    #9696
    Kircsi.
  • Hacker
    #9695
    Újabb hírek:
    HURRÁ HURRÁ HURRÉÉÉÉÉÉÉJ
    Elkezdődtek a munkálatok a gothic 3-on. A Phiranya Bites, úgy nyilatkozott, hogy megpróbálják, még jobbá, még használhatóbbá tenni a harcrendszert. A játék története, az előzőekhez híven, remek lesz (ez biztos). Új enginel is előállnak a fejlesztők, ami nem minden szempontból előnyös, hiszen már a 2 gépigénye, is eléggé magas volt, hát a 3-é még magasabb lesz. Így lehet kezdeni a spórolást, egy jobb gépre.
  • Hacker
    #9694
    Hát én elvittem a régi haverjaimat. Milten, Lester, Diego, Gorn, Lee, "Cor" Angar, Lares. Meg Vatrast és Giriont, de őket csak a 2-ben ismertük meg.

    (Bocs ez a jó. Nincs a játékban két Lester :))





  • Hacker
    #9693
    Jah. Mégvalami. A sárkánytojást, a jégsárkánynál találod. De ha jó a szemed, akkor már a 4. chapterben felveheted.
  • Hacker
    #9692
    Hát állítólag az íjászkodásra a milica-paladin a legjobb. De most hogy végigvittem mágussal a gamet, azt mondom, azt válaszd, íjásznak. Hát majdnem összecsináltam magam, amikor megtudtam, hogy ő viseli a játék legjobb páncélját!!!
    Amúgy ha rendesen akarosz játszani, akkor legyél milica, és azzal íjász. AZ a game 2. legjobb páncélját tudja viselni.
  • Hacker
    #9691
    Hát én elvittem a régi haverjaimat. Milten, Lester, Diego, Gorn, Lee, "Cor" Angar, Lester. Meg Vatrast és Giriont, de őket csak a 2-ben ismertük meg.
  • Hacker
    #9690
    Az NEM Xardas volt. Nem tom ki, de biztos hogy nem ő. Végülis több fekete mágus is van. És ha mágussal vagy, akkor még több.
  • Zoleeca
    #9689
    Hali Hunnenkoenig!

    Megkaptad az emailem?
    Ugyanerre a cimre küldtem el a multkor is. Ha esetleg nem, akkor megpróbálom majd egy másik emailről(ez primpostás volt)
  • Zoleeca
    #9686
    A videó feliratozását lehet hogy meg tudom oldani. Majd ha hazamentem ma megnézem mit tehetek. Ha gondolod küldd el emailben a szöveget, de még nem garantálok semmit
  • Zoleeca
    #9685

    Hali!
    Nyugi Randal, nekem is elküldted a fordítást, és még meg is van.Persze a javítások nincsenek meg. De persze igy már nem gond.
  • Randal
    #9683
    Sziasztok!

    Na, egy kislemezen rajta voltak a cuccok.
    A fordítást elküldtem HornOx-nak, remélem azért nézi a mailjeit.

    A videók sajna csak később lesznek készen, mivel a vinyót be kel adnom szervízbe.
    ha minden igaz, csak az elektronikája ment tönkre.
  • Methylisocloro
    #9682
    Újra szeretném kezdeni a Gothic 2-t főleg ijászkodásra koncentrálva. Az Gothic 1-esben nagyon bejött. Zsoldost vagy Paladint válasszak inkább erre a célra?