21229
  • Hacker
    #10103
    Ne kérdezz. Én nem fogadtam. Mikor akartam, akkor már nenm lehetet. De sztem úgy van, hogy felteszel egy bizonyos ércet, majd kihívod valamelyik harcost, levered és besepred a pénzt. Gondolom így van, mert a harcosok nemigen harcolnak az arénában.
  • Hacker
    #10100
    GOTHIC 1 MAGYAROSÍTÁS (ez még nem a véglelges)
  • Bandew
    #10099
    user.sync.hu/randal
  • Shongi
    #10098
    Gothic 1 magyarosítás hol találok?
  • Esrohnoil
    #10097
    Éjfél előtt 5-10 perccel legyél ott, és pontban éjfélkor történni fog vmi.
  • Hacker
    #10094
    allottam=hallottam
  • Hacker
    #10093
    ÁH. A Knights Of The Old Republic. Nemigazán allottam róla, csak azt tudom hogy Star Wars Rpg.
  • hen-tes
    #10092
    az új star wars rpg
  • Hacker
    #10091
    Melyik az a K.O.T.O.R.?
  • hen-tes
    #10090
    melyiknek nagyobb a gépigénye ?
  • hen-tes
    #10089
    és melyik elöbb ?
  • Rincewind
    #10088
    Először az egyik aztán a másik!
  • hen-tes
    #10087
    Gothic 2 vagy K.O.T.O.R. ??
    mer nincs minndkettőhöz elég helyem
  • Hacker
    #10086
    Mint álltalában minden mást ismeretlen programot
  • Methylisocloro
    #10085
    Hát a Perl-t letölteni könnyű de használni annál nehezebb :(
  • Duzsuki
    #10084
    Amugy fogalmam sincs, hogy mi is ez a Perl. Az is lehet, hogy valami tök hülyeséget linkeltem be.
  • Duzsuki
    #10083
    Szevasz Randal

    A perlt szerintem le lehet tölteni erről a linkről.Perl
    A programot nemtudom hogyan kell használni csak rákerestem a neten.
  • Hacker
    #10082
    Ha a láda nem fedett tető alatt van (nincs épületben), hanem a szabad ég alatt, akkor nyugodtan veselkedj neki, nem fognak szólni érte.

    Pedig lehet ott fogadni. Nekem is sikerült.

    Ha Skip melletti ajtót nem lehet feltörni, akkor nem lehet. Nem fogsz belehalni. Én se törtem fel, oszt már kétszer is végigjátszottam a játékot.
  • Hacker
    #10079
    Mielyt bejutsz egy céhbe (Hát nevezzük ennek...), már nem fogadhatsz, soha többé. Ezt még azelőtt kell leütni, mielőttbeálnál valahova.

    A szektában a kovács sosem megy aludni, de lehet tőle dolgozni, mert ha kell egy szerszám, odébb áll.

    A várban elég sok ajtót nem lehet kinyitni. De feltörni már majdnem mindet ;)
  • Hacker
    #10078
    Az új táborra gondolsz? Azt zsoldosként is elosztogattam. Egy csomó iőmbe telt, de megkaptam a jutalmat :)
  • Hacker
    #10077
    OKOS? Na ne máááááááááááááááááááááááár. Miért lennék én olyan okos heh
    Nem kenyerem az okoskodás, csak segíteni szeretek
  • Hacker
    #10076
    Jó. Leégtem. Na oszt? Senki sem tökéletes
  • Zoleeca
    #10075
    Épp ezt mondom en is csak már unom hogy Hacker olyan okos
  • Sanca
    #10074
    Legalabb itt ne kotekedjetek.
  • Zoleeca
    #10073
    Olvasd egy kicsit visszább a SAJÁT hozzászólásaidat...azért az sem igazán tekinthető fórumozásnak. Pláne mikor a 10000.-re hajtassz és utánn a ki is elemzitek hogy miért nem sikerült. Bahh... erről ennyit.

    Valaki télleg segíthetne Randalnak. Már csak ennyi kell a tökéletes magyarításhoz.

    Randal:Egyébként ha neked meg van ez a progi akkor küldd el a szöveggel együtt, hátha tudok vele kezdeni valamit, bár gondolom nincs meg és ez a probléma.
  • Szid
    #10072
    Hát igen, a fű áldásos hatása
  • Sanca
    #10070
    Nekem nagyon bejott am!:) Green Powa!:D
  • Esrohnoil
    #10069
    A jobbik tanoncvértet csak akkor kapod meg, ha eléred a 4. kört a mágia szintjében.
  • Esrohnoil
    #10068
    Pedig sok pénz van a fűbizniszben. :)
    ...és az sem utolsó látvány mikor az összes tábor nagy része a te általad elosztott füvet szívja.
  • Hacker
    #10067
    Elékezdtem a szektatáborral egyszer, de abba is hagytam. Nem tetszett....
  • Hacker
    #10066
    Ejnye ejnye skacok. Chatalni menjetek a chat.hu-ra, cvagy az sg chatre, itt fórumolni szokás
  • XCoMA
    #10065
    Van itt valaki?
  • XCoMA
    #10064
    Thx!
    De már mint látod megoldottam!
  • roul
    #10063
    Templomosként csak egyszer vittem végig, meg is örültem mert guru vértet akartam, de nem tudtam szerezni. Remélem másnak nem sikerült mert ha igen, akkor újra kell játszanom, hogy megnézzem! :)
  • roul
    #10062
    NEm, legalábbis nekem nem, de ha haladsz előre a játékban akkor kapsz majd jobb vértet is ne félj!
  • Randal
    #10060
    Sziasztok!

    Segítségeteket kérem!
    Elkészült a Gothic 1 magyarosítása, a hibák ki lettek javítva, de a fájl nem lett átkonvertálva ugyanis a srác aki végezte a munkát eltűnt.
    Nos, gondolom senki nem akarja, hogy ez a munka befejezetlenül maradjon.
    Egyébként egy txt kiterjesztésű fájl tartalmazza a szöveget és ezt kellene vdf formátumba átkonvertálni.
    Ha jól emlékszem a srác Perllel csinálta.
    Aki tudja hogyan kell megcsinálni vagy legalábbis végzett ilyen munkát az írjon ide:
    [email protected]
  • Bandew
    #10059
    Hát azt már nem. :P
  • Bandew
    #10058
    De ha már mindenki csicsikál, akkor én is megyek.
    Bye-bye!
  • Bandew
    #10057
    kére=képre
  • Bandew
    #10056
    Ha esetleg pedig nem tudsz rákattintani egy kére, és úgy akarod belinkelni, akkor jobbklikk -> Tulajdonságok és ot lesz a pontos cím.
    Én mindig ezt az url-t adom meg, mert ez biztos jó.