21229
  • Duzsuki
    #10146
    Hi Bandew
    A legujabb Daemontools-sal már lehet minden imaget mountolni a neroét is. Egyébként a neronak van saját mountoló progija.
    Egyébbként lehet, hogy túl gyorsan írta a cd-ét a haverod ilyenkor szokott olvasás képtelenség lenni velem is volt már ilyen csak nem játékkal hanem filmmel. De lehet még fizikai sérülés is a cd felületén vagy az adathordozófelület sérülése a cd másik oldalán, egyébbként az sokkal gázabb mintha az alsó fele sérülne meg.
  • Hunnenkoenig
    #10145
    En becsben vettem nemetül. Szoval ebben nem tudok sajna segiteni.
  • Bandew
    #10144
    Hol lehetne megvenni, és most mennyi az ára? A CDGalaxisnál nem találtam.
  • Bandew
    #10143
    Óóóóó!!!!!
    Kösz a tippet!
  • Hunnenkoenig
    #10142
    Hehe, nekem eredetiben van meg.
  • Bandew
    #10141
    De szerintem már nincs meg neki az image. Hát akkor gáz. Miért te az Imaget írtad fel a CD-re?
  • Hunnenkoenig
    #10140
    Cd-röl masolni nem szabad! Akkor mar tenyleg nem müködik.
    A legjobb lenne, ha felegetned az imaget cd-re ugy ahogy van, aztan fel a vinyora es utana daemontools.
  • Hacker
    #10139
    Mondjátok, melyik az a Trails of Darkness, és mi köze a Gothic-oz?
  • Hacker
    #10138
    Dik azt én még ki sem próbáltam. Úgysem tudok mit csinálni itthon....áh fel is teszem!
  • Bandew
    #10137
    Nahát ez furi. Kipróbáltam azt, hogy a CD fájlait felmásolom a vinyóra, és onnan telepítem. El is indúlt a telepítő, de megint kiírta a hibaüzenetet. Úgyhogy szerintem a Daemon Tools sem segíthet, egyszerűen a CD-vel van valami gáz.

    Na mindegy remélem az Arx Fatalis demoja azért műxik. :D
  • Hacker
    #10136
    Próbáld Alcohollal.
  • Bandew
    #10135
    Bár lehet, hogy ő kiírta magának CD-re az imaget, aztán nekem a saját CD-jéről. Az úgy már gáz?
  • Bandew
    #10134
    A haverom írta át nekem, de neki imageben van meg.
    De (mint írtam lejjeb) ez közvetlen a telepítés elején van.
  • Hunnenkoenig
    #10133
    Ja, a ship.bik a legutolso fajl, szoval ne fajjon a fejed, hogy meg valami lemarad.
  • Hunnenkoenig
    #10132
    Hat honnan van a jatek? Nem image-ben töltötted le?

    Egyebkent van egy megoldas erre, most jutott eszembe. Figyeld a telepitest es amikor a ship.bik nevü fajlhoz er, akkor szakitsd meg.

    Ekkor nem törli a fajlokat, amiket eddig telepitett.
    Utana, ha kesz vagy, masold be a könyvtarba a ship.biket a cd-röl.

    Menni fog.
  • Bandew
    #10131
    De hát mondom, hogy átraktam a sima CD olvasóra, és ott sem ment. A Neroval meg csak olyan imaget tud csinálni, amit a Daemon Tools nem tud beolvasni.

    A francba, pedig most szerváltam be egy 512 DDR Ramot, gondoltam uccu neki Gothic 2. :(
  • Hunnenkoenig
    #10130
    A gothic2-t nem lehet CD-irorol telepiteni!

    Ha a cd romrol sem megy, a legjobb, ha hagyod image-ben a wincseszteren es Daemontools-al bemountolod. Akkor tökeletesen megy!
  • XCoMA
    #10129
    ZSÍR!!!!!
  • Hacker
    #10128
    Passz........
  • Hacker
    #10127
    Lee-től. Én mindig tőle tanultam.
  • Shongi
    #10126
    Hi 1.Lenne egy hozzászólásom ezekhez a magyarosításokhoz, nem tudom hogy mindenkinek így van-e vagy nem de nekem nem kezeli rendesen a naplót, miután felteszem a cuccot semmi sem válltozik a naplóban hiába teljesítek vagy kapok új küldiket, persze attól még teljesítve lesznek de akkor is idegesítő. 2.A gothic egyben 5.fejezetben ki a fenétől tanulhatnék kétkezes harcot, mert én senkit sem találtam aki segítene?
  • hen-tes
    #10125
    mármint a játékba, pl víz mint a morrowindbe ?
  • hen-tes
    #10124
    ebbe van pixel shader ?
  • Bandew
    #10123
    Átkötöttem az IDE kábelt a Cd olvasómra, és így se ment. :(
  • Bandew
    #10122
    Nem. de hogy nem hiányzik az biztos, mert ez az alap Gothic fájl, ami kb 660 Mb. Ráadásúl a telepítő is ezzel az exe-vel indúl, tehát ha nem lenne meg, akkor el se indulna.
  • Hacker
    #10121
    Talán hiányzik a file. Felinstalláltad már azelőtt, UGYANEZT a cd-t?
  • Bandew
    #10120
    Rögtön az elején, amikor a gothic2setup fájlhoz ér. Az a második fájl a telepítésben.
  • Duzsuki
    #10119
    Ez mikor jelent meg?
    Amikor nekiálltál (akartál álni) a telepítésnek?
    Vagy akkor amikor végeztél a telepítésssel?
  • Hacker
    #10118
    Ha több mint 1 cd olvasód van, tedd be a másikba, és akkor talán felismeri. Lehet hogy karcolt a cd, vagy már rég takarítottad az olvasódat, esetleg az installációs program, nemott keresi a cd-t, ahol kéne. Vagy vírusos a géped :P
  • Bandew
    #10117


    Na valaki ebbe lécci segítsen.
  • Duzsuki
    #10116
    Öröm a köbön, hogy végre van neted Koenig.
    Már csak HornOxot-ot kellene megtalálni.
    Nagyon jó lenne ha elkészülne a teljes magyarosítás, szerintem ez minden magyar gothic-os álma.
  • Bandew
    #10114
    Cska szért mert valami ilyet ír. Várj, mindjárt benyomom, aztán segíccs lefordítani, mert hülye vagyok.
  • Hacker
    #10112
    Sztem tökmindegy. Persze lényeg az, hogy tudjon olvasni... ;)
  • Bandew
    #10111
    Ja, és egy kérdés:
    A Gothic II-t nem lehet CD íróról telepíteni? Csak mert nekem kiírt valami hibaüzenetet a telepítő, és sajna most nincs kétcsatis IDE kábelem, így nem tudom az olvasót rákötni a gépre. Remélem, hogy csak ez a gond.
  • Bandew
    #10110
  • Hunnenkoenig
    #10109
    Sziasztok sracoooook!!!!

    Ujra van internetem! Jippieeee!

    Kutatom HornOxot, hogy folytathassuk a forditast!
    Ha van valtozas, szolok!
  • Zoleeca
    #10108
    Jézusom! A harmadik lapra csúsztunk le.

    Randal: még senki sem irt ide olyat hogy ért hozzá :(

    #10083 - nál van egy link.Még én sem néztem meg.
  • Grave Digger
    #10107
    köszi, mert kiszedtem valami eldugott helyről egy üres rúnakövet, és kéne belőle csinálni valamit, hátha ad rá valami extrát:DD
  • Hacker
    #10106
    Ha tűzmágus leszel, akkor majdnemminden egyes mágus tud rúnakészítést tanítani. Ha paladin, akkor a városházán egy másik paladin (ott van a bejáratnál.Zsolosként nemtanulhatsz mágiát.
  • Grave Digger
    #10104
    Sziasztok, valaki segítsen már, hogy kitől tudom megtanulni a rune készítést? nagyon kéne:D