21229
  • Hunnenkoenig
    #10896
    Randal, fel tudod tenni valahova a videokat? Egy ftp-re?Akkor letöltenem es megneznem. Vagy DC++ -on, csak olyan hub kell, ahol nincs limit...

    Az oldalhoz:
    Biztos nem a gepem nyitja meg, mert nekem a browser ugy van beallitva, hogy automatikusan törli a temporary internetfilest es a cookie-kat mikor becsukom.

    Tehat üresen indul a browser minden alkalommal.

    Haveroktol is müködik, söt jonehanyan vannak a forumon Magyarorszagrol is, szoval nekik is megy!

    Szerintem nalatok van a hiba. A browseretek be van allitva automata frissitesre?

    Az internetes beallitasoknal a "mentett oldalak uj verziojanak keresese" -> "Mindig"
  • Randal
    #10895
    Na mindegy majd összeszenvedem vhogy.
  • Hunnenkoenig
    #10894
    Mivel a gothic meg a regi audiocodecet hasznalja, ezert a binkplayerben 100-at hozza kell adni a tömöritesi szinthez!
  • Randal
    #10893
    Ez megtörtént, mivel a G1 videóit is csak így tudtam megcsinálni, de a 2-nél vhogy nem működik...
  • Randal
    #10892
    A honlap egyik címről se jön be...
    Nemtom miért nem.
    Úgy nézted már, hogy töröltél mindent amit a net letöltött?
    Lehet hogy neked a gépedről nyitja meg..
  • Hunnenkoenig
    #10891
    Valasz itt:

    <b>How do you create a Bink audio stream using the old audio codec format (for use with applications using an old version of Bink)? </b>


    To do this, just add 100 to the compression level in the compressor or mixer. For example, instead of level "4", use level "104".
  • Hunnenkoenig
    #10890
    Naja, igazi vegigjatszast nem lehet irni a Gothic2-höz, mivel annyira indivudalisan jatszhato, hogy lehetetlen egy semat irni :-)
  • Randal
    #10889
    hunnenkoenig:

    A videókat hogyan konvertáltad?
    Nekem ha átkonvertáltam bik-ből aviba, akkor hang helyett csak sercegés jött.
    A G1 videók hamarosan felkerülnek a Gamestar honlapjára, csak most költözött el a cég, és így egy dobozban kallódik a cucc.
  • Hunnenkoenig
    #10888
    Felraktam egy redirectort azoknak, akik a members.chello.at/dungeonsiege/gothic2.htm -re közvetlenül linkeltek...

    Remelem igy mostmar megtalaljatok!
  • Randal
    #10887
    Nekem a rácson egyáltalán nem akart átugrani.
    A Végigjátszást lementettem, csak később kiderült, hogy az "csak" egy leírás.
  • Hunnenkoenig
    #10886
    menj a www.honositasok.com -ra!
    Ott az oldal!
  • Duzsuki
    #10885
    Nekem sikerült kijutnom ugy, hogy egy kicsit rámentem a rácsra és ugrottam egyet. Igaz vagy 15ször megpróbáltam mire sikerült így kijutnom a kincses helyről. Különben a végigjátszásban benne van, hogy a fákját kell meghúzni. Én is csak utána néztem meg miután kijöttem.
    A honosítások oldalhoz visszatérve mindenkinek működik, mert mekem még mindig nem. Azt irja ki, hogy a cím nem található. Takanohana neked müködik?
  • Ottto
    #10884
    Mond ezek a hibák mindenkinél, mindenkor előfordulnak? Spec nekem csak a 2. ismerős, mert csak azt csináltam meg. Már nem emléxem ponosan, de sztem nekem kivette a küldit mikor megcsináltam.
  • Hunnenkoenig
    #10883
    A helyesirasi hibak termeszetesen javitva lesznek!

    Mar most is sokmindent kijavitottam, ami a következö adagban helyesen lesz.

    A többi problemadra mar kaptal valaszt :-)

    Szepenkerö levelröl annyit, hogy inditottunk egy peticiot, amit te is alairtal, ha jol lattam. Az el lesz küldve nekik is.

    De, azert lehet, hogy beszolok nekik külön is :-)
  • Takanohana
    #10882
    Szia!
    A várostérkép gonddal én még nem találkoztam, Constantino-féle küldetés tényleg aktív marad, én is észrevettem.
    A Kincses Szigetről annyit, hogy mielőtt bemész a barlangba, az egyik fáklyával, ami valójában kapcsoló, hatástalanítani kell a csapdát, különben bennt ragadsz. (Vagy egy gyorsaság elixírrel kirohanhatsz a csapdán át, úgy kevesebbet sebződsz.)
  • Randal
    #10881
    Sziasztok!

    Egy új link:
    Sajna még csak németül:
    http://gothic2network.net/
    Egy mod oldal, van angol verziója is. Adtak ki egy új modot, sajna megint csak németül


    Egy kis angol komment:

    If you read through JoWood's press release, you may have found these lines:
    Approximately 30 percent of 2004’s releases will be targeted at the fast expanding console market. The schedule includes another derivative of the highly successful Gothic series as well as Add-ons for the titles SpellForce, Soldner and Wildlife Park.
    [...]
    JoWooD boasts an impressive line-up for 2005. Among 2005’s key titles will be Soldner II, SpellForce II, The Guild II, Star Gate SG1, another Giant title and a new sequel to the Gothic series.


    So, 2004 sees an addon for Gothic 2 and 2005 Gothic 3. I first thought this must be Night of the Raven, but the German version of the PR says exactly the same and also Koch Media just confirmed there will be another addon, at least they know that both the 2nd addon and Gothic 2 will be released through them.
    We'll keep you updated - and we also assume, the first addon must be pacing to an English version, as otherwise no one would seriously announce another addon, would they?


    Ezek szerint lesz még egy kieg a G2-höz(de lehet hogy ez csak az első???) meg 2005(!!!)-ben jön a Gothic 3.

    Asszem megtanulok németül, így legalább nem kell az angol verzióra várnom.

    A g2 angol fordítására:
    Hunnenkoenig:

    A fordításban van jópár helyesírási és elírási hiba, remélem ezeket javítottátok( ha nem akkor elvállalom, de csak hétvégenként tudnám csinálni), meg jópár német(!!!) szöveg van benne, így sajna csak hallás útján értem mit pofáznak.

    Észrevettem pár hibát is a játékban ha az:

    1. A várostérkép egyszer csak átváltozik nagytérképpé és úgy is marad.
    2. Ha feladom a tolvajokat, akkor a Constantino gyűrűje küldetés aktív marad. (ehhez tartozik, hogy a fogadósnét nem tudom feladni, hiába mondta el, hogy mindent tud.

    3. A Kincses szigetre bemenni be lehet (beugrottam), de kijutni sehogy se tudok...hacsak nem kell hozzá zárnyitás.
    No meg rengeteg álkulcs.

    No mégvalami Hunnenkoenignek:
    Gondolom próbáltad már, de azért megkérdem:

    Nem lehetne írni egy szépenkérő levelet a Pyranha-Bytesnak, Jowoodnak, Atarinak vagy bárkinek, hogy legyenek szívesek elküldeni a G1, G2 angol és német verzióinka TEJES szövegfájlait, valami kis konvertálóval együtt?

    No, nem is terhellek je jobban, mert látom sok dolgod van.
    Bye!

    A G1 videókról még semmit nem tudok:(
  • Takanohana
    #10880
    Érdekes, hogy Wolf végig azért könyörög, hogy ha tudok neki valami melót, feltétlenül szóljak, mert az életét elunja már. Mikor meg mondom neki, hogy Bengarnál van meló, pénzt kér tőlem, nem is keveset. Ahelyett, hogy kezet csókolna.
  • Johnyy
    #10879
    Matrix vagy mi
  • Johnyy
    #10878
    Azt soha nem teszik meg!!!!!!
  • Zoleeca
    #10877
    nyam-nyam[finom]
  • Ottto
    #10876
    Hmmm. Lehet hogy lesz a gothic 2-nek egy 2. kiegésszítője is.
  • Shan
    #10875
    Mondj egy hub-ot is hozzá, lécci! thx
  • Ottto
    #10874
    3. oldal? AFFENE! Ha ez így megy, lehúúznak minket a süllyesztőben.

    Mikorra várhatunk frisss magyarítást a 1-hez, és mikor a 2-höz.
  • Johnyy
    #10873
    DC++
  • Hunnenkoenig
    #10872
    Örülök, hogy be tudsz szallni!

    Hat nem sokat alszok az biztos :-)
    Galaxiest egesz heten nem tudtam jatszani, mert sok mas dolgom volt :-(

    Talan ma sikerül ujra...
  • Shan
    #10871
    A gothic 1 -et szeretném megszerezni...Tudtok segíteni?

    köszi.
  • yellowcab
    #10870
    soha nem alszol akart lenni,de gyengén gépelek:(
  • yellowcab
    #10869
    doha nem alszolsz?
    biztos nyomod a galaxies-t:)))
  • yellowcab
    #10868
    Szia König

    Mostanában van időm fordítani,hát arégi munkahelyemet otthagytam,úhyhogy arra címre nem tudsz fordítanivalót küldeni
    Lökj át ide:
    [email protected]
  • Hunnenkoenig
    #10867
    Ha elnezel az oldalra, ott kint van, hogy hany szazalek van kesz.
    Az uj 65%-os anyagot minden nap varom, hogy kitehessem, de hat sajna nem jön...
  • Zotya123
    #10866
    és hogy álltok Hunnenkoenig a magyarítással G2? :o)
    sosem tudom követni, most kész van már, vagy még mindig folyamatban :o))
  • Ottto
    #10865
  • Hunnenkoenig
    #10864
    Egyebkent ha nem a beam.to cuccal hivjatok le, akkor reklam sincs. Azt meg annak idejen csinaltam, mikor nem volt domain, de nem akarom megszüntetni, mert lehet, hogy sokan ugy ismerik mar csak :-)
  • Hunnenkoenig
    #10863
    Nekem bejön!
    Meglehetösen valoszinütlen, hogy kieses legyen az oldalon, merta szervernek az utobbi evekben 100%-os elerese volt.

    Es fizetem is rendesen, szoval nem hiszem, hogy azzal van a baj :-)
  • Ottto
    #10862
    Én ERRŐL a linkről beszélek, amit hunnenköenig betett

    http://honositasok.com/gothic2.html
  • Duzsuki
    #10861
    Melyik cim jön be.
    Ami a forumon van link?
    Arra ha kattintok átirányitja a beam.to/gothic2.hu cimről a honositasok.com/gothic2.html -re a reklám bejön az oldal, meg nem. Minden más cim működik kétféle neteléréssel is próbáltam. Az egyik sulinetes a másik bérelt vonal.
  • Ottto
    #10860
    Nekem bejön
  • Duzsuki
    #10859
    Hát épp ez az a honositasok.com nem müködik.
  • Hunnenkoenig
    #10858
    Müködik az, csak elköltözött:

    http://honositasok.com/gothic2.html
  • Duzsuki
    #10857
    Van valami gond a Gothic 2 honlapoddal Hunnenkoenig, mert nekem nemmüködik?