21229
  • Chaos Mad
    #10936
    kira lesz!
  • Johnyy
    #10935
    Nekromácia= Beliar=Sötétség
    Vízmágia=Adanos=tudás
    Tűzmágia=innos=felkelő nap

    Hogy egészen pontosak legyünk
  • Johnyy
    #10934
    Bocs Bocs Beliarra gondoltam nem adanosra
  • Ottto
    #10933
    Nem. Minden gonosz Beliart szolgálta.
  • Johnyy
    #10932
    Az alvó az adanos szolgája volt mi?
  • Johnyy
    #10931
  • Ottto
    #10930
    Dehát............na inkább nem mondok semmit :)
  • Johnyy
    #10929
    Mért? Beliar egy gonosz kegyetlen isten, milyen sirály lenne ha át lehetne térni a sötét oldalra:)
  • Ottto
    #10928
    Nekem mind1 csak Beliar kíméljen meg :)
  • Esrohnoil
    #10927
    Kösz, de inkább Adanos.
  • Hunnenkoenig
    #10926
    Jaj, bocsi!
    Ugyanis van meg valaki, aki Zolika neven ügyködik. Biztos összekevertelek benneteket :-)
    Akkor küldjek, vagy ne?
  • Zoleeca
    #10925
    Reménykedjünk.

    Innos legyen velünk, ezekben a nehéz időkben
  • Ottto
    #10924
    Nem nem. Sztem ez nem fog csúszni. Csak megcsinálnak egy kibaszott szinkront. Már fél éve bajlódnak vele
  • Zoleeca
    #10923
    Hali! Úgy látom elfelejdkeztél rólam...pedig lestem az emailjeimet. Na mindegy...mostmár úgysem érek rá...
  • Zoleeca
    #10922
    Áprilisban? Az ha jól számolom azt jelenti, hogy karácsonyra készen is lesz...
  • Ottto
    #10921
    Az az. Meg visszatér a harapó is. Nagyon cool :)
    Az angol verzió áprilisban várható

  • Chaos Mad
    #10920
    hmm... mikor lesz angol verzio? mocsár cápa irtás rlz! :)
  • Ottto
    #10919
    Visszajutunk a mocsárba is :DDDDDDDD

  • Ottto
    #10918
    Hááááát. Talán :)




    [
  • vigyori14
    #10917
    Mit tartalmaz majd a Gothic 2 The night of the raven (remélem jól írtam), lessz valami új térkép?
  • Ottto
    #10916
    Én sehol nem tanultam meg. Sztem fölösleges. Pénzem mindig volt szarásig, a 2-ben meg eleve megtaláltuk a legjobb fegyvereket.
  • Mészy
    #10915
    KÖszi. Már bánom, hogy megtanultam. Ez nagyon gáz. A kettőben sokkal jobban tetszik a zsebelés. Nem is loptam semmit. Akitől kell valami attól inkább leveszem erővel, ha pénzért nem lehet.
  • Johnyy
    #10914
    Sztem várd meg az angolt
  • Kurty
    #10913
    Valaki nem tudná megmondani honnan lehetne a Gothic 2 ADDONT letölteni? THx csá!
  • Hunnenkoenig
    #10912
    Nem tudom mi lehet a baj.
    Egy nemet szerverre került fel a cucc es komplikalt lenne visszarakni a regi helyre. Jobban szeretem az egesz oldalt egy helyen.

    Ha nem tudod lehivni, akkor valoszinüleg az internet provider nem engedi a csatlakozast valamiert.

    Lehet, hogy utaljak a nemeteket, ezert a nemet ip szamokat szürik :-)
    Kerdezz utana a szolgaltatonal.

    Minden esetre az oldal biztos elerhetö. A szerver nincs korlatozva külföldre (nem ugy mint magyarorszagon sok esetben), söt nagyon gyors es 100%-os elerese van. Ami azt jelenti, hogy sosem hagy ki (amig fizetem ).
  • Ottto
    #10911
    Kezd el lopakodni, és úgy kattints rá valakire hogy ellopd az erszényét.
  • Mészy
    #10910
    Sziasztok.
    A Gothic 1-ben mire jó a zsebmetszés? megtanultam mester szintre, de nem tudom használni... Mondjuk csak az első fejezetben vagyok.
  • Duzsuki
    #10909
    Mindent megpróbáltam amit mondtál, de ígysem működik.
    Pedig ADSL elérésünk van. Ahonnan netezem az egy MO-i Gimnázium. De van egy másik vonalunk is az pedig a megyei könyvtárnak a netelérése és azon sem működik. Ti honnan neteztek? Nem lehetne visszarakni a régi címre?
  • Takanohana
    #10908
    Működik, gond nélkül.
  • Johnyy
    #10907
    Ja és vizipisztollyal
  • Ottto
    #10906
    A rendőrség manapséág tankal jár (DŐL AZ AJTÓ :))

  • Ottto
    #10905
    Nem lesz? Kár. Bár így is van mire várni :)
  • Hunnenkoenig
    #10904
    Van eredeti verziom :-)
    Igaz a blokkja mar nincs meg szerintem :-)
  • Randal
    #10903
    Ha van eredeti verziód akkor ne izgulj.
    Egyébként a Shadowrunból idézve (vagy Cyberpunk?):

    A rendőrök nem az ajtón át hanem a tetőn keresztül jönnek:)))

    Ok, akkor töltök le quickTime-ot, kóddal.
  • Hunnenkoenig
    #10902
    Na, irtam a sracoknak egy szep levelet (a peticiot is belinkelve hozza). Mostmar csak varnunk kell, hogy valaszolnak-e?

    Elküldtem vagy 10 különbözö helyre, mivel a honlapokrol nem egyertelmü, ki a felelös az ilyesmiert :-)

    Remelem nem kopogtat a rendörseg ket nap mulva az ajtomon :-)
  • Hunnenkoenig
    #10901
    A hivatalos oldalrol:

    Piranha Bytes kijelenti, hogy nem lesz masodik addon a gothic2-höz!

    a Gothic3 2005-ben lesz kiadva!

    Zu den seit der Veröffentlichung des JoWood Jahresberichtes für 2003 kursierenden Gerüchten über ein weiteres AddOn zu Gothic II im Jahre 2004 erklärt Piranha Bytes:

    "Wir entwickeln derzeit kein zweites AddOn zu Gothic II und beabsichtigen auch nicht, dies zu ändern."


    Ebenfalls aus dem Jahresbericht ersichtlich ist der Termin für die Fertigstellung eines weiteren Teils (Gothic III) - dieser lautet im Jahre 2005 wie auch in der Meldung bekanntgegeben.

  • Hunnenkoenig
    #10900
    When I compressing or converting some movies, I don't get any sound or I get an "error opening audio file" message - what's up? Make sure you have the latest version of QuickTime from www.apple.com installed. The RAD Video Tools uses QuickTime to import compressed sound formats.

    If that doesn't help, then you may be trying to convert a protected movie. QuickTime allows the movie creators to mark a movie as playback only - no saving or exporting allowed. When this happens, Bink can still read the video, but the audio is locked into the QT file. This is just a QuickTime copy protection feature - there is no way around it.
  • Randal
    #10899
    Látod-látod.
    Ezért mondtam, hogy küldje el hogyan kell konvertálni, nomeg ezért kellene minél hamarabb írni a gothicos srácoknak, mert ha minden csak rajtunk múlna akkor nem lenne probléma.
    Na mentem. VAgy leszek még ma vagy nem.
    Bye!
  • Hunnenkoenig
    #10898
    A videok megvannak, persze, csak ugye nemetül :-)
    Na mindegy.
    Sok sikert :-)

    HornOxnak tegnap irtam, de nem jelentkezik a dög :-)
  • Randal
    #10897
    Mindegy, majd máshol megnézem.
    A videókat nem tudom felrakni. De a G2-é megvannak neked is, gondolom. A G1 meg tökéletesen működik.
    Szóval szórakozok majd egy kicsit.
    Legfeljebb bik-ből bikbe nyomom át, hogy legyen hang majd aviba és majd vissza bikbe.
    Nyugi megoldom, hisz valamilyen szinten ilyet tanulok:)