21229
  • Ottto
    #10856
    Na nem baj. Mire befejezem az alapot kijön vagy az addon, vagy a gothic 2 magyarosítása, és úgy is azt fogom bnyomatni :)
  • Hunnenkoenig
    #10855
    Szivesen! :-)

    A kiegeszitövel is müködik, de a kiegeszitö szövegei angolok maradnak!

    Szoval egy kutyulek jön ki belöle angol-magyar nyelven. :-)
  • Ottto
    #10854


    "Megmondtam hogy ne lopd el a vérkelyhet" :)
  • Ottto
    #10853
    Észrevettétek hogy a németek milyen tök sirály cuccokat adnak ki (film, játék), mégsem olyan híresek mint az amerikaiak/angolok
  • Ottto
    #10852
    Hmmmm. Majd megnézem a magyarnál. Csak el ne felejtsem.
    Addig meg Dungeon Siege. Kössz a magyarítást Hunnnenköenig. A kiegészítőnél is működik?
  • Mészy
    #10851
    Köszi mindenkinek!
  • GDI
    #10850
    ))
  • GDI
    #10849
    Gyerekek én most vittem át 5ör a zsoldossal.3szor paladinnal és egyszer varázslóval.Most megint varázsló leszek.
  • Hunnenkoenig
    #10848
    hehe egyszerre irtuk!
  • Hunnenkoenig
    #10847
    Ki lehet nyitni!
    Menj a kandallohoz, ami vele szemben van es a kandallo jobb felsö srakaban van egy rejtett kapcsolo. Azt nyomd meg es kinyilik a racs.

    A gombot szinte egyaltalan nem lehet latni, szoval probalkozzal es nyomogasd a kandallot.

    Ez most nem vicc!
  • GDI
    #10846
    azt a rácsot ki lehet nyitni rögtön az elején is.Menj oda a kandalóhoz és a jobb felső sarkán van a kapcsoló.Ilyen egyszerű.)
  • Derszubal
    #10845
    Nem, az én gépemre ugyanarról a CD-ről telepítettem, és nem volt semmi baja. Még két négy helyre nyomtam fel, és még egy gépen ugyanaz lett a hiba. Nem értem (ha valaki nem követné a game a várban indul és nem Xardas tornyából, a pály meg üres)
  • Ottto
    #10844
    Meg a 3.-nál a 4.-nél meg az 5.-nél és még sorolhatnám

    Én utálom a csíteket. Hisz ha beírod őket, a játékok elvesztik az értelmüket. Nincs kihívás, nincs semmmi. Minek játszani?
    Én kétszer végignyomtam kód nélkül, és harmadjára is úgy fogom (magyarul).
    Sztem csítelni a legnagyobb marhaság(és ez nem csak a gothicra vonatkozik)!!!!!!!!
  • Mészy
    #10843
    Néha muszály, de az első játéknál tilos. Meg a másodiknál is.
  • Mészy
    #10842
    Innen le tudod tölteni
    Ez egy word dokumentum, elég sok okosság van benne a marvin mode-ról.
    Ami kimaradt: insert itmi_runeblank rúnakő + sok más
  • Johnyy
    #10841
    Ha már tényleg végigvitted kód nélkül 2szer (de 6szor kellett volna) akkor meg van bocsátva, mondjuk én személy szerint utálom a cheateket, nincs annál rosszabb amikor multiban valaki csal ,,hogy miért tudja mindenki, Egyébként MÉSZY. Honnan szerváltad tudsz oldalt ahol fenn van vagy hol van ilyen berakós cheat, nem nekem kell mert én nem használom csak nagyon ritkán ha 100 szer végigvittem a gamot hanem haveromnak!!!!!!!!!!!?????????
  • Ottto
    #10840
    A KIS CSÍTER
  • Mészy
    #10839
    Az egy kis segítség.
    Az első két végigvitel után meguntam a sok kezdetleges harcot, úgy döntöttem ez jár...Marvin mode hajrá
    Most az 5. fejezet elején 60-as szinten van szegényke...
    Mondhatni nincs ellenfél. De ezzel csak varázsolok most.
  • Ottto
    #10838
    Nekem most az tűnt fel hogy varázsló vagy, mégis sárkányölő kard, meg sárkányíj van a hátadon :P
  • Ottto
    #10837
    Hát nem is
  • Ottto
    #10836
    Sztem az csak dísz. Ha ki is lehet nyitni akkor csak valamikor a 5. chapterben (a kapitány miatt)
  • Mészy
    #10835
    Nem lehet megunni!
  • Mészy
    #10834
    Egy kérdés:
    Xardas tornyában van egy rács, mögötte egy láda. Azt ki lehet nyitni? Eddig nem sikerült semelyik karakterrel sem.
    Van valakinek valamilyen ötlete?
  • Hunnenkoenig
    #10833
    Na ezt imadom ebben a jatekban! :-)
  • Mészy
    #10832
    Rádobtam egy félelem varázslatot, mire elkezdett össze-vissza rohangálni. Kinyitottam a cellát és befutott az idióta.
  • Duzsuki
    #10831
    Ez sirály, hogy csináltad?
  • Ottto
    #10830

    KIRÁLY
  • Mészy
    #10829
    Lord Andre a megérdemelt helyén van.
  • Duzsuki
    #10828
    Az a hely az ahol a kőgólemek vannak?
    Mert ha igen akkor, az egyik legjobb gyűrű vagy amulett van ott, már nem tudom melyik. De pl. a piramis tetején van az orkkard is. De elég kemény monsztákkal van tele a környék.
  • Szid
    #10827
    Szerintem már hamarabb kirámoltad a ládát. Ott van valahol, a piramis mellett, de hogy mi az, azt sajna(szégyenlem is)
    elfelejtettem
  • vigyori14
    #10826
    Vettem 1 nagyon régi térképet a térképárustól a 5. fejezetben. Elmentem a x-hez de nincs ott semmi. Nem tudja valaki hol a kincs?
  • Ottto
    #10825
    Azannya Ilyen még nem volt. Sztem rosszul lett felírva. Mindenesetre királly lehet tök egyedül mászkálni a világban
  • Johnyy
    #10824
    EZ érdekes! Játékhiba! Egy másik példány megoldja.
  • Derszubal
    #10823
    Légyszi segítsetek mert haveroméknál hiába telepítem fel a g2-őt, a game nem Xardas tornyából indul, hanem a várból (bányakolónia), de úgy hogy a pálya tiszta üres. Ha vki tudja, mit kell csinálni, írjon, mert szegények már tejet hánynak kínukban. Előre is köszi.
  • XCoMA
    #10822
    Van valaki aki érez magában annyi erőt, hogy eljöjjön ide és megnézze egy újjabb MAGYAR csapat alkotását?
  • Ottto
    #10821
    The Night of the Raven: Április
  • Bond 007
    #10820
    Szasztok skacok! Már nagyon rég végigtoltam a játékot és csak arra várok azóta is, hogy angolul megjelenjen végre a kiegészítő. De már elfogyott a türelmem és nagyon ki szeretném próbálni... Honnan tudnám esetleg leszedni a német verziót, ill. nem tudja vki pontosan, mikor jön ki angolul a Die Nacht des mittoménmi...?
  • vigyori14
    #10819
    Köszi
  • Ottto
    #10818
    Ehhez mi már hozzászoktunk.
    A játék néha minden ok nélkül kilép. Ez ellen nincs mit tenni, mentsél gyakran.
  • vigyori14
    #10817
    Hello mindenkinek!
    Nektek sosem volt olyan hogy csak úgy jázszol a gothic 2- vel és egy idő után kilép. Nincs ezellen valami patch?
    A gépem: p4 2.2Ghz, 256mb DDR 333 Mhz, Geforc4 Mx 440 64Mg, Maxtor 80GB HDD 7200Rpm.
    Lehet hogy a gép kevés hozzá?