21229
  • Shongi
    #11056
    Egyszerű, a Gothic 1nek kicsit fura az irányítása. Ahoz hogy valamit felvegyél vagy használj meg kell nyomnod és rajta kell tartanod az akció kombot( ctrl vagy ball egér gomb)és közben meg kell nyomnod az előrét!!!
  • Bond 007
    #11055
    Sziasztok Gyerekek! Érdekes problémám van. Sikerült letőltenem végre a Gothic Iet, megy is szépen csak egy baj van vele. Akárhogy is próbálom kombinálni a billentyűket + az egeret egyszerűen nem tom elérni, hogy akarakter képes legyen bármilyen tárgyat felvenni, illetve bárkit is megszólítani. Szerintetek mi lehet a baj?
  • GDI
    #11054
    Lobart pizsomában.Biztos kora reggel volt még.Kijőtt nyújtózkodni.)
  • Ottto
    #11053
    Na most valami olyat kaptok, amin elámultok.....kit akartok én becsapni
    Szal aki még neem látta volna:


  • GDI
    #11052
    nekem ugyan ez volt de nekem a páncélját se vette fel,rőgtőn kiött gatyába.)
  • Szid
    #11051
    Köszi fiuk!
    Fölvidítottatok.
    2hete kint vagyok németben, és ma tudtam meg, hogy a maihazamenetel, csak 7 nap múlva lesz esedékes. Sajna esett a mai randim
  • Ottto
    #11050
    Nekem egy ilyen fura esetem volt :)


  • Ottto
    #11049
    WOW :)
  • Duzsuki
    #11048
    Nekem a GothicII-ben volt egy jó kis szitum. Ez az ötödik fejezetben volt amikor összekellett szedni a hajóra a legénységet. Szóval amikor a Diegot szerveztem be, akkor történt egy furcsa eset. Az esethez tudni kell, ekkor az a rész még német volt és mivel nemigazán tudok németül, többször próbálkozással döntöttem el, melyik sorban lévő szöveg a helyes megoldás, ebben az estben is így volt. Szóval szóltam neki, hogy jöjjön álljon be a hajómra ő mondta, hogy oké csak előtte bemegy felveszi a páncélját, ok bement kijött páncélban, énmeg mégegyszer megszólítottam és mondtam nekei valamit amit nem értettem, erre bement és kijött egy száll alsógatyában és elindult a hajó felé. Én meg nem tudtam, hogy most meg mi van. Lehet, hogy ez valami beépített poén nemtudom, de nekem nagyon tetszett.
  • Szid
    #11047
    Istenem!
    De régen Gothicoztam. Mondjon már valaki valami jó kis szitut.
  • Braveheart
    #11046
    Kösz a segítséget!
    Minden más játék működik, csak ez nem...
  • Esrohnoil
    #11045
    Jahm, v. legfeljebb hozzácsatolni egy már meglévő videóhoz vmit.
  • Hunnenkoenig
    #11044
    Meg semmi hir sajna. Irtam HornOx-nak de nem valaszolt meg...

    Hat videot nem nagyon tudsz belerakni. En a G2-be ugy raktam be a magyar introt (a forditok nevevel), hogy kitöröltem az eredetit es ugyanugy neveztem el az en videomat :-)
  • Morpheus_v2
    #11043
    Lehet hogy rossz a gépedben valami.
  • Johnyy
    #11042
    Neten fenn vannak valahol?
  • Braveheart
    #11041
    Nem tud vki megoldást a sorozatos kifagyásra? (acces violation...) Sajna emiatt nemigen tudok játszani, bár régen végigszenvedtem már egyszer tűzmágussal...
  • Randal
    #11040
    Jaja, de már végig is nyomtam.
    Ehh, a gamestarra még nem rakták fel a videókat (az 1-ét), de megint írok mailt.
  • Esrohnoil
    #11039
    Nézd meg a végigjátszást a fenti linken.
  • Derszubal
    #11038
    A kiegészítő sajnos nem viszi tovább a 2-őt, csak kiegészíti: több fegyver, felszerelés, mellékküldetés és majdnem egy új fejezet tán.

    Én egyébként végigjátszottam az 1-et és a 2-őt milicistaként, most mint zsoldos nyomom. Akkoriban nem csináltam meg a vérkelyhes feladatot de most elhatároztam hogy összegyűjtöm, de már az agyam elszáll. 4 van meg (1 az uzsorástól, 1 sir Andrenál a felső emeleten kirakva, 2 ládában a felsőnegyedben), és fingom sincs hogy hol van a többi. Aki tud lelőhelyeket légyszi írja meg. Előre is köszi.
  • Shan
    #11037
    Megveszed a térképet a vén majomnál a kikötőben...:)))
  • Zoleeca
    #11036
    Hali! Régen láttalak :)

    Jól látom hogy elkezdted a G2-t?
  • Randal
    #11035
    Mégvalami:
    Milyen program segítségével tudom megnézni a Gothic világát felülről?
    Illetve repülni?
    G2-höz persze:)

    Egyébként ha elmész Gornhoz amikor már az egyik sárkány hegyénél van akkor át tudsz nézni a kerítésen és vitorlákat láthatsz.
  • Randal
    #11034
    Hali Hunnenkoenig!
    G1 ről van vmi hír vagy még nem tudtál utánnajárni?
    A G2-ben a videókat átbírtam vhogy konvertálni, bár magam se tudom hogyan:)
    Már csak feliratoznom kell, visszatömöríteni meg feltölteni.
    Ha minden jó ez jöv hétre meglesz.
    Mégvalami:
    Hogyan tudnék egy videót berakni a játékba, hogy azt is lejátsza?
    Mert akkor a videóba beleírnék egy szöveget az előzményekről, amit egy fanpage csomagban találtam.

    Amúgy kijátszottam a G2-t.
    Igaz nem csináltam meg minden küldetést. A végén már kicsit untam, viszont az 1-hez képest nagyon sokat fejlődött a játék.
    Hiába voltam tápos, ha 3 Elit Ork jött rám akkor lazán legyakhattak.
    A végső videóban van egy rövidke utalás, hogy hogyan fog kezdődni a 3. rész... remélem nem teszik meg... (vagy így kapcsolódik a kieg???)
  • Ottto
    #11033
    Ha nem tudsz németül, mineek vennéd meg? Ha meglesz az angol kieg. akkor biztos kiadják angolban is.
  • Szid
    #11032
    Lenne 1 kérdés.
    Nemtom mit csináljak. Láttam a gothic2gold edisönt (2+kiegészítö) németül 40eu-ért. Csak ippen nemtok németül. Most megvegyem, vagy ne oly határozatlan vagyok.
  • torrente
    #11031
    Gothic 2-őt keresem. Smsweb is jó.
  • Braveheart
    #11030
    Már megint kifagyott acces violation hibaüzenettl, minden más játék megy csak ez nem, sztem nem nálam van a hiba. Akkor mi a baj?
  • Braveheart
    #11029
    Én is a dc++-ról szedtem le anno az 1-et, nekem 5 nap volt, de megérte :)
  • Bond 007
    #11028
    Hali gyerekek. Nem tudja vki, hogy honnan lehet leszedni az első részt, mert már jó ideje keresem, de csak a dc++on találtam ott viszont 2 nap alatt csak az 1es cd 45%a jött le. Ilyen tempoval előbb jön ki a 2 kiegje, minthogy megszerezzem az első részt!
    Szóval ha valaki tud segíteni, kérem válaszoljon! Előre is köszi mindenkinek!
  • Ottto
    #11027
    lhet hogy egy mod. A gothic1hez is van igen sok, csak mind német nyelven
  • Johnyy
    #11026
    Egyszerűen! " marvin" insert troll és arnybestia, bár ez nagyon nem jó megolnás nem szeressük a pc domeot
    Ááá , de azért mégis ;)
  • Braveheart
    #11025
    hehe és pont az enyém a 11000. hozzászólás!
  • Ottto
    #11024
    PC-dome-on. Olyan hülye képek vannak a gothic 2-ről. Jópár kép az 1. részből került oda.

    Bár én itt nem értem, hogy kerül össze egy Árnytroll, egy ÉlőhalottÁrnybestiával az erdő közepén :P
  • vigyori14
    #11023
    Ezt hol találtad?
  • Ottto
    #11022
    Vááááááááááá. Ez mi????????????????????

  • Ottto
    #11021
    Na elegem van. Bétamagyarítás ide v. oda ellkezdem a gothic 1-et harmadszorra is, mert már egyszerűen NEM BÍROM TOVÁBB!!!!
  • Athletic  Bilbo
    #11020
    OK
  • Hunnenkoenig
    #11019
    Majd ha megkaptam...
  • Athletic  Bilbo
    #11018
    Mikor lesz fent a 65%?
  • Ottto
    #11017
    Olyan nagyon nem. Ha végre meglesz a kieg. angolul, simán megyünk 20Kig is. Csak győzzétek az iramot :D