21229
  • Joi
    #11736
    Passzzzzzzzz.... Ha rendesen felteszed, semmi gond vele...
    Próbáld meg még1x, előlről az egész telepítést.
  • Kurty
    #11735
    A kieget felraktam és mikor mentenék kilép, mit tegyek???? Írjatok!!!
  • sanyiiiii
    #11734
    uge a kieg nem fér össze a magyyaritassal:(
    ja és terveztek a kieghez magyarosítást?
  • greco
    #11733
    A magyarítással kapcsolatban: ez a konvertálás miért tart ilyen sokáig?Nem értek hozzá,de szerintem nem lehet ennyire időigényes a dolog.Az sem igaz,hogy vki ennyire elfoglalt legyen.
    Most már tényleg csak azt sajnálom aki időt nem kímélve befejezte a magyarítást.

    Valaki magyarázza már el nekem,hogy miért csak 1 ember tud
    konvertálni?És ez az 1 ember miért nem mondja el a másiknak
    hogy hogy kell?

    Eh...az igazság az,hogy én is nagyon várom és a fordítás nehézségei után egy egyszerű konvertálásra kell várni....
  • Braveheart
    #11732
    Ja. Uninstall :)
    amúgy az utolsó fejezetben fogyott el a türelmem
    talán a kiegészítőtől megjavul majd
  • Mészy
    #11731
    Megoldottad valahogy?
  • Shaman
    #11730
    hmmm Hunnekoenig oldalán fennt a linkben azt írják hogy 75%-os a magyarítás,de mintha 1-2 hete azt olvastam volna itt,hogy kész van teljesen. Most hogy is van ez?
  • tibor16
    #11729
    Csatlakozom, már a 4. fejezetet csinálom, lassan végig érek, és attól félek már nem fogom élvezni a 100 %-os magyarítást ...ehem
  • Braveheart
    #11728
    Nekem is ez volt a gondom...
  • kHares
    #11727
    Egészen egyszerűen odaállsz és nyomsz egy action gombot vagy click. Ennyi. nem kell a kezedben sem a hátadon lennie a pick axe-nek
  • Mészy
    #11726
    Köszi!
    Működik, csak soxor lefagy a játék... :(
  • lwb
    #11725
    úgy láccik fogtam egy méretes bugot, mert akármit csinálok abba rohadt barlangba, sehogy nem dobja be az ásást a piros X-nél. lehet a pick axe a hátom v a kezemben, zsír mind1. :(
  • CarajoEsp
    #11724
    Lehet tudni ,hogy mikor kerül ki az oldalra a 100%-os magyarítás? Mert már rég befejeztem az egyet ,de majd megőrülök ,hogy végre játszhassak ezzel a gyöngyszemmel. Viszont örülnék a teljes fordításnak.
  • Gary
    #11723
    Etikus kihasználni a programhibákat? Azaz, cheat vagy nem?
    Pl.: G1-ben bármilyen magasról leeshetek sérülés nélkül, ha a hátra és valamelyik oldazás (jobb/bal) gombot nyomvatartom. Sajnos a G2-ben már nem jön be.
    A G2-ben a terep adta lehetőséget kihasználva 5. szinten lecsaptam (na jó, vagy 10 percig ütögettem :)) egy Fekete Trollt nyamvadt 1000 xp-ért :) (párbajtőrrel, ami 18-at sebez)
    Az érdekes még, hogy 4. szinten egy disznópatkánnyal küzdve (párbajtőr rulez!:)) nem úszom meg sérülés nélkül, viszont csont nélkül leölök egy tárnarák harcost...
  • Methylisocloro
    #11722
    Nem kell hogy equipped legyen a csákány meg nem kell battle üzemmódban sem lenni.
  • lwb
    #11721
    ok. kösz, megnézem.
  • Joi
    #11720
    Pedig csak simán ki kell ásni a "kincset". Ha megfelelő távolságra állsz a kereszttől és van nállad csákány, automatikusan kiássa azt. A kapott cuccot őrizd meg, mivel Greg elkéri majd. Lesz még vagy 6-7 ilyen hely. Greg elmondja, hogy hol vannak. Ha mind kiásod és odaadod neki a lomokat, megjutalmaz :))
  • Was
    #11719
    Kösz. Közben már tegnap rájöttem. De azt nem tudtam, hogy ki is kell nyírni Dextert hogy azt a levelet megszerezzem.
    Így már persze megy minden simán tovább. Valószinűleg minden problémám ebből adódott. Az új területen már tudok továbbfejlődni, van ice lance-m is :) .
  • lwb
    #11718
    csinálta már valaki a kiegben greg barlangos küldetését? levertem a goblinokat és ott állok a piros keresztnél, de nem tudom mit kell csinálni. hiába hadonászok a pick axe-szel, amit kaptam tőle.
  • lwb
    #11717
    az elejétől újra végig kell nyomni ...
  • Sanca
    #11716
    Ma megin sarkanyokat kell olni?:( Vagy az elejetol ujra vegig kell tolni?
  • Chaos Mad
    #11715
    köszi a választ
  • Joi
    #11714
    #11523-ban részletesen leírva. Tökéletesen működik. Amúgy valaki tart már a sárkányoknál? A 2.-t próbálom kinyírni, de eddig csak szenvedek vele. Nagyon felerősítették őket. Megszünt az "odamegyek oszt 2 kardcsapás"
  • Joi
    #11713
    csak angolosítás
  • Joi
    #11712
    nincs még angol kieg
  • Chaos Mad
    #11711
    #11686-ra valaki?
  • sanyiiiii
    #11710
    Dexter-nél van 1 levél, azt kell megmutatni vatrasnak!
  • Mészy
    #11709
    Sziasztok!
    A kieg semmiképpen nem jön össze a magyar fordítással?
    Az angolosítás működik?
    Felraktam, de minden felirat német maradt?
    Tud erre valaki megoldást?
  • Joi
    #11708
    Mágusokkal játszóknak: A 3. részben, az egyik vízmágusnál (neve nem jut eszembe) lehet kapni egy vízmágia recept könyvet + 5 üres rúnát :))) (jégvihar, jéglándzsa stb...)
  • Was
    #11707
    Az a gond, hogy a STR-re mentem rá, az már 73-nál jár, a dex-em csak 20...
    Más:
    Hogyan és mikor tudok bekerülni a circle of water-be?
    Egy helyen azt írja, hogy Vatras addig nem akar beengedni, amíg a missing people küldetés nem sikerült. De a hiányzó emberek egy része szerintem a másik területen van.
    Ugyhogy egyelőre csak Elvrich lett meg.
  • sanyiiiii
    #11706
    asszen sajna 6. circle-s varázslat:(
  • kHares
    #11705
    Inkább a 60 dex - master epee kombóra. Ice blockkal nagyon hatásos.
  • Joi
    #11704
    Használi kell a tűzvihar varázslatot. Mondjuk én harcossal nyomulok, de a talált tekercseket kipróbáltam. (csak 5 mana kell hozzá) A bányvárnál "összecsalogattam" egy rakás orkot és wargot és elsütöttem.... Mit mondjak, csak az elit orkok élték túl, ők is csak minimális élettel. (1 kardcsapás) Azt viszont nem tudom, hogy a mágusok hanyadik körtől tudják megtanulni. Ja, és a dragon snapperek szintén
    fekszenek tőlle.
  • tibor16
    #11703
    G2: Nem csináltam meg az innos szemét készre, mert a végigjáccásban az van, hogy azt hagyjuk a kör legvégére, mer a többi küldi elveszhet.
    re Takanohana: Paladinnal már végigjáccottam, és úgy emléxem rögtön a 3. elején megkaptam (?). Most azér is csodálkozom. Lehet, hogy mágusként meg se kapom???
  • Was
    #11702
    Kösz. Akkor azt hiszem még rágyúrok egy picit a kétkezesre.
  • sanyiiiii
    #11701
    azt csak a pala/milicista-ként kapod meg
  • Duzsuki
    #11700
    Valamit elszurtál, vagy kihagytál.
    Innos Szeme meg van javítva?
    Xadras adott egy kulcsot?
    Xadrast és Vatrast a lagkönnyebb elküldeni a kökörhöz, nem tudom mi lehet a gond. Talán nézd meg a fenti linken a végigjátszást hátha az segít!
  • blazini
    #11699
    Vele csak annyit kellett csinálni hogy Xardas-tól kellet hozni egy könyvet hogy bizonyítsam neki hogy Xardas a mioldalunkon áll!

    Akkor most mit csináljak elmenetem a tűzkörhöz is ott még nem csinálnak semmit mert hiányzik Xardas!

    Te miket csináltál hogy xardas jöjjön?
  • Takanohana
    #11698
    Hi!

    Érdekes, mert Xardas nem akadékoskodik, hanem rögtön megy. Pyrokar szokott okoskodni, tényleg őt hogy győzted meg?
  • Takanohana
    #11697
    Én ezt a küldit paladinként kaptam meg, biztos, hogy mágusnak is feladják?