21229
  • tibor16
    #13657
    visszamentem... ha odaadom a gyűrűt sem tanít meg. Egyébként sem billé volt hanem Morgané.
    Sz'al, Bill nem akar tanítani pickpocketelni...
  • tibor16
    #13656
    ja, gondoltam, azért nem válaszoltam rá.
    -más: Bill a kalózoknál, ő tanítana pickpocketelni, -de a gyűrűt ami a vele kapcsolatos küldi végén volt nem adtam neki oda... mvkinek a halálhírét vittem, és ez lett volna rá a bizonyíték (túl jó gyűrű :) -10 pont egykezes bonus) -most azért nem ajánlja fel hogy megtanít pickpocetelni vagy van vmi küldi még amit teljesítenem kell? (Cassiát sajna megölték, vhogy feljelentethettem, de túl későn jöttem rá) Így viszont, sok mindent nem tudok megcsinálni, mert egyes kulcsokhoz csak így lehet hozzájutni, no meg a pénzem is kevesebb :)
  • Mr_no_NaMe
    #13655
    Ez természetes mivel ők is Beliárt szolgálják:)
    Egyébként tegnap félre olvastam ruhát értettem rúna helyett szal elnézést,fáradt voltam:))
  • tibor16
    #13654
    hmmm érdekes, a Beliár varázslata, rúnája hatástalan a Seekerek ellen...
  • tibor16
    #13653
    Akkor nem is nagyon bánom, mert van egy kardom, a master epee, ameik 120-at sebez. Az is njó. A rúna amit kapok, különböztő lehet, van olyan is amelyik leszívja az illető életerejét. Csak először elmegyek Khorinisbe a kolostorba, meg xardashoz, majd aztán változtatom meg. -naon teccik...
  • Spike001
    #13652
    Linkelj be egy képet róla, sok meló odáig ujra eljutni...
  • Mr_no_NaMe
    #13651
    De igen azért lehet mert én nem mágus votlam és mikor felszenteltem kaptam 1 beliar kardot ami 90et sebzett és + 40et ha villámlott is.(mer ugye a kard tulajdonsága hogyha gerjeszted a kardot vagyis belecsapsz ellenbe 1-2őt akkor még 1 extra és látványos villámtámadást is csinál ami elég brutális)
    Egyébként mien ruhát kaptál?
  • tibor16
    #13650
    Ha felszentelem, nem marad kard hanem vmilyen runa lesz belőle... -aszittem, kapok egy jó kis kardot... de ahogy meggondolom, nem azért ez van mert mágus vagyok???
  • Goth
    #13649
  • tibor16
    #13648
    Beliár kardját hogyan lehet használni? Amikor használni akarom, leesik az életem...
  • Spike001
    #13647
    Addon-ról nem hallottatok fiaim,,,, mindenre csak cheat a válasz ugye...És nem feszít itt senki sem szerintem, perfekt Szid csak egy adatot közölt...
  • Johnyy
    #13646
    én minden cseptörben kinyirtam mindenkit, megcsináltam mindet, az öszes városlakót is kiirtottam, amint lehetöségem nyilt a bányavölgyben a 2. feyben fikaként kinyirtam mindenkit, adig szarakodtam,, komoly, és akor is a végére vagy 43 vagy 53 as szintü voltam, salz tuti csít, de akor minek feszítenek vele???
  • Esrohnoil
    #13645
    csontvázmágusoknál pl.
  • Goth
    #13644
    ha minden chapterben minden szörnyet kinyírsz akkor se leszel ilyen magas szintű. Szerintem ez hülyeség, legfeljebb csíttel :D
  • Johnyy
    #13643
    és ezt hogy lehet elérni?? hogy lehet elérni ennyi szintet,, kit kel hozzá kinyírni??? hol vanak ki nem akadó xp források???
  • Goth
    #13642
    loál :DDD
    Legyaknám őket :DD
  • Szid
    #13641
    118 level-376óra sárkányolo
    81 level - 300óra paladin
    Egy cseh oldalon a topkari verseny nyertesei.
  • tibor16
    #13640
    Tisztelt fordítók -nem akarok telhetetlen lenni, de az addonra nem gondoltatok még? - mekkora élvezet lenne magyarul jáccani vele... (és mindent érteni)
  • tibor16
    #13639
    régebben olvastam, hogy vmi elképesztő szintet ért el vki... akkor én sem hittem, de most vagyok a 27.-en és még csak a 3. quest vége felé járok... talán mégis lehetséges lenne? -mondjuk, mivel élvezettel jáccom, ezért mindent megcsinálok, és mindennek utánna megyek. Ennél a résznél, még hátra vannak a Seekerek Khorinisben, meg a régi világban is van még mit tenni, az orkokat alig kóstólgattam még... (nem voltam elég erős hozzá).. még tehát lesz szintnövekedésem...
    Sz'al, nem tudja vki, milyen max szinteket lehet az Addonnal teljesíteni... (csalás nélkül)
  • Goth
    #13638
    mert magyarosítást raktál fel nem magyarítást. Attól a játék csak magyaros lesz, nem magyar :D
  • Szid
    #13637
    Na ott még nemvagyok. Most irtogatom az orkokat meg a többi álatkát a bányavölgyben. Meg közben próbálgatom a G1-es Dicuric,Bedrohung modokat. Most meg sajna németben vagyok, így csak álmodozhatom.
  • Vortodox
    #13636
    Sziasztok!
    Felraktam a Gothic2-t és gond nélkül megy, aztán felraktam az itt feljebb belinkelt magyarosítást, és nem ment a játék! Tutdok valami magyarázotot?
    Bye
  • tibor16
    #13635
    Kivéve az ork varázslók meg a seekerek. Az Addonban a seekereknek majdnem a legjobb védettségű ruhájuk van, 130, -nem semmi... Így aztán csak egyesével és közelharcban van esélyem, vagy valamilyen erős varázslattal, pl démon...
  • Szid
    #13634
    Hát egy darabig nemlövöldöz senki mágiával
  • tibor16
    #13633
    Megtaláltam, köszi.. Asszittem jobb lesz :( -mer csak 70-70 fegyver elleni védettséget ad.
  • Szid
    #13632
    Van ott páncél egy ládában Raven zombik örzik. A páncél neve valami Ravensgard páncél
  • Vortodox
    #13631
    Sziasztok!
    Én még csak most raktam fel a gothic2-t! Kellene hozzá valami patch! Be tudnátok linkelni egyet?
    Bye: Vortodox
  • tibor16
    #13630
    Addon - Már bent voltam a templomban, Raven becsukta az ajtót, de ott nincs páncél... ??? csak mert ezt írtad, én meg keresem mint állat...
  • Hunnenkoenig
    #13629
    Akinek meg vannak az intro videok feliratozva, küldje el öket a http://www.2big.hu/ keresztül vagy irja meg a linket a [email protected] -ra (nem HU) legyen szives, ahonnan letölthetem.

    A GameStar törölte öket, mert az oldalamon a linkek mar nem mennek. Szeretnem felrakni öket az en szerveremre.

    Köszi
  • Szid
    #13628
    Hát én meg németül játszottam-pedig nemigen tudok :o((
    Na van ott valami Ürge testörökkel körülvéve - az ad valami melót-Kiakarja ötet gyilkolászni.Kérdezgetni kell mindenkit míg végre megleled a gyilkost,de nálam bevégezte a feladatát. Na nála találsz olyan vörös "lapokat" amivel beengednek a bányához. Mármint ha már ott vagy
  • tibor16
    #13627
    aham, visszaléptem az 1 héttel ezelőtti mentésre.. 2 szintet és kb 10-12 óra tiszta játékidőt vesztettem. :(((
    Ha már dumcsizunk, kérdeznék... Bementem a banditatáborba (Addon), kaptam is néhány feladatot, de sokat segítenél, ha nem kéne kihámoznom, hogy most mit is kellene csinálnom... -ugye az angol miatt... mert a belső kapun az őrség nem enged át... nyílván ára van a dolognak..
  • Szid
    #13626
    Na mivan.Sikerül továbbmenned?
    Az ékezet,meg lehet,hogy a német billentyüzet miatt...
  • Mészy
    #13625
    Köszi! Azt hiszem én is ezt fogom tenni!
  • Mr_no_NaMe
    #13624
    wondóz=winfos
  • Mr_no_NaMe
    #13623
    Igen nekemis ez volt a gond!
    Én csináltam 1 winreinstallt semmi wondóz updatet nem szedtem le,főleg nem az sp2őt!Innentől kezdve minden ment tökéletesen!
  • Mészy
    #13622
    Sziasztok!
    Elképzelhető, hogy a SP2 miatt nem tudom felrakni a kiegészítőt?
    Régebben már fel volt telepítve, de most nem akarja az igazságot.
    Valakinek valami ötlete?
  • Vortodox
    #13621
    www.wanadoo.atw.hu regisztrálni kell, de rajta van, meg egy kieg is
  • Kurty
    #13620
    császtok!! Nemtudjátok hogy honnan lehet letölteni a g2-t?? egyik haveromnak kéne! lécci írjatok
  • Jimmyke
    #13619
    Az univerzum nyelve az angol (lásd Sci-fik :D). Na akkor egy kis ON: Miko' jön ki az angol verziója az ADDONnak, vagy inkább G3? :)
  • Goth
    #13618
    Csak ha már angolul beszélnek az embörök, akkor a felírat is legyen angol, így megy össze :D