21229
  • tibor16
    #13697
    Ja csak honnan a nyavajából vegyem, mi a fenét kell csinálni... -pl, hogy ki kell nyírni, az mi a fenéből következik... na mind1... úgyláccik a pickpockettnek lőttek...
  • Szid
    #13696
    Adon 2-fejezete. Elöször kipucoltam az újvilágot, majd menetem a "Minentalba".
    Juan-tol elöször elkellett volna kérni a lockpickes csomagot, dumcsizni vele, vásárolni töle, majd utánna kill...
    Azt hiszem mostmár mindegy.
  • pikk8
    #13695
    hülye Antal hülye Antal
  • Saturas
    #13694
    Sziasztok. Segitsetek nekem. Hogy lehetek a G2.-be Necromanta,ha lehet. A G1.-be lehet. Előre is kőszőnőm.
  • tibor16
    #13693
    Gondolom a mocsárban, keleten a barlangban kellene lennie Juannak, de persze nincs. Most vagy az van, hogy nem csináltam meg azt a lockpick csomagos küldit, mer nem értem... Gondolom vmi locpickes csomagokat kell összeszedni.. vagy vmi ilyesmi... -Vagy megöltem az elején. De én nem emléxem, hogy lett volna ott bárki is amikor ott megfordultam...
  • tibor16
    #13692
    Akkor most az Addonban a hányas fejzetnél tartasz? amúgy szerezz élőhalott elleni varázslatot (nekem mint 4-es szinrű mágusnak, rúnám van) -az minden csontit egyszerre megöl, amit elér...
  • Szid
    #13691
    Kiegészítö, megvertem majdnem mindenkit, akit lehetett. Az 1-fej. 2-varg,Dexter bányája a csontikkal maradt ki. azthiszem mindent és mindenkit levertem. Levertem az összes kalózt is. Miténtudom mi van még. Szerintem a kolónian is vanmég 1-2 szint. Gyíkemberek,stb. Azt hiszem szólok diégónak verje már le nekem azokat a rohadt tüzgyíkokat. Ez az egy ami nemmegy.
  • tibor16
    #13690
    bár lehet, hogy már megöltem... basszus
  • tibor16
    #13689
    aaaaaaááá - köszi...
  • tibor16
    #13688
    aaaaaaááá - köszi...
  • tibor16
    #13687
    32-es szint, és csak a 2. rész??? -az hogy lehet? -én mindent igyekeztem megcsinálni, de már a 4. fejezetben vagyok...
  • Szid
    #13686
    "Angus a Hank halottak, Bill boldogtalan. Azt akarja tudni ki a gyilkos. a mocsárban Juan az, keleten keresd. Kill és mond meg Billnek. "
  • Szid
    #13685
    Francis meg ha jól tudom valami haverja. Meggyilkolták hajól tudom.Megkell keresni a hullát,majd a gyilkost.
    A tüzvaránokat meg még mindíg utálom.
  • Szid
    #13684
    32-es szint jelenleg városör a 2. fejezetben- 2ork párbajban az esetek többségében max 200-eleterömbe kerül. Beliár karma-igencsak jó. Elöször elcsalom az ork harcosokat. Ork elitre Iceblok, majd leverem. Sámánokra ráfutok,majd 4csapás és annyi.
    Ja Az ostromgyürü megszünt a vár körül.Nincs egyetlen élö ork sem.
  • tibor16
    #13683
    Most kezdem igazán élvezni. 34. szinten 4-es varázsló vagyok. 120-as védettség mellett, az erőm 110, az egykezesem 79, mágia 105 (arra majd később gyúrok). Ezzel, kis forgolódással már 2 orkot is le lehet nyomni közelharcban. Előszeretettel írtom a vargokat meg a sárkány gyíkokat, régebben nagyon megkeserítették az életem. Kis szerencsével párbajban le lehet nyomni az elit orkot is. Itt az Addonban baromi erősek és piszok jó a védettségük. Amit sajnálok, nem tanulhattam meg a lopást, (Cassia vhogy meghótt, mire észbekaptam) -így aztán kevés a pénzem. Bill meg a pirateseknél az istennek sem akar megtanítani. Valami Francis-ról gajdol nekem, és még nem sikerült megfejtenem, mit is kell tennem ez ügyben. -Tényleg, nem tudja vki?
  • Sanca
    #13682
    Heh, en is u.ezt csinaltam meg nyaron:) Csak nekem 1 fire rain scrollom volt, szal a megmaradt elite orkokat kenytelen voltam sajat manas teruletre hato spellel kivegezni(mar nem emlexem a nevere). Ja, es kb 20 sima meg 20 elite orc banta a dolgot:) Mikor elnyomtam a fire raint es meghalt ugye a 20 sima orc, ilyen 0.1fps-em volt vagy 5 mp-ig:)
  • Johnyy
    #13681
    deyó volt uyra látni ezt a heyet :)))))
  • sanyiiiii
    #13680
    most má mind1 megvan.
    sry
  • sanyiiiii
    #13679
    Valaki linkeljen be pls egy 2.6-os addon crackot sehol sincs az alap crack-kel meg nem az igazi (questes hullák fele nincs sehol ugyebár)
  • drH
    #13678
    IGEN, de jó, mindenki rebegjen egy hálaimát, köszönömöt, stb. Hunnenkoenignek és azoknak, akiknek köszönhetően végre valahára megérkezik majd a fordítás... Remélem, egyszer annyi pénzetek lesz dollárban, ahányan a magyarosítás elkezdése óta gondoltak rátok, lelkes fordítók.. :-) (most csak a pozitív gondolatokra asszociálva, mert a többi csak eseti hirtelen kifakadás volt)...
  • tibor16
    #13677
  • tibor16
    #13676
    Ez amit láttok (ha sikerül beszúrnom) nem csalás. 1 akció 2 lépésben.
    Az eredmény: 6db Elit Ork + 5 db Ork + 2 db Shaman + 2 db Varg.
    A tettes a Fire Rain spelscroll. A módszer :) megittam 1 speed potiont, berohantam a Shamanokhoz, (őket nem lehet elcsalni), persze mindenki utánnam, eleresztettem 1 Fire Rain. Az Elit Orkok nem maradtak ott csak majdnem, ezért elrohantam, de nem túl messze, hogy a hullák ne tűnjenek el (különben mit fosztottam volna ki) vissza és + 1 új Fire Rain....
    32-es szinten 4-es szintű varázsló vagyok (ezért spelscroll és nem runa)



  • Esrohnoil
    #13675
    Éljen. :)
    Már csak egy angol nyelvű addon kellene nekem. :)
  • Szid
    #13674
    Köszönjük
  • Hunnenkoenig
    #13673
    Addon is elindult igen :-)
  • tibor16
    #13672
    huhuhu hurrá...
    -az addon fordítása elindult? merthogy, azzal jáccom.. sajna így nincs sok hasznom a fordításból :((
  • CarajoEsp
    #13671
    ISTENKIRÁLY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Hunnenkoenig
    #13670
    Csak be szeretnem jelenteni, hogy a Gothic 2 forditasa teszteles alatt all es a jövö heten (ha minden jol sül el), kikerül a honlapomra a 100%-os forditas!!!
  • tibor16
    #13669
    off
    Így van? azóta, amióta ezt tudom, a macerásabb maradandó játékokat, amelyek mennek könyvtárból, install nélkül, DVD-re kimentegetem. Az sem mindegy, hogy így a registrit nem firkálja tele. Ilyen pl a Mafia, Riddick, Black&White, MOHPA, HL2 (csak az empiriós változat)... stb. Multikkal viszont, pl Battlefield, -bár megy, nem tom lehet-e a neten így jáccani. A Stronghold Crusaderrel lehet. Amihez az ASE is kell.. pl, az sajnos, csak a telepítettet látja.
    on
  • Probatbicol
    #13668
    Ezt meg tudom erősíteni, tényleg működik a G2 installálás nélkül érdemes lementeni úgy ahogy van. Sőt kipróbáltam a nálam lévő játékok 80%-a működik így (egy másik gépből átraktam a vinyót plusz drive-nak). Ezt talán a konzoloknak köszönhetjük, ugye ott kell úgy működni egy game-nak hogy csak behajítják a dvd-t.
  • tibor16
    #13667
    Már írtam, de hátha hasznos, év elején újra raktam a WinXP-ét, a Gothic2A könyvtár fennt maradt, az SP2-őt is felraktam, és telepítés nélkül is megy a G2A!!! Mivel ilyen macerás, és sokat jáccom vele, így kimentettem DVD-re is (Beliar mindig éccakás alapon) Szal, ha van ocrasban egy kis vállalkozó kedv, megpróbálhatja, hogy az SP1 után telepíti a G2-őt, és (lehet, hogy nem is kell leszednie) csak utánna az SP2-őt. Elvileg a már eccer másik win-ből (csak SP1)is mennie kell az SP2 alól (nem telepítve)... -remélem érthető amit írtam... azért felelőséget nem vállalok, de nekem műxik...
  • Mr_no_NaMe
    #13666
    Sp2 a gond szakícsad le a gépről mer azzal az életbe el nem fog indulni,nálam is ez volt a gond
    Egyébként Tibor csináld azt hogy add oda a gyűrűt,verd meg a csáveszt szedd vicca az újkarikát aztán nyomj az emberkére 1 feledés tekercset és telejsen úgy fog viselkedni mint 1 másnapos gyerek aki az ég világon semmire nem emlékszik abból amit tegnap részegen kapott
  • tibor16
    #13665
    Háát, ha visszaolvasol, többször le lett írva ide, be kell szigorúan tartani minden lépését, és akkor mennie kellene. A pecsek és verziók is nagyon fontosak. Talán írd le mit is csináltál, akkor lehet, hogy eszünkbe jut vmi...
  • ocras
    #13664
    Helló mindenkinek! Tudna valaki segíteni? Az addon telepítésénél hiába csinalom meg az összes itt leírt megelőző lépést, kiírja németül, hogy kéri az eredeti telepítőlemezt. 3.47 daemon tools van fenn, xp sp2-vel. Több mindenki kérdezte már itt is, de választ nem találtam(lehet hogy én vagyok a béna)
    Előre is köszi
  • Szid
    #13663
    Nemtom. még csak a 2. csapterben vagyok .
  • Duzsuki
    #13662
    Ha kellenek még a feliratos videók szóljatok, nekem ha minden igaz megvannak.
    Nincs hova feltennem ugy rémlik mindgha elég sok lenne.
  • Randal
    #13661
    Sajna csak az angolhoz vannak meg:(
    Az meg innen elérhető:
    www.magyaritasok.hu
  • tibor16
    #13660
    és még szóba állnak veled? -egyébként lenyomtam Ravent, -ezek után lesz még majd ott dolgom? mert néhány cseletka küldi maradt, de monster az nem sok... ja, és még csak most fogok átmenni a bányába, a 4. quest-et csak most fogom kezdeni.
  • tibor16
    #13659
    :) - nem semmi :)
  • Szid
    #13658
    Add vissza a gyürüt,majd verd meg. Így megkapod az xp meg a gyürü is megmarad. Én mindenkit megvertem a kalózoknál.