21229
  • sanyiiiii
    #13737
    Hali.
    A meagic crossbowhoz honnan lehet magic boltokat szerezni?
  • Yeager
    #13736
    Elvileg én is így tudom ,hogy a kovácsnál(Mortis) lehet fejleszteni az erőt de NÁLAM ez nem megy ,mert amikor beszélni akarok vele csak a VÉGE válasz van tehát nem tudok semmit kezdeni.
    A bánya völgyel pedig az a baj ,hogy tele van durva ellenfelekel és az erőm miatt gyenge fegyverem van.Olyan ami 35-ös eővel horható ez szerintem az orkok ellen igen gyenge,le is ütnek izibe!
    Ugyhogy nem tudom mi lesz?!
  • Esrohnoil
    #13735
    Nekem vész esetére még fenn van 98SE is xp mellett, amit 98-ra installtam, egy az egybe majdnem minden megy xp alatt is. Nem kell újrainstallni.
  • Prince007
    #13734
  • Mr_no_NaMe
    #13733
    Az,de egyszerűen csak photoshop:)
  • Prince007
    #13732
    Érdekes.
  • Mr_no_NaMe
    #13731
    Izé szal sp2őt le kell venni ha fennnvan,valszeg kell majd hozzá winreinstall mert meg fog borulni a gép.Utána felpakolni a kieget ezen módon:

    1. felrak gothic 2
    2. német 1.30-as peccset így indítjuk: Gothic2_130_de.exe /X
    3. csak a gothic2.exe-t kirakjuk a gothic 2/system könyvtarba a régire
    4. felinstall ljuk ezt a kieget
    5. rátesszük a 2.6-os peccst (az exe-t, nem a krekket)
    6. rá a krekket (ez egy rar)
    7. az angolosít s modot is feltehetjük, ha kell

    És ennyi.
    ha wintreinstalláltok akkor jobb akkor feltenni a cuccot mikor még semien winfospecs nincs fent.Utána már szerintem azt tesztek fel amit akartok bár ebben nem vagyok biztos.(én nem tettem vissza az sp2őt)
    Jöhetne már a GIII
  • Mr_no_NaMe
    #13730
    Sp2őt levesz,újra feltesz,élvez,és visszaolvas:)
  • Grave Digger
    #13729
    ugyanez a problémám nekem is. Help, help!!!
  • wvwv
    #13728
    Yeager!!!
    az erődet ha milicista vagy az "örkiképző helyen" (ahol lord andre van) tudod még növelni benn a kovácsnál. de ha átmész majd a bányavölgybe ott a várban a magas torony alatt a pincében is van egy ember akinél szintén lehet. és késöbb mikor lovag leszel(lord hagen-nél) azoktol a lovagoktol is tudsz tanulni erőt.JA! és mindegy kihez mész tanoncnak nem befolyásolja mit tudsz tanulni, csak az hogy hova állsz be (zsoldos-mágus-milicia)
  • wvwv
    #13727
    hi valaki tugna segíteni a gothic 2 addon-jával kapcsolatban? letöltöttem és mikor épphogy elindulna a telepítés kiirja hogy tegyem be az eredeti cd-t. plíííz valaki!!!
  • Grave Digger
    #13726
    yeager, a gothic 2 sajnos minden konfigon beszaggat. Nekem is hasonló van, csak 1 giga ramal, s ugyanez a helyzet.
  • Yeager
    #13725
    Megörülők emberek én TÉNYLEG nem találok olyan szereplőt aki az erő-met fokozzná!(Milicista vagyok)
    Lehet hogy elrontotam valamit az elején?Nem a vadászhoz(Bosper) kellet volna beálnom inasnak ha karddal akkarok harcolni?A kikötöben tudtam edzeni magam 30-as erőig meg van egy gyűrűm +5 ÉS ENNYI! Pedig jó lenne már egy jobb kard!
    Egyébként milyen konfigon nem akad a progi?
    Nekem 2400Xp-m és GF 6600GT ,512Ram és még ezen is beszagat a látó táv 200%-os.Ezt kéne csökkenteni?
  • Mr_no_NaMe
    #13724
    Itt van de minek,elöbb tettem be.
  • Szid
    #13723
    Beszúrnád mégegyszer a képet?
  • Mr_no_NaMe
    #13722
    Egyébként úgy szenteltem fel hogy fogtam a Fekete Troll bőrét,megmártóztattam 1 kis sárkányvérbe majd felszenteltem egy oltárnál.A troll bőre az erősségét,a sárkányvér pedig a kard színét kapta,majd Beliar összekovácsolta és lett belőle a lézermicsoda
  • Mr_no_NaMe
    #13721
  • tibor16
    #13720
    hmmm... hmmm.... mijez, lézermicsoda???? -így persze könnyűűű....
  • Grave Digger
    #13719
    lol:D
  • Mr_no_NaMe
    #13718
    Felszenteltem Beliár kardját :



    Teccik?
  • Szid
    #13717
    Otthon, ha kérdik, ráfoghatom - németezek
  • tibor16
    #13716
    Figyu, -nem töltötted le hozzá az angolosítást? -vagy direkt nem? -ha felteszed, megy angolul is meg németül is, -amelyiket választod a menüből...
  • Szid
    #13715
    Originál német verzióm van. Azzal kínlódok. Ezért néha elkél a segítség
  • hiba
    #13714
    van vmi jo prg mostansag? (ami nem online faxsag, es amolyan gothic szeru?:)
  • tibor16
    #13713
    aham, mostmár értem.. eddig aszittem, piszok jó vagy angolból...
  • Szid
    #13712
    Nekem jobb, mert csehül megtaláltam a " kolegáknál ". Ami ugye elég érthetö nyelv (számomra)
    Ez egy fasza oldaluk : www.gothicz.net
  • tibor16
    #13711
    Ja, ezt szeretem de nagyon a Gothicban, arra mész amerre akarsz, azt csinálsz amit akarsz...
    Jól jönne egy játék leírás magyarul az addonról... mer az ember belefárad a szótárazásba.. ezért vesztem el soxor a fonalat...
    Nincs véletlen - kedves fordítók - közöttetek egy vállalkozó szellemű - nagyrabecsült - személy aki vállalná???
  • CarajoEsp
    #13710
    Áhhh....mikor jön már a magyarítás:DDD Már megőrültem:D
  • Szid
    #13709
    Nem is kaptam meg, csak kóborlok, meg fejlödöm. Az egykezesem 79+10 Morgan gyürüje, az eröm meg 80 + 10amulett
  • tibor16
    #13708
    Ja, az elit orkokra szinte teljesen védettek a nagy tűzlabda, vagy a közepes tűzvihar ellen - ezeket a rúnákat tudom csak elérni, ezen a szinten...
  • tibor16
    #13707
    Addon, 4. rész, 36-os szint, 4-es szintű tűzmágus. Mivel én mágus vagyok, a kép sajna másképpen néz ki. A Beliar fegyverem, egy rúna, ami sajnos csak emberekre hatásos!(vazze)... A legjobb fegyverem, a kardom, ami a mester epee, 120-as sebzéssel, 120-120 - fegyverek és védettség (tűzmágus gúnya). Az egykezesem 87, de mindez egy elite ork ellen hatástalan. Kell vagy 3-4 nekifutás mire legyakom. Annak a piszoknak, állat jó a védettsége. A többi -ez alatt lévő gyakorlatilag nem ellenfél. Na jó - a tűzvaránok csapatostúl, ott azér kell egy kicsit forgolódni.
    Még mindig nem értem, - a 2. részben még metg sem kaphatrtad küldinek a sárkányokat... -vagy nem jól emléxem?
  • Szid
    #13706
    Mocsári és Kösárkányig tiszta az út.2.fejezet 5000xp kell még a 34-id szintig. 2 Gyíkembert is sikerül egyszerre legyakni. Mindezt a legjobb milicistapáncélban.
    A legjobb az volt, amikor a kösárkány felé lévö hídon várt 4 gyíkember. Megidéztem 1 démont, aki feltartotta a hátsó 2 gyíkembert, amíg én elszórakoztam az elsö 2-vel.utánna meg rájukcsaptam hátulról :o)))
    Ez a Beliár Karma igen übertápos fegyver. Ha leadtam volna Saturasnak 2000 xp-ért, akkor most is a béka segge alatt lennék. Orkotölni nemtudnák.
  • Johnyy
    #13705
    a szösz? oan kis izécske ami a takarón vagy a párnán...
  • MrDevil
    #13704
    Ja az!
  • tibor16
    #13703
    mija szösz???? :O
  • Johnyy
    #13702
    angol? :OOOOOOOOOOO
  • MrDevil
    #13701
    Erröl mit tudtok??? Gothic 2: The Night of the Raven v1.0
    megagamesen van fönn!!
  • Szid
    #13700
    Fisk küldött hozzá. Akkor kellett volna vele elöször beszélni, majd más kérésére is(nemtommég ki)- kinyírni.
  • Szid
    #13699
    Nemszószerint. Leverem, felejtéstekercs és minden oké
  • tibor16
    #13698
    Azt viszont, nem biztos, hogy jól csinálod, hogy minden embert kinyírsz - később is van szerepük, - azzal akkor mi lesz???