21229
  • tibor16
    #13777
    Aki már végig jáccotta, -Raven megölése után azon az újra termelődött pár monsztán kívűl lesz még a 6. fejezetben szerepe az Addon szigetnek? Mert most az 5.-ben gyakorlatilag kiürítettem, és úgy tűnik, mintha már nem lenne ott dolgom... Van még néhány megoldhatatlannak tűnő küldi, -Huno, Bill, és az a füvező Bandita ... oszt kész...
  • Szid
    #13776
    Igen, csak nem volt nálam ásó. Mégegyszer már nincskedvem odamenni, pedig 150 xp. Most ezeket ( kincsek ) szedem össze. Találtam 1 létrát a mocsárban. Felmásztam a sziklára és ott is volt kincs. Mikor elösször voltam arrafele eztet nem láttam.
    Ja Thorusékat meg legyaktam.
  • tibor16
    #13775
    Az Addon szigeten voltál ezen a helyen? -majd meg őszűltem mire rájöttem, hogy kell....

    Ha esetleg vkit érdekel, elmondom...
  • Szid
    #13774
    Próbáltam az Onar melletti kriptában tápolni, de az a banba csontimágus a 4 csonti után már befagyott. az meg csak 1200xp plusz. :o((
    Igaz 2 még meghagytam .
  • tibor16
    #13773
    A szintekről szólva.. aligha elképzelhető, hogy az 50-et meg lehet haladni szintekben. Most vagyok a 45-en, a 46-os megszerzéséhez a 540500 pontot kellene elérnem, 517500-ról indul a 45. Tehát a 2 szint között van 23000!!! pont. Ez pedig 77 db Orkot jelentene, amiből egy szál sincs már (5. fejezet). Az egész 5.-ben csak 1 X léptem szintet. Úgyhogy, ha vki komolyan foglalkozott, csalás nélkül a játékkal, és meghagyta a lakosságot is, -aligha hiszem, hogy magasabb szintre jutott el. Eccerűen lehetetlen.
  • Szid
    #13772
    Elég lassan. Most van 94 eröm, 95 1 kezes, majdnem 39 szint. Gyilkolni akarok...
    Na jó, csak megverni mindenkit.
    Ja sikerült már egyszerre leverni 4 gyíkembert. (paladin vért, cirka 123 védelem a fegyverek ellen, gyürü + amulett+öv
  • tibor16
    #13771
    Hát termelődik ugyan, de csak módjával.
  • tibor16
    #13770
    Érdekelne az a komoly leírás, rakd be lécci a linket.
  • Prince007
    #13769
    Mutasd!
  • Manti
    #13768
    Találtam egy autó roncsot a kieg-ben a kanyonban, valami régi német kocsi. Ha valakit érdekel feltöltöm a screen-t és belinkelem.
  • Manti
    #13767
    Most akadtam rá egy linkre ahol nagyon komoly Gothic leírások vannak, és ott írták hogy 3 olyan lény van a játékban ami sehol se található csak cheat-el hozható elő. Köztük az kroki, van még egy kék párduc meg egy agresszív szúnyog.
  • Manti
    #13766
    Sziasztok! Rég jártam ere... Arra lennék kíváncsi hogy tudja-e valaki merre van aligátor a kiegben? Tudom hogy van a játékban és már több mint féltucatszor végignyálaztam Jarkhendart de sehol egy kroki sincs. Lehet hogy terepen nincs is? Szegény Alligator Jack... :)
  • Szid
    #13765
    Mikor átlépsz a köv. fejezetben Nálad sem termelödnek újra a szörnyek a kieg. területén?
    Ebben a fejezetben (3) alig léptem 4 szintet. Pedig legalább még ennyit szeretnék.
  • Johnyy
    #13764
    :DDDD ;)
  • tibor16
    #13763
    Érdekes helyzetbe keveredtem, -a Lobart tanyán lerendeztem a kriptát, és amikor kinyitod az uccsó ládát jön még egy adag monszta. A félelem rúnát használtam (tudtátok, hogy a démonok is megijednek? és nem harcolnak - pedig azok aztán piszok kemény ellenfelek) -sz'al ijesztettem, mire a shadow Lord meg a két csonti a mágusukkal együtt, uccu ki a kriptából, :))) -én meg nem győztem üldözni őket, majdnem a Sekob tanyán sikerült lerendezni őket :))) -úgyhogy ott rohangáltunk az erdőben, -attól tartottam bemennek vhova és kiírtanak mindenkit :)
  • Bandew
    #13762
    Magyarítás gixerrel mi a helyzet?
  • sanyiiiii
    #13761
    lol
  • Kurty
    #13760
    ja bocs eggyel elnéztem :(
  • Kurty
    #13759
    Hali!! Lécci írjátok már meg mit kell a drodiddal csinálni nar shaddan mert már idegesít de naon!! lécci számok írjátok már ha lehet!!
  • Johnyy
    #13758
    :DDDD én is én is én is!
  • Jimmyke
    #13757
    Nem jön be az oldal... Remélem azért, mert most teszitek föl a 100%-ot
  • Duzsuki
    #13756
    Boldog születésnapot Hunnenkoenig!
    Sok kitartást a munkáidhoz.
  • Mr_no_NaMe
    #13755
    Nembaj,boldog születésnapot kívánunk neked mindannyian!
  • Bandew
    #13754
    Asszem a G2 fordításán átok ül. :-D
    Boldog születésnapot!!!
  • Szid
    #13753
    Akkor is kivárjuk. Veletek vagyunk és köszönjük kitartástok...
  • Hunnenkoenig
    #13752
    Köszi szepen!
    Es mindenkinek, aki a tovabbiakban esetleg meg ebben a temaban jokivansagait fejezi ki :-)

    Sajnos rossz hirt kell közölnöm...

    A fordtitott fajlok hasznalataban egy kis gixer allt be. Teszteles közben komplikaciok merültek fel...
    Dolgozunk a probleman!
  • Szid
    #13751
    Boldog születésnapot Hunnenkoenig -nek, fordítónknak és éltetönknek
  • Vortodox
    #13750
    Sziasztok!
    MIkor lesz kész a 100%-os magyarosítás? Ha kész lesz (vagy, ha már készen van), akkor honnan lehet letölteni??
    Üdv: Vortodox
  • tibor16
    #13749
    Mármint az egykezes, 70 fölött...
  • tibor16
    #13748
    Igen minden vágás, amit nem véd az ellen, sebez, -ha erre gondolsz. Mivel ügyességi kard, ezért gondolom, ha növelném, akkor még jobb is lehetne... Mindenesetre, jókis mutatványokat is csinál 70 fölött. Amíg alatta voltam, még a sima ork ellen is csakvarázslattal tudtam vmit csinálni. Az erő szintén számít. Az Elit Ork brutál egy figura, jófórmán sebezhetetlen egy bizonyos szint alatt. Még most is kb 40% az esélyem ha nem szaladok el, hogy visszatöltsem az életem, pedig már 600 körül járok.
  • Bandew
    #13747
    Nem sikerült jól?
  • Mr_no_NaMe
    #13746
    Ment privi!
  • Mr_no_NaMe
    #13745
    És ha 100as vagy akkor minden ütésed kritikus lesz?Vagy mennyit segít még rá a mesterre?
  • vigyori14
    #13744
    hy all.
    nemtudja vki honnan lehet leszedni azt a tmöritett fájlt amiben a Gothic 2ő addonjához voltak fontos pecsek?
  • tibor16
    #13743
    Az ork mészárlóhoz 130-as erő kell az addonban. Én igazán gyúrtam rá, de még most is csak 105-ösre sikerült feltornázni - 40 szint, 4. fejezet. Mostmár 20 XP kell 5 erőhöz. Mégha mágus is az ember, nem árt a közelharcra gyúrni, mert a mana véges, és gyík emberből is lenyomtam vagy 30-at tegnap, Orkból meg legalább a dupláját. QA 4. fejezetben a bányavölgy tele van kellemes megjelenésű, kedves kis monsztákkal. Elit orkból legalább 30-40, amit szinte semmi nem fog, a tűz és a nyilak elllen jófórmán teljesen védett. Ajánlom az egykezest és az erőt felnyomni, a master epee-t megszerezni, - 120-as a sebzése, és csak 60 dexterity kell hgozzá. Másképp nem igzán lehet boldogulni, mert az ellenfélnek seszeri se száma. A sárkányok a legkevesebbek...
  • tibor16
    #13742
    Landlord - bengar tanyáján az a usoldos aki a mező szélén gyakorlatozik - 90-ig, legalább is (mágus), én most értem el nálla. Az egykezes gyűrűvel 100-as vagyok
  • Johnyy
    #13741
    of kórsz! yó lene már egy anglis adon!
  • Szid
    #13740
    De nem az Addonóssal.
  • Johnyy
    #13739
    ;) az 1 feyezetben pl sok ork van és mindegyiket simán ki lehet ütni egy ork mészárlóval!
  • Szid
    #13738
    Befejeztem a 2. fejezetet. 35.szint- a köv.höz még kb 9000xp kell.
    Kiirtottam a sárkányokon kívül minden szörnyet. egykezes 85, most azt keresem ki tanítja 90-ig mint milicistát. Erö 85 körül.
    Kiváncsi vagyok hogy lesz tovább.