21229
  • Manti
    #14937
    Ott voltál?
  • sunmalac
    #14936
    Kicsit remegett a szája-széle, és tapsolt a füleivel...
  • Manti
    #14935
    Biztos hogy azért volt. Mondjuk személy szerint azt nem gondoltam volna, ha nem tudod kiszedni a vérlégy fullánk mérgét, úgy is meg lehet csinálni... Ezek szerint lehet, csak rosszul. :) Hogy halt meg? Egyszerűen összeesett, vagy történt valami más is?
  • Szid
    #14934
    A hosszú tengeri út... :o))
  • Csacsi
    #14933
    Nah kivégeztem a gamet. Benettél volt még plusz ore.

    SPOILER!!!

    Most akkor ki is vagyok én valójában? Tényleg Innos ereje van bennem? Remélem a Gothic 3-ban azért kiderül pár dolog, és azthiszem tudom is, hogy ki lesz a főgonosz, bár leeht, hogy tévedek, mert túl egyértelmű lenne. Azért arra kíváncsi avgyok, hogy már megint miért fogom elveszíteni az erőmet:))

    SPOILER VÉGE!!!!
  • tibor16
    #14932
    tudja az ördög, -igaz nem olvasgattam a receptet.. lehet tényleg ezért volt.
  • sunmalac
    #14931
    Ezt zsoldossal, vagy lovaggal is meg tudod tenni, akár már a második fejezetben...
  • Ninth
    #14930
    Viszont a végén valami isten lesz a mágus :) legalább is remélem , mert a normál g2 ben ben az volt. Azzal jácottam 5 ös fejezetben hogy a gyülekező pladinokat öltem, 1 spell-t kelett csak közéjük rakni ,és hullotak mint a legyek :)meg megverettem Lord Hagen -t a saját embereivel :)
  • sunmalac
    #14929
    A varázslatokat kipróbálhatod tekercsről is, kicsit nehéz végignyomni mágussal az addont. (mámint eleinte)
  • sunmalac
    #14928
    Aztat írják az okosok a leírásban, hogy ismerni kell, számomra logikus, hogy ezért dobta fel. Olvasd át a leírást, lehet, hogy én értem félre.
    Szóval szerintem megmérgezted...
  • sunmalac
    #14927
    Már csak a bányavölgyben, vagy az addon területen találsz olyan tanítót, aki milícistát tanít 60 felett. Esetleg menj rá a crossbow pontosságra, vidd fel azt is egy kellemes szintre, aztán usgyi Ravenezni...
  • Kurty
    #14926
    véletlenül kétszet mentem a mehetre !!bocsánatot kérek!!
  • Kurty
    #14925
    CSősztök!!! Tegnap egész sokat Gothicoztam, most kezdtem előlról mert az addonba beleőrültem Amúgy most vagyok 11-es szintű és miliciánál íjász, még sohasem voltam íjász de k*rvára tetszik!! Bospertől vettem 500 tüskét és olyan könnyen lehet feljődni egy két lövés és még a warg is meghal! Ja egyébként a magyarítás nagyon király lett kicsit megkésve de gratulálok a készítőknek
    Mortis 55 erőig tanított meg mert rajtam volt a +5 erő gyürü és azt mondta keressek mást leveszem a gyürüt már akkor sem tanít ki az aki 60 felé is tanít erőt a városban??? előre is thx
  • Kurty
    #14924
    CSősztök!!! Tegnap egész sokat Gothicoztam, most kezdtem előlról mert az addonba beleőrültem Amúgy most vagyok 11-es szintű és miliciánál íjász, még sohasem voltam íjász de k*rvára tetszik!! Bospertől vettem 500 tüskét és olyan könnyen lehet feljődni egy két lövés és még a warg is meghal! Ja egyébként a magyarítás nagyon király lett kicsit megkésve de gratulálok a készítőknek
  • Ninth
    #14923
    Köszi ,a választ. Aszem elmentésből visszatöltöm majd mert elsősorban az új varázsok érdekeltek .
  • tibor16
    #14922
    nem, miért is kell az? vettem a banditáknál... -úgy nem jó?
  • Csacsi
    #14921
    Köszi, most megnézem ezeket a helyeket. Végre van időm játsazni :)
  • sunmalac
    #14920
    Luteronál is van a felsővárosban...
    Meg a bányavőlgyben Marcos eredeti bányájánál (amit elhagyott) van a folyó tulső partján egy barlang, a sárkányvadászok megérkezése előtt van ott pár bányász, akik a lurkerek megöléséért adnak egyet.
    Meg ha az addonnal játszol, akkor Cavalor (vagyki, a vadász az elején) erszényében, Marcos barlangja előtti kunyhóban.
  • sunmalac
    #14919
    A vérlegyek fullánkjának kinyerését megtanultad?
  • tibor16
    #14918
    Mellesleg most vagyok a 3. részben a 30. szinten. Az raven megvan, és most lett az Innos szeme teljes a mágusok által a napkörnél. kütyükkel 160 az erőm (rulez) 69 a dext, könnyű sárkányvadász armor, beliar kard.. jöhetnek az orkok..
  • tibor16
    #14917
    Fortunóval viszont vmi nem stimmelt, megcsináltam a küldit, megfőztem azb italát, odaadtam neki, mire eccerűen feldobta a bakkancsot... tud erről vki vmit??? tényleg... hanyattvágta magát és kész...
  • tibor16
    #14916
    Szid, a mennyaszony tényleg szép.. gratula.. úgyhogy esténként nem lazsálni...
  • tibor16
    #14915
    Zsoldosként sajna ez a sorsod, nincs rúna varázslat, nekem is hasonló a sorsom (szintén zsoldos)... ezért nem érdemes manára költened, mert nem tudod kihasználni, viszont az erő veled van, ha akarod...
  • Ninth
    #14914
    Sziasztok. Egy hülye kérdésem volna valaki plíz segítsen , a G2 kiegészítőjével jáccom.Zsoldosokhoz csatlakoztam és utána a vízmágusokhoz ,2 es fejezetben vagyok és senki nem tanít rúna készítés vízmágusoknál meg tudom venni a magic circle könyveket de abból nem tanulom meg a köröket , Szóval a kérdés az lenne hogy csak akkor tudok majd varázsolgatni ha a kolostorba csatlakozom , vagy késöbb még előjönnek majd hogy tanítsanak ? Boccs a postért ha már valaki kérdezte ezt .
  • Csacsi
    #14913
    Ha Benettől meg lehet venni az jó, azt még nem néztem. Meg talán a napkörös bányában sem jártam még. Bár ez szinte elképzelhetetlen, mert mindkét térképet tövig bejártam, de ki tudja :))

    Azért köszi a helpet.
  • sunmalac
    #14912
    Benett ugyan lenyúlja, de aztán megveheted tőle.
    Aztán Dexter bányájában is van egy pár, a bányavőlgyi bányákban, meg asszem a napkörnél lévő (lépcsőn le) bányában is van.
  • Csacsi
    #14911
    Sziasztok. Hol találhatok érc darabokat. Mert hiányzik 2 darab, hogy elkészítsem az érc sárkányölőt. Már megcsináltam sajnos az érc pengét, abba kellett 3 érc, ugyebár bennett lenúlt 2-őt, és így nekem csak 2 maradt. Szóval hol lehet még találni? Előre is köszi.
  • greco
    #14910
    Hát befejeztem.Level 37 és 38h34min.Most már jöhet a Morrowind...
  • grebber
    #14909
    Annyit azért nem akarok olvasni inkább rákerestem.

    #13274-be le van irva hát tényleg nem egyszerű.
    De majd megfejtem valahogy.
  • sunmalac
    #14908
    Olvasd vissza a fórumban, de nem lesz eccerű... (a telepítés)
  • grebber
    #14907
    Na nemsokára leér az addon valaki elmondaná hogyan kell feltenni mert nincs nfo-ja?
    Van benne 2 patch vagy mi (g2addon-2_6, G2aTT-G2TNoTR_v1.0b5)
  • grebber
    #14906
    Na nemsokára leér az addon valaki elmondaná hogyan kell feltenni mert nincs nfo-ja.
    Van benne 2 patch vagy mi (g2addon-2_6, G2aTT-G2TNoTR_v1.0b5)
  • Manti
    #14905
    Biztos, hogy megérdemled. De ha nagyon úgy érzed, hogy nem, mutass be neki. Mármint ne te neki, hanem engem neki.
  • Esrohnoil
    #14904
    Reméljük :)
  • Szid
    #14903
    Amikor megláttam a ruhában....
    Idáig is szép volt, De most GYÖNYÖRÜÜÜÜ
    Nem tudom megérdemlem-e? :o))
  • Manti
    #14902
    Az igen! Nagyon komoly kis menyaszzonyod van. Tényleg nagyon csinos.
  • Manti
    #14901
    Jaja , de igazság szerint magamat izzasztottam meg Annyi verzió készült, asse' tudom miben mi van... Köszi, hogy szóltál.
  • Szid
    #14900
    Ez csak a kezdet volt, mert aztán volt ott minden.
    Meg a husokat is csak utánna hozták (nyáladzik, éhes) :o))
  • grebber
    #14899
    Hajaj jutott volna Cola meg leves is még nekem
  • sunmalac
    #14898
    Jó a link, bár már ismertem...