21229
  • sunmalac
    #14897
    Valaki meg tudja nekem mondani, hogy az addonban mennyi lp kell a Large Ore Dragon Slayer elkészítésének megtanulásához? 0-ról kezdve, tehát kovácsolás, plusz a kard...

    thx.
  • Szid
    #14896
    Nu mi? Ezt a fórumot Ő is olvassa, vagy hova ez a nagy ömlengés?

    http://shownomercy.com/

    Válasz 'Szid' üzenetére (#14847)

  • sunmalac
    #14895
    Melyik vagy Te?

    Na jó, szóval nagyon helyes az asszonyság.
  • sunmalac
    #14894
    A nagyobb sebzést a legerősebb fegyvereknél éred csak el; 2k: 200, 1k: 160. Ez alatt nem érvényesűl...
  • Szid
    #14893
    Mármint a végigjátszásnál
  • Szid
    #14892
    Elöször kipróbálod a 2-kezest, másodszor meg az 1-kezest. :o)))
  • Szid
    #14891
    Képet kivenni a galériából hogy kell?

    Ja , (szerény) amúgy tettem fel 3 képet magunkról
  • sunmalac
    #14890
    Az örök kérdés...
    1kezes: kissebbet sebez, közelebb kell menni, viszont nagyobb a frekvenciája.
    2kezes: nagyobb sebzés, messzebbről, kissebb freki.

    A kétkezest a hátán viszi -> szigorúbb kinézet...
    Egykezesből talán nagyobb a választék.

    Tehát; a vak is láthatja, kétkezes.
  • Takezó
    #14889
    hmmm, én mivel kezdő vagyok valszeg valami harcosfélét hozok ki a karakterből, de: egykezes v. kétkezes fegyvert válasszak? :o
  • grebber
    #14888
    Na majd alapjáték után nekiesek.Már csorog lefelé az addon.
  • sunmalac
    #14887
    Sokkal erősebbek az ellenfelek, és nehezebb a képesség pontok szétosztása is.
    És persze ott van a csodás addon fölrész, ami egészen dönöjü.

    Szóval életszagúbb, nem az a megyek és ölök tipus...
  • grebber
    #14886
    Amugy ezt konkrétan nem várom hogy a mostani 17.szintem és az addon beli leendő 17.szintem miért tér el annyira egymástól.
    Valaki elmondhatná!
  • sunmalac
    #14885
    Privi ment, sok sikert, welcome in real world...
  • grebber
    #14884
    Angol felirat nem kell németes vagyok, legalább gyakorlom kicsit a nyelvet.
  • sunmalac
    #14883
    Német nyelvű, de van hozzá angol felirat. És igen, elölről kell kezdened, de nagyon megéri, hidd el nekem. Ha gondolod priviben megmondom honnan szerezheted meg...
  • grebber
    #14882
    Ha jól tudom az addon német nyelvű igaz??
    És ha felteszem akkor előlről kezdödik az egész?
  • sunmalac
    #14881
    Ja... Akkor vissza az egész, teljesen jól csináltad a bányalátogatást, 4. chapterben jogos a 17. szint, és öldd az orkokat...

    Jó bemelegítő az addon játékhoz, ez itten sétagalopp, ne értsd félre, de ott (Raven-addon) 17. szinten kiröhög egy ork, nemhogy kettő. Egy ork elit pedig csak rád néz, és dezintegrál. Nyomd végig gyorsan, aztán varázsold fel az addont, az férfimeló.
  • grebber
    #14880
    Nem tettem azt fel.
  • sunmalac
    #14879
    The Night Of The Raven.
    Az alapjáték elég kaki enélkül, ez adja meg a sava-borsát...
  • grebber
    #14878
    Lol hagyad már ezt a visszaolvasást nem kell irni csak egyszer mondtam na :)

    Addon ?
  • Szid
    #14877
    Ja igen, csak a páncélok tüntek el
  • sunmalac
    #14876
    És mond csak, az addont már végignyomtad, ugye?
    (Valszeg le van írva lejjebb, csak nem akarom visszakeresni, emiatt ne kapd fel a vizet...)
  • sunmalac
    #14875
    Ja, danke.
    Sengrath miért veszett el? Ott van a hullájánál minden...
    (Vagy tévesztem valakivel?)
  • Szid
    #14874
    Enyhe SPOILER ??!!!!!



    Hát megvertem majdnem mindenkit a városban (kikötöben)Hasznos a tüzesövarázslat, villámcsapás, tüzvarán és árnyékbestia-átváltozás. A 2. fejezetben megcsináltam a Adont, majd leirtottam az összes "ellent" a bányavölgyben (kivéve a sárkányokat). Pénzszerzés céljából eladtam mindent Sengrathnak, (páncéljaimat is) Ezek elvesztek, ígyhát kénytelen voltam megtisztíttani a banditák tanyáját(itt sajna kimaradt a Fortunós küldi )
    Megcsináltam majdnem minden zsoldosküldit is még az 1. fejezetben, és csak utánna áltam be a Milíciához. Most hirtelen ennyi jut eszembe. Ja meg az éjszakai csontvázbuli. Pl még nemcsináltam meg a kriptás bulit sem. itt is összejöhet még ez-az. Már 40 napja kalandozom-amit a játék számol(a tiszta játékidöt majd megnézem)
  • grebber
    #14873
    Akkor ti izombrutálul jól toljátok mert én a térképen amerre megyek sőt direkt bejárom az egész térképet hogy minél több szarost kinyirjak és eddig jutottam pedig már vagy 30 orkot is kinyirtam.
    Meg sem tud sebezni 1 ork.2 már igen mert mögém kerül de már 2 sem ellenfél.
    Na mindegy nem leszek egy nagy szintű lovag de ahogy nézem nem is lesz rá nagyon szükségem.
  • sunmalac
    #14872
    Hogyan jött ennyi össze, Szid?
    Gondolom orkok már nincsenek a terepen, meg az addon, és newworld területek is üresek, de ez még akkor is nagyon szép teljesítmény...
    (Nem kétkedni akarok, nehogy úgy tünjön, inkább csak a 'fogd a kezem, mester' szindróma...)
  • Szid
    #14871
  • sunmalac
    #14870
    Igen Szabolcs, éreztem én, hogy ez lesz a vége, ha leírom, hogy hanyadik szintű a karakterem.
    Nu, és a többieknek hanyadik éppen?
    (Tudom, Grebber már leírta, visszaolvastam, meg minden...)
    Mondjuk a 47 egy picit tényleg magas, szorgalmas voltál, az tuti. Az egyéjjszakás csontváz írtás, meg társai.
  • Szid
    #14869
    4 fejezet 1 sárkány után 47-edig szint :o))
  • sunmalac
    #14868
    Hát, nem tudom Grebber, én most vagyok a 2. fejezetben, 22. szintű (zsoldos), és megyek lassan bányákat látogatni (erő: 103, kétk: 50%, Beliar Craw).
    De azért sem a kriptának, sem az ork hágónak nem esnék neki, talán majd tíz szint múlva...
    Az addonos játék kb 35-50. szinten végződik, függően attól, hogy mennyire szorgalmasan vadászod le a lényeket.
  • sunmalac
    #14867
    Nem akartalak ennyire megizzasztani Manti, jól eldumálgattál most látom...
  • tibor16
    #14866
    Átváltoztam varggá a kolostorba kijövet, -a gyorsaság miatt, beleugrottam a vízbe, hogy lerövidítsem az utat és elsülyedtem mint a kő... -bug, -azér egy vargnak illene úsznia...
  • tibor16
    #14865
    Meg lehet szokni, sőtt, ha elég sokat jáccol vele, rá fogsz jönni, hogy nem is gáz..
  • tibor16
    #14864
    Jah ezt a pici elírást én is észrevettem...
  • tibor16
    #14863
    Ahhoz jó páncél és jó fegyver kell, cvagy az élőhalottas varázslat, amit csak az 5.-ben kapsz meg mágusként. Persze van varázstekercs is. Ezek nélkül nincs esélyed, mert van ott 1-2 árnyékharcos is ami piszok erős, még a sima G2-ban is. Amúgy kincsek vannak, a játék szempontjából nincs nagy jelentősége...
  • grebber
    #14862
    Én is csak 1 hete kezdtem.
    A harc az elején természetesen nehéz mert még gyenge a karaktered.

    Én már az orkokkl teli hágon kaszabolok.
    Ahogy elnézem most vagyok a 4.fejezetben és csak 17-es szint.A végére nem nagyon leszek 22 felett.
  • Takezó
    #14861
    hú, most kezdtem jáccani ezzel a gémmel, és nagyon bejött :) (tudom, le vagyok maradva)... harccal kapcsolatban amúyg van valakinek valami tippje? Én vagyok a láma, hogy elég gázosan megy? :D
  • grebber
    #14860
    Kérdés: A zsoldosok tanyája melett hátul van egy temető van két gomb a házban vagy miben ami ott áll és kinyilik egy lejáró.
    Na itt lent mi van mert az első láda kinyitása után vagy 12 csontváz előjött a semmiből és game over mert szarrá kaszaboltak??
  • Manti
    #14859
    Most néztem meg azt a leírást, ami fennt van az oldalon. Ott tényleg fel van cserélve, úgyhogy jogos.
  • Manti
    #14858
    És ugye előtte van az a kör alapú terem, ahol vannak a kő testőrök. Az van a leírásban. Szóval csak annyi, hogy nem írtam le ezt a téglalap alapú termet, nem kevertem össze...