21229
  • reménytelen
    #14977
    Csak aztán nehogy lelombozzon a látvány meg az élővilág meg az emberek napi teendői a Morrowindben...
  • grebber
    #14976
    Remélem még ebben az évben meglesz a 100%-os Morrowind magyarosítás ,mert nagyon kedvet kaptam a gamehez a Gothic 2 kapcsán.
  • CarajoEsp
    #14975
    Hunnen belekezdtem a játékba és az lenne a kérdésem ,hogy hova írjam a Bugokat a magyarításban?
  • Manti
    #14974
    Szerintem felesleges volt kicserélni, rossz az, aki rosszra gondol. Mondjuk, ezek után megértem... Azt meg pláne nem értem - Hunnenköenig hozzászólása, hogy az, hogy valaki milyen albumborítójú zenét hallgat, mennyiben van köze a perverzióhoz. Én régen hallgattam Carcass-t, akkor ezek szerint én perverz vagyok? Na mind1, a lényeg, hogy egyetértek veled, nekem ezek a dolgok magasak, és az új aláírásodat szemelőtt tartva én is befogom a számat...
  • sunmalac
    #14973
    Részemről nem óhajtok ilyen szintekre süllyedni, a kérdéses 'rávilágító, és/vagy elgondolkodtató' linket kicseréltem, remélem ezzel már lángoló tűzoszlopunknak sincsen problémája...
  • Manti
    #14972
    Ja, és a virtuális memóriát használó progikat, és úgy általában a ram zabálókat ki kell kapcsolni. Ha le van terhelve a memória, attól is kifagyhat...
  • Manti
    #14971
    Én arra tippelek, hogy lassú a géped, és lefagy. Megnézted a konfigot? Talán crack probléma, de akkor meg szerintem el sem indulna a játék.
  • misi9
    #14970
    Most szereztem meg a játékot, de sajna nem megy. A menü még bejön, aztán amikor arra viszem, hogy új játék, akkor addig még oké, hogy elkezdi tölteni a játékot, sőt, még az intro-t is behoza, de amikor vége az intrónak, és folytatja a betöltését a játéknak, és a csík már teljesen tele van, nem hozza be a játékot, hanem ott megáll, és nem csinál semmit, még a gép sem dolgozik. Azt hittem, kell várni, de sztem 5 perc várakozás után csak be kellett volna hozni a játékot. Valaki tudna segíteni, hogy mi lehet a gond?
  • Esrohnoil
    #14969
    Itt sztem ezzel mindenki tisztában van. :D
  • tibor16
    #14968
    Örömmel üdvözöllek Hunnenkoenig. Aki nem tudná a fordítások egyik "vezérét" és a topik -egyik "Atyját" köszönthetjük. Sz'al szeva "Atya" :) -mizujs? mostanság :)))
  • Hunnenkoenig
    #14967
    Hat en a logon csak ilyen olyan veres halott kisbabakat tudtam kivenni es mivel halistennek sehol nem lehetett tovabbjutni, ezert feltetelezem, hogy valami beteg oldal lehet.

    Ha valaki ilyesmire elvezkedik, akar csak egy metal zenekar szintjen is, tovabbra is fenntartom a velemenyemet.

    Na de ez itt off topik... ne merüljünk bele...
  • Esrohnoil
    #14966
    Nem az út a fő ok,... olvasgasd még azt a G3 topicot. :)
  • tibor16
    #14965
    Ha kínlódni akarsz akkor mindjárt ahogy átérsz a 2. szinten, ha élvezni is akarod, mint esélyes ellenfél, akkor a 4.-ben. -akkor leszel méltó ellenfél. Persze én az Addonról beszélek.
  • Csacsi
    #14964
    SPOILER (talán)

    "Ott kezded, ahol a Gothic2-t befejezted. Barátaiddal megérkezel Myrtanára, a fő tartományba. Erődből és képességeidből elvesztettél az út során. "

    Hát nem tudom, de nekem nem veszi be a gyomrom. Azért csak nem olyan hosszú az út, hogy hirtelen mindent elfelejtsek. Simán leeht gyakorolni, meg ilyenek. Szóval szerintem ez hülyeség. Mertha teszem azt mondjuk vmi isten elvenné az erőmet, vagy megátkoznának, vagy tudom is én....de így... :))

    SPOILER VÉGE!
  • Takezó
    #14963
    nyah, akkor jó, mert én is kb annyi vagyok
  • grebber
    #14962
    Ha a kiegészítő is fenntvan akkor nemtudom. Nekem nincs fennnt a kieg de 19-es szintel lezuztam.
  • Takezó
    #14961
    kb hányadik szinten lehet nekimenni a sárkányoknak? :o
  • tibor16
    #14960
    pfúúúúújjjjjjjjjjjjj - basszus kinek van ilyen perverz agya???
  • tibor16
    #14959
    Ez a tetves akrobatika a tigrisbukfencen kívűl tud még vmit? Jó jó, kicsit távolabb ugrik bukfencelés közben, de felfelé meg mászás meg a futás MARADT UGYANOLYAN... eeeeeee -pedig asszittem
  • tibor16
    #14958
    ez most, hogy jött ide? -lemaradtam vmiről?
  • grebber
    #14957
    Mielőtt eljutottam az első sárkányhoz azon töprengtem hogy mennyi tapasztalatot kapok ha lezuzom 1000-1500.Azt csalodtam mert 4000-et adott heh.

    Erőmet hol tudom növelni a várban a kovácson kivűl mert az már csak elfut a hátadmögött van egy szövegtől.
  • Manti
    #14956
    Én fankón nem értem... Nekem inkább valami "boncasztal metál" - pl. Carcass -oldalnak néz ki... Amúgy tényleg, mi ez? Most már érdekelne...
  • Esrohnoil
    #14955
    "Azért arra kíváncsi avgyok, hogy már megint miért fogom elveszíteni az erőmet:))
    "
    Nézz át a G3 topicba és megtudod.
  • sunmalac
    #14954
    Jézusom...
  • Manti
    #14953
    Ha addon-al játszol kell az akrobatikához, ha alap G2-vel akkor pedig a számszeríjhoz.
  • Manti
    #14952
    Szerintem sünmalac death-metal bandája :) Honnan tudod bizosan, hogy valami perverz oldal? Ami a leírás kirakását illeti köszi, küldetem privit.
  • Manti
    #14951
    Nálam azokért a cucckért sem adott Xp-t, amit pl. Constantino-tól vettem... Illetve kaptam: + 0 Xp-t :) Azért lehet, mert nem a harmadik, hanem a negyedik fejezetben "akcióztam"...
  • Boroskóla
    #14950
    Helló emberek,
    Lenne egy kérdésem ha az ügyességet fejlesztem az a tolvjláson és ijászatonkívül még miket dob meg?
  • Hunnenkoenig
    #14949
    Ez a shownomercy.com hala istennek nem müködik.
    Amit a kepekböl kivettem a logon, az nagyon ocsmany es szerintem mindenki, aki ilyen oldalakat latogat (föleg aki hirdet) menjen pszihiaterhez, de meginkabb akassza fel magat!!!

    Es ezt mindenki veheti szemelyeskedesnek!
  • Hunnenkoenig
    #14948
    Igazad van, nem erdemled meg. Hozzam jobban illene! :-))))

    Gratula az esküvöhöz es a szep menyasszonyhoz.
  • Hunnenkoenig
    #14947
    Felraktam az oldalra Manticore frissitett vegigjatszasat a Nacht des Raben-hez.
  • Duzsuki
    #14946
    Manti akkor téged kérlek szépen küld el magánba nekem a trükköt ami végtelen pénzt csinál.
    Nagyon kiváncsi vagyok hogy mejik trükk hátha már ismerem is. Egyébbként én is tudok pénzszerzési lehetőséget, csak kiváncsi vagyok.
  • sunmalac
    #14945
    Furi, én megcsináltam amit meg kellett csinálni (ééérteeed :), és adta szépen a tp-t. Vissza is töltöttem a mentett állást, hogy ne csaljak...
  • sunmalac
    #14944
    Manti trükkje, Ő osztogatja, ha akarja...
    De ha picit visszaolvasol a fórumban, akkor találhacc rávezető infókat.
  • Manti
    #14943
    Nem, a Tp-t nem kapod meg. Azokért a cuccokért sem kapsz Tp-t, ami nem az alapterületen van. Vittem bányavölgyit és Jarkhendar-it is, és csak zsozsót kaptam érte. Egyébként én lvl 49-nél fejeztem be max., de mindig volt egy csomó dolog, amit otthagytam mielőtt "fresh see air"... Az uccsó gothic 2 addonomat ott hagytam abba kb., ahol a kép is mutatja. És még a bányavölgy fele tele van... Szóval túl lehet lépni az 50-et. Simán.
  • Manti
    #14942
    Hmmm... Érdekes. Sengrath-nál tényleg vigyázni kell - jó pár dolgot nem lehet tőle visszavenni - pl. páncélokat, ruhákat alapból nem szabad neki eladni.
  • Duzsuki
    #14941
    Mi az a végtelen tp trükk légyszi küld el magánba ha nem rakod ki.
  • sunmalac
    #14940
    Juteszembe Manti, a múltkori végtelen pénzes trükköd végtelen tp-t is jelent, így aztán már tényleg orbitális csalásnak számít...
    És egy kérdés; mennyi a játékban max elérhető szint, 47?
  • tibor16
    #14939
    lehet, hogy visszatöltök, jónéhány tp elment így
  • tibor16
    #14938
    ahogy mondom, mint a nagykönyvben, megitta és talppal felfelé (nem vicc) hanyattvágta magát...
    Amúgy megcsináltam a Sengrath féle bulit. Eladtam neki a nélkülözhetetlen dolgokon kívül mindent (fontos fegyvert, ruhát, spellt, növényt nem) -és volt amit nem kaptam vissza (pl master epee - igaz már nincs rá szükség), úgyhogy csínján. Átváltoztam gyíkká, és bebarangoltam a bányát (4. fejezet eleje) kár, hogy nem öltem előtte több orkot, nekem majd mind újra termelődött - sőtt.
    Íme a veszélyes társaság: