21229
  • Broafka
    #16064
    ahham, és mit lehet ott azzal csinálni?
  • W B
    #16063
    Abban valamilyen szeszfözde van vagy volt.
  • Broafka
    #16062
    hol van az a barlang? komolyan én még nem találtam meg, pedig nem tom hányszor vittem már végig a játékot :-/
    és amúgy mi van odabent?
  • W B
    #16061
    1, Ahoz vakondpatkány zsirkel. Ezt az ötödik fejezetben találod , a lovagok hajóján a raktérben azzal már kinyithatod.

    2, Az a Tözproba barlangja. Az ott lévű ládában egy runakő van . Ahoz a kulcsot csak akorkapodmeg mikor már növendék vagy És mágus akarsz lenni.

    Akép alapján azt te nem nyitodki
  • Rash87
    #16060
    oks,kössz :)
    Még 2 dolog

    1., A világítótoronytól nem messze,vagyis kicsit messze,de hozzá van a legközelebb,van egy barland.Azon belül egy rács,és mellette egy csörlő. De ehhez hiányzik egy tárgy. Ezt hol találom meg?

    2., Mikor kell menni a Napkörhöz,jól elvan rajtve egy barlang. És beljebb van egy láda. Ehhez hol találom meg a kulcsot?
    Itt egy kép,hogyha nem tudnátok melyikhez mondom :)
    http://www.kepfeltoltes.hu/view/050925/l_da.JPG
  • W B
    #16059
    PL: Sárkányfü (+1reő ha megeszed) + Királyszár = +5 erő ital. ezt alkémia , megkell tanulni! Van Erőpia, ügyeségpia Ezek pulsz ötot adnak a képeséghez . Manapia +10 mana. Életpia +15életerő. Ezek csak a simában van igy vagyis kiegnélkül!

    A magyarositásnál levannak irva a receptek!
  • Rash87
    #16058
    Kössz,meg fogom próbálni :)

    Még egy kérdés:
    Hogy a Királyszár mire jó? Mert olyan drága,és csak keveset találni belőle...
  • Broafka
    #16057
    a monostorban, a pince szinten van egy helység ahol őrzik az Innos kalapácsát (Innos hammer) azzal lehet elpusztítani a golemet, két féle képpen szerezheted meg:
    1, sleep tekercset használva elaltatod az őrt, lenyúlod a hammert
    2, kiütöd az őrt, majd egy obliviont használsz rajta

    én az 1.-t javaslom
  • Rash87
    #16056
    Találkoztam egy olyan ellenséggel,hogy Mágikus Gólem,vagy hasonló a neve :)
    Ezt hogy kell megölni? Mert hiába ütöm,semmit se sérül.

  • Broafka
    #16055
    2.
    de már vagy a 3-dik addonos végigjátszásom
  • Rash87
    #16054


    Hanyadik fejezetnél tartasz? :)
  • Broafka
    #16053
    hupsz, bocsi a nagy képért, meg kicsit sötét, de azért valamennyire lehet látni a lényeget
  • Broafka
    #16052

    Cavalorn úgy gondolta egy kicsit napozik, míg rám vár :)
  • Rash87
    #16051
    Köszi.
  • Broafka
    #16050
    a Seekerek csak a 3. fejezetben jelennek meg, és akkor már nincs ott pedro (mivel később kiderül hogy ő lopta el az eye of Innost), menj Khoeinosba és beszélj Lord Hagennel, ő (asszem) elmondja hogy az eye of Innos a kolostorban van, szóval menj a kolostorba és Pedro helyett Miltent fogod találni, mondd meg neki hogy mit üzent Lord Hagen, és bemehetsz a templomba, bejárattól balra van a könyvtár, ha bemész a könyvtárba balra van egy csákó aki magyaráz neked arról hogy tudod kivédeni a Seekerek átkát
    ha pedig megvagy már átkozva akkor menj egyenesen be a templomba, és a 3 főmágus közül a középsővel (Pyrokarral) beszélj, aki egy kis adomány fejében (200 arany) ad neked 2 ellenszert (az ellenszereket érdemes lefekvés előtt bevenni, addig ne is nagyon, mert az átok csak annyit tesz hogyha alszol akkor nem regenerálódsz...
  • W B
    #16049
    Akorra már nincs ott Pedró! Eloszor is beszély Kronisban a Fő mágussal!
    Kérd Inosz szemét! És meny a Kolostorhoz! Ja és béna vagy azok Seeksrek vagyis kutatók! Nyilazd le őket!
  • Rash87
    #16048
    Lenne egy nagy kérdésem :)
    Az a helyzet,hogy most mindenhol mágusok vannak sajnos.És megátkoznak,és úgy olvastam a végigjátszásban,hogy a Kolostorban tudjűk csak levenni rólam az átkot.

    1., Megvan az 1000 arany+egy hülye birkával itt szaladgálok,szerencsételn mindig beleesik a szakadékba
    Nah,beszéltem Pedroval a Kolostor előtt,de semmi sem történik.Nem tudok bemenni,Valami tipp?
    Vagy még hol lehet levenni az átkot?

    2., Hogy kell megölni,vagy mit kell csinálni hogy a mágusok ne átkozzanak állandóan meg?

    előre is thx.
  • Rash87
    #16047
    Nah majd kipróbálom :)
  • Broafka
    #16046
    én úgy tudtam hogy a lidércet (ghost light) nem lehet nyillal megölni, se varázslattal, csak karddal...
  • W B
    #16045
    A vadászatok megtanulása jó öt let!de legelső a Vérlegyek fulánkja legyen! Majd a bánya völgyben egy tekercs elovasása Megeszed teljes élet erő! Én a vadászatokat a játék legelején megtanultam.

    A lidércet csak akor tudod kinyirni amikor támad! Ilyenkor általában a talajra leszál vagy körülötte kéken világit vagy vörösen! 60 XP ad és semit nem nyersz ki belőle A zé jómóka
  • tibor16
    #16044
    1. - érdemes, mert ezeket el tudod adni, :) -de "szart" ne szedjél, mer azér nem adnak semmit
    2. - a lidérc viszonylag ártalmatlan. Persze a korai szakaszben ha csípked számít, könnyedén lecsapható, vagy nyilazd le. Vörösre vált, ha zavarod a területét... olyankor kissé idegesítő, meg a valamit veszítesz is az életedből...de ennyi..
  • Rash87
    #16043
    Ismét lenne 2 kérdésem :)

    1., A Tanuló pontjaimat érdemes "elkölteni" ilyen vadászat céljából?
    pl.: karmok kiszedése,szív kiszedése,szart letörése,stb..

    2., Van egy olyan,ööö,nevezhetjük ellenségnek is,aminek az a neve hogy:
    Lidérc.
    Egy gömb alakú valami
    Ezt valahogy meg lehet ölni? Mert odamegyek hozzá,és csak repked felettem,és nemtudom hogy mi ez... mit akar

    Valaki egy kis infot adjon már erről.
  • W B
    #16042
    A Gozhic-kot töbféleképen lehet végigjátszani . Vagyis Csak egy kiválasztotvagy vagy egyhős vagy egy szerencsétlen
  • Rash87
    #16041
    Jah,sok benne a bug,az tény.
    De még ilyen sokáig egyik játékkal se játszottam.Mindegyiket kb. 3-4 nap alatt végigvittem. De ez más.

  • W B
    #16040
    Ez a játék hibálya
  • Rash87
    #16039
    Így könnyű... :))
  • W B
    #16038
    Sok!
    Én milicistaként mázlim volt Felrepült a torony legmagasabb pontjára És nem tudot lejönni! És lenyilaztam
  • Rash87
    #16037
    Most az őrtoronyban vagyok..Ott van egy Démon. Azt kb. hanyas szinten lehet megölni? :)
  • Rash87
    #16036
    Jó,akkor nem köpköd :D Nem is nagyon tudtam megnézni,hogy mit csinál,mert mire odaértem 8 ork kiséretében,.megöltek :)

    De már jól boldogulok
  • Szid
    #16035
    Ork sámán. és nem köpköd, manem varázsol. Tüzgolyót.
    Próbáld meg öket kinyírni. xp halmok, majd a 4. fejezetben újratermelödnek :o))
  • Rash87
    #16034
    ;)
    11-es szinten vagyok éppen :)
    Legelőssz9r lent mentem,de ott képtelenség,mert van kb.. 7-8 ork,meg valami,ami tüzet köpköd :)
    De találtam egy másik utat is,nah most ott megyek,eddig csak Goblinok,meg farkasok voltak.Azokkal még elbánok :)
  • Szid
    #16033
  • tibor16
    #16032
    Hát, emberek... örömmel tapasztalom, hogy dönget a topik - hijába ami jó az jóóóó.... (már 3 éve lassan)
  • nyikolaj
    #16031
    azért vesz el 10 pontot mert mind2-t fejleszti, s azért fejleszti mind2-t mert így van megírva a program :)
    A videó nem lényeg (csak ugy zárójelesen: a várban elmesélik ám mi történt s akkor megérted miért láttad azt a videót)
    Hányas szinten mentél át bányavölgybe?
  • _Atti_
    #16030
    csak lecsapnak a bányavárra..
  • Rash87
    #16029
    Meg még egy kérdés,ma már azthiszem nem játszok vele,ezért megkérdem,mert érdekel,hogy most értem a bányvölgybe,és bementem egy kis barlang szerűsgbe,ami be van omolva,ás egy bejátszás volt hogy a sárkány elpusztítja vamaleyik várost...
    Ez mit jelent? Vagy mi ez?
  • Rash87
    #16028
    Aha,értem :)

    Még egy kérdés,hogy pl fejleszteni akarom az Egykezes tudásomat...
    Nah,a városban van egy katona,akivel fejleszteni tudom(nemtudom a nevet,de Andre előtt van),de az miért van,hogy Egykezesnek van kiírva,és elvesz 10 pontot,és mindkettőt fejleszti,amikor nekem csak az egykezesre lenne szükségem,nem értem...
  • Broafka
    #16027
    hát figyelj, ez csak ember kérdése, van egy pár kereskedő, emberke aki különleges árakat ajánl dolgokért pl:
    Halvor: ezüst tálakat vesz be jó áron (persze csak miután bent vagy a tolvajcéhbe és megszerezted Constantino gyűrűjét)
    Bosper: prémeket vesz jó áron
    Harad: elméletileg kardokat vesz be jó áron (nem tudom, mert még nem voltam nála tanonc)

    szóval vannak ilyenek, de nem minden kereskedőnek kell különleges holmi, meg kell találni, ki kell tapasztalni...
  • Rash87
    #16026
    Okés,értem,kössz.
    Azért én ezt tudtam,h ilyen a piac..
    De azthittem a játékban van valami fontosabb csávó,akinek jobb áron el tudom adni a dolgaimat.
  • Broafka
    #16025
    egyet értek WB-vel, de ne csodálkozz ezen, a valóságban is így van, ha mondjuk veszel egy számítógépet mondjuk 100 000-ért akkor azt már nem fogod tudni eladni senkinek se ugyanannyiért amennyiért vetted, még ha hozzá sem nyúltál, max 80 000-ért, de tényleg csak max, ez van sajna, ez tényleg a piac