21229
  • Broafka
    #16024
    na jah :)
    az a legegyszerűbb, ha úgy hívjuk :)
  • W B
    #16023
    igaz....
  • sanyiiiii
    #16022
    ne boncolgassuk inkább mit jelent, a king's sorrel is megteszi
  • Hasse
    #16021
    Ja, alapjátékban más.
  • W B
    #16020
    ez van!
    Ez a piac!
    Nyugi Ugyse lehet anyagi csödbe jutni!
  • Rash87
    #16019
    Ez lehet hogy hülye kérdés,de van már rengeted kardom,stb...
    Például egy kardnak az Értékéhez az van írva hogy 200.
    Akkor miért csak 6 aranyért tudom eladni mnidenhol? És visszavenni meg 200-ért adja a kereskedő...
    Nincs valahol egy normális kereskedő,aki legalább a felét adná ezekért?
  • W B
    #16018
    ÉN Igazi hős akarok lenni !
    Manna Ereő Ügyesség Két kezes kard Nyilpuska

    Simában
  • Hasse
    #16017
    Királyszár található Khorinosban 11 (tíznél többet sose találtam), Jharkendarban 2, lehet venni 11-et, illetve quest jutalmaként választható 1. Ez összesen 25, egyébként csak mágusként érdekes, mert erőnél vagy ügyességnél a másik összetevő fogy el hamarabb.
  • Broafka
    #16016
    attól függ?
    addon vagy nem addon?
    és hogy a kereskedőktől vett királysóskákat is beleszámítva?
    és nem királyszárny, vagy mi, hanem királysóska, de mind1
    az addonban összesen 11 királysóskát lehet összeszedni az újvilágban (nem az addon világban) a régi világban (walley of mines) nincsen egy se. (a sima G2-ben a walley of minesban volt 2 királysóska, sajnos az addonban kivették onnan, hogy miért azt nem tudom)
    addonban meg asszem nincs királysóska de ebben nem vagyok biztos
  • W B
    #16015
    Én egy ragadozófüvet ettem meg . És Ugyis sikerült kilyutni!
    Én a játék legelején Amikor sikerült kinyirtam a tolvaj céhet!





    De egy kérdés és lényeges hény királyszár van a játékban , összessen?
  • Rash87
    #16014
    Már mind1,vaalhogy sikerült kikeverednem a csapda szélén ...
  • Hasse
    #16013
    Gyorsítóital vagy gyorsítófű, ha az sem jön be, akkor MARVIN módban F8 nyomogatás.
  • Rash87
    #16012
    Ohh,és ha nem húztam meg? :D
  • Hasse
    #16011
    Mielőtt bemennél, a falon egy fáklyát meg kell húzni.
  • Rash87
    #16010
    Megint elkéne egy kis segítség.
    A kikötőben voltam,átmentem egy kis szigetre(a térkép kicsenszigetként említi)
    Nah,pár gyíkot megöltem,votl egy barlang jól eldugva,bementem,beljebb van egy ilyen felcsapodó tüskés csapda...
    Túljutottam rajtuk,igaz felcsapódtak,lement a 3/4ed életem.Kinyitottam mniden ládát,stb..De már kifelé nem tudok menni,full életem van,de amikor megyek ki,ismét felcsapódik,és egyből halál..
    Már próbáltam úgyis hogy odalövök egy íjat,és felcsapódik,és utána kirohanok,meg hogy lopakodva megyek rajta végig,de nem jött be egyik se :))

    hogy lehet onnan élve kijutni,valaki tudja?
  • Esrohnoil
    #16009
    Xardas már az első részben sem a közvetlen közelében tárolta az értékes cuccait. :D Ld. Ore armor.
  • tibor16
    #16008
    hát jobb lett volna ha nem nézem meg, semmi nagy extra.. azért mégiscsak kib@szás egy varázslótoronyba kincsként ilyen szimpla vackokat tárolni... ehhh
  • tibor16
    #16007
    nekem vhogy az nem műxik.. vagy csak béna vagyok...
    A kriptába meg csak mielőtt a 6. részt elkezdenéd, vagyis teljes vértben feltápolva érdemes menni... ott még elfutni se nagyon lehet..
  • Gary
    #16006
    Fuss! Most még nem sok esélyed van, még egyesével sem!
  • Rash87
    #16005
    Most egy kriptában vagyok a zsoldos tábor melett.
    Megöltem a 3 kripta őrt,de kinyitom a ládákat,egy csomó csontváz támad rám....
    Mi a teendő? van esélyem valahogy? :D
  • Randal
    #16004
    Nem is tudtam, hogy a rács mügé be lehet jutni.

    a Windfist mit tud? benne van a nevében.
    Szélököl:)
  • gerop
    #16003
    Pedig javaslom neked, hogy a végigjátszás oldalon a 'Guide' részt olvasd el. Csak általános információkat találsz rajta, tehát a játékélményeden nem fog rontani.
  • Rash87
    #16002
    Én is azt mondom,hogy felesleges a végigjátszás,igaz sok kérdésem volt eddig. De én inkább szeretem játszani a magam játékát,és nem a végigjátszáshoz szeretnék igazodni :)
  • Esrohnoil
    #16001
    Pedig így van. :)
    De sajna nem sokminden van ott sem...
  • tibor16
    #16000
    neeem mondoood - aztabetyárját, asszittem, hogy ahoz nem lehet hozzáférni...
  • gerop
    #15999
    A kandalló párkányán találsz egy kapcsolót (elég nehéz észrevenni), megnyomod, rács kinyílik.
  • tibor16
    #15998
    Így igaz, - eleinte nem nagyon használtam az átváltozás varázslatot, aztán rájöttem mennyire hasznos. Sajnos a vérlégyé válást kivették a G2-ből, pedig az rulez. A G1-ben mindenhova eljutsz vele, hegytetők, ork területek és persze elég gyorsan is. Ja és a húsbogárrá válás is jól jönne, - Xardas tornyában, a rács mögött a láda tartalma mindig is izgatta a fantáziám. Tényleg, esetleg nincs vmi módja, hogy bejuss oda?
    Még 1 dolog ami érdekelne, - sehogy sem jövök rá, mire való a windfist varázslat, - vmi fekete füstszerű kezd gomolyogni, ami sztem ártalmatlan, - erről tud vki vmit?
  • Szid
    #15997
    Pl. amikor mész a fogadó felé, jobra van egy völgy, a mélyén 6 warg, meg 1 árnyfutó. Odarohansz közéjük, elöhúzott tüzesövarázslattal(lehet venni valamelyik árusnál), elnyomod, 6*350 xp a tied :o))
    Átváltozhatsz tüzgyíkká, így nyírtam ki majdnem az egész sötéterdöt(a csontik és elitorkok kivátelével). Televan ez a játék lehetöségekkel.
    Vagy csak egyszerüen átváltozol valami gyors álattá és körbenézed a terepet az orkok körül. Nembántanak :o)
  • nyikolaj
    #15996
    Az addonhoz nekem is kellett a végigjátszás...egy-két küldihez nem árt.
    Ami a sima G2-t illeti, nekem sehol sem kellett, s mikor egyszer elolvastam (akkor már 2 is átnyomtam) rájöttem, hogy bizonyos küldiket sikkal egyszerübben is meg lehetett volna csinálni.
    Én nem éreztem azt hogy elmentem volna egy csomó lehetőség mellett! Egyrészt alig maradt ki valami amit nem csináltam meg, másrészt egy szerepjáték attól szerepjáték hogyte játszol vele, ugy ahogy neked tetszik!
    Engem nem érdekel MÁS hogy játszott vele, szal inkább nem a végigjátszás szerint játszottam (akkor sem mikor már ismertem szt), unkábbmenjek el néhány 100 xp mellett, de legalább én játszok, s nem más játékát másolom le...
    ez az én véleményem a végigjátszásokról...néha hasznosak, de többnyire tényleg megölik a játékélményt.
  • Broafka
    #15995
    szerintem a végigjátszás egy kettő játéknál igen élményromboló, de a Gothic2 addonban egyszerűen elegedhetetlen volt nekem, vagy nem is tudom hogy fogalmazzak, nekem valahogy kellett, én í végigjátszással csináltam meg egy csomó küldit és ennél valahogy nem éreztem azt hogy húúúú milyen szar érzés, nem én jöttem rá

    vannak persze teljesen más játékok, ahol mondjuk, mozgasd meg a virágot hogy kinyíljun a szivecske, majd menj neki a kockának, hogy letörd a háromszöget (ez kicsit degeneráltul hangzott) de ezeknél nem jó megnézni a végigjátszást (pl: lásd: Tomb Raider sorozatok; azokban is jó ha te jösz rá a dolgokra)
  • tibor16
    #15994
    Mellesleg, - a végigjáccás tűnhet csalásnak, - és az is ha úgy vesszük. Amikor először jáccottam a G2-ővel, én is ki akartam hagyni, - viszontamikor itt olvasgattam, mi minden mellett mentem el - akár 1000 x is. Mivel az ember esze egy féle képpen forog, nem tudtam bizonsos kérdésekre a választ. Ezért azt mondom, igenis, el kell olvasni a végigjáccást, - márha teljes játékot akarsz. Persze, mindenki úgy dönt, úgy bünteti magát ahogy akarja.... - a másik oldalt is megértem - csak rengeteg dologból marad ki...
  • tibor16
    #15993
    A zsoldosoknál mindenkit meg lehet verni az asztal segítségével. Ha a közös szállásnál a mező felől rohansz be, a támadó a nyomodban nem tud az asztal mellett el evickélni, persze csak akkor ha átugrod az asztalt. Akkor nyílra fel - de vigyázz megölni nem kell. miellőtt megölnéd - elő a kardot - és még akkor sem biztos (ments) leverheted a delikvenst. Ez egy búg, sztem direkt hagyták benne az addonban is, mert ezeket a mikulásokat csak ha nagyon tápos vagy tudod lecsapni. Ha úgy gondolod ne használd, de ez egy lehetséges megoldás.
  • W B
    #15992
    Pubik! Vedmeg a térképet! A végigjátszásnál van olyan térkép ahol bevannak jelölve a barlangok! És valamelyiknél kivan irava hogy furcsahal ODA!
  • Rash87
    #15991
    Hát vakuljak meg ha látom...
    Meg hogy olyan egyszerű lenne,mert megyek beljebb,jönnek csontvázak,farkasok,meg minden szarság,barlang sehol ...
  • Hasse
    #15990
    Az elit ork előtt le kellett volna térni balra, ott van egy barlang a sziklafalban. Felül van a guide, a térképek közt meg tudod nézni (furcsa hal).
  • Rash87
    #15989
    Hát fogalmam sincs,hogy merre mondod.
    Mert én ott voltam Akil farmjánál.Ottvan mellette egy erdő,Vagy egy út is.Ki van írva,hogy világítótorony felé.
    Nah én arra mentem,elérkeztem egy elágazódásig,egyik oda vezet,amit az előbb leírtam,most megnéztem a másikat.
    Elősször jön egy csontváz.. utána pár farkas,meg az erődben van egy kis gömb,amihez ha közel megyek,elkezd pirosan világítani...de hamar megöltek.

    Másik irányba pedig van egy híd,utána pedig a kocsma,ahol votl ez a ivászatverseny,vagy micsoda.Utána meg nemtom mivan,de az már Akil farmjától igen messze van...
  • Rash87
    #15988
    Hát megpróbábálom ismét :D
    Amúgy már kiléptem a játékból,arra is elmentem,igaz az elágazásnál rossz felé mentem,nah a lnéye,gohgy amerre mentem,arra jött pár warg,meg egy Elit Ork :D
    Tübbet se megyek arra,de azért megnézem az elágazás másik végét is :)

    Amúgy beléptem a milicíába.. nagy király páncélt kaptam,ahogy mnodtd.Amúgy fognak jobbat is adni? mert annak az andrenek vagy kinek kicsit jobb pánzélja van.

    Jah,és boccs a hülye kérdésért,de kaptam tőle 1 feladatot,hogy a fűvet találjam meg a kikötőben..beszéltem a kocsmárossal,nem sokat mondott el.. nem is találtam meg,nem tudod mégis kivel beszéljek?
    (ha hülye kérdés,boccs)
  • Broafka
    #15987
    nem nagyon értelek, szerintem eltévedtél :)
    azon a részen nincsenek wargok, csak nagyon bent az erdőben, de oda nem kell bemenni, figy
    ha ott állsz a lépcsőknél, jobbra Akil farma, balra az erdő, menyj addig amíg nem érsz el egy elágazást, mondjuk úgy hogy lehet menni JOBBRAELŐRE és BALRAELŐRE szóval ÉNY-nak és ÉK-nek
    menj teljesen balra zóval teljesen NY-nak, lesz ott egy barlang, ott vannak a banditák, találkozol útközben 2 patkánnyal, 2 scavangerrel és 1 farkassal
    de nem találkozhatsz warggal :)
    warg nagyon bent van...
  • Rash87
    #15986
    Megpróbálom :)

    Amúgy a 2. küldi,amit írtál,hát elég gázos :D
    Hiába vagyok lvl 7es szinten,a fekete(worg),vagy ilyesmit) messziről elkerülöm... És csapatokban vannak mindig,és nagyon erősek hozzám képest.Úgyhogy majd ha erősebb leszek,akkor majd visszatérek ehhez a küldetéshez :)
  • Broafka
    #15985
    nyugodtan, csak hülyeségeket ne kérdezz :)