21229
  • Ottto
    #16264
    Akkor csak nekem nem sikerült? Nemtom, az 100 hogy sose nyitottam ki (:
  • Broafka
    #16263
    ki lehet nyitni Diego zsákját, 2000 arany van benne
  • sanyiiiii
    #16262
    Már hogy ne lehetne kinyitni Diego zsákját?
  • Ottto
    #16261
    Diago zsákját nem lehet kinyitni, te mást találtál meg, de az feljebb van attól. Nézz szét a csereálomáson a tavacskánál, egy farönkön.
  • tibor16
    #16260
    asszem legalábbis :)
  • gerop
    #16259
    Én attól féltem, hogy nem az aranyat, hanem magát a erszényt kell odaadnom neki. Az meg már nem lenne meg, ha korábban találtam meg. Igy viszont (hála az égnek) csak béna vagyok, hogy nem találom.
  • tibor16
    #16258
    Ha felszedted már Diego aranyát, akkor ha újra odafordulsz hozzá és van is annyi aranyad, akkor simán vissza tudod adni is. Aktivizálódik a megfelelő párbeszéd. Ez egyébként minden ideje korán elvégzett küldinél igaz.
  • gerop
    #16257
    G2

    Meg lehet találni Diego aranyát idő előtt?
    Úgy értem, hogy mielőtt a küldetést megkapom? Én már a második fejezetben kipucoltam a hágót és felszedtem a cuccokat, ha már akkor is ott volt, akkor én azt simán kinyitottam.
    Most kaptam meg Diegotól a küldit, de nem találom az aranyát.
  • Rash87
    #16256
    Jól elbeszélgetsz magaddal
  • W B
    #16255
    Én igen :)
  • W B
    #16254
    nem...
    Inlább ki jutot át a bányavölgyben az orkostrom falon???
  • Broafka
    #16253
    miért, nem annak a nevére voltál kiváncsi?
  • W B
    #16252
    Az a fő moki!!!
  • Broafka
    #16251
    jaj, a várban, hupsz bocsika, félreolvastam, bocsi :)
    amúgy Garond
  • Broafka
    #16250
    igazán eszedbe juthatott volna XARDAS neve, csak egy sorral alattad írták le a nevét
  • W B
    #16249
    Köszi
  • tibor16
    #16248
    le tudja venni a ruháját és eldobja... legalábbis a várban a nagyfőnök nekem (nem jut eszembe a neve) 1 szál pendejben rohangált amikor kipróbáltamm a marvin módot...
  • Hasse
    #16247
    Az F2 + INSERT ITAR_XARDAS egyszerűbb.
  • W B
    #16246
    Értem!
  • Broafka
    #16245
    a marvin mód azt jelenti nagyjából hogy cheat mód, ha bekapcsolod a marvin módot akkor különféle cheateket lehet csinálni (örök élet, karakter váltás, stb)
    ez esetben kitudod cserélni a karakteredet hogy mondjuk te legyél Xardas, ilyenkor (gondolom én, mondjuk még sosem használtam) van xardasnak (vagyis neked) egy inventoryja és lelehet venni xardas ruháját, és ?ki lehet dobni? (max eladni sztem) aztán vissza a saját testedbe azt ?felveszed? (vagy megveszed) és kész
  • W B
    #16244
    nem értem
  • tibor16
    #16243
    Xardasként
  • tibor16
    #16242
    gondolom belebújik a bőrébe, xasdasként meg ledobja a ruhát. Aztán visszaváltozik és felveszi a köpenyt... - nemde?
  • W B
    #16241
    hogy?????????????
  • Duzsuki
    #16240
    G2
    A kettőben sehogy csak Marvinmódban tudsz szerezni olyan köpenyt, amilyen Xadras-nak van.
  • Vatras
    #16239
    A 2-ben kérdezem nem az egyben, azt már tudom hogy az egyben hogy kell.
  • Esrohnoil
    #16238
    Ha már beálltál a mocsári táborba, akkor sajnos sehogy...
    Egyébként meg úgy h. megtanulod mind a 6 mágiakört.
  • Vatras
    #16237
    És elárulnád hogy miképpen?
  • Esrohnoil
    #16236
    Végül is jah, lehet. :)
  • Esrohnoil
    #16235
    Nyugi, vannak zárt kapuk amin soha nem ugrasz át. :D
  • Vatras
    #16234
    Sziasztok. Az első részben lehet necromanta is az ember. A 2-ben is lehet???
  • Broafka
    #16233
    hát jah, végülis csak megszokás kérdése :)
    ami tetszett graf ügyben hogy a gothic2-ős blue elder (szóval az a kék szeder szerűség) az úgy vakított a szemembe hogy majd kiestek a szemgolyóim :D
    na meg az ugrás, az a legkirályabb az egész játékban, ha nem tudnék valahol tovább jutni akkor csak ugrálni fogok :D
  • tibor16
    #16232
    G1 - meg lehet szokni, a graf meg felejthető ahogy belebonyolódsz a történetbe. Mellesleg kifejezetten szép is tud lenni, főleg az alkonyok.
  • Broafka
    #16231
    uhh, elég nézhetetlen a grafika :-/
    meg ez az egér irányítás kicsit idegelő, mondjuk csak megszokás kérdése, de én amivel a legjobban szórakozok most Gothic1-ben az az ugrálás, világklasszis nagyságokat ugrik, és röhejesen :D
  • reménytelen
    #16230
    Nálam mindig is működött, csak nem lehet külön beállítani, hogy egérgombra történjen valami, egyszerűen alapbeállítás. (Fölvenni, használni is egérgomb+nyíl mombóval lehet, pl.: Gothic 1-ben csak egérgomb1+fel nyíl segítségével vehetsz fel tárgyakat)
  • Broafka
    #16229
    most szereztem meg végre a Gothic1-et, direkt nincsen egér?
    vagy csak nálam nem látja?
    vagy legalábbis beszeretném állítani hogy kattintásra támadjon
  • tattooed
    #16228
    És a kikötőben azért a röpke menetért is adhatnának xp-t!
  • Broafka
    #16227
    nekem az még nincs meg :(
    de hétfőn meglesz :P
  • Esrohnoil
    #16226
    Locsolni már az első részben is tudtak páran. Bokor v. fal mellett. D:
  • W B
    #16225
    Nem