21229
  • akyyy
    #20789
    én most jártam itt.
    a nagy térről ahol a teleportok vannak, ugye elindulsz a kalózok felé, nyugatnak, majd nem mész be a barlangba, hanem elmész balra. mész mész, amig nem ágazk el az út, ott jobbra mész. orkoknak kell arrafelé lennie, meg lesz egy ház ahol a remete van. ott lesz egy teleport is amit aktiválhatsz. a teleportnál mehetsz balra és jobbra. jobbra menjél, amig nem látsz egy hatalmas kősziklát, aminek tetején van pár apróság. továbbbmenve lesz balra egy kis út nélküli feljáró, aminek ha femész a tetejére, ott lesz egy csomó hárpia meg egy nagy cigá....izé troll. azt nem muszáj kinyirni, be tusz simán szaladni az ott lévő épületbe ami már a kripta.
  • Ryleh
    #20788
    sorry:))

    http://www.youtube.com/watch?v=RXBUk6XzSuM
  • Ryleh
    #20787
    Gold verzio/Quarhodron sirhelyeben,kriptalyanak poziciojaban kerek segitseget....
    kb 5x jartam vegig a terkepet..koszi:))
  • akyyy
    #20786
    Angus és bill gyilkosa küldetést kéne megcsiálni, kinyirtam juant, de billnek nem tudom ezt mondani. mit kéne csinálni?
  • Rundstedt17
    #20785
    semmi játék törő
  • Ryleh
    #20784
    hali...gold editet jatszom,,azaz kezdtem,,,magyaritassal...varhato e ebben is bug lehetoseg...kuldikben,npc -k viselkedeseben emiatt?...a g1 ben soxor "betett" a magyaritas,,igy elore kerdezem inkabb most:))
  • Rundstedt17
    #20783
    ha jól emlékszek miután beraktad azután vissza is kell hozzá teleportálnod azután ad
  • akyyy
    #20782
    meridian adott egy fókuszkövet, azt a kanyonnál felhasználtam. beszéltem vele, elvileg adott egy másikat, de az igazából nincs nálam, többet bveszélni vele erről nemtudok, de nem tudok több kőrkö teleportot aktiválni. most mit csináljak?
  • Rundstedt17
    #20781
    csak később adja természetes
  • akyyy
    #20780
    riordian nem hajlandó nekem adni az orkos küldetést, pedig a kalozokkal épp arra járnánk. mit tévő legyek?
  • Rundstedt17
    #20779
    omg...omg..már értem mire gondolsz de máshogy is eljuthatsz a vízmágusokhoz....
  • akyyy
    #20778
    patkányok még nem, mert nyillal lenyilazom őket, de csontvázakat nem lehet, egykezes fegyverrel meg nemsebzek szinte semmit:(

    de végigjátszsába is írnak valami tavernai utról, tehát valahogy el lehet oda jutni, nem?
  • Rundstedt17
    #20777
    he?pár goblin,pár patkány,meg pár csontváz goblin olyan nagy dolog?
  • akyyy
    #20776
    na mi va nincs itt senki?:(
  • akyyy
    #20775
    nah már rájöttem, de oda tavernárol hogy lehet bejutni? mer se teleport meg semmi, messze van, kinyir minden zsörny mire oda eljutok:S
  • akyyy
    #20774
    nem találom:D
  • Rundstedt17
    #20773
    a piramis közelében vmi járatnál
  • Rundstedt17
    #20772
    Közismert bug ha Larest egyszer elhívtad hogy együtt vigyétek azt a darabot a víz mágusokhoz akkor nem tud elkisérni a táborába vagy fordítva.Azaz csak az egyiket tudja elvállalni a 2 fejezetben,nagy bug....
  • akyyy
    #20771
    hol van a víz köre? piramisnál? nekem ott nics senki:S
  • akyyy
    #20770
    nem
  • Rundstedt17
    #20769
    alapjáték?
  • Rundstedt17
    #20768
    elcseszted.
  • akyyy
    #20767
    jól van, egyszer csak átrakta a megoldott küldetések közé.
    viszont most babo-val van gondom. iratait kellet megszereznem, megszereztem, felbontottam, csupasz csajt láttam benne. mivel ugyis pénzszükébe voltam, kértem sok pénzt tőle, erre őp azt ondta má nem is kellenek az iratai, és tobbé nem is lehet ezt az opiót v álasztani. de a küldetések közt még ott van. erre kinyirtam, megöltem, és még midnig.
    mit csináljak?
  • akyyy
    #20766
    hát arra mentem mégis ott maradt :CX
  • Rundstedt17
    #20765
    előtte nem kérted hogy kisérjen el a táborába?
  • akyyy
    #20764
    na most olyan van hogy segítsgé laresnak. odaadta a gyrüjét elmentem piacra, beszéltem a faszival, visszamentem lareshoz , mondtam hogy már jöht, mondta hogy jön, erre mégse, marad ott, beszélni vele már erről nemtudok, de még mindig ott van az aktiv küdletések között, lehet az volt a baj hogy a viz köre tagja vagyok már?

    akkor hogy tudom befejeztni a küldetést?:D
  • Pianista
    #20763
    nincs valahol angolosítás?? csak mert németet tanulok de "hóthülye" vagyok hozzá...
  • rosti
    #20762
    verd le a csávot és ne fizess
  • akyyy
    #20761
    bennet börtönben ül küldetést hogy csinálhatom meg, ha milicista vagyok? nincs se olyan opció, hogy elmondom a zsoldosoknak, se varázslós, csak lefizetős, de arra nincs is elég pénzem, meg nem is adnám oda a nehezen megszerzett pénzemet:D
  • Szid
    #20760
    marha jo ez a mod, regebben kijátszottam.
    Ha jol emlekszem nekem eltartott 20órát is. Tudom ajánlani :)
  • Pianista
    #20759
    "Respawn-System" fincsííííííííí
  • rotator
    #20758
    Piratenleben

    Bár csak 15 óra, de állítólag nagyon tömény.
  • Pianista
    #20757
    milyen mod?? am még láttam egy bizonyos "Warsong" modot de nem tudom hogy elkészült-e...
  • akyyy
    #20756
    Nem találom Fernandot, pedig visszajöttem a bányavölgyből. mit csináljak?
  • rotator
    #20755
    Most jutottam át a 3. fejezetbe, 26 óra 16 perc játékidővel. 4 küldetésem van folyamatban, minden mást megcsináltam. Kíváncsi vagyok, a 3-4. fejezet hosszban hogyan viszonyul az első kettőhöz. Mindenesetre ritka kreatív egy mod ez. :) Már rég nem játszottam ilyen jót. Ha végzek vele, megnézem azt a másik monstre modot, ami állítólag ennél is jobb (de csak németül létezik). Mit nekem Mass Effect 2! :D
  • Rundstedt17
    #20754
    Fontos a mágussá váláshoz,egy küldetés kapcsán kaptad volna meg a kulcsot.De így ne foglalkozz vele.
  • Kurt97
    #20753
    Megtaláltam grimbaldot, ő meg tudta tanítani a fullánk kiszedését... Most viszont találtam egy ládát nem messze a fekete trolltól a hídon átmenve, kék fénycsíkok vannak körülötte. Ahhoz hol van a kulcs?
  • Rundstedt17
    #20752
    én anélkül toltam végig először,amúgy protip XD...
    sok ész nem kell a játékhoz,a lényeg hogy pucold ki a térképet amennyire csak tudod,kis ügyességgel már a 2 fejezetben elintézhetőek az orkok.
  • akyyy
    #20751
    második.
    csak olyan harmatgyenge vagyok. pedig végigjátszással játszom:D
  • Kurt97
    #20750
    A tekercs már megvan, de ha jól tuom az nem segít megtanulni kiszedni belőlük a fullánkot, csak gyógyító hatásúvá teszi. A fllánk kiszedését éne megtanulnom, csakhogy Gaan meghalt.