21229
  • Quantumleap
    #20829
    Nincs tipp? Vagy másnak nem volt ilyen gondja?
  • Quantumleap
    #20828
    Előbbi hsz.-em felejtsétek el! Hanem azt kérdezném, hogy mit tegyek ahhoz, hogy lejátssza az intrót, és ne csak a hang legyen? Windows Vistám van, ha ez fontos.
  • Quantumleap
    #20827
    Szevasztok!

    Nekem olyanom van, hogy szinte akármelyik magyarítást szedem le, a Norton Internet Security vírusosnak jelzi, és azonnal eltávolítja. Ötletek?
  • DonnieBrasco
    #20826
    GoG Spring promo
  • DonnieBrasco
    #20825
    Sziasztok,

    Gold Edition 5 dollárért (kevesebb, mint egy ezres) letölthető a GoG.com-ról!!!
    Ezt lehetetlen kihagyni...

    http://www.gog.com/en/page/spring10

    DB
  • Pianista
    #20824
    lehet benne látni dupla egykezes harcmodort is:) pontosabban 2 kard a háton:D
  • rotator
    #20823
    Black magician robe! :)
  • Pianista
    #20822
    Link(alig várja)
  • Colt17
    #20821
    A rengeteg választ köszönöm, működött...
  • Colt17
    #20820
    Üdv.A night at the raven magyarositása működik Gold-os verzióval?:d
    A válaszokat előre is köszönöm.
  • rosti
    #20819
    Az adanos könnyével szenteld fel a megáldott kardodat
  • akyyy
    #20818
    nem volt nálam szentetvíz, csak valami más lötty amire aztr hittem.

    másik kérdés: hol tudok vagy kinél tudok venni szörnykicsinyités varázslatot?
  • Ryleh
    #20817
    kerdes persze ,hogy ismered e a runakeszites skill-t.
    Bar nemtudom,en mageval toltam-most pause-de ott a 2.rangtol tanulhattam ezt.
  • Pianista
    #20816
    egy rúnaasztalnál kutyuld össze ezeket(rune tablet) a kolostorban fix hogy találsz egyet
  • akyyy
    #20815
    A könyv borítójába kell gyűjteni vagy nem értem:S Meg hogy kell beletenni, mert elvileg megvan minden hozzávaló (ugye szentelt viz meg runakő kell hozzá, és ez meg is van) vagy valami még hiényzik?M vagy a szentetviz nemjó?
  • Pianista
    #20814
    *könyvbe
  • Pianista
    #20813
    *könyvbe
  • Pianista
    #20812
    ami a könybe van...
  • akyyy
    #20811
    Mibe kell összegyűjteni?
  • Pianista
    #20810
    a benne levőket összegyűjtöd és rúnaasztalnál egy üres rúnakő segítségével elkészíted. ha lovag vagy akkor egy titkos könyvtárba teleportál ahol az erősebbik lovagpáncélt leled(és gondolom még más apróságot is)
  • akyyy
    #20809
    most 5. fejezebbe járok asszem, lementem a kolostor pincéjébe, kinyirtam mindenkit, volt asztalon egy könyv, térkép, meg két könyvespolc, ezeket elolvastam, írnak bene egy teleportrunáról. ezt hogy tudom megcsinálni?
    mert mindig azt írja hiányzik valami:S
  • Pianista
    #20808
    én íjpuskával soroztam mikor nem lőtt... távolról támadtam és mikor lőtt egyszerűen kikerültem a tűzlabdát:) 0 sérülés:D
  • Ryleh
    #20807
    mage val nymj neki egy felelem,vagy retteges spellt,,,,sztem scrollrol is lehet nyomni nem mage karival,,nekem mindegyik dragon benyelte,,,futott egy kort es leult sirni,,na ezalatt 1000 rrel nyilaztam ,s kifekudt..
    lehet maskeppen is jo,,de en emigy tettem.
  • Rundstedt17
    #20806
    semmi különös taktika nincs,magyarul csapkodod és reménykedsz hogy beakad vagy bénázik és nem repül el,garantált idegbaj....na igen egy tipikus helyzet amikor az ijász megint csak jobb.
  • akyyy
    #20805
    pedrakhan sárkányt hogy kell kinyírni? Sehgy sem sikerül, max ha idézek valami szörnyeg, gólemet, vagy csontvázt, viszont ha sikerül is megsebeznem, elrepül, és FELTÖLTŐDIK AZ ÉLETE!!!!!!!!!!
  • akyyy
    #20804
    mitől függ, hogy beilar karmával oda tudok csapni? van amikor egyszerre jön egy csomó, valamikor meg üthetem órákat akkor se.
  • gyonax
    #20803
    Német crackkel crackelni a játékot... Ha nem megy akkor is valószínűleg tudnék megoldást, de a játék és a mod hiányában nem fogom tudni mondani sajnos, így reménykedj hogy jó lesz a "mezei" megoldás...:D
  • akyyy
    #20802
    Angar hol van? sokáig a várban láttam a sarkon de most már nincs ott:(
  • Ryleh
    #20801
    ok,,szereztem angol verzios g2goldot....
    erre a g2mdk full,small,de a patch sem akar felmenni,mivel nem nemet!
    a nemetre felment de azt meg ugye nem lehet "visszaangolositani"
    megoldas?
  • sanyiiiii
    #20800
    tanulj meg oroszul?:D
  • Ryleh
    #20799
    ujra..
    mod fecsuszott,indul,mentheto,stb....
    viszont hiaba az angolositas,,,,az elejetol OROSZ maradt...
    manualisan is beillesztettem az angol exe adatait,de nem ok....azaz a menutol kezdve minden osrosz maradt,,,valami help erre?
  • Ryleh
    #20798
    kiprobalnam a retunning modot...ehhez nyers ,uj telepiettt g2gold kell,vagy jo az is amin eppen jetszok?...(menteseket termeszetesen biztonsagbol kimasolom)....
    lehet e ugy modolni,hogy a telepitett alap g2goldot atmasolom,s ezt modolom?...mas gameknal lehet igy,,,s igy egyszerre tobb modolt verzio is lehet a gepen,s nem kavarnak be egymasnak..(pl :Total War series,stb)
  • Pianista
    #20797
    ismer valaki a Velaya modon kívül még olyan modot ami alapjaiban változtatja meg a gammát(nem az alap főküldetései)??
  • Ryleh
    #20796
    igazad van!:))
    en eloszor tolom a gold verziot,,,regebben mint az 1,ill a 2-t vegigtoltam,,,,s mivel ez az Addon miatt felulbiralta a fokuldit-azaz Saturas nem volt hajlando Innos szeme kuldi miatt azonnal reagalni.
    Igaz,s teny a mage kari managerese sokkal tobb veszodseg....
    ha az elejetol csak a mana pontra gyursz=gyenge ,s ugyetlen marad a kari....mig el nem erheti az 1.es kor runakesziteset....G1 ben vehettel runakat,,itt ki kell varni..s addig marad a fizikai harc,vagy minden vagyon elmegy arra hogy "valoban" maguskent harcolj:spellek,s tobb hektoliter manaital.....az alkemia is jo,eloallitani a manaitalokat,,de ez is viszi a nehezen osszeszedett tanulopontokat,,,
    teny: a mage karikert meg kell szenvedni,de tetszik,,,
    a vegyes kari(ertem itt a ijasz/mage )megint ingovanyos ut,,,ismetelten a tanulopontok miatt...
    szoval lehet jatszani,,,de nagyon megfontoltan:))

  • Rundstedt17
    #20795
    Valójában nem iszonyatosan nehéz a mágus kari csak nem lehet vele átlag gothic játékmodort folytatni.
    Mivel nincs elég manapotion mindig az a első hogy neki kell látni a főküldinek és addig csinálni amig már csak egy párbeszéd választ el a köv fejezettől.A megmaradt mana italokat csak azután szabad szörnyvadászatra elhasználni.Magyarul valóban nehéz kari de nem lehetetlen.Nem lehet kipucolni vele a térképet a játék elején ez a fő gond és xp maximálózó az összes gothic játékos képtelenek lemondani róla és ekkor mondják hogy lehetetlen kari...
  • Ryleh
    #20794
    nemet verzio ,magyaritva,semmi egyeb patch,stb.delutan ranezek otthon a jatekbeli naplora es mondom mi lett:))
    mellesleg a leszedheto modokrol valakinek velemeny,vagy "melyik a legjobb G2 mod" ???

    mas: varazslo kari iszony nehez,,s bevallom nem god mode,de azert benoveltem a mana szintet ......hp ok,,de a mp drasztikusan LOL ....
  • akyyy
    #20793
    ha nem adod le és elviszed egy beliar szoborhoz, ott meglehet szentelni és utána tudod használni.

    neked az én két küldetésemet megoldottá tette?
    próbáltam kóddal insert sh, de ezzel csak fejezetet lehet váltani, azt is csak visszafelé. meg ez ráadásl nem is igazi fejezet, szal áááá
  • akyyy
    #20792
    szóval a halál őrzöi küdletés van még nálam, meg az a hank vagykinek gyilkosai. ezeket hogy tudom eltüntetni?
  • Ryleh
    #20791
    ok....koszonom a segitsegeket,a nem direktlinkert sorry...
    kuldi ok,,Raven bealudt,,,de ha a Beliar kardot fel akartam venni,akkor megsebzett,,,s igy leadtam Saturasnak 2k xp ert...
    alap mage a karim,szoval nem gond:))
  • akyyy
    #20790
    én mist végeztem ezzel az elsüllyedt várossal, és vagy 3 küldetés benne maradt a naplóba. egyik a lentebb írt, a másika relikviák, a harmadik pedig nem jut eszembe, de az is meglett csinálva. most mitévő legyek? nem lehet ezeket valahogy save file hakkelésel kitörölni? mert kicsit zavaró:D