21229
  • rosti
    #20749
    A bányavölgyi kastélyban van 1 tekercs az asztalon az emeleti szobában .Ha a gomez ajtotol jobra ami nem nyithato csak kulcsal.A kulcs a bal oldali szoba polcán vagy asztalál van.De lehet hogy a másik épületben az asztalon ahol a raktáros alszik.
  • rosti
    #20748
    Hanyadik fejezet a 2-3.nál a várfalnál figyeli az edzést.A 4.nél pedig már halott és a fakerítésnél van szemben az orkketepulttal amin felmászol.
  • akyyy
    #20747
    bényavölgyben hol van fajeth? végigjátszás persz hogy nem írja, igy meg akáhhova megyek kinyirnak:D
  • Kurt97
    #20746
    Köszi. Akkor mikor és kitől kell megtanulnom a fullánk kiszedését? A második fejezetben vagyok, már nagyon jól jönne, mert sok helyen az utamat állják a vérlegyek.
  • akyyy
    #20745
    bazze, azért voltak halottak mert milicia kinyirta őket lol xD
  • Rundstedt17
    #20744
    meg de nem olyan nagy veszteség.semmit nem adott volna már
  • Rundstedt17
    #20743
    semmi gond máshogy is bekerülhetsz a miliciába illetve a jutalom se érte volna meg,nem vesztettél semmit..
  • Kurt97
    #20742
    Nekem meghalt Gaan... Ottvan nm messze attól a szörnytől amit meg kellett ölnö a küldetéséhez. Szerintem megölték a Scavegerek -.- Ha jól tudom a vérlégy fullánkjánk kinyerését is megtudta volna tanítani.. Nagyot buktam ezzel? adott volna még küldetést?
  • Pianista
    #20741
    erről még nem hallottam... magyarítással nekem nem volt ilyen gondom de még az nélkül se... próbáld korábbi mentésről
  • akyyy
    #20740
    olyan küldetésnél járok hogy el kell lopni constatino gyürüjét. ezt asszem cassia adta. közbe ha már ott voltam, szóltam bospernek, hogy itt van az ijja. ekkor elmentem a kovácshoz éljfélig aludni, majd elloptam a gyűrűt. mennék vissza cassiához, erre ott mindenki halott:| pedig senkit nem öltem meg. és igy se a gyűrűs küldetést nemtudom befejezni, se a milicia küldetését, hogy számoljam fel a tolvajcéhet. most mit csináljak?
  • Pianista
    #20739
    esetleh folytatás nem várható??:D az anon jó lenne:)
  • Pianista
    #20738
    már mindegy végigvittem:) még egy 5-ödik fejezet jó lett volna szabadjátéknak... a 4-edik kicsit rövid, mindössze a banditákat kell elintézni és lariust... ami megvan fél óra alatt...
  • rotator
    #20737
    Ha még aktuális: el kell csalni mindegyik fajtából 1 nőstényt és 1 hímet (a nőstény a normál, a hím az idegbeteg) a farm előtti elkerített részbe (a lépcsőfeljárónál van), és ott eléjük kell dobni egy-egy birkakolbászt (jobb CTRL az inventory-ban, soha életemben nem használtam eddig).
  • rosti
    #20736
    Nekem is regenerálodik de nem sok értelme van így is sokat kell futni mert két ütés egy warg tol másfél egy csontittol és halot vagyok.
  • rotator
    #20735
    Csak dexre és íjra tettem pontot, meg persze a trófeaszedésre. Sok dex ital is van, és mivel mindig 5-be kerül egy szint, meg lehet inni,a mint megvan. Ja meg +15 dex van gyűrűből és amulettből. Nekem most szép fazonigazított tűzmágusos köpenyem van. :) Ja, nem kicsit durva az életerő- és manaregeneráló képesség se. Italt nem ittam eddig se, de most már ami van, adhatom el. :D
  • rosti
    #20734
    Ez hogy jött össze nekemmég mindig csak 60 a dext és 30 a strong de már a 2 kör runa megvan.
    Amugy a goblins küldinek a megoldását valaki irja már le mert nekem nem nagyon megy ez a küldi belémcsap a villám.
    A kalapács és a kék golyo megvan de ezután mit kellene tennem Sagita nem segít.
  • akyyy
    #20733
    hol találok tűzgyökeret, tűznövényt? tűzcsalűánom már van.

    sajna kicsit máshogy csináltam mint a végigjátszás, és elhasználtam az összeset, megettem:D ami a játék elején volt, és most egy faszinak meg ezek kellenének:|
  • Pianista
    #20732
    ááááááá!!! MIÉRT AKKOR OMLOTT ÖSSZE MIKOR MENTENI AKARTAM!?!?!?!?!? zsír... mehetek az 5 órával ezelőttire...
  • Pianista
    #20731
    perfect! nekem már tárnarákpáncélom van:) igaz hogy kb. 85-ös dex és asszem 40-50 str de azért lehet orkokat is aprítani de csak óvatosan:) közelharcra valami arabica vagy arabian mittoménmilyen fegyóm van 120-as sebzéssel.
  • rotator
    #20730
    Hmm, nekem még az nincs meg! Viszont nagyon durva, hogy már a 2. fejezetben szinte istennő vagyok. 165-ös dex, legjobb íjjal, hullanak az orkok, mint a legyek. És még mindig bőrpáncélban vagyok.
    De ettől eltekintve nagyon jó ez a mod. Szerinted?
  • Pianista
    #20729
    loál:DD lehet kapni puskát a modbanXDD hakonnak kell majd egy különleges fegyver és ez a puska lessz az de nem kell odaadni neki, nekünk adja:D viszont ehez íjpuska képzettséget kell növelni...
  • rotator
    #20728
    Nem, azt még nem. :) Iszonyú mennyiségű küldi van, lassan haladok. Most vettem meg a legnagyobb kapható íjat, 140/140, ezzel végre mehetek wargokat ölni, mert az egyik fajta scavenger körül azok bóklásznak csapatostul.
  • Pianista
    #20727
    hol tartasz jelenleg?? a scavenger breeding küldit megcsináltad??
  • rotator
    #20726
    Úgy tűnik, csak a térkép egy bizonyos szegletében szeret jelentkezni a hiba. No mindegy, átszenvedtem magam rajta, azóta nem volt gond.
  • rotator
    #20725
    Kb. 20 óráig semmi baja nem volt, talán korrupt lett valahol a mentés. :|
  • Pianista
    #20724
    nekem müxik... oprendszered milyen?? antivirus mi??
  • rotator
    #20723
    A templomban.
    Nekem újabban gyakran lefagy a játék menüben. Pontosabban egyik menüpont se reagál, de ki se lehet lépni (ESC se műxik). A naplót, karakterlapot, inventory-t be tudom hozni, de az egész áll. Pedig jó kis mod lenne, de ez rohadt idegesítő.
  • Pianista
    #20722
    azt a küldit már megcsináltad mikor Dar-t le kell ütni?? ha igen akkor merre találom a ládáját??
  • rotator
    #20721
    Szerintem nem. És guildhez se lehet állítólag csatlakozni. De még csak chapter 2-ben vagyok, és vannak felfedezetlen területek.
  • Pianista
    #20720
    ebben a modban is lehet munkát végezni(kovácsolás, vadászat stb.)??
  • Pianista
    #20719
    sikerült elindítani ezek a robbanó nyilak nagyon tetszenek
  • Pianista
    #20718
    már mindegy rájöttem mi a baja... a Gothic Starter bénázik... rotator, te mivel indítottad el??
  • Pianista
    #20717
    újraraktam a gammát és most ezt hiányolja:
    _work/data/textures/_compiled/font_default.ftn

    ez magához a játékhoz tartozik... valaki el tudja küldeni??
  • Pianista
    #20716
    pedig nekem ez nélkül az istenért se akar elindulni... biztos hogy nincs azon a helyen ilyen fájl??
  • rotator
    #20715
    Nálam ilyen fájl nincs is!
  • Pianista
    #20714
    pls nagyon kellene ez a fájl
  • Zóanagyvarázsló
    #20713
    Én angolul játszottam velük, de elvileg a magyarítás okozhat bugokat.

    Például a harmadik fejezetben valaainek el kell távoznia valahova, de mégis megtlaáljuk a szokott helyén, viszont ott is ott lesz majd, ahol kell lennie, szóval komoly problémát nem okoz. Részemről erről a bugról tudok.
  • akyyy
    #20712
    és most melyik magyarítást érdemes használni? mert ami az alphoz van (ami bannerba is van) oda van írva, hogy az az addonnal nem megy, viszont a portálon meg van olyna ami meg az addonhoz jó, kérdés, melyik jobbféle?
  • Zóanagyvarázsló
    #20711
    A NotR egy addon, beleépül a játékba, tehát csak az alappal együtt játszható. Nehezebbé teszi a játékot, főleg mágussal, ez a kaszt még jobban kiegyensúlyozatlan, mint az alapjátékban. Ettől függetlenül természetesen végig lehet játszani vele is, tehát egyedül csak a kezdőnek komolyabb kihívás szólhat az addon ellen, de szerintem kár kihagyni.
  • akyyy
    #20710
    és a kiegészítőt, a Night of the Raven az alap játék után érdemes végigjátszani, vagy együtt vele, vagy hogy megy a kettő?