21229
  • sunmalac
    #17184
    3. Be kell fizetni neki az 500 aranyat. Addig nincs bizniszelés a kereskedőkkel...
  • nestea
    #17183
    Átkell menni a portálon és megkell ölni Ravent. Ha megölted (ez a kiegészítő története) akkor Mixyr fogja helyettesíteni. Tehát addig nem tudod elvégezni ezt, amíg nem csináltad meg a Night of the Raven történetszálát.

    2. Ha elindulsz Sekobtől Sagittáig, akkor megtalálod őket.

    3. Szerintem a csajt kellett volna feladni. Egyébként nem hiszem, hogy visszalehet csinálni (hacsak nincs mentésed róla)
  • Szid
    #17182
    Te miröl beszélsz?
    Egy csomó lehetöség van a városban is. Lares papaval való csatangolás során pedig dölnek az xp-pík. :o) Ott vannak még az átváltoztató tekercsek...
    Az 1000 arany meg pár óra alatt összejön. Csak játszani kell...
  • Rapid
    #17181
    Sziasztok!'1. Megtudnátok mondani hogy hol találok vízmágusokat a városban mert Vatras csak így akar segíteni inos szemének helyreállításában (egyébként az összes vari az ásatáson van de ők nem segítenek). 2. Merre van a bandíták fegyver ellátója amit azzal a szellemlénnyel kell megtalálnom. 3 Hol tudnám megköszöni cantharnak hogy miután föl adtam a miliciának elintézte hogy a kereskedők a téren nem adnak el nekem semmit?
  • Chris
    #17180
    Ja, magekhez akartam beállni, de ennek függvényében esélytelen az 1000 gold összekaparása is... Marad a milícia vagy a zsoldosbrigád?

  • Chris
    #17179
    Normális dolog az, hogy lvl 3-4-esen úgy, hogy trainelve is vagyok úton-útfélen lenyomnak mint a bélyeget? 40 dmg-s karddal hadonászok leather páncélban, de csak karcolgatva tudok bárkit is megölni, ha meg én kapok egy sallert nagy valószínűséggel lent is maradok. Városból kilépve a banditák pl. esélytelenek...
    Legjobban az zavar, hogy így fogalmatosságom sincs hol lehetne fejlődni, kveszteket csinálni.
  • Ottto
    #17178
    Először milicaként Lvl3ason vagy 4esen mentem át a bányavölgybe szal (:
  • tibor16
    #17177
    érdekes... az elején, vagyis az első részben céh nélkül jóformán ott lehet a legtöbb pontot gyűjteni...
  • Ottto
    #17176
    Mikor először játszottam a játékkal, a chapter 3ban jártam először arrafelé (:
  • komicic
    #17175
    de csak azóta még nem jártam ott, csak a milícián kerestem (meg a környékén) meg nem nagyon néztem az elején hogy hogy hívják a kovácsműhelybe a csávót, mongjuk elég eggyértelmű hogy ott van!!!bocsi!!!
  • Broafka
    #17174
    azt ne mondd hogy még nem jártál a zsoldosok/mercenery -nél :O
  • rosti
    #17173
    Bennet a kovács a zsoldosoknál van onar tanyáján.
  • komicic
    #17172
    Sziasztok véletlenül nem tudnátok hogyha kiszabadítjátok ???Better-t??? vagy hogy hívjákot a kaszárnya börtönéből akkor hova ment el (hol található)???
  • W B
    #17171
    Kösz
  • rosti
    #17170
    A lebegtetés a megoldás.
    Van tekercs és van runában is a szektásoknál lehet venni a nál a gurutol aki a tanoncokat oktatja.
  • W B
    #17169
    Ezért nem az adonnal játszom.
    Ha nem a Gothic 1. Véletlenül máguslettem. De nem baj.
    De az orkvárosban , hogytudom levenni azt az kis Alvó szobrocskát aról a totemről? Annál ahol a négy orkmágus "imádkozik".
  • nestea
    #17168
    Jah, csak nem az addonban. ott aztán nagyon figyelned kell mire költöd a tp-t. Pl 65-ös erőtől már 15 tp kell, hogy növelj rajta 5-öt (ez most elég nyakatekert volt, és lehet, hogy az adat sem pontos). De a lényeg az, hogy nagyon sok cucc iszonyat drága lett (itt most a tulajdonságokra értem)
  • nestea
    #17167
    3X. mindíg egy más kaszttal. És most az addont viszem lovaggal. Először mágussal mentem, mert a Gothic 1-ben kifejezetten erős volt (imádom a mágus kasztot)
    De a Gothic 2-ben valami hihetetlen nehéz volt (nekem). Amikor meg aztán jöttek a gyík emberek, úgy meghaltam, hogy öröm volt nézni. Meg talán az is közre játszott a mágusom gyengeségének, hogy annyira érdekelt h ki a főellen h végigrohantam a gémen és így lett a végén egy kemény 16-os (!!!) szintű tűzmágusom
  • W B
    #17166
    Tévedés!
    Nekem csak egyszer sikerült! De az az én végigjátszó mentésem.
    De a lovag összesítve a legjobb. Leheteközelharci, lőfegyver és varázslat a kiegészítés. Vagy mind együt. Így egy igazi hőst kapunk.
  • Broafka
    #17165
    magas ügyesség + íjjászat sztem minden karakternél üt, tök mind1 hogy milícia, mágus vagy zsoldos...
    de úgy érdekes a játék ha ezeket a "könnyítéseket" kihagyod és úgy csinálod a játékot végig
    pl: WB ha nem használná folyton az erő bugját :P
  • sunmalac
    #17164
    Nos, ugye a vélemény mindenki sajátja...
    Egyébként a mágus szerintem is a legérdekesebb. Figyelve a 'másodlagos' tulajdonságára, én jánlom a magas ügyességet, így akrobatika, és ijjászat kombóval, nagyon huncut.
  • tibor16
    #17163
    Legközelebb talán óvatosabbra is vehetnéd a véleményed (bocsi), nekem pl a mágus a legjobb karakter a játékban. Ebből is látszik, itt mindenki megtalálja a neki legjobban a lelkivilágához illő főhőst... A legjobb csodák, a legimpozánsabb látványt kapja aki varázsol - sztem. Ebből is látszik, az egyéniséged a kulcs, melyik is a legjobb karakter....
  • komicic
    #17162
    te eddig hányszor játszottad végig??? Én még most játszom először mint látod . De tetszik az elsőbe is nagy volt a pálya nem hogy még ebbe néhány dolgot már megbirtam jegyezni hogy hol van de még mindig eltévedek, térkép elő és barangolok össze vissza.Most még csak ilyen gyorsan csinálom meg hogy végigfutom a történetét majd másodszorra mindent megcsinálok amit a végigjátszásban irnakígy is elég ügyes vagyok de majd még úgy... el sem tudom képzelni felmegyek vagy 70. level-ig
  • nestea
    #17161
    Szerintem az összes jó, kivéve a mágust. Ebből levonhatod a következtetéseket és megkapod, hogy zsoldos, vagy milícia. A zsoldosnál izom fájter leszel, a milíciánál pedig olyan "ezermester" féle....
    A döntés a te kezedben van!
  • komicic
    #17160
    szerintetek melyik csoportba a legjobb tartozni??? Zsoldos, milícia, tűzmágus stb.???
  • sunmalac
    #17159
  • WagnerUr
    #17158
    Magyarul: nem.
  • W B
    #17157
    Nein.
  • komicic
    #17156
    nekem is ott maradt pedro a kolostornál megöltem és nem volt nála!!!
    Akkor a város melletti szigeten van???
    Már megijedtem hogy ujbol kell kezdenem mert elég sokáig nem mentettem, mindig elfelejtek menteni nem tudtok egy olyan programot amelyik magátol ment mittudom 10 percenként???
  • komicic
    #17155
    köszi megvan!!!
  • sunmalac
    #17154
    Térkép csatolva, jogos, hiszen nincs rajta Garamond térképén...
    Diego kimentése
  • Broafka
    #17153
    bakker... keress egy térképet...
  • Csoder
    #17152
    A középső tábortól északra, a mocsártól egy kicsit keletre találod egy barlangban.
  • komicic
    #17151
    Sziasztok azt szeretném megkérdezni hogy a 2. fejezetbe hova bujtak el diogóék az ércel??? nagyon fontos lenne!!! Előre is köszönöm
  • Broafka
    #17150

    no comment :D
  • W B
    #17149
    Irdorath csarnokai
    magyarul.
  • Broafka
    #17148
    Halls of Irdorath :)
  • nestea
    #17147
    Pedro nekem is ott állt, miután aztmondták rá, hogy áruló, meghogy elmenekült. Ettől függetlenül én megtaláltam őt azon a szigeten (a neve nem jut eszembe).
  • Broafka
    #17146
    hát, én nem tapasztaltam hogy bármennyire is köze lenne Pedronak a játék továbbjutásához, mert valahol választhatsz hogy: a, megölöd b, futni hagyod és akkor mond pár okosságot
  • Csoder
    #17145
    Aham. El lehetne "kergetni" Pedro-t oda ahova való ?:)