21229
  • sunmalac
    #17224
    Szia!

    Ez olyankor van, amikor direktbe akarsz linkelni az imagesahck.us -ra. Mindenki csak egy békát lát (valszeg rajtad kívűl)...
    Próbáld meg másképp.
  • foxxi
    #17223
    Sziasztok! Ezzel a hibával kapcsolatban tudna valaki segíteni?



    Köszi az 5leteket!
  • Broafka
    #17222
    mocsár a leggyöngébb
    utána a szikla, jég, és a tűz sztem

    mondjuk ha a kieggel, meg a claw of beliar (Beliar Karma) -ral minden sárkány ugyanolyan gyönge :P
  • Kiswarga
    #17221
    4 db sárkány van. Mocsár, Szikla, Tűz, Jég.
  • tibor16
    #17220
  • Grave Digger
    #17219
    Talán meg kellene keresni a negyedik sárkányt is :)
  • komicic
    #17218
    Én meg azt kérdezem hogy, megöltem mind a három sárkányt teleportáltam a várba beszéltem mindenkivel átmentem a hágón és nem következett az 5-ödik fejezet??? Mit kell még csinálni???
  • komicic
    #17217
    A sebezhetetlenségi kód az úgy van hogy nyomd meg a C-t ird be "marvin" utánna az F2-vel előjön a consol és megnyomod a "chg"(ennek kell előjönnie:cheat god) kombokat nyomsz egy entert és sebezhetetlen vagy. Ha ezt kérdezted!!! De nem nagyon értem hogy mit a karsz a consolba beírni!!!
  • Csoder
    #17216
    Próbáld egy másik crackkel
  • rvn
    #17215
    Hy!

    Szval akkor mit tok csinálni ha nem sebzek? szval semmit?
    Azt tom h a consolba kell beirni vmit de mit? Please help
  • tibor16
    #17214
    ja, csak segíteni akartam :)
  • Grave Digger
    #17213
    Akkor biztos :D
  • Esrohnoil
    #17212
    Arra utaltam h. Ravent nagy eséllyel kinyírtuk az első részben, valamint a 2. rész kiegjében is. Ezért érdeklődtem h. vajon a 3.-ban is bent lesz-e ezek után. :)
  • tibor16
    #17211
    :/ - jaa tényleg nem vágom... ez van
  • sunmalac
    #17210
    Asszem Esrohnoil kérdését nem vetted le jól Tibi...

  • tibor16
    #17209
    Az az orkok által megszált és elkerített terület. Kis ügyességgel be lehet ugyan mászni, hatalmas csupasz területet találsz, van benne 1 barlang is (meglepi), de az egész nincs benne a játékban.
    Esrohnoil: a kieg 3. része erről szól, vagyis Raven kinyírásáról.
  • Esrohnoil
    #17208
    Gomez meghalt mikor kinyírtam. :D
    Te nem végeztél a gazzal? Öreg hiba...

    Egyébként ha már itt tartunk: Ravent a 3. részben is ki kell majd nyírni? :D
  • komicic
    #17207
    Sajnos én nem a kieggel játszok, azt szeretném kérdezni hogy a mocsártábor régi területére belehet menni majd a kieggel???
  • komicic
    #17206
    Köszke, és azt szeretném még kérdezni csak kíváncsiságból hogy Gomez hova lett, (miután a burok szétrobbant) nem tudjátok vagy majd ez még ki fog derülni a végén???
  • CS@
    #17205
    Nem nagyon ehhez hasonló, de talán egy próbát megér a Fable –is.
  • Esrohnoil
    #17204
    Pont abban a hozzászólásban írta h. próbálta és nem tetszett neki. LOL
    Arx Fatalist ismerem még ami hasonló.
  • Jacky
    #17203
    Morrowindet probaltad mar? Rengeteg kuldi, ugyanugy nyiltan bejarhato terep mint a Gothicban. Egy moddal raadasul mindharom Nagy Hazhoz csatlakozhatsz - 3-szor annyi kuldi! :)
  • W B
    #17202
    Gothic 3.
    Még nem jelent meg
  • komicic
    #17201
    Fura, hogy nekem egy szerepjáték se tettszik csak a Gothic. Pedig kibrőbáltam nagyon sokat Pl:Elder Scrolls majdnem összes része, de nem, ugye a gamestarhoz volt a Gothic 1, és nagyon tettszett. Most a kettőt viszem. Nem tudnátok valami nagyon ehhez hasonló játékot mondani???
  • sunmalac
    #17200
    És ezt az ugrálós módszert ajánlom mindenkinek, ha még nem ismernétek;
    29-nél 34-re, 59-nél 64-re, stb. Meg lehet spórolni jópár learning pointot...
  • sunmalac
    #17199
    Általában nincs felső limit, csak egyre több lp szükséges a fejlesztéshez.
    0-30 -> 1
    30-60 -> 2
    60-90 -> 3
    90-120 -> 4
    stb.
    Persze van néhány oktató aki azért limites, de a komolyabb figurák nem azok. Javaslom 124-ig növelni az ügyességed, és aztán táblák, meg italok. 124 azért, mert 119-nél még be tudsz "ugrani egy 5-ös növeléssel a következő kategóriába, viszont utánna már 25 lp kellene 5 képesség fejlesztéshez. Így akár 200-250-es ügyességed is lehet a játék vége felé...
  • zsirfecske
    #17198
    addonnal nyomom
  • zsirfecske
    #17197
    lev24 milícia vagyok, 2-ik fejezet, íjjal nyomulok és cuccok nélkül 103 az ügyességem. 99-nél nyomtam rá +4 dexet táblákból, mert azt hittem, hogy 100 fölött nem tanít senki. ehhez képest Diego az érc rejtekhelynél +2-t még simán train-elt nekem, azaz 105-ig biztosan megy. most akkor mivan, mennyi a max dexterity amit el lehet érni tanulással?

    kösz
  • Chris
    #17196
    Nem a nehézség volt a gond, hanem az átmenet, a egyediesíthetőség meg az információk teljes hiánya. Értem ezalatt, hogy két egymás melletti bokorból előugrik a lowbie küldim célalanya meg egy mob ami hozzámér és halott vagyok, de mindez még nem is zavart annyira... Leginkább az, hogy három alapképességgel tudom erősíteni a karaktert az édeskevés, a szabályrendszernek nevezett dolgot meg hagyjuk is inkább, néztem is nagyot, hogy hol a többi része a karakterlapnak. Nem szeretném senki kedvét elvenni csupán tisztázni a dolgot, remek feature, hogy szabadon bejárható a terep, ritka manapság...

    Morrowindet épp néhány napja tettem fel újra, na az korrekt játék majdnem minden téren. Egy óriási hibája azért van neki... nem mmo. 15 perc után kezdtem megunni és hülyén érezni magam, már nem kötnek le az offline single játékok sajna. Olyan mintha egy nőkkel teli háremben inkább magához nyúlna az ember. :D
  • Jacky
    #17195
    Jo neked vazze. En csak 6k-ert lattam, meg is vettem. Most a Morrowindet hajkuraszom a ket kieggel egyutt, de egesz egyszeruen egen-foldon nincs! Ha vki latna esetleg, kuldon mar nekem egy uzenetet lecci!
    Lineage 2-t ismeritek? Online jatek, fizetos, de van belole free is :)

    Egyebkent mellekesen megjegyeznem, hogy Chris (Kryn) tobb eve jatszik szerepjatekot (L2-t egyutt is toltuk), szal nem hiszem, hogy ujdonsag lenne neki az a nehany dolog amit leirtatok tanacskent. Csak azert panaszkodott mert nehez. Es tenyleg nehez, ennyi.
  • Botond #17194
    hehe,én is 1hónapja láttam meg média marktban a goldot 3ezerért,le is csaptam rá rögtön. Erős lvl10,de még mindig lever boldog boldogtalan. Mondjuk wow mellett heti 4-5 órát tudok beleszánni csak.
  • Botond #17193
    Minden NPCvel bészélni kell. A városban folyamatosan zaklatni kell mindent,mert nem statikus a játékkörnyezet,ha vkinek csinálsz vmit,akkor 3 másik NPChez is eljut a pletyka és ők is adnak küldit vagy ezt azt.
  • tibor16
    #17192
    ez egy szabad fórum
    ebből köveetkezik, hogy bárki véleményét elfogadhatod vagy elutasíthatod, Általában tartózkodunk a másik minősítésétől, nekem is kár volt leírni bármit is, mert ez nem változtat semmin, és jogom sincs hozzá, mint neked sem.
    -de foglalkozzunk a játékkal-
    Amit írtam azt tartom. A pontokért játszani azaz feladatokat kell megcsinálni. A játék szövevényes története nem mindig egyértelmű helyzeteket szül. Azaz, soxor fordulunk az említett súgóhoz, a kiadó által készített honlapokhoz és persze itt a fórumon is megbeszéljük. Amiről -esetleg úgy gondoltad, hogy lekicsinylően nyilatkoztam, -azt azért írtam, mert ez a megoldás. Ez nem az a stílusú játék mint az fps-ek többsége. Mielőtt további válaszokon gondolkoznál, írom - nem fogok flémelni, tehát a továbbiakban nem válaszolok, bármit írj is. - bocsi :)
  • Chris
    #17191
    Mostmár nyilvánvaló, hogy időpocsékolás lett volna neked postolni, rettentő fogalmatlan vagy.
    Többieknek köszi a segítséget.
  • Jacky
    #17190
    Ezt most nem ertem. Miert basztatjatok Krynt? Amit leirt teljesen igaz, nehez fejlodni, foleg ha meg esetleg a kiegeszitovel egyutt tolja vki. En kieggel egyutt jatszok es ki...tt nehez! Igen, meg a leírásokkal egyutt is. Igen, mar vegigjatszottam ezelott. Szoval nem kene egybol lecseszni vkit ok?
  • tibor16
    #17189
    jaaa - félkézzel
    - olvastam -értelmeztem - leírtam. Így gondolom.
    Amit nem értek, minek írsz a fórumba
    1 - ha gyakorlatilag nem is akarsz a játékkal játszani
    2 - ha nem akarsz választ, minek kérdezel
    3 - ha nem fogadod meg azok tanácsát akik már oda-vissza végigjátszották többször is
    Az "ügyeske" mondások meg a "laza" nagyarcú szöveg nem elég a Gothichoz, ebben akartam segíteni - vitézúr
  • Chris
    #17188
    Félkézzel töröd-e a túrórudit?
    Olvas, értelmez, azután írkál.
  • tibor16
    #17187
    - háát - azér jáccol nem? hogy összekaparászd, meg fejleszd a figurád - vagy nem? Mert ha nem, nem sok értelme van, - biztos van könnyű jéték is, de itt senki nem erről beszél és én sem emléxem rá. Ha feladat kell, akkor meg a banner alatt a piros felirat végén a kék ITT-re nyomsz 1-et és mindent megtalálsz, -fejlődési rendszert, feladatokat, lehetőségeket stb.. Párszor már végig játszottam, de még mindig nézegetem, mer különben még mindig Khorinis kapujában őgyelegnék félve, hogy a legyek lenyomnak...
  • Broafka
    #17186
    csak a csajt érdemes feldobni...
    főleg ha simában játszasz mert akkor az az 500 arany picit sok...
  • nestea
    #17185
    Hát igen, én mindíg a csajt nyomtam fel, mert így kaptam pénzt meg egy értékes kardot. És mivel jellempont nincs ezért, az éri meg jobban.