21229
  • Broafka
    #17264
    nem tom... google jó barát
  • paradox06
    #17263
    Üdv mindenkinek tudnátok segíteni elindítom a Gothic 2 kezdek egy új játékot és a betöltésnél kilép ezt irjaki:

  • spartus
    #17262
    "a tolvajcéhes dolog után meg olvass utána" hol olvashatnék utána?
  • Broafka
    #17261
    hát először is...
    van (asszem 5) munka adó céhes ember, egy íj mester, egy ács mester, egy "büfés", egy kovács, és egy kémikus
    csináld meg mindegyiknek (kivéve a kémikusnak) a befogadó küldiét, és csatlakozz az egyikhez (vagy a kovácshoz, vagy az íj mesterhez), ha csatlakoztál (vagyis van munkád) akkor mehetsz a milíciához, a tolvajcéhes dolog után meg olvass utána, van egy békés bejutás, és egy jó tanács, ne mondd el Lord A-nak (André) hogy megtaláltad a tolvajcéh-t
  • spartus
    #17260
    Felvettem Khorinisban egy küldit egy főlovagtól, valami Lord A... :P a lényege a küldetésnek, hogy ha én megtalálom a helyi tolvajcéhet, vagy annak képviesőlit, és szólok neki, akkor ő cserébe beenged a milíciába. Állítólag a kikötőnegyedben vannak a mocskok, de már átkutattam az egészet, éjjel és nappal is, beszéltem mindenkivel, de csak nem találom a tolvajcéhet. Tudnátok segiteni ez ügyben, pls?
  • Botond #17259
    Bugos az oldal,ha belemegyek a végigjátszásba,akkor nincs a kiegvégigjátszásához link,ezért kerülte el a figyelmem.thx!
  • sunmalac
    #17258
    Jogos W B kérdése, bár ez talán nem egyértelmű a végigjátszásban (de lehet h tévedek).
    Szóval amíg nem nyakkantod meg Ravent, addig Mytrix az addon világban marad, és csak azt követően megyát Khorinisba, Vatras mellé. Ekkor már Vatras is segíteni fog.
  • W B
    #17257
    Die Nacht des Raben Végigjátszás részt nézted????
  • Botond #17256
    Hm, Bennet összerakta az amulettemet,de Vatras azt mondja,hogy nem segít,amíg vmi másik water médzset nem hívok a helyére. És sehol senki nem ad semmi utalást,hogy mégis ki hol és miért. A romoknál próbálkoztam a monostorban is(igaz azok tűzmágusok),szal tanácstalan vagyok. Ötlet? (Végigjátszás szerint ahogy kész az amulet egyből jönne velem,alapban így is van,de ez kiegészítős gold verzió)
  • spartus
    #17255
    jaja, valszeg a borós időjárás miatt, meghát március lévén hó esik?? Micsoda dolog ez? :) Bezzeg a Gtohic 2-ben Ragyog a nap a paladinok ékes páncéljára :D
  • Broafka
    #17254
    biztos az
    ma mindenki nagyon tüskés... nem csak ezen a fórumon :)
  • tibor16
    #17253
    eeegen, alighanem van benne vmi, néha magamon is észreveszem, de jó magyarul - nem akarásos.. - mind1, a szándék a fontos.. no meg a játék, -hogy is mondta 1 nagy ember - jáccani, jáccani, jáccani ... (vagy nem? )
  • sunmalac
    #17252
    Nagyon tüskések vagytok, tavaszi fáradtság?
  • spartus
    #17251
    bizony lol
  • Csoder
    #17250
    Na ugye hogy nem kell mindenttudótökéletes embernek lenni...
  • spartus
    #17249
    akkor viszont meg is van, köszi a rávezetést!! :)
  • spartus
    #17248
    való igaz - amugy az agnol verzió, 1.31 és nincs kieg, tehát tök alap :P
  • tibor16
    #17247
    mondjuk amikor feljön az option ablak, asszem baloldalon olyan 3 cm számra emléxem, hogy melyik verzió, - ott kellene esetleg ....
  • Csoder
    #17246
    Nem kell "mindent tudó tökéletes"-nek lenni, elég ha a main menüben a lovag kardja fölé nézel(vagy readme fileban). Azt meg csak megtudod mondani, hogy angol, vagy német verziód van, és hogy fel e van rá telepítve a kiegészítés vagy sem.
  • spartus
    #17245
    nekem az alap angolo verzió van meg, nem tudom, az hányas a Readme-ben 1.29-et ír, de a legközelebbi fájl is a MegaGames-en a v1-0 GER
  • spartus
    #17244
    hmm, bocsi, h nem vok olyan áthatóan mindent tudó tökéletes, mint mások... Pl a verziószámot hol nézzem meg?
  • Csoder
    #17243
    Őszintén, ha nem adod meg a gothicod adatait (verzió számot, stb-t) akkor mi honnan a francból tudnánk? Sajnos parapszichológiai képességeink nincsenek, hogy a tudatunk a gépedbe repülve, megállapítsa ezeket...
    Egyébként meg #17241
  • spartus
    #17242
    Ezek a variációk:



    Gothic 2 v1.0 GER
    BugHUNTER [EVO] - no CD

    Gothic 2 v1.28 GER
    Enigma - no CD

    Gothic 2 v1.30 GER/POL
    MarTin - backup CD

    Gothic 2 v1.31 ENG
    [Drunk!] - no CD

    Gothic 2 Gold ENG
    Reloaded - No CD

  • sunmalac
    #17241
    Szerintem a probálgatós módszer a legegyszerübb.
    (tekintve hogy nem adtál meg semmilyen infót; német/angol, kieg/sima, verzió. Bár akkor sme tudnám...)
  • spartus
    #17240
    Még egy - csak egy - kérdés: a MegaGames oldalon, ahol van pár gothic cucc, meik a crack fájél, ami nekem kellene?
  • spartus
    #17239
    ok, köszike
  • tibor16
    #17238
    rossz a krekked, alul, (visszaolvasol) van rá cím... - egyébként is elöször visszaolvas, aztán kérdez...
  • spartus
    #17237
    Konkrétan azt írja: Copy file protection error
  • spartus
    #17236
    Haló mindenki! Léccike vki segitsen! Másolt a Gothic 2, és felraktam a gépre, bemásoltam a crack file-t (mindezt virtuális cd-ről, Daemon Tools V4) és a játékban az van, hogy nem tudok semmit megtámadni, mert kiirja, h File protection fail, vagy vmi ilyesmi... Hogy tudom normálisan beállítani??
  • sunmalac
    #17235
    Rosszul írtam az elsőt, fordítgassál:
    Ring of Force (at the stairs close Akil´s farm, go always left, it´s under a tree)
  • Botond #17234
    Szétnézek! Thx!
  • sunmalac
    #17233
    Aszongya, hogy van két erő gyűrű itten:
    1. Akil farmjánál az erdőbe vezető útról lemész balra, és tovább a sziklapárkányon.
    2. A vörös sárkányhoz vezető úton egy barlangban.

    De ez még a sima gothic II-re vonatkozik, uhogy lehet, hogy már kivették, bár az első nekem nagyon rémlik, és könnyen megszerezhető.
    Hát sok sikert, különösen a másodikhoz... :)
  • Botond #17232
    De még 3 erőt adó gyűrűt se találtam egyik kereskedőnél se. Mindegyik mana/hp/dexes gyűrűvel traktál. :-( De akkor izmozok,köszi.
  • sunmalac
    #17231
    Nincs 5-nél nagyobb erő bonuszt adó gyűrű (tehát max 5), és nem is lehet 'találni' ilyet egyik világban sem. Ha van is, akkor csak valamelyik kereskedőnél lehet. (ha más nem 2 db 3 erőt adó gyűrű)

    Viszont a szem keresése körül rengeteg xp-t tucc szerezni, uhogy meglesz a lvl14 is, és akkor már lp-ből megszerzed a 90-es erőt.
  • Botond #17230
    Na gyerekek bajban vagyok. Van 82 erőm,és kaptam egy 90erőt igénylő übertáp kardot. Még pár xp és meglesz lvl12,akkor fel tudom tápolni magam 85erőre,de kellene még egy gyűrű ami 5erőt ad. Van ilyen valahol? Nyakamban +10erő nyaklánc figyel,az derekamon +10erőt adó öv fityeg,de gyűrűben csak ügyességet vagy HPt/manát adósat találtam. 5 vagy több erőt adó gyűrű merre vagy? Nem tudja vki?

    Ja,igen. Chapter 3,és éppen a szem elrablóját üldözöm. Szal ne chapter 6os legyen a cucc.
  • tibor16
    #17229
    A sárkányos térkép (és sok minden más - érdemes körül nézni) http://www.mondgesaenge.de/G2DB/EN/
  • Takanohana
    #17228
    A negyedik ott van, ahol a Gotic 1-ben Lesterrel kerested a fókuszkövet.
    Menj le a faltörő koson, menj jobbra, majd a ragadozók között menj, át a hídon, onnan jobbra, amíg lehet. Amikor már nem tudsz tovább menni egyenesen, mert az ork fal van ott, akkor menj fel jobbra a hegyre. Varánok és tűzvaránok vannak ott, menj a hegy jobb szélén, akkor megtalálod Gornt, az majd vezet tovább.
  • komicic
    #17227
    Van valakinek egy sárkányokat megjelenítő térképe...vagy valami,a mocsárit megöltem a jegeset is van egy fent ahol az elsőbe volt a menekült ork és a negydik hol van???
  • foxxi
    #17226
    Köszi! :)

    Szal ez lenne a hiba! Valakinek 5let?

    Hiba Kép
  • sunmalac
    #17225
    http://www.sg.hu/forumkepek/2006_03/gothic7jq.jpg
    itten van a képed...