563
Milyet érdemes?
  • Zealot
    #522
    Hát sajnos nem elfordítottak a HDD-k, de van hozzá 2venti. Majd csak kihúzom valahogy.
  • smead
    #521
    méretben lehet ilyen ha 90 fokkal elfordítottak a vinyók, tahát a vga és a vinyó kábelei nem egymásra néznek, külömben pakolhacc bele ventit bőven ha hajtani fogod
  • Zealot
    #520
    Hát pedig ezeket tervrezem - A64 3000+, ASUS A8N-E, GF 6600GT, 2x120GB HDD, 1x DVD-RW (később még 1 rack). GOndolod hogy ez már sok? Azért is választottam amúgy ezt a házat, mert nagyon jól szellőzik (és nekem ráadásul asztalban van) + elég jól is néz ki.
  • smead
    #519
    általában egy "átlagos ház" 500/450, a szélleség lehet változó de nem szokott az lenni kb 200, tehát elméletileg bele kell férnie egy szabvány asztalba, csak zárójelbe: ha gef6600gt nagyobb kártyát veszel, vagy több vinyó lesz a gépben, akkor felejtős az átlag méretűház, mert kevés lesz a hely és melegedni fog
  • Zealot
    #518
    Ezt a házat választottam ki:

    csak nem tudom befér-e az asztalomba, mivel a méretei így vannak megadva:
    Dimensions in mm - 425x195x490 - most akkor ebben már benne vannak azok a kiálló fülek is, vagy nem???
    Amúgy a tipusa: Eurocase Briza E 6097
  • magyarl
    #517
    Nekem Aerocool Engine Jr.-em van. Minden überkirály lenne, csakhogy az elején a soklapátos venti forgás közben illeg-billeg. Másnak is csinálja ezt?
    Egyébként a soklatápost nem motor hajtja, hanem a mögötte lévő normál 12-es által keltett légáramlat. Tehát picit visszafogja a teljesítményét a dizány kedvéért...
  • bigfoot
    #516
    mert együtt egy 400W táppal 27e forint egy jó ház
    annyi manim meg nincs,egyebként találtam egy jó házat tápal 8e ért,megveszem és belerakom a 420w os tápot
  • Punker
    #515
    mik az igyényeid? miért nem veszed meg a tápot házal együtt? a házaik is jók nem csak a tápok.
  • bigfoot
    #514
    tudtok vmi jó házat?
    http://www.ebolt.hu/product95238.html
    mert Én csak ezt találtam 10e alatt,táp nélkül fekete színben!
    ez a táp megy bele
  • quack
    #513
    :O nagyon faxa :O
  • Kaslerka #512
    Az enyém
  • Gascoigne
    #511
    Aqua, van feketében is.
  • FoToS
    #510
    Szia hol vetted ezt a gyongyszemet?
  • Munch
    #509
    Hűű van neki ezer fényforrása, minden szart megvilágít.
    A hiperháromágú kapcsolójával lehet cserélni melyik milyen szinű fényt szórjon az arcodba. A jó kis előlapnak köszönhetően egy tíz éves minihifire emlékeztetett az egész. :(
  • gabber_saviola
    #508
    nm

    mer rendes :)
  • Kaplan
    #507
    Aha, nyah még van egy hónapom rá melyik az igazi!
    Köszönöm az információkat! :)
  • gabber_saviola
    #506
    kinézetre jobb sokkal, olyan mint egy mélyláda vagy minek hijják :P
    belsőre meg kb ugyanaz
    ez 3k-val zúzosabb mint az elöző, 14k körűl
  • Kaplan
    #505
    S ez milyen , jobb mint amiről érdeklődtem?
    Kb. milyen szinten van árba?
  • gabber_saviola
    #504
    jo ház, tudtommal 2 fajta van belőle: aeroengine és a jetmaster

    az aeroengineben van elől egy turbina a 120mm-es venti elött, és az nem gyengén hangos.
    a jetmasterben elől csak egy 120mmes venti van az meg halk

    szerelhetőségben elég jó ház mind 2
  • Kaplan
    #503
    Erről a házról kinek mi a véleménye?
    Mert december tájékán vennék egy ilyet , bár sajnos a tipusát nem tudom ezért tesztet se találtam róla.
  • gabber_saviola
    #502
    szerintem ár/minőségben az egyik legjobb: aerocool magic 3d

  • manoG
    #501
  • Crokin
    #500
    Nincs az fordítva. Ha nem full plexi házad lenne, akkor örülnél hogy lefelé néz plexi. Kellett neked giccses ház
  • xj700t
    #499
    1 hónap :( beszéltem velük. De azért köszönöm.
  • izb
    #498
    focus computer
  • xj700t
    #497
    Üdv!

    Nem tudjátok hol tudnék beszerezni egy "Thermaltake Sviking" házat. Elég sok forgalmazóval beszéltem azt mondják 1 hónap
  • Kaslerka #496
    Ezt magyarázza meg nekem please valaki. Ma vettem egy Aerocool full plexi házat. Gyorsan vettem hozzá 1 ilyen tápot. Nagyon király, 2kék venti, uv aktív kábelezés, csak éppen a furatok miatt a hátulján fordítva kell betenni a gépbe és lefelé néz a plexi felfelé pedig a fekete semmi az alján... Hát undorító... Ilyenkor mi a rák van?

  • Gascoigne
    #495
    Én ilyet vettem:
    Thermaltake Sharh VA7000 SWA:

  • Loogan
    #494
    Gaba L6015-C49 házikó:


    2 év garancia!
    400W csendes táp (330U-SCE)
    24 tűs csatlakozó INTEL LGA775 alaplaphoz

    5,25" férőhely: 4 db
    3,5" férőhely: 7 db (6 rejtett)

    előrehozott USB (2db) és audio (2db)
    Plexi oldallap beépített 8cm-es színes ventilátorral
    8cm felső ventilátor (2 db hátsó, 1db első ventilátor hely)
    LCD kijelző (idő, processzor hőmérséklet, ventilátor ford.szám)
    Csavarmentes AGP,PCI rögzítés

    méretek h x sz x m (mm): 510 x 195 x 455
    Link

    A BNV ideje alatt valami 11000 HUF volt az ára. Csilli-villi ventikkel, megnézegettem és nem is rossz minőségű anyagokból volt összepattintva.
  • Crokin
    #493
    Én ilyen Casetek házat vettem, most 10k a M*s*r*l-ban. Megérte, semmi bajom vele.
  • koki44
    #492
    Szeretnék cserélni egy-két dolgot a gépemben az egyik egy proci lenne de, vennem kellene hozzá egy jobb (nagyobb) ventillátort is és a gond itt kezdődik, mert már nagyon sokat néztem meg de, nekem mind nagy lenne, és nem férne el ezért gondoltam úgy, hogy ki kellene cserélnem a házamat is. Ebben szeretnék segítséget kérni, már nézegettem őket és nekem a Casetek és a chieftech házak, tetszenének de, ezekből melyiket lenne érdemes megvenni?
  • zippi
    #491
    Sziasztok!
    Tud nekem segíteni valaki abban, hogy számítógépházhoz hol lehet ezüst szinü előlapokat kapni?
    Köszi
  • Zsolo007
    #490
    Melyik táp jobb? Az árkülönbség minimális...

    ez vagy ez?
  • czky
    #489
    Nem zavaró. Mivel patentos az ajtó, és a kulcs nem kell semmire! Meg ha leveszed az ajtót, akkor sincs semmi baj, csak kicsit csúnyább az ajtó felfüggesztései miatt. Mondjuk én már egy ideje ajtó nélkül használom! :)))
  • Zsolo007
    #488
    Tényleg, azt akartam még kérdezni, hogy téged nem zavar az hogy az elején ez a kulccsal zárható dolog van? Nem zavaró?
  • czky
    #487
    Fordítva tudod majd betenni a gépbe. A 12centis ventinek meg nagy a teljesítménye, tehát a gépből kifelé fujja majd a levegőt. Ki van ez találva, ne aggódj!!!!
  • Zsolo007
    #486
    LoL :))) és akkor hol távozik amit elszívott a procitól? :)


    UI.: Ez még csak a 2. gépem amit veszek, a mostaninál még nem volt net se nem voltak olyan lehetőségeim mint most, tehát most még tanulgatom ezt a részét :)
  • Punkerwork
    #485
    nagyon nem értesz hozzá tényleg :)

    a 12 centis venti a proci fölött van és elszívja onnan a meleg levegőt.
  • Zsolo007
    #484
    Valószínű nagyon buta vagyok de egyvalamit nem értek ezeknél a tápoknál:



    A táphűtő felfelé néz, tehát a ház tetejére fújja a levegőt, ez elég értelmetlen nem? mertnem a végén van hoigy kifelé fújja???
  • czky
    #483
    Hátul van egy 9cm-es Chieftek venti, felül pedig egy 8cm-es. Volt egy 8cm-es elöl is, ami befelé szívta a levegőt, de azt rátettem a sata vinyómra.
    A procimon Zalman7700 AlCu van (12cm).
    Oldalra fölösleges a venti...
    A táp! Háááát? Ez is Codegen minőségűnek számít. Ha csak egy keveset hozzáteszel és veszel egy Q-TEC tápot, azzal sokkal jobban jársz!