95
Vanak letölthető kocsik?
  • Szabi #95
    mivel 5ért még nem jelentkezett senki, egy 10esért talán segíthetek.. ;-)
  • Lambo fan
    #94
    adok 5 ezret annak, aki odaadja nekem az NFS 1 SE olyan változatát, ami minden gond nélkül fut XP-én mindenféle DosBox meg VirtualPC meg stb nélkül is :D
    Állítólag van ilyen újrafordított verzó.
    Privátban vagy ide várom a jelentkezőket :)
    Üdv
  • Lambo fan
    #93
    sziasztok
    valakinek nincs meg az NFS 1 SE olyan változata ami minden gond nélkül fut XP alatt is?
    Van egy NFS 1 SE-m egy iso fájlban de annak valami baja van, mert mikor elindul, egy hálózat konfig ablak jön be ahonnan csak kilépni lehet vagy pedig hálozati játékokat keresni de hát az NFS 1 SE-nél már vagy 10 éve nincs háló játék :D
    fizetnék is érte
    köszi
    Üdv
    Ádám.
  • fery02
    #92
    #39
  • belapeter
    #91
    nem ismerem ezt a játékot küldjetek valami képet róla
  • k9duli
    #90
    THX
  • Toroco
    #89
    király! Köszi!
  • [HUN]FaTaL
    #88
    köszi
  • benjoe
    #87
    Akit esetleg érdekel a special edition full iso, az nézzen fel az elitware-ra. És itt egy fájl, amit ha telepítés és játék futtatás alatt elindítjátok (nem kell bezárni), akkor tudtok xp alatt is játszani minden gond nélkül, tökéletes sebességgel és hanggal. xp
  • Akey
    #86
    Nem sikerült megoldanom a problémát. Helyette a PSX-es változattal nyomulok, ami tökéletesen megy PC-n. Letölthető a www.emuparadise.com-ról.
  • Csaba
    #85
    Akey, sikerült megoldjad a problémát? Szívesen mondanék valami megoldást, de sajna nekem nincs meg az SE.
  • Akey
    #84
    Na szóval megy a sima NFS meg az SE is, de utóbbi hajlamos nagyon belassulni verseny közben. Van valami megoldás rá?
  • Csaba
    #83
    A CTRl-lal meg fut.
  • Csaba
    #82
    Na, letöltöttem, hogy megnézzem. Az ALT-tal ugrik.
  • NOS16
    #81
    most néztem, se előre se hátra...
  • NOS16
    #80
    nekem nem ment, mindennel próbáltam
  • Csaba
    #79
    Úgy rémlik régről, hogy a space-szel ugrik.
  • Csaba
    #78
    A 35-ös hozzászólásban leírtam, hogy mit kell csinálni, hogy legyen hangja.
  • NOS16
    #77
    OFF
    innen leszedtem a mario-t . De az istenért sem tom h mivel kell ugrani. Vki megmondaná???
    OFF vége.
  • [HUN]FaTaL
    #76
    hát a windowsos sehogy se indul el, dososra meg nem tudok hangot varázsolni az istennek se:( dosboxxal megy vagy 2 fps-sel
  • [HUN]FaTaL
    #75
    köszi
  • Csaba
    #74
    Installálni nem is engedi Xp alól, mert hibákat ír ki. Vagy szerezz be egy másik crackelt verziót, vagy esetleg az 58-as hozzászólást kukkantsd meg.
    Az általam letöltött crackelt verzió (85 mega) minden gond nélkül elindul, és miután a cd-s verzióm tartalmát bemásoltam ebbe a crackelt nfs könyvtárba, még a videókat is lejátssza, és cd-t sem kér.
    Én innen töltöttem le az nfst, ez működik.
    NFS
  • [HUN]FaTaL
    #73
    ez nem legegyszerűbb ez oriási baromság:D
  • Toroco
    #72
    hát én szerintem veszek egy P1es gépet pár ezer pénzért, és azon menni fognak ezek a régi játékok. aztán mindig csak a monitort kell átdugni. ez a legegyszerübb
  • [HUN]FaTaL
    #71
    nem tudom installálni az ISO változatot, a RIPnél pedig semmit nem csinál indításkor, csak ottmarad az exe a feladatkezelőben, vagy ha kompatibilitást állítok akkor valamire panaszkodik:( help me plz, hogyan tudnám működésre bírni XP alatt?
  • Toroco
    #70
    oké. köszi
  • Csaba
    #69
    Ez érdekes. Xp alatt meg pont fordítva volt: installálni nem volt hajlandó, de kis trükközés után sikerült felmásolni, és teljesen jól megy.
    A dosbox viszont felejtős az nfs1-re, mert 640-ban iszonyú lassú, ott csak 320-ban megy jól, de úgy meg semmit sem látsz a pixelhegyektől.
    Esetleg nézz utána más fórumokon, hátha valakinek ment win2000 alól.

  • Toroco
    #68
    win2000 van, de csak felinstalálodik aztán meg sem mukkan
  • Toroco
    #67
    :D mi már szállitottunk ugy játékot mikor elromlott a cdrom :D
  • Csaba
    #66
    Mármint nem xp-d van? Akkor meg mégsimábban el kéne induljon. Vagy netán Linuxod van? :-)
  • I.C.ram
    #65
    Nem bazz... 100 db 1.44-es floppyn :P
  • Toroco
    #64
    lehet hogy felteszem az xpt hamarosan. köszi a dosbox ötletet azt is kipróbálom majd.
  • Csaba
    #63
    Pedig megy a legelső xp alatt is. Én pl. a 3ghz-es p4-emen vígan futtatom.:-)
    Az imperium galactica 1 nem tudom, hogy megy-e xp alatt, de ha nem menne, akkor próbáld ki a dosbox-ot.
  • Toroco
    #62
    Te jó ég! van még aki az első résszel foglalkozik? tök király. én imádtam az nfs1et. nagyon sokat nyomtam vele. aztán jöttek a többiek és azt mondtam hogy de szarok. mindet kipróbáltam de igazán egyik sem jött be az undergroundokig. addig nem is nfs-eztem. Az egy volt a legjobb, kár hogy már nem megy a gépemen. ugyan igy vagyok az imperium galactica 1 el is. az is páratlan játék. még ma is nyomnám vele ha menne.
  • [HUN]FaTaL
    #61
    nincs benne acura nsx sem és lamborghini diablo sem, se a ferrari:), a pályaszakaszoknak pedig aztán abszolút semmi közük az nfs1hez, max a city nevű pályához:D
  • Csaba
    #60
    Nekem még nincs meg a most wanted, talán majd a hétvégén... De majd megfigyelem ezeket a dolgokat.:-)
  • Akey
    #59
    Ugye nektek is feltünt néhány hasonlóság az eddigi NFS-ek és a Most Wanted között. Például pályaszakaszok és az NFS 1 teljes gépparkja benne van.Kivéve sajna a Ferrarit:(
  • Akey
    #58
    Akkor a Burnt Sienna sivatagos-aranybányás karikája. Új autó nincs benne. Egyébként sikerűlt elindítanom. Az NFS.exe-nek valamelyik meghajtó gyökérkönyvtárában kell lennie, vele együtt az összes fájlnak és könyvtárnak. Nem túl elegáns, de így azt hiszi a játék, hogy cd-ről fut. Bármely más esetben a korongért könyörög. Ezek után 98-as kompatibilitást állítsunk be, majd a START/FUTTATÁS/DXDIAG programban a hangok hardveres gyorsítását kapcsoljuk ki. Ezek után lesz zene is meg hang is és Need For Speed ezerrel!!!
  • Csaba
    #57
    A Vertigo Ridge nevű pálya a sima változatban is benne volt.
    Új kocsi nincs egyébként az SE-ben?
  • Akey
    #56
    Az nem SE. Csak annak mondják. Azért indul el Xp-n. Az SE sehogy se menne DX9.1-el.