46059
.
  • Ombika
    #45979
    Regen volt szo 2.4.0 patchrol is, meg video is volt rola. Ez felbemaradt?
  • kemszi2
    #45978
    Jaja összekaparták
  • Ombika
    #45977
    Meg uzemel az az oldal?! :O
  • Pepsi Twist
    #45976
    vannak GOM-on fasza gumik :D
  • Ombika
    #45975
    Lehet nekem is fel kellene tennem csak BMW M3 miatt, de a hozza keszitett gumim mar tuti toroltem! :(
  • kemszi2
    #45974
    nekem mindig fent van a gépemen:D
  • Pepsi Twist
    #45973
    én is újra tolom :D
  • CsuTy89
    #45972
    Ennek sohasem lesz vége :D
  • Slymaster
    #45971
    Helló sziasztok! Látom még mindig tart az őrület. Én is rávetem ismét magam :)
  • Ombika
    #45970
    Eleg annyi is, ha nem gyariak!
  • Crumeron
    #45969
    Pont ezaz hogy nincs szarrá moddolva.
    van benne 10 autó azt ennyi.
  • Ombika
    #45968
    Mod miatt vannak, szarra modoltad!
  • Crumeron
    #45967
    Ja és bocsi a két hsz-ért de eszembejutott mégvalami.
    Mindenkinek a festések a kocsin olyan szépek, ahhoz kellene egy javítás vagy valami, mert nekem elmosódik összes matricázás a kocsin meg megjelenik tükörképe másikoldaon stb stb... (2.3.0 LE)

    Válaszokat előre is kösznöm!
  • Crumeron
    #45966
    Hali!
    Már régóta játszom a játékkal de van egy olyan problémám hogy szeretném a kocsimat eladni vagy újat venni a dealernél de nemtok mert kidobálja játékot állandóan (moddolt kocsik vannak).
    Erre keresném a választ, hogy mit lehet tenni azellen hogy ne dobáljon ki állandóan mikor mennék a delaerhez kicst venni?
    Error fileban meg scriptre hivatkozik nem pedig kocsi hibára, de az összes kocsi kasztnit megtom venni kasztniként szal nemtom milehet a baj:S
  • dmx
    #45965
    Összedobtam ma egy rövid videót, nem nagy durranás de ma ráértem:):
  • SZilaJMaGGoT
    #45964
    Azt kétlem... :)
  • Varenga
    #45963
    ejj gecó, még a végén feltámad a totyik^^
  • paj01
    #45962
    http://img689.imageshack.us/f/evo5c.jpg/
    http://img404.imageshack.us/f/evo4v.jpg/
    http://img15.imageshack.us/f/evo2iu.jpg/
    http://img210.imageshack.us/f/evo1l.jpg/

    Egyik kedvencem:)
  • dmx
    #45961
    na még1x:



  • dmx
    #45960
    Újabb szerzemény: Rockstar-os nissan akar lenni




  • paj01
    #45959
    meg jo h felorat szarakodtam a kepfeltoltes.hu val:D erre nem lehet onnan linkelni a forumra...ki erti ezt!?:D
    Jo kis jatek ez, em ertem miert nincs ehez hasonlo jatek ujabb kiadasba. Nagyon jo ez az irany amerre az invictus elindult. Osszeallna egy csoport jatek programozo es sztem tokre kilehetne pofozni ezt is:) Nem tudom kinek van a tulajdonaban a licensz de errol le lehetne huzni meg par bort az biztos, csak megkellene foltozni.
  • 12346
    #45958
    mucsit szeretem^^
  • priluki
    #45957
    szoval ott tartok most hogy feltettem a 230promodot csak az a gebasz az alkatrészeknél nem jelenik meg 1-2 dolog pl a kuplung lenditőkerék,valamint a lámpák stb,csak nagy üresség ha oda kattintok.. tudja valaki mi lehet a gáz?
  • priluki
    #45956
    már sikerült:)
  • priluki
    #45955
    hi,viszont sajna elakadtam a patchelésnél.. nekem 2.0.3 verzio van erre akkor mellik patch megy rá? mert amiket leszedtem ezt irta:

    Check...
    Check: cars\racers\Baiern_data\scripts\Baiern_CoupeSport.class
    CRC Error: cars\racers\Baiern_data\scripts\Baiern_CoupeSport.class
    Cancel install...
    Install aborted.
    Error code: -7
    köszi elöre is aki tud segiteni
  • dmx
    #45954
    Egy kis off stresszoldásra 1-2 emberkének.....
  • hertzui
    #45953
    Sziasztok!
    Nem tud valaki olyat a játékhoz,hogy "PINK SLIP" is legyen amikor versenyezgetek éjszaka? 230Le-nél.
  • priluki
    #45952
    oké világos,megoldottam leszedtem egy angol verziot.. nemazért kérdeztem,hogy bosszantsalak hidd el..
  • Ombika
    #45951
    Tudod regebben irtam egy FAQ a pancsereknek, mar elnezest, hogy igy kell foglalmaznom, de mikor jottek az idiota emberek a hulye kerdesukkel es a kibaxott hatalmas PIROS feliratot se lattak, hogy FAQ, toroltettem a honlapot! AMEN!!
  • ALIENwoods
    #45950
    alapból angol játék.
  • priluki
    #45949
    jézusom jézusom... esetleg a menü miatt mert mégcsak kise tudom silabizálni ezt a nyelvet.. de mind 1 akkor nemkell bocs hogy elkelett olvasnod az üzenetem.
  • Ombika
    #45948
    Jezusom ehhez minek honositas, de komolyan?! Ne kezdjuk mar el megint...
  • dmx
    #45947
    Én most az MWM módot használom amihez felraktam a LE2MWM update-et hogy működjenek rendesen hozzá az LE-s cuccok. Leszedtem hozzá 10-12 pályát 4-5 verdát meg hozzá pár cuccot és kész megy rendesen minden. Csak azt teszem bele amit használok is.
    Magyarosításról nem tudok de szerintem nincs is értelme szerezz be angol nyelvűt:)
  • priluki
    #45946
    sziasztok,van a játékhoz magyarositas? mert leszedtem valami ruszkit :S
  • hertzui
    #45945
    Sziasztok!
    Nem tud valaki olyat a játékhoz,hogy "PINK SLIP" is legyen amikor versenyezgetek éjszaka? 230Le-t használok.
  • Fantasy180
    #45944
    DMX neked mien módok vannak fent??
  • adikakk
    #45943
    Jó estét.
    Van valami elérhetöségetek mert én sok játékot modoltam és szeretném megtanulni ezt is modolni.
    skypom:adikakk,adiking
  • Ombika
    #45942
    Lehet leszedni uj mapokat?
  • dmx
    #45941
    Nekem hiba nélkül megy a 230LE és az MWM is csak nem kell agyonmódolni. Elég jókat lehet csapatni az állítható felfüggesztésekkel az új pályákon:





  • Fantasy180
    #45940
    srácok miért van az hogy 2.3 as patch el ha kint vagyok az utcán és versenyezni akarok akkor exehibát dob... egy rendes és kompatibilis mód sincs ehez a játékhoz vagy én baszok el valamit?