46059
.
  • Szathy
    #46019
    Nem ismersz véletlenül egy olyan modpack-ot, ami garantáltan hibamentesen fut 2.3.0LE alatt? Új kocsikkal és alkatrészekkel próbálkoztam már, de napokig tartott kiszűrni, hogy mikor éppen mi okozza a lefagyásokat :(
  • kemszi2
    #46018
    azt hogy nem tudom mi az :D
  • Szathy
    #46017
    Helló! Mi a véleményetek a Dead City modról?
  • mrphoenix
    #46016
    Szia! Igen, van sok-sok ember még, akit érdekel, saját weboldalamon tapasztalom, ami szintén magyar és már jó ideje elérhető mindenki számára feltöltött tartalmakkal (járművek, pályák stb.) együtt -> Kattints ide
  • fangamer
    #46015
    Nem baj.. van akit érdekel még a játék. :) Előbb-utóbb úgy is mindenki elfelejti..
  • SZilaJMaGGoT
    #46014
    Nem akarlak elkeseríteni, de fölösleges, akit még érdekel annak ott a gom, magyarból ott volt az slm ami otthont adott a magyar modderek krémjének is, és mégis behalt. Lásd be, többségünk már túl van ezen a játékon... :/
  • fangamer
    #46013
    Most indítottam egy oldalt kiegészítők gyüjtésével a játékhoz. Akinek van kedve segíteni egy magyar közösséget alkotni az jöjjön nyugodtan.
    Street Legal Racing Redline MOD - magyar
  • gögistar
    #46012
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem hogy az uj letöltött kocsikat hogyan lehet bepakolni a játékba?
  • nba2003
    #46011
    Sziasztok én most töltöttem le és nem tudnátok egy linket adni hogy a patchet honnan lehet letölteni a játéko Street Legal racing redline 2.3.0LE
  • Ombika
    #46010
    Szarul van optimalizalva a jatek, allitsd be jol a latotavolsagot!
  • Gab920926
    #46009
    Üdv!

    csak nálam akad nagyon a játék?

    3.2 es procival+ 2 giga rammal
    vga 256... sztem bírnia kéne de nagyon akad :S
  • Ombika
    #46008
  • GabriSanyi
    #46007
    Keresek valakit aki tudna segíteni exportálásban és scriptelésben, mert csinálok egy E28-as modellt, elsősorban rFactorhoz, de mivel elég sok alkatrészt tervezek hozzá jó lenne street legalba is.

    valahogy így festett pár hete, azóta pause volt vizsgaidószak miatt:





    Privátban elértek.
  • mrphoenix
    #46006
    Sziasztok! Én is nagy rajongója vagyok ennek a már lassan 10éves, de még a mai napig - nem is akármilyen - jó irányba továbbfejlesztett autószimulátornak! Ezért is készítettem el elsősorban a hazai rajongók számára ezt a weboldalt -> LINK
    Szeretném, ha minél többen csatlakoznátok és az ötleteitekkel támogatnátok ennek a nagyszerű játék népszerűsítése és további jó irányba való fejlesztése érdekében!
    Köszönöm Mindenkinek!
  • Pepsi Twist
    #46005
    valaki tud adni VR6 motorhoz linket? :D gom-on ami fent van szar, nem tölti be a linket -.-
  • skate00
    #46004
    üdv kéne egy kis HELP
    még régebben ujra lett rakva a gép , és nem akartam újra telepítgetni és, átmásoltam az egész mappáját a D: re, és azóta nem működik, csak bejön egy fekete képernyő, hallom az intro hangját, meg minden, mire bejönne a menü, csak annyi történik hogy megjelenik az egér a fekete képernyőn, majd "Zárja be a programot" gomb jelenik meg.
    Tudnátok vmi megoldást rá, vagy telepítsem újra? kösz.
  • kemszi2
    #46003
    jójó várjuk a folytatást.jó ilyet olvasgatni:)
  • ALIENwoods
    #46002
    Cikksorozatom az Invictusról első rész
  • truckerfan95
    #46001
    szijasztok...:D
    ha adok valakinek pl 3000 ft-t akkor csinál nekem egy ikarus 412-t?
    köszi:D
  • djsenki
    #46000
    Köszi, próbálgatom. Annyira nem értek az autókhoz, ezért még szívesen fogadnák pár tippet tuningoláshoz. Előre is köszönöm a segítséget!
  • Vlala #45999
    Van a könnyen járható út, és a nehezen járható.
    Utóbbi adja meg az igazi sikerélményt: tuningold, fejleszd, babráld addig az autót, amíg a legjobban nem fog gyorsulni (nem muszáj milliókat beleölni, néha egy vezérlés-módosítás, váltóáttétel-csere is klasszisokkal dobja meg a teljesítményt).


    A könnyebben járható az, hogy dobálj le az autóról mindent, ami nem kell a gyorsuláshoz: lökhárítók, ajtók, szélvédők, lámpák, belső tér cicomái (elég egy ülés és egy kormány, azt' jónapot). Sokkal könnyebb lesz az autó, de a játékélménynek ad egy hatalmas pofont, hogy "csontvázzal" jársz versenyezni.
  • ALIENwoods
    #45998
    játssz tovább.
  • djsenki
    #45997
    Sziasztok!
    Elkezdtem játszani a street legal racingel. most már elég jól állok, viszont éjszakai versenyben az ellenfeleket már nem tudom legyőzni. Valami tanácsotok nincs, hogy mit csináljak a kocsimmal a jobb gyorsulás érdekében? (baiern devilport)
  • kemszi2
    #45996
    azt nem tudom hogy most mit fejlesztenek,de adtak ki pár ájfonos játékot .egy autós is van közte a 4x4 jam amolyan crc/insane szerű.a honlapjukon fen van az összes amit csináltak
  • Ombika
    #45995
    Fejlesztenek iPhone-ra autos gamet?! :O Hol olvastad?
  • kemszi2
    #45994
    valamit biztos csinálnak a srácok az ájfon játékokon kívül ,nem hizsem hogy ez meg a jelenleg futó mmo-k teljes kapacitást igényelnének
  • kemszi2
    #45993
    akár
  • SZilaJMaGGoT
    #45992
    Viszont egy street racing-es CRC-t kilehetne hozni belőle... :)
  • kemszi2
    #45991
    csak onnan meg hiányzik a szabad kóborlás meg a slrr féle tuning :D
  • CsuTy89
    #45990
    Nem volna rossz egy újabb rész, habár egyelőre beérném pár pluginnal és tutoriallal is LASR-hez, aztán gőzerővel gyártanám az addon autókat :P
  • kemszi2
    #45989
    wikipédiás szóval nem a legbiztosabb forrás.ellenben anno az egyik riportban szó volt egy új szingleplayer játék fejlesztéséről is..valami egyszer úgy is lesz örökké a level-r és pt-sem fog tartani
  • CsuTy89
    #45988
    Üdv, ez a sor most tűnt csak fel, esetleg meg tudja valaki erősíteni vagy ez vmi parasztvakítás:
    Invictus is currently working on Street Legal 3D.

    forrás
  • #45987
    hali mindneki!

    leszedtem a street legal redline 2.3.0 GDE verziót de vagy azt írja ki hogy appcompat nem teccik neki vagy csak simán kilép. lécci segitsetek.

    előre is köszönöm
  • priluki
    #45986
    sziasztok leszedtem a Street Legal Racing Redline 7000hp Edition ami nekem nagyon bejön csaképp az a baj ha pl wv be épitek egy v8 as motort :D:D akkor forditva van benne:S müködik minden csaképp a válto kilog a lökháriton:S valaki tud erre valamit?
  • Ombika
    #45985
    Nem azert megyek.. :)
  • kemszi2
    #45984
    irány diznnílend :D
  • Ombika
    #45983
    Szetnezek en is, miutan visszajottem kis francia kiruccanasombol! :)
  • kemszi2
    #45982
    tavalyi infók vannak róla csak 2.3.1 lett volna a neve
  • Ombika
    #45981
    En meg ugytudom nem, mert lexarta vegen King vagy hogy a pocsombe nevezte magat!
  • kemszi2
    #45980
    az szerintem igen,de biztosan nem tudom,talán gom-on van vmi infó róla