46059
.
  • ALIENwoods
    #46059
    Raxat in action: Street Legal 1 REVision :D


    Utoljára szerkesztette: ALIENwoods, 2021.12.22. 18:46:01
  • malter
    #46058

    keszitokrol kis video:)
    most amugy a steames verziot ok csinaljak?
  • Roger6
    #46057
    Meg.
  • Ombika
    #46056
    Akcios a steamen... Vkinek megvan onnan?
  • Ombika
    #46055
    Ezt az oroszok csinalnak? Eleg lassan halad a gyujtes... :-(
  • Joci891
    #46054
    Street Tuning Evolution
  • Dancsó
    #46053
    Üdv! :) ha esetleg valaki még nyomja :)

    https://www.facebook.com/streetlegalhungary
  • Héeder
    #46052
    Erről halott már valaki?
  • Loki of a Down
    #46051
    csinos
  • dmx
    #46050
    drag :)


  • dmx
    #46049
    Egy kis MK2 :) :

  • Ombika
    #46048
    Akaszd fel magad!!!!
  • autoart8
    #46047
    utálom a model autót

  • koresz11
    #46046
    azt írja hogy: "create hw 3d device FAILED"
  • koresz11
    #46045
    Sziasztok !
    Nekem nem indul a játék de a követelmények megvannak csak win7 van a gépemen szerintem az a baj de nem tom kérlek titeket segítsetek !!!!
  • Laaccoo
    #46044
    Nem enged semmilyen modot betenni, mert töltéskor lefagy. Mi lehet a gond?
  • DRPCDoki
    #46043
    Max. még az lehet a gond, hogy az adott mod nem működik az éppen használt verziójú játékkal.
  • jocking
    #46042
    Ezt már olvastam régebben. De nekem nem az a bajom, hogy egy motor nem megy bele egy adott autóba, hanem hogy a motor meg sem jelenik az alkatrészek között. Hiába van engedélyezve az adott autónál, egyszerűen nincs mit megvenni, mert nem látom a listában (a játék listájában, nem az editorban).
  • DRPCDoki
    #46041
    Itt olvasd el a letöltött motorok engedélyezése részt! Lényegében egy programot kell majd letöltened, amivel be tudod majd állítani, hogy melyik autóba melyik motort szerelhesd be, amihez letöltőlinket is találsz majd a linkelt oldalon!
  • jocking
    #46040
    Látom eléggé inaktív ez a fórum, de azért megpróbálom megkérdezni...
    Az a gondom, hogy már több addon motort is letöltöttem a játékhoz. Beraktam a fájlt és a mappát az engines mappába, de a játékban mégsem jelenik meg a motor, se a kitek között, se alkatrészenként. Mit csinálok rosszul?
  • 5665
    #46039
    OKs thx
  • kemszi2
    #46038
    elég sokan leírták már az autóhoz csatolt readme-ben
  • 5665
    #46037
    Üdv !
    Valaki leírná hogy kell az autókat berakni a játékba?
    THX!!!!
  • solo
    #46036
    Nem mondasz hülyeséget: D
  • Ombika
    #46035
    Mindjart kedvet kapok hozza! :)
  • blackjoe
    #46034
    BMW E21 SHARK
  • blackjoe
    #46033
    BMW E21 SHARK
  • Robi546
    #46032
    Üdv!

    Én azt szeretném megtudni hogy: hogy lehet telepíteni az Engine Kit,Running Gear kit, stb... azaz a Motor csomagok be szerelését ? Mert rá akarom tenni az autóra de nem engedi. Válaszokat előre is köszi.
  • solo
    #46031
    Telepítésnél az elérési út végére is kell "\" jel.
  • kem001
    #46030
    Sziasztok. Amikor fel akarom a 2.3.0-ás verzióra frissíteni a játékot, akkor azt írja, hogy nem találja a megfelelő fájlokat, pedig megadtam neki a helyes útvonalat. Mitől van ez?
  • Robi546
    #46029
    Hali!

    Azt szeretném kérdezni hogy amik az elején vannak autók az lesz a játékban ?? Szóval csak az a 7-8 kocsi van benne ?? Mert elég kevés nekem. :SS
    Válaszokat előre is köszönöm.
  • mrphoenix
    #46028
    Mégsem írtam el...

    Valamiért rossz a link beszúrás ezen az oldalon. Szóval a címet - street_legal.hunhost.info - inkább másoljátok be a böngésző címsorába, és úgy biztosan jó lesz!
  • mrphoenix
    #46027
    Bocsánat, elírtam a linket.

    Helyesen -> street_legal.hunhost.info
  • bboyatty
    #46026
    L=K... Bocsi a dupláért!
  • bboyatty
    #46025
    Helló!
    Letöltöttem ma a játékot, mert nagyon megtetszett a tuning, de sehogy se tudom megoldani, hogy elinduljon, elindítom és megáll egy fekete háttérnél és onnan nem lép tovább. Aztán olvastam, hogy win7 alatt problémás. Esetleg valaki tudna segíteni, hogy mihez kezdjek?
    Löszi.
  • mrphoenix
    #46024
    Milyen géped/oprendszered van? Töltsd le az itttalálható verziót, ez eléggé gyors és stabil.
  • CortXTH
    #46023
    Jajj igen, azt amilyen hülye vagyok elfelejtettem leírni, a 2.3.0LE verzió van meg. Megpróbáltam letölteni más-más torrentből hátha....de ugyanúgy nem stimmel. Ha a látótávot a legkisebbre veszem, nekem az se változtat a helyzeten.
  • DRPCDoki
    #46022
    2.2.1, 2.3.0LE vagy MWM patchig fel kell patchelni a játékot, akkor jobban optimalizált lesz, mást nem nagyon tudsz csinálni vele, a beállítások nem sokban befolyásolják az fps-t, max talán a látótáv, de a tapasztalatok azt mutatják, hogy pl. a felbontás egyáltalán nem oszt, nem szoroz ilyen szempontból.
  • CortXTH
    #46021
    Sziasztok remélem jó helyre írok.
    Régebben sokat játszottam a játékkal gépen, nagyon tetszett a tuningolós rész, amikor autózni kellett volna menni már nem annyira, mert mind a városban mind az oválpályán nagyon szaggatott a játék. Nemrég feltelepítettem laptopra, ami sokkal izmosabb mint a régi gépem, pedig a minimumoknak az is megfelelt. Laptopon is ugyan az a probléma. Amikor kimennék menni pár kört elkezd szaggatni a játék. Próbáltam már mindenen állítani, látótávon, textúrán, képernyőfelbontáson, de a helyzet változatlan, ugyan úgy szaggat. Nem tudjátok ez mitől lehet? Válaszaitokat előre is köszönöm.
  • kemszi2
    #46020
    olyan nem létezik hozzá