46059
.
  • trialkornel
    #45607
    Az a vicc hogy ha nem indul a motor kiveszem utána visszateszem és indul. A kettőzős dolog se semmi mert kiveszek kettőt,visszateszek 1-et és működik. A másikat meg eltudom adni jópénzért:D Elég frissen van telepítve a játék úgyhogy nem tudom mi a hiba de annyira nem zavar amég pénzt tudok belőle csinálni:D
  • kemszi2
    #45606
    nincs
  • skate00
    #45605
    van olyan Car Pack vagy ilyesmi amit bemásolok vagy feltelepítek és Betesz sok autókat és hozzá tartózó alkatrészeket
  • ChuckyHUN
    #45604
    így kell leszedni sorrendben:
    KErék > fék > rugó> csillapító>léengőkar
    rugo>csillapito v csillapito> rug oebben em vok biztos
  • skate00
    #45603
    Hali
    Nekem olyan gondom van hogy veszek egy autót és nemtom kivenni a futóművet mert kiírja hogy mi a neve meg hogy menhogy mennyire használt de hiába kattintgatok bármeik részére nem veszi ki (pl Rugó,teleszkóp,lengőkar..)de pedig bevan rakva a 2.1.4 -> 2.1.5 -> 2.1.6 -> 2.1.8 -> 2.1.8 - to - 2.2.1 -> 2.3.0 patch ek.ja ésmég az hogy hol tok drag versenyezni ahol csak egyenes szakasz van???előre is kösz
  • Csabesz6
    #45602
    Trueno
  • ChuckyHUN
    #45601
    Előfordul ez a bug, 2 motor van a kocsiban. Próbáld meg mind2 blokkot kivenni és csak azt rakd vissza amelyik teljesen működőképes.
  • Shifter
    #45600
    lehet akksi hiányzik...
  • kemszi2
    #45599
    az alkatrész kettőzésre nem tudok mit mondani.egy újra rakást érdemes kipróbálni.a motorral szerintem te rontottál el valamit.ellenőrizd hogy biztos nem hagytál e ki valamit.de induláskor ki is írja hogy mi a baja a motornak.ha nem megy vegyél 1 komplett motort
  • trialkornel
    #45598
    Feltettem hozzá először a 2.2.1.-et aztán a 2.3.0 LE-t.
  • kemszi2
    #45597
    peccsekkel hogy állsz ?
  • trialkornel
    #45596
    Csáó
    Nekem olyan kérdésem lenne hogy miért van az hogy szétszedem a motort és minden alkatrészből 2-t vesz ki??:S Meg ha belépek és betöltöm a profilom olyat ír ki hogy nem mehetek sehova mert nem működik a motor. Pedig minden alkatrész megvan és jó állapotban.
    Előre is köszi.
  • kucsi08
    #45595
    akkor meg slrr editor :D
  • Shifter
    #45594
    sztem ő a motor helyzetéről beszél :D
  • kucsi08
    #45593
    Toyota Tureno...
  • Pepsi Twist
    #45592
    vattafak?

  • jocking
    #45591
    Még valami: nem tudtok valami jó kis oldalt, ahonnan felniket meg autókat lehet leszedni a gamehez?
  • jocking
    #45590
    Hali!

    Lenne egy olyan problémám a játékkal, hogy beraktam a "Mega i4 Engine Pack"-ot, ami elvileg kicseréli a soros 4 hengeres mocit a játékban sokkal élethűbbé. Az vele a gond, hogyha ilyet rakok egy autóba, akkor a városban megyek 100 métert és hibaüzenettel kilép a játék. Mi a gond? Rossz a verziószám? Jelenleg SLRR v2.3.0. LE van fent.


    Más: nem tudnátok valami jó kis összeállítást mondani az alap 4 hengeres motorra, hogy milyen alkatrészekkel lehet kihozni belőle a legtöbb pacit?

    előre is thx a válaszokat
  • haaszkrissz
    #45589
    A program neve SLRR editor 2.1
  • rs1989
    #45588
    Na még nem válaszólt senki, de nem baj. Volt már nekem minden féle kocsim, de akkor is az igazi az einwagen nekem. Imádom ezt a kis kocsit. Van valakinek valami jó Einwagene? Nagyon fasza lenne. Nekem van Dragwagen de az szar, lolwagen meg kiakad. Egy szép einwagen kéne. help
  • rs1989
    #45587
    hy. Hol is van az a kis fájl hogy minden motor belemenjen minden kocsiba? már fél 4 és nem találom :S
  • 12346
    #45586
    erősen úgy fest
  • norbee 51
    #45585
    Szevasztok a GER-TECH oldal megszűnt vagy mi van vele ??????
  • 12346
    #45584
    nálam sem jellemző a kilépkedés LE-nél, pedig raktam már bele pár járgányt, alkatrészt, egyéb modot^^ sőt, a gyári autókat már nem is rakja be nekem a kereskedőkhöz, és így sincs para.
  • Ombika
    #45583
    En nem hasznalok es hasznaltam soha olyat az eletbe! MErt a balfaszok teszik fel csak!!!! Verdak mar ezer eve ahhoz keszultek rengeteg pl, de jo hozza a 2.2.1 is ! Kasznik kulon vehetoek , minek soroljam ha probaltad mar?! :)
  • Shortstop
    #45582
    értem köszönöm. akkor nekem felejtős lesz ez a játék.
  • kemszi2
    #45581
    arra adtak ki vmi cuccot hogy levegye.én is jobban szeretem a 2.3.0.t főleg hogy meglehet venni a csupasz kasznit egyből és arra építhetsz
  • Gibor
    #45580
    Akkor írd le plz mivel jobb? azzal az undorító zöld meg piros fényekkel? O.o
  • Ombika
    #45579
    2.3.0Le nem szutyok! :) 2.4.0 duva lenne, ha befejezte volna tag, bar nem neztem,h haladt e vele vmire!!
  • Gibor
    #45578
    2.2.1 a max utána még vannak ilyen házilag csinált szutykok mint pé 2.3.0 stb... de sztem felesleges és csak kidobál... am azért dob ki mert valami olyan cucc van a kocsidra téve ami addolt szóval veszel egy shimitsut és töltesz le egy interrior packet és a kocsidba beleteszed a szőnyeget pl akkor már kifog halni a game... ha beraksz egy addon verdát és vannak benne plusz sorok, értem ez alatt hogy mivel minden autó valaminek a konvertálása pl az én polski fiatom a ishima convertje volt, és ha én tettem az autóhoz olyan alkatrészt amit már az autóhoz én írtam bele akkor a játék máris kifagyott a városban. na kb ennyi remélem érted és énis jól írtam le :D
  • Shortstop
    #45577
    errorlogból sokminden nem derül ki számomra

    Please Insert the SL2 disk.
    ---
    !Script error

    Thread: THRD-RUNVMI Dummy.handleEvent
    Error: Thread::evalName: null.methodcall()

    java.game.cars.Baiern_CoupeSport:addStockParts (line:155)
    java.game.Vehicle:<init> (line:78)
    java.game.MainMenuDialog:osdCommand (line:478)
    java.render.osd.Gadget:sendMessage (line:211)
    java.render.osd.Button:click (line:31)
    java.render.Group:handleEvent (line:178)
  • Shortstop
    #45576
    file verziónál meg 2.3.0.3
  • Shortstop
    #45575
    azt írja loading screen alatt. redline 2.4.0
  • ChuckyHUN
    #45574
    2.4????
  • Shortstop
    #45573
    Hello! Letöltöttem a RL-t 2.4-es verziót de ha a városban cruise-olok akkor 2percenként hibaüzenettel kidob a windowsba... ötlet?
  • roLLand91
    #45572
    hali. megnéztem és semmit nem ír ki, csak egy bejegyzés van, még a telepítésről(tegyem be a cd-jét).
  • Blinkye
    #45571
    BAkker. :) Király vagy! Köszi
  • haaszkrissz
    #45570
    Szia, szerintem nézd meg a Gom team-et.
  • haaszkrissz
    #45569
    És tudod hogyan kell Slrr-ba raki dolgokat?
  • Ombika
    #45568
    error.txt fajlt nezd meg mit ir ki! Hatha segit!