46059
.
  • ChuckyHUN
    #45687
    tudtuk.
  • skate00
    #45686
    ja semmi Hülye vagyok
  • skate00
    #45685
    Csak anyit hogy http://slm.i-host.hu/ nNézelődtem

    HOGY VAN ILYEN JO GRAFIKA??

    Mit KELL CSInÁlni ha leszedtem vmi Cuccot ? HOVA KELL BEMÁSOLNI

  • 12346
    #45684
    :))))
  • ALIENwoods
    #45683
    kössz :D
  • SZilaJMaGGoT
    #45682
    Jah, bocs csak alien levele után(miszerint jegelné az oldalt) nemcsekkoltam...
  • 12346
    #45681
    hát amióta tudom, hogy van, sztem üzemel
  • SZilaJMaGGoT
    #45680
    SLM ha jóltom most am se üzemel... :/
  • 12346
    #45679
    az SLM linket nem akarjátok megváltoztatni a működőre?
    vagy má mind1(?)
  • SZilaJMaGGoT
    #45678
    Ráadáasul engem a "PACCSOT" kiejtéstől a hideg ráz... :S
  • Ombika
    #45677
    MEg jo ,h leszedettem mar 1 eve a F.A.Q.-mat , hisz hiaba volt kirakva akkor se talaltak meg semmit se ! :)
  • ChuckyHUN
    #45676
    google?
  • tuzfal3
    #45675
    valaki belinkelné a 2.21 -> 2.3.0 patchot?
  • skate00
    #45674
    ja
  • Hunter of Deer
    #45673
    hali.
    lenne egy olyan problemam hogy felteszem a gamet, patchelem invictus Live-val 2.2.1 re es utana beteszek valamit a gamebe (motor, auto stb ami 2,2,1hez van). elinditom a jatekot es a video utan hibauzivel kidob. valaki tudja mi lehet a problema? tegyem fel inkabb a 2.3LEt?
  • ALIENwoods
    #45672
    Megvan és végig játszottam. igen?
  • Csabesz6
    #45671
    :O
  • Shifter
    #45670
    nem mert én vér péter vagyok
  • Csabesz6
    #45669
    "vérpityukára is gondoljanak "
    pl rád?
  • Ombika
    #45668
    En mar nem nyilatkozom, 1 a lenyeg,h meg 1 ilyen tipusus jatek tuti nem lesz! AMEN!!
  • SZilaJMaGGoT
    #45667
    Amit leírtál az két iszonyat végletes megoldás... Az egyik az árkád mód, arra ott az nfs, úgyis azt fogják megvenni. Másrészt képtelenség egy játékba két ennyire végletes elemet jól kidolgozni... Ha mind2-t akkor max középszerűen.... A szim részéből meg külön senki nemgazdagodna meg, mert a szim rajongók nemszarják össze magukat az ilyen street racing témától... Egy jó sim alap kéne és arra tudom eléképzelni hobbi projectként egy jókis autósgém összerakását...
  • Shifter
    #45666
    ja a törést kihagytam arcadeba nincs törés sim-be pedig törik a verda mint állat
  • Shifter
    #45665
    nálam is fenn van az SL, de már csak (röstellem) azért hogy néha néha elindítsam és ne rozsdásodjon be, meg mikor kijön valami új addon (verda) akkor azt kipróbálom és 1-2 óráig elvagyok vele

    amúgy én 1 kocsi összerakásával több órát bíbelődtem (néha) mert ez a lökös nem tetszik akkor ez a felni nem jó áá akkor a motor is legyen kicsit erősebb nahjó mégsem jó akkor vissza az egészet... szóval értitek... jó kis játék ez,

    a másik meg sztem ha valamelyik játékkészítő cég jó játékot akar akkor sztem megveszi az utolsó NFS-ek valamelyikének a grafikai motorját + az LFS fizikáját + és hozzárakják az SL építési módját kicsit komplexebb módba és kész is a tökéletes játék, ja és hogy a vérpityukára is gondoljanak raknak bele 1 kapcsolót arcade/sim arcade-ba csak kiválasztod a kocsit megmondod mi legyen rajta és kész (pl.: NFS) sim módba pedig az utolsó kis csavart állíthatod a kocsin, netán ha online is van akkor 2 részre választani a dolgot, lesz arcade és sim szerver természetesen az arcade-ba a fizika is változik

    nekem ez a véleményem
  • Varenga
    #45664
    Én is hozzászólnék a témához.

    Engem iszonyat módon lekötött az sl, sőt a mai napig fenn van a gépemen a 230le(lassan egy éve(!) nem indítottam el), de letörölni semmiképp sem fogom a rengeteg modding miatt. Volt, hogy egyszere 3 sl volt a gépemen, különböző frissítésűek-mert ugye nem minden addon verda ment az adott patch-el. Szal én állítom nektek, hogy soha nem kapunk még egy olyan szerelgetős-versenyzős játókot mint az sl. A fizika szvsz még mindig jobb egy jópár mai játéknál is, mégha nem lett teljesen kész az sl....
    Abban igazatok van, hogy rétegjáték, de ha a régi lehetőségekkel írnának egy legyen- a neve SL3-at és teljesen befejeznék, akkor képes lennék adni érte akár kétszer annyit is mint egy akármilyen nfs-ért.
    Az sl-nek olyan fílingje volt, mint még soha semmilyen játéknak és attól félek nem is lesz hasonló sosem....
    A grafika meg mellékes dolog, ha olyan lenne mint mondjuk egy lfs, akkor bőven jó lenne nem kell ide tdu szint.
  • SZilaJMaGGoT
    #45663
    Figy PC-re sajna ez jutott... :/ Elég szar, h nemkészítenek normális autósgémet PC-re... de ez van. Nekem is volt PS2-m GT4 miatt, de azon túlkellett adnom anno, mert kellett a zseton(isten tudja már mire:D). Egyébként a Full GT5-re már lehet énis beszerzek egy PS3-mat addig csak le megy az ára is...(ha jóltudom van még kis idő a GT5-ig... :D)
  • Ombika
    #45662
    Nemhiaba van ps3am is! :) Igaz gtp5 miatt csak! Gridtol meg hanyom kell, meg a tarsaitol!
  • SZilaJMaGGoT
    #45661
    Én eddig se vitáztam, és nem is vitatom, hogy a magaidejében kurva nagy volt, volt nekem is olyan, hogy reggeltől estig elvoltam ilyen szarságokkal ameddig beimportáltam valami alkatrészt, egyszerűen csak arról van szó, hogy sajna ennek is kezd nagyon lejárni az ideje... :/ 2009-be meg nincs is mihez viszonyítani, 2008-ban sem volt élvezhető árkád játék... Talán GRID, de azon kívül csak NFS... A jobbak csak konzolra vannak.... :/
  • Ombika
    #45660
    En modolast szerettem, bar nagyon nem kostoltam bele, alien segitett benne , de volt oromerzes mikor sikerult! :) Akkori idoben nezve nagy szonak szamitott az a game, baszki ne 2009hez hasonlitsd mar KONYORGOM! Vita lezarva reszemrol!!
  • SZilaJMaGGoT
    #45659
    Half-Life 1-el még most is szoktam jáccani... :D Persze ez FPS, de ha eltalálnak egy gamet az sokáig leköti az embert... Az SL-el az a gond, hogy korlátozottak a funkciói, és alapvetőleg halálra volt ítélve, a kezsölgémer nyilván rögtön uninstallálta, egy bizonyos réteget pedig hosszabb időre letudott kötni főleg a modokkal, de így a szerelgetés részre lekorlátozva kurva uncsi... A játékbban értelmesen versenyezni ugyebár képtelenség, a testpálya se olyan nagycucc a borzalmas fizika miatt, és így ennyi... A szerelés marad csak... :/ Sajna ez van.
  • Ombika
    #45658
    Akkor irj erthetoen! :) Hosszu tavon, mit nevezel hosszu tavnak ,mondj olyan jatekot ,ami lekot 3-4 evig, no comment! :)
  • SZilaJMaGGoT
    #45657
    Persze, ezzel tisztában vagyok, én csak azt magyaráztam, hogy mért untam rá az SL-re... Hosszú távon nem köt le a legó... :/ Ne ércsük férre egy mást ombre ^^
  • Ombika
    #45656
    En nem uj SLR-rol pofazok mar itt fel napja te, whaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  • SZilaJMaGGoT
    #45655
    De egyébként lesz vmikor IV-nek egy single player project-je a közeljövőben, de, hogy pontosan milyen azt nemtudni... Lehet, h valami SL szerű, ha netán SL3-ról lenne szó, akkor sem az lesz a neve mert ugye az az activisioné...
  • SZilaJMaGGoT
    #45654
    kb. vitatkozunk a semmin... :/
  • Shifter
    #45653
    fizikát én is elismerem, az pocsék :D
  • adeex7
    #45652
    egyébként lesz is SL3 vagy csak úgy álmodoztok?? :DDdd
  • SZilaJMaGGoT
    #45651
    Én azért többet várnék egy új SL-től, főleg fizika terén, engem az teljesen kiábrándított... soha nemtudtam lenyelni... :/
  • Ombika
    #45650
    De ez plusz jatekora, ami fontos a jateknal es en kulon elveztem,h en pakolgathatom a cuccokat, ehhez a jatekhoz meg eleg jovolt a "fizika" es a par csuszka amin lehetett valtoztatni, itt nem is igenyeltem annyit, mint GT5P-ben vagy LFS-ben! :)
  • SZilaJMaGGoT
    #45649
    Lehetnének tápos packettek, hirtelen megfognák vele pistáékat is, aztán az okosabb user úgyis összetudna hozni jobb setupokat, utána meg kinem szarja le ha lecsítereznek, a support úgyis elmagyarázza, hogy szósincs csalásról, de akkor már megvette a gémet... :D
  • ChuckyHUN
    #45648
    Igaz, állítgatás kimerült a veztengelyek állítgatásával, futóművel, befecskendezéssel, szerintem akiket akkoriban próbáltak vele megcélozni azoknak ez is bonyolult volt -.-'
    De tényleg jó lenne ha egy nagyon gagyi gyéri beállítás lenne és azt kéne finomra hangolni szvsz,.