191
Melyik a legjobb tárhely??
  • akyyy
    #110
    - 300 MB webtárhely ( hát lehetne több is, de ezt is ki lehet használni, szal jó)
    - PHP és MySQL támogatás ( ez kell )
    - Pénzkeresési lehetoség (hát, nekem nem fontos, de akinek kel, hát nosza)
    - 50 GB SMSweb kezdotárhely -(ua)
    - e-mail alias használat - jó ha van

    és minjdárt megnézem mennyire gyors
  • Thomsen
    #109
    Most indult egy új ingyenes tárhelyszolgáltatás, még az SMSweb része nem működik, de így garantált a gyors elérés.
    v1.hu
  • frabbeee
    #108
    Nem tudtok egy olyan tárhelyszolgáltatót ahol minimum 500 mb a tárhely van mysql és leeht használnia php-t?????????? persze ingyen, az atw-t már kipóbáltam és az egy nagy s**r!! ha tud vki küldjön emailt a [email protected] ra !! Thanks: Fraba
  • akyyy
    #107
    Kéne nekem egy olyan tárhely (magyar vagy külföldi, teljesen moind1) ahova legalább 200 megát GYORSAN fel tudok tölteni ( dynamicweben 60-al lehe feltölteni teghát v hasonló kéne:) )
    és ne legyen korlátozva aletöltése, szal az is jöljön le ahogy csak tud.
  • nemcsakfeel
    #106
    ruszki ingyenes tárhelyt tudtok?

    atw-re csak 2 mb-s fájlokat lehet feltölteni php-val :(
  • Joey_The_Man
    #105
    Nekem elég a statikus... aztán ha később kell, akkor lesz dinmikus...
    De amire azt mondtam, h drága, az dinamikusok között is drága... 15k -ért ad 10 mb tárhelyet..
  • cSuwwi
    #104
    na jó, de ez egy statikus tárhely, ez mindenhol 10 körül van (már ahol van)
    a második (ami dinamikus, 15+FA)...
  • Joey_The_Man
    #103
    Ez drága.. Én ennél csak olcsobbakat találtam.. általában 9900 nettóért adnak egy lite-os csomagot.. asszem ez lesz.. csak jót hallottam róla.. és évi 9900netto
  • dikki*yysw
    #102
    A behun pl. itt van. Sztem az évi 10 az nem nagyon lesz meg sehol, mert havi 1k-nál már 12k/év, de hátha.. :)
  • Joey_The_Man
    #101
    Valaki tud ajánlani egy fizetős, megbízható, minőségi társzolgáltatót ?? 1 domain is kell hozzá...és évi 10e huf-nál ne legyen több.... Rengeteed kissebb céget találtam, de nem akarok beleszaladni valamibe... köszönöm..
  • RelakSfromhome
    #100
    meg az uw-n is, meg asszem a fw-en is
  • Joey_The_Man
    #99
    Most nézegettem az atw-t tényleg jól hangzik..
    tényleg nincs filekorlát?? 500 mb -ot egybe is feldobhatsz ?? A gigabit jól hangzik.. nem tom uw-n miylen kábelen van... +atw-n van időzített php script futtatás ??
  • Killgore
    #98
    hehe télleg :)
  • Joey_The_Man
    #97
    nem tudom én se :) ftp-vel tettem fel.. nézd meg : joeytheman.uw.hu
  • Killgore
    #96
    jah, az UW egy kicsit gáz, de van akinek az is jó... mindenesetre nem tom hogy csináltad, hogy a fájlméret - korlát ellenére 50 megát feltettél... namind1, lehet már megváltoztatták. mindenesetre az ATW ezerszer jobb.

    #93
    #95
  • Joey_The_Man
    #95
    Én most regeltem... uw-n felnyomtam hamar 50 mb -os zipet.. csináltam neki egy index.html-t, arra egy linket és lefele jön 120K -val ( nekem max )(tehát lehet rajta ftp-zni is nyugodtam).. theát sztem is elég jóó..
  • RelakS
    #94
    Merthogy? A látogató ip-jét mondjuk nem tudom megállapítani, meg nem lehet saját kóddal fájlt feltölteni, de szvsz elég jó.
  • Herkulles
    #93
    Ultraweb-et ne ajáld egy rakás kakincs.
  • Brutal
    #92
    Létezik-e egyeltalán olyan szolgáltató,aminél csak FTP-t használhatok?
  • RelakSfromhome
    #91
    Ide is beröfögöm, hogy megújult a tar.hu, "szebb", jobb(?), gyorsabb, php, stb :)
  • Pupcika
    #90
    roxbury mél címet vki privibe küldjön nekem lécci
  • Braveheart
    #89
    köszi
  • Pyx #88
    iaro
  • Braveheart
    #87
    Hali nem tudja vki mi annak a lapnak a pontos címe amiben vmilyen IARIO vagy IAIRO van és képeket lehet feltölteni rá majd belinkelni onnan? Fontos lenne!Előre is köszi!
  • CSOCSO
    #86
    kosz
  • nemcsakfeel
    #85
    atw.hu ról is törölnek.
    kb 7 hónapig hagyták. de csak egy fájlt töröltek ( 15 MB-st)
  • Tuvok #84
    ngyenweb.lap.hu
  • CSOCSO
    #83
    tud valaki kulfoldi tarhelyet??? csak ilyen 10-20 mega kellene.. de ne legyen filemeret korlat...
  • cSuwwi
    #82
    mekktörtént :)
  • Piksz
    #81
    walaki visszakapcsolná az srvt? htx :o)
  • cSuwwi
    #80
    az fw egy rakás szar. mondjuk a gigabites sávszélessége az szép, de egyébként szar. Az upload törlés szépségeit én is tapasztaltam már régebben... :(
  • cSuwwi
    #79
    az upload speed általában nincs korlátozva. az atw-n alapból kapsz 500 megát, oda pakolhatsz. de valszeg van fájlméret limit. Ilyen módon húzos jó free ftp-t találni...
  • Chappy
    #78
    atw.hu 500 MB ingyen! FTP jellegű felhasználás POP3 e-mail, SMS-web
  • Holy
    #77
    az fw-nel detto ugyanez van :)
    annyi kulombseggel, hogy ott elkezded feltolteni a filmet, es mire azt irja ki hogy kesz van, addigra a szerver mar reg torolte :))))
  • Stann
    #76
    De hol lehet ftp-re gyorsan feltölteni????????????
  • Stann
    #75
    Én is pont erre gondoltam, de akkor hol lehet jól ftp-zni, melyiknél?
  • cSuwwi
    #74
    hát éppen ez az, csak ftp-re van korlát. bepötyögöm a böngészőbe, és full speed...
  • RelakS
    #73
    Mert olyan bonyolult írni egy php scriptet, ami jelszót kér, majd html felületen le lehet rángatni a stuffot...
  • cSuwwi
    #72
    az uw csinálja egyébként jól az ftp jellegű felhasználás tiltását. Mindegyik free szolgáltatónál felmásolom a cuccost a szerverre (pl. atw ~500MB hely), majd a haver leszedi szintén ftp-ről acc-cal, full sebességgel. Az uw-nél az ftp-ről való letöltés csak 5k, így nincs ftp jellegű felhasználás... :P
  • RelakS
    #71
    Reakcióidő rulz :D