1080
Medieval Total War
  • nick név
    #840
    b+ a k**** élet ez sem jo sry sry
  • nick név
    #839
    jah és itt van 1 EU magyaritás de ezt nem tom mennyire teljes...
  • nick név
    #838
    tok valamennyire angolul, elég ahozz h tudjak jáccani, de persze van olyan amit nem értek. Az EU1-t sztem biztos mer egyik haveromnak magyarul van meg a 2-t nemtom mer montam már angolul jáccok, CK elég bonyolult nekem ezér inkább EUztam meg HOI
  • Smokk
    #837
    Es az Europa Universalis-t azt vegulis leforditottak?
    Ja bocsi az off-ert!
  • Smokk
    #836
    ...es szerinted nem bonyolult a jatek?
    Neked mennyi ido kellet h megtanuld?(azert gondolom az angolt is jol tolod)
  • nick név
    #835
    jah most néztem 10%-os sry
  • nick név
    #834
    pl itt van 1 de nemtom mennyire jo mer nem használtam meg, nem is fogom megszoktam már angolul, meg néha el is basszák...
  • Smokk
    #833
    Szerintem k*rvajok a csatak a jatekban!!!
    Es ugye lathattuk h a Rome folytatasban meg sokkal jobbak lesznek...
    Viszont azt en sem tudom h hogyan modosul a terkepes resz, igazabol en is orulnek neki ha meg reszletesebb lenne(bar eddig sem volt rossz)
    Mas:Crusader Kings-hez amugy van vmi magyarositas v normalis/reszletes leiras, mert anelkul sajna nem m1
  • nick név
    #832
    én is inkább csata nélkülit jáccok de legalább akkor nézni lehessen sztem...
  • antijedi
    #831
    hát jah, bár szvsz nekem nem nagyon tetszika total war féle csata kidolgozás se, szal ha már válogatni kell akkor inkább csata nélkülit nyomok mint olyat ahol olyan a csata mint a total warokban, nem tom miért de nekem nem jön be... :)
  • nick név
    #830
    az EUval meg a CKval és a hasonlo paradoxos játékokkal az a baj hogy pl: a csatákat nem mutatja... total war-ral pedig az a baj hogy pl: nem olyan részletes a térkép meg a gazdásági dolgok de én mindkettöt szeretem... jo lenne 1 olyan játék ami e 2böl van összegyurva
  • antijedi
    #829
    igaz, de elég jól megvan oldva szvsz, amugy én van amikor medievalt is csak ugy jácok hogy csatákat ai-ra hagyom és csak a bábukat "tologatom" a mapon :P :)
  • Bucser
    #828
    Az Europa Universalis motorjával készült igaz??? Szóval politikára és gazdaságra van kihegyezve... Viszont a Total War sorozatban az igazi hangulatot a csaták adják szerintem...
  • Grenzjager
    #827
    no majd kiprobalom, nem is hallottam errol a gammarol.
    Le lehet tolteni valahonnan?
  • Pluskast
    #826
    középkori stratégiai játék 1066-1456-ig játszódik, és európa összes akkori keresztény államának valamelyikével lehetsz.
  • Davidka
    #825
    az mi? én csak stronghold crusadert ismerek...
  • antijedi
    #824
    inkább más..., én szeretem mindkettőt, mindegyiknek megvan a varázsa
  • Pluskast
    #823
    Crusader Kings ezerszer jobb!
  • Grenzjager
    #822
    maradok a magyarokkal
  • Davidka
    #821
    jah, hát a magyarokkal jól elszórakoztam régebben, de most valami keletit akartam kipróbálni, és az a simában is van... Úgyhogy a törökök lettek a nyerők :)
  • Grenzjager
    #820
    vegul is igen. de sztem sokkal jobb. magyarok, aragoniaiak, frankobbak az egysegek is...etc
    csumperator
  • Davidka
    #819
    mér ne lenne értelme, fel van rakva a sima medieval és szépen el lehet vele jáccogatni.... A viking kiegészítő csak pár új népet, meg pár új angliai campaignot rak be, nem?
  • Grenzjager
    #818
    s most a Viking I. nelkul nyomod???????????
    mert sztem ugy nem sok ertelme van...
  • Davidka
    #817
    nem... kölcsön van adva egy barátomnak... :(
  • Grenzjager
    #816
    ..de remelem legalabb a Viking Invansion-t feltelraktad??
  • Grenzjager
    #815
    keresztes hadjaratok meg ilyesmik.... COOOL
  • Davidka
    #814
    akkor király :) akkor most végigjáccom a feladatosat :)
  • Grenzjager
    #813
    jah akkor gyoztel
  • Grenzjager
    #812
    ...jah akkor 60%-nal teszi fel a kerdest....
  • Davidka
    #811
    hm.... nekem eccer kiírta, hogy több mint 60%-a meg van a területnek, és hogy akarok e tovább jáccani, akkor ez azt jelenti, hogy győztem?
  • Grenzjager
    #810
    mar reg jatszottam vegig, de eleve 2 fele campaign van.
    1. ahol feladatok vannak s pontokat kapsz erte
    2. ahol csak hoditani kell esztelenul. ott azt hiszem 75-80%korul gyoztel,s valaszthatsz hogy abbahagyod, vagy tovabbjatszol. Mennel nagyobb a birodalmad annal az ido multaval annal tobb felkeles,polgarhaboru lesz, ugyhogy nem unatkozol majd, sot egy-ket nemzet vagy visszater, ami ugy nez ki, hogy ripszropsz megjelenik 2000 spanyol harcos,az egyik hispan tartomanyodban. Ha jol emlexem 1500ig nem is jatszhato a gamma, ugyhogy elobbutobb sajna veget er.......
  • Davidka
    #809
    Hi!
    Van itt valaki, akinek már sikerült egész európát elfoglalnia? Mer nekem sehogy se sikerül és kíváncsi lennék kinek hogyan ment.... Törökökkel vagyok, és a terep több mint 60 százaléka megvan... De sehogy se tudok elboldogulni bizánccal... Annyi hajója van, hogy szinte bárhol megtámadhat... Ráadásul sok helyen csak lázadás van, hiába viszek oda egységeket (adót is csökkentem)... Most voltam kénytelen lemondani 4-5 tartományból, mer akkora volt a káosz...
  • Grenzjager
    #808
    szarazfoldon sehogy, csak tamadassal...probalkozz a tengeren keresztul....
  • Bandew
    #807
    Hogy tudom átszállítani a seregemet egy távolibb tartományba úgy, hogy a köztes tartományokat (ahol pl szövetségesem van) ne támadjam meg? Csak mert meg szeretném támadni a törököket (egy kis revans jól esne :-D), de túl messze vannak, és ahhoz rá kell lépnem egy szövetséges tartományra is.
  • Bandew
    #806
    Antialisaing tudtommal nincs a játékokban, elvégre is ezek a karakterek 2 dimenziósak.
    De azóta megoldódott a probléma, csak a hangról kellett levennem a hardweres gyorsítást.
  • Bucser
    #805
    PAtchet felraktad???? Gondolom max részletességgel játszol minimum 1024*76832bit... nézd meg antialisaing be van e kapcsolvaa vid kártyánál.. 3000 alakot lesímitani igencsak erőteljes meló:)
  • Bandew
    #804
    Miért akad a játék ennyire iszonyatosan?
    Kb van 3000 ember a térképen, amik ha elkezdenek mozogni, rohadtul belassul, de Pause közben nem. A gépem: 1,7Ghz P4, 512 MB RAM, GF4 TI 4200 64 MB.
    A Readme szerint ezen tökéletesen kéne futnia.
    Ráadásul a Sogunban (ami grafikailag nem nagyon tér el ettől, legfeljebb itt szebbek a textúrák) volt nekem olyan is, hogy egyszerre kb 10000 ellenség mozgott és zökkenőmentesen futott (pedig akkor még a memóriám is kevesebb volt). Akkor itt meg mi baja?
  • malter
    #803
    na megoldodott a problemom,szal ha valakinek nem indul a game,csak nagy fekete képernyö,akkor codec baja van,felpakoltam a már gépen lévö 1000codec mellé még 100000et és jo lett,a ntw mappában lévö fileket hová kell másolni hogy müködjön?
  • Grenzjager
    #802
    Multi "jáccás"ról nincsenek egyéb hasznos infók???
  • Grenzjager
    #801
    nem nem, marharépa vaok, ezt nem ebbe a topicba akartam irni, csak gondjaim voltak a gtavc-vel, és azt hozta rendbe az 1.1patch, mar mint a gta 1.1-es peccse:) , nem pedig a medieval-é........
    na jól van kezdthettek LÁMÁZNI........
    LOL