1080
Medieval Total War
  • Smokk
    #880
    MOST komolyan mit baszok el???
    Felraktam a Napoleonosat is, es kb nem valtozott semmi!!!
    A terkep ugyanaz a kozepkori, az 1segek ugyancsak, csupan a varak neznek ki mashogy + az emissary ill spy.
    Pedig mar a NTW Beta 3x is felraktam hozza!
  • Smokk
    #879
    Koszi vegulis bejott a link le is szedtem, +is neztem!
    Sajna a Hellenic-ben tenyleg szarok az egysegek texturai, szal igy nem elvezetes
    V nalatok ez nem jelentkezett?
  • tier
    #878
    Hmm... gamecopyworld nem enged linkelni.
  • tier
    #877
    Pontosabban:itt
  • tier
    #876
    Na jó itt a link: http://gcw.xmradioworld.com/games/f7755/fdx-vi21.rar
  • tier
    #875
    Pl.: gamecopyworld?
  • Smokk
    #874
    Nos akkor nem tudsz segiteni?
    Nem tudod honnet lehetne leszedni ezt a cracket?!?
  • Smokk
    #873
    Persze az mar fent van, csak kell hozza annak a 2.1-es patche is, ami mar megvan csak epp a crackje nincs!
    ...na az kene nekem most nagyon!!!
  • Pluskast
    #872
    Ehhez kell a viking invasion kiegészítő is csak úgy működik.
  • Smokk
    #871
    Ugy erzem hulyet csinalok lassan itt magambol, de ugy nez ki megsem mukodik az MTW oldalan 2.1-es crack linkje szal ha vki meg tudna 1el dobni...!
  • Smokk
    #870
    Oke vegyetek ugy h meg se kerdeztem...
    Bocsesz!
  • Smokk
    #869
    Akkor ezt(Hellenic) csak 2.1-es versiora lehet felrakni???
    Es ha igen akkor vki plizz irja mar meg honnet lehet azt leszedni(lehetoleg cracket is hozza,na nem azee mert nem eredeti az enyem)
    Elore is koszi!
  • Smokk
    #868
    Nem baj az kell!!!
  • Pluskast
    #867
    A hellenic meg volt az nem annyira jó. Az egységek nem olyan szépek és az a baj vele, hogy kurva nehéz. Legkönnyebb fokozatban is a perzsák olyan erősek lesznek, hogy képtelenség legyőzni őket. 40 év alatt akkora területük lesz és olyan hatalmas seregük, hogy nem tudsz velük mit csinálni.
  • galenius
    #866
    napoleonic,camelot, de én a hellenicre lihegek...wes izé nem tom
  • Pluskast
    #865
    A mod-ok közűl szerintem a legjobb az amelyik a napoleoni korba "repít". Teljesen új egységek lovasok meg gyalogosok plussz vagy 7 fajta ágyú amit már lehet tologatni is.
  • Smokk
    #864
    Es az a Wes Whitaker's mod mit is csinal?
  • Smokk
    #863
    Szal a terkep csuszas az nem csak nalam fordult elo?!?
    Te melyiket ajanlod melyik van a legkiforottabb allapotban?
  • galenius
    #862
    ja a hellenic még csak béta
  • galenius
    #861
    a leírásnál kitünik milyen verziós patch kell nekik
  • galenius
    #860
    szerencséd van mert a hellenic-t még nem próbáltam.))
    a patrician-t néztem az csak ad egy korábbi, a római birodalom bukását rajzoló térképet, az egységek és csata nem változik.
    A napoleonic-t próbáltam, a menüben nem tünik fel csak a szövegből, de a csaták már napoleoni egységekkel játszhatók.
    A hellenic-nek már térképje is van külön, meg a csata is akkori egységekkel zajlik.
    Linkeknél találod.
    http://www.mtw-hu.tk/
    patrician+camelot mod:
    http://www.gamespot.com/pc/strategy/medievaltotalwar/downloads.html
  • Smokk
    #859
    En mar azt is kibaszottul megkoszonnem, ha leirnad honnet szedjem le(mondjuk ez meg a kisebb gond)ill.(es ez a lenyeges)leirnad h hogyan kell felrakni ill. mire h teljesen tokeletesen fusson!!!
    Ugyanis en leszedtem meg anno,a Hellenic el is indult, csak eppen el volt minden csuszva a terkepen+ egyeb szarakodas fordult elo, szal nem ment rendesen...
    Ha segitenel nagyon megkoszonnem, mert eszmeletlen nagy rajongoja vagyok a gorog idoknek!
    ...na + persze a Total War minden reszenek!!!
  • galenius
    #858
    ha valakinek kell a Hellenic és Napoleonic mod és modemmel netezik és nem tudja leszedni szívesen felírom. [email protected]
  • Davidka
    #857
    :D úgy kellett nekik :)
  • Bandew
    #856
    Most már mindegy, mert mások már leigázták azt a szigetet. Tiszta szemétség, hogy egész Bizáncot elfoglalom, már csak egy sziget van hátra, ahol a király is van, erre bepofátlankodik oda egy kis lázadó csapat. Hát jól le is számoltam velük. :-)
  • Davidka
    #855
    hát elvileg ha arra a tengerre raktad a hajót, ahol van kikötő, és az a tenger összeköttetésben van a szigettel (ahol asszem nem muszáj, hogy legyen kikötő), akkor mindenképp át kell tudni hajózni... esetleg printscreenezd le, vágd ki a képből az adott pontot, és linkeld rakd be ide, hátha abból rá lehet jönni, mi a baj...
  • Bandew
    #854
    Nem értem, már csak én vagyok ott a tengeren és így se tudom átvinni a csapataimat, pedig az orgyilkosommal 5x olyan messziről simán odamegyek. :-(
  • Bandew
    #853
    :-(
  • Davidka
    #852
    hát, csak te, vagy szövetséges lehet ott sztem... tehát ha neutral, akkor nem lehet, asszem...
  • Bandew
    #851
    Ja csak azért, mert így se tudok átlépni a szigetre.
  • Bandew
    #850
    Na várjunk csak! Csak ellenséges hajónak nem szabad ott lenni, vagy egyáltalán ne legyen ott semmilyen hajó? Csak mert ellenséges nincsen, csak török, de őket meg nem akarom megtámadni.
  • Bandew
    #849
    Ja van ott hajóm, de azt nem tudtam, hogy ellenséges hajó se lehet. Kösz.
  • Davidka
    #848
    A part és a sziget között lévő tengerre kell hajót raknod, és nem szabad, hogy ott ellenséges hajó legyen.
  • Bandew
    #847
    Nem értem miért nem tudok egy közeli szigetre lépni, mikor nálam is van kikötő és a szigeten is. Már csak az az egy sziget van Bizánc kezében, de nem tudom megtámadni, pedig közvetlen mellettem van.
  • Smokk
    #846
    Csak ido kerdese es vkinek ugyis az utjaba kerulsz, akkor majd fogsz haboruzni!
  • Bandew
    #845
    Kérdés:
    Magától senki sem fog engem megtámadni? Csak mert én egész jól eltengődöm itt szövetségesek és ellenségek nélkül. :-D
  • Smokk
    #844
    Bar, nem is rossz otlet...
  • Smokk
    #843
    Mar megvoltak
  • Bucser
    #842
    Játsz a Panzer General 1-2-vel....
  • Smokk
    #841
    Pedig mar epp fel akartam rakni...
    Na mind1, csak mar kurvara hianyzik 1 fasza strategia!!!