1080
Medieval Total War
  • tier
    #800
    Na:
    1. Hellenic: Viking Invasionra kell rátenni
    2. Patrician: 1.1-patchre kell tenni #790
    3. Napoleon: fogalmam sincs, még nem próbáltam
  • Smokk
    #799
    Grenzjager a Medieval 1.1 -es patche hozza rendbe a dolgot?
  • Smokk
    #798
    Nos biztos en vagyok a total bena, de 1ik maod se akar osszejonni...
    Eleg a sima medievalt felrakni v kell a vikings is(tudom ezt mar kerdeztetek, de akkor nem jott pontos valasz)
    v leirna az akinek sikerult mar hogyeee kell ezt a mod dolgot feltenni?!?
    Pliizzz!
    Rohadtul kivancsi vagyok rajuk!
  • Grenzjager
    #797
    huh ezt elirtam............
  • Grenzjager
    #796
    HALLELUJA!!! megoldotta az 1.1-es patch a problémáimat.... tok vele jáccani..

  • tier
    #795
    Malter:www.gamecopyworld.com
  • Grenzjager
    #794
    ...na akkó inkább hagyom a "köcsög görögöket"... Napcsival még nem próbálkozam...
  • malter
    #793
    dobjon márvalaki nekem cracket a patchoz plz:)
  • Smokk
    #792
    Hat sajna ez a görög versios nalam eleg zizzesen muxik(terkepek egymasra csuszva egyebek),kar erte...
    Vki megprobalta mar a napoleonosat, ha igen irja mar le mijen volt,megeri e leszedni, 1atalan hogy kell ezt leszedni, eleg a NTW Beta 2 Full Install-t?
  • malter
    #791
    van valami ötlet miért nem indul agame?régen ment ugyanigy xp alatt.logoig elmegy aztán feketeség,patchot leszedtem azzal is ugyanez,kompatibilitást álligattam semmi változás.help
  • tier
    #790
    Ebben van readme is:
    Link
  • tier
    #789
    Én úgy gondolom, hogy nem kell hozzá Viking, mert jóval előtte csinálták ezt a modot. Én csak akkor játszottam vele. Persze lehet, hogy azóta átírták Viking-re is de nem tudom.
  • Pluskast
    #788
    Had kérdezzem meg a patricianhoz is kell a viking kiegészítő? Azért kérdezem mert én leszedtem megpróbáltam felrakni de a végém kiírja, hogy bizonyos fájlok miatt nem tudja updatelni ezért nem tudja felrakni.
  • tier
    #787
    Cossaks ugy ahogy hasonlít a Total War sorozathoz. Többet nem nagyon ismerek.
  • Grenzjager
    #786
    milyen olyan játékot tudsz még ami hasonlit a MoTW-hoz, de most nem a Shogun-ra gondolok. Esetleg hasonló szisztémájú de II. világháborús
  • tier
    #785
    Szívesen. Jó játékot.:)
  • Grenzjager
    #784
    KÖSZI-DANKE-THANKS-HVALA-MERCI-BEDANKT
  • tier
    #783
    Patrician Total War
    Hellenic Total War
    Ez néha nem érhető el.
    Napoleon Total War
  • antijedi
    #782
    ne csak soroljátok pls hanem linekekt is pls :)
  • Grenzjager
    #781
    A patrciab-t honnan tom letölteni? ez a #764 -re utaló link???
  • tier
    #780
    Meg van római id?kben játszódó is. A neve Patrician. Az is elég jó kis cucc.
  • Pluskast
    #779
    Azóta már megcsináltam, sőt találtam egy olyan mod-ot is ami a napóleoni időkben játszódik 75 új egység, mozgatható ágyúk amiből van vagy 6 fajta totál új épületek meg új rajzok az eseményeknél. Szóval elég jóra sikerűlt
  • tier
    #778
    Kicsomagoláshoz a leg?jabb winrar-t ajánlom.
  • tier
    #777
    Mondjuk nálunk ezt a sima Medieval is csinálta. Csata után töltötte be a térképet, aztán kilépett. Uninstall szokott volt segíteni rajta.
  • tier
    #776
    Hát sajnos passz. Havernál ment rendesen.
  • Pluskast
    #775
    Jó ez a mod még tetszene is, ha nem vágna ki a második kör után:(( Nem értem mi a baj, pedig azt a patchet is felraktam amire azt írja, hogy elvileg ezt küszöböli ki:((
  • Grenzjager
    #774
    ja én leszedtem de a gáz az volt vele hogy vmiért nem tudtam kicsomagolni. Ti amúgy még milyen MofTW-hoz hasonló gammáról tudtok ??? köszi
  • tier
    #773
    Szívesen!Rome sajnos szemptembernél el?bb biztos hogy nem lesz. Ja és ki tudja mennyit csúszik még addig...
  • Smokk
    #772
    Koszi, megnezem!
    Nem tudjatok a Rome kb mikor fog megjeleni, utoljara vmi szeptemberi datumot olvastam, de remelem ez nem igaz...
  • tier
    #771
    Igen, ez egy mod. Én nem nagyon játszottam vele, csak láttam hogy néz ki. Elég érdekes. Új térkép,Görögország van sok részre fölosztva, ókorban játszódik valamikor, van csomó új egység,régi görög törzsek. Most így ennyi jut eszembe. Érdemes kiprószálni. Ja és Viking Invasionra kell feltenni. Mi egy napot küszködtünk, mire rájöttünk erre.
  • Smokk
    #770
    Ez vmi mod, tier?
    Erdemes felrakni v ezt meg kell venni(nem vagom)...
    Tobb infot!
  • Grenzjager
    #769
    van egy két shop a városban ahova sokan csak "shopni" járnak, de ha okosan csinálod átírják neked ott. cd-énként cirka 1e Ftért.
  • Der Wahnsinn
    #768
    Amúgy itt a mail címem, h nehogy ez legyen a probléma :) : [email protected]
  • Der Wahnsinn
    #767
    Üdv!

    Van egy kis problémám. A Shogun-t már végigjátszottam jópárszor, de a Medieval: Total War-t nem tudtom megszerezni sehonnan. Illetve megtudnám, de fele annyi pénzmaggal sem rendelkezem, mint amennyit a boltban kérnek érte. :-(

    Ezért szeretnék Tőletek segítséget kérni! Aki hajlandó lenne velem elcserélni (CD-re v. papírra) a (CD-írója által kreált) Medieval-ját, az legyen szíves dobjon meg egy mail-lel! Köszi! :-)

    Amúgy a Shogun: Mongol Invasion és a Mediaval: Viking Invasion is érdekelne (bár ez utóbbi annyira még nem... ;-) )

    Akkor előre is köszi még1*!
  • Davidka
    #766
    Jaja :)))
    Az biztos jó lenne, de sztem te nyernél :) Most pl. egy haveromnak kölcsön attam több mint 2 hétre!!!! Alig bírtam ki.
  • Grenzjager
    #765
    Tulajdonképpen milyen értelme van a diplomáciának, ha van amikor a szövetségesem támad hátba?????
  • tier
    #764
    A Rome Total War várás közben ez biztos jól fog esni.
    Itt a link.
  • Smokk
    #763
    NAGY kar h nem tudunk haloban osszecsapni, szivesen megneznem mennyit tanultal/fejlodtel ennyi ido alatt...
  • Davidka
    #762
    Jaaa, köszi, sokat segítettél :) A Shiftre és az adócsökkentésre már rájöttem, de ezt a lányhozzáadósdit még nem tudtam.
  • Smokk
    #761
    A felkeleseket adocsokkentessel ill. helytartokkal (azok a faszik akiket a teahazban v lampashazban lehet kikepezni)lehet visszaszoritani, kulonben ha lenyomod a shiftet akkor mutatja a terkepen hol kezdenek lazongani az emberek...
    Az embereid lojalitasat pedig rangokkal/cimekkel tudod feljebb vinni(mindegyik tartomanynak van) esetleg a lanyodat is hozzajuk adhatod, nagyban befolyasolja a huseget az is h mennyire "eros" a kiralyod(ezt a tulajdonsagoknal a koronak szama jelzi)