1080
Medieval Total War
  • Sith
    #274
    Szerintem ha lesz egy kis időd olvas vissza kicsit a forumon mert pár dolog már elhangzott pld azis hogy a teljes nem darabos..
  • Blasta
    #271
    Forget ábáut it!
    Peace!
  • Blasta
    #269
    Mellesleg nem véletlenül rakom tele az üzit smiley-val....
    De úgy látszik feleslegesen fáradok, egyeseknek mind1...
  • Blasta
    #268
    Szorri, csak vicceltem...
    Ha ilyen kényes vagy a témával kapcsolatban, akkor minek irod le a részleteket??????
  • Blasta
    #266
    Frankó a gém zenéje.... Amilyen frankó a Shoguné volt! Marha feelinges....
  • Blasta
    #265
    Ehe....ehe.
    "előbb a lecke, aztán a játék kisfiam"!!!!!

    "de elötte mosogass el, majd vidd le a kutyát, rakd rendbe a szobád, és ha kész vagy, kikérdezlek..." :-)))))))))))))))))))))))

    Uristen, de rég volt....
  • Blasta
    #262
    Mér nem tudsz vele sokat gémelni? Kivégeznek?
  • Sith
    #257
    Akor szerintem az angolokkal lesz ha Skót nicns szaműár is jó.. vagy roszul emlékszem? :)
  • Blasta
    #252
    Pedig láttam valahol, az tuti!
  • Blasta
    #249
    Hu, ma láttam valahol, de nam emléxem melyik warez oldalon. Átnéztem vagy 20-at!
    Csekkold le azokat, amiket a warez.hu toplistájában találsz...
  • Blasta
    #243
    Azok valószinüleg Rar-ok lesznek! Ha lejött mind, csak ráklikkelsz az elsőre (aminek .rar a vége) és kitömörited simán. A Winrar majd összefüzi őket 1 vagy 2 file-ba és az lesz az ISO. Valószinüleg 2 file lesz, mert lesz egy .bin meg egy .cue. Ezután Cdervin vagy Daemon tools és Install!!!!
  • Blasta
    #242
    Naná, hogy olyan! MIlyen lenne???????

    Braveheart, te a Skótokkal fogod nyomni, mi??????
  • Nasheem
    #235
    Multihoz mindenképp kell a CDkey?
    Tényleg baraomi nehéz gép elleni random partit nyerni? Mintha valahol azt olvastam volna, hogy 2 gépet legyakásához min 3 profi játékos kell.
  • Sith
    #234
    Megjegyze,m hogy elvileg a Shogunbanm is lehetet 12000 ember egyszere a pályán ha sceneráioba beraktad az öszes klánt és mindkei megkapta a mx egyésg számot.. mondjhuk nálam itt játszhatatlanul bezsagatott de ezért ment :)
  • I.C.ram
    #229
    Hát én már harcoltam 2500 katonával is. :)
  • NaNa
    #227
    Nos igen, annyi szépséghibával, hogy a a 2.cd: 47-48-49-50-ik file-ai neigazán letölthetőek (hacsak annak nem nevezzük az 1K-s letöltési sebességet)
  • aiguo
    #226
    Szia Braveheart!
    :)Igen!
    Szam szerint:
    CDS: 2 Protection: CDILLA
    CD1 archives: 50 x 15 MB CD1: flt-mtwa.001 -> .050
    CD2 archives: 51 x 15 MB CD2: flt-mtwb.001 -> .051
  • Commodus
    #221
    Üdv Mindenkinek!
    Megvan már a játék , de érdekes módon nálam fagy , meg tudná mondani valaki hogy mi az a minimum konfiguráció amin jól fut a progi ?
    Mert a readme fileban 1.2 gh procit ir igaz nem irja hogy megis tualatin vagy p4 vagy valami mas.
    Szóval ,aki játszik az iso gaméval biztos tud válaszolni a kérdésemre .
    Ja és még valami a támadásról : Hard fokozaton játszom és németekkel megtámadtam az olaszokat : a pápa kitagadott , az össze szövim felmondta a szövetséget és kettő közülük meg is támadt :))
    Még valami , a shogunban egy hidás hadszinteren nem volt nehez megvedeni a a teruletet joval kisebb sereggel , de ebben a gep kegyetlenul felapritott , pedig nekem volt nagyobb vedoseeregem :))
    jo jatekot es koszi a valaszt elore is
    com
  • I.C.ram
    #220
    Ki melyik nemzettel játszik jelenleg?
  • Crem
    #219
    Na...

    Szépen virágzik a "kis" birodalmam! Már csak a Franciák lettek volna hátra... Erre egyszerre kapok földrengést, árvízet,pestist! Szóval úgy néz ki mintha esnék szét!:((((((((((((((((
  • Sith
    #218
    Kösz egyégek árat akart lenni csak nem tudok írni de aszem nagyjából már tisztában vagyok vele ..sajnos megint várnom kell hát ez van de akor is meghoditom europát
  • I.C.ram
    #216
    Milyen fokozaton érdemes játszani? És te milyen fokozaton játszol? Én easy szoktam (kövezzeteke meg:)), de az angyon egyszerű, már az első körben hodítok a dánokkal 2 provinciát utána az oroszok kb 3 kör alatt.
  • I.C.ram
    #215
    Florinban számol. A gazdaság nem a játék erőssége, de lehet adót emelni, epítkezni, stb. Főleg a csatákra épít a játék. "kát" alatt mit értesz? Nem igazán értem mi ez.. :)
  • Sith
    #213
    Segény németek milyenrosz lehet nekik.. hüp hüp (most nafgyon álaszent voltam?) Valaki aki nek már megvan ateljes irjonide egy kis részletezést a gazadaságról miől leht pénz miben számol sé egy kát árat csak viszonyitás miatt.. előre is kösz
  • I.C.ram
    #212
    MEg jóhógy katolikusok.
  • I.C.ram
    #211
    Heheh nálam a magyarok legyűrték a németeket. :)))
  • Sith
    #209
    Néze meg már valaki... cska figyeltek ilyn dolgokra.. nagyon ajánlom
  • Sith
    #206
    Jah msot jött a hir csüt re meglszel ha minden jól megy :)
  • Sith
    #205
    Hát ilyen a játék.. szerintemehez is ki fognak adni egy mission disket ammi mondjuk pár száz évvel kitolja a történelmet.. mongyuk hungarian invasion cimmel.. na ó ez cska vicc volt de szerintme lesz lkieg lemez ahol játszhatóvá teszik a magyarokat is remélem
  • Blasta
    #203
    De multiban lehetünk magyarokkal, nem?????
  • Crem
    #202
    Ez tényleg nagy kár, hogy a magyarokkal nem lehetünk...
    Még jobban fáj, hogy ha ők támadnak illetve kell megtámadnom!:((((
    Esztergomnál ugyan elmenekültek a német seregem elől de nem igazán voltam büszke!:((((((

    UI: Nem dolgozik valaki a fordításon?:)
  • I.C.ram
    #201
    Ez komoly vagy puszta ábrándozás?
  • Sir IvanHoe
    #200
    Azert nincsennek benne a Magyarok, mert majd a misson lemezen az lesz a fo csemege!! :)
  • I.C.ram
    #199
    De a magyarok akkor is jobb-fejek :)
  • Sith
    #197
    gondolom a lázadás bizonyos körülményke között megleözhető... nme elnyomásra gondolk ugyan már.. :)
  • I.C.ram
    #196
    Azt nem értem, hogy a senkiházi lengyelekkel lehet lenni, de a nagy törökverő magyarokkal meg nem...
  • I.C.ram
    #195
    Tehát ne végezzem ki soha a fogjokat és akkor nő a lojalitás?
  • I.C.ram
    #192
    Ja és nehézségi fokozatok között mi a különbség? Több csapata lesz a gépnek? Vagy agresszívabb lesz? Vagy mi?
  • I.C.ram
    #191
    Én elfoglaltam egész afrikát meg az arab területeket is már vagy 20 éve, és eddig nem volt gáz, de most hirtelen elkezdtek lázadni majdnem mindenhol.
  • Sith
    #187
    Cska egyapróság.. szerinte azzal hogy nem lehet eurpát elfigalni kicsit realizmusra tettek mert ugye nem nagyon akadt olyan birodalom ami egész europát uralta volna.. sőt igy hirtelen egyet se tudok mondani.. a rómaiak se mentek el északra. Na mindegy majd meglátom csüt ha minden igaz