1080
Medieval Total War
  • Sith
    #182
    És mindezt kikkel érted el?
  • Blasta
    #180
    Hát nem kell, csak nem árt, mert sokkal könnyebb bill.-el irányítani a kamerát...
  • Ams
    #179
    ehez kell bill.? :)
  • Sith
    #176
    Valaki akinek megvan a full az árulja már el hogy marad e ugyanaz a kör rendszer szal negyedévek..
    Tnex ne legyél lusta és sürgösen probáld ki a Shogunt egyszerüen zseniális a hangulata a NMedi ben egyébként aShognt böviteték picit ki több egység nagyobb terepek várostrom kereskedelem vagy mi a szöszt fejleszthetö hösök politika kibövitve és nem csak az egységek menyisége hane a tipusa is ki let bövitve... sajna a teljessel még nem tudtma játszani de ami késik nem mulik
  • NaNa
    #175
    Ha meglenne, akkor megmondanám !!
  • Sir IvanHoe
    #174
    Nektek is azt csinalja, hogy Xp alatt nem lehet a jatekbol kilepni?
  • NaNa
    #173
    Sajna azon a címen nincs fenn :((
  • FREAK
    #172
    nem is, mivel ugyanaz az engine........

    csak itt tízszer annyi egység van, ezáltal hatványozódik a taktikai lehetőségek, kombinációk száma, a fáradt egységek itt már pihennek is, a lelkiállapot sokkal érthetőbb és értelmesebb, van várostrom, ami szintén nem piskóta feladat (mindkét oldalról), stb stb


    jövőhét utáni héten majd részletesebben kibelezem, és ha minden igaz a KByte-ban is én írom a cikket róla
  • FREAK
    #170
    hát én sem hittem, hogy a Shogunon lehet javítani, de a MTW kb. kétszer jobb (bár egyelőre csak a demót gyűrtem végig)
  • Sith
    #169
    FREAK akor mondhatjuk hogy elönyére változot? :)
  • FREAK
    #168
    nem jól vetted észre, másrészt meg sokkal kidolgozottabb a játékrendszer, és sokkal komolyabb az adatbázis

    a Shogunra meg ugye azért hasonlít, mert mindkettő a Total War sorozat tagja :)
  • skorpio7
    #163
    Szerintem lesz ebből is rip idővel és akkor a warezcenter biztosan kiteszi az oldalára .
  • Sith
    #162
    IC Ram ahogy meglesz tudok segiteni :)
  • I.C.ram
    #161
    Sajna én is privát ftp-ről szedtem.
  • I.C.ram
    #159
    Kár, hogy magyarokkal nem lehet nyomulni. :(
  • I.C.ram
    #158
    Srácok! Nem tudjátok, hogy lehet kereskedni? Elég csúfosan csökken a pénzem, és már kéne valami, amivel nagy profitra tehetnék szert. Egyébként Bizánc-cal vagyok, és már elfoglaltam egész ázsiát + Ukrajna, Románia területét. Most akarom a Törököket is jól megbaszni, de ők már húzosak, mivel marha nagy hadseregük van. Ja és hogy lehet Keresztes háborút csinálni?
  • NaNa
    #156
    Jahh bizony. Éppen most játszottam végig a Demo-t. nagyon szuper !!!!
    Kicsit szaggat, de ilyen volt a Shogunnál is, egy idő után azt is be állitottam.
    Milyen szuper, hogy azonnal felismerem az egységeket.
    Ostrom gépek: majd leestem a székről :)
    Szóval gyorsan tegye fel valahová, akinek megvan !! :)
  • Sith
    #155
    AMugy ha valakinek lejöt irjon már egy két okoséágot ide a gamerorl.. had csorogjon a nyálunk :)
  • Mike at home
    #154
    azert a sok smile a benak utan, hogy ne vegyek komolyan, okoska :))))

    nem vagyok en warezdíler :)))
  • skorpio7
    #153
    Na mi van Mike ... minek örül ennyire a fejed ?!
    És miért bénák ?! Inkább segítenél nekik , hogy meglegyen a game , mint hogy sértegeted őket .
  • Mike at home
    #152
    Na mi van benuskak :)))))) lejott mar?
  • NaNa
    #151
    OK. Akkor ennyivel jön. Majd csak le jön
  • NaNa
    #150
    Hmmm... stY-től töltöm, de csak 5K-val ballag lefelé. Ennek így kell lennie ??
    moNTo: nem találtalak meg ezen a néven :(
  • stY
    #149
    Többen is szednek tőlem, az 5k jónak számít...
  • moNTo
    #148
    12-ről 11k-ra van korlátozva, egy user van benn nálam, neki 10 k körül megy át a cucc.
  • NaNa
    #147
    stY: Megtaláltam nálad :) Le van korlátozva a letöltési sebességed ???
    (jelenleg 5 kb a letöltési seb) igy kissé hosszu időt vesz igénybe
  • stY
    #143
    www.neo-modus.com -ról leszeded a DC kliensprogramot, aztán abba kell beírni.
    Nézz körül itt is: dchun.hq.hu
  • stY
    #141
    tejszin.dns2go.com
    De ne a böngészőbe írd!
    :)))
  • stY
    #139
    tejszinen nálam is fenn van!
  • MrTressy
    #138
    elsö ránézésre olyan mint a shogun bár én egy quick battle-t toltam valószinü ez azért kevés hogy mi is a különbség
  • Sith
    #136
    reménykedjünk én még sokáig cska reménykedni fogok
  • Hustler_hu
    #133
    nem lehet magyarokkal lenni :((((
  • magus
    #132
    nos én már töltöm... directconnecten megtaláltam egy emberkétől. nmetom kinek elérheto a tejszinhubon NAGC nevu emberke. nala megvan
  • Sith
    #130
    Ehh rmek hir tehát már van és egy hétig nekem még biztosna nem lesz :( arghhhh
  • moNTo
    #129
    Tök király, itt van a játék az orrunk előtt, és nem tudjuk elvenni... arrrgh, tantaluszi kínok :)))
  • moNTo
    #128
    tressy: mail ment
  • MrTressy
    #127
    adtok valami helyet szivesen föl dobom
  • moNTo
    #126
    Blasta: mail ment
  • Blasta
    #124
    Én még nem találtam sehol. Majd szólok ha van valami...
  • Blasta
    #122
    :-)))))))
    Magus a terminator!!!!!