572
  • Visitor
    #371
    szerintem jó nagyon ahhoz képest hogy fan csinálta, bár lehetne jobb X)
  • Police88
    #370
    kicsit unalmas h mindegyik klip ilyen összeborulós kamerába mosolygós jajdeszeretünk mindenkites :D
  • flippy
    #369
    Szerintem nem lett rossz...jobb, mint a többi...+jó effektek vannak benne:)
  • Danman
    #368
    tényleg, charlie klipphez mi szóltok?

    punnyad a topik:S
  • flippy
    #367
    Ma 15 órakor az MTV-n lesz egy műsor az együttesről, melynek címe "Nélkülözhetetlen RHCP". Nézzétek! :)
  • Danman
    #366
    igen ez az hála érte:)
  • atika85
    #365
    Ugye ez volt az? (kicsit korán töröltem az eredetit...)
  • Danman
    #364
    megköszönném az audiot de igazából nekem csak a jam kéne:) az vmi brutális:P előre köszi
  • atika85
    #363
    hmm... a rapidshare törölte. ott van a teljes videó is a saját videók között, de ha az audio kell, akkor feltöltöm.
  • Visitor
    #362
    jaja, valamikor azt is mondták hogy szívesen jönnének ide - duma duma..
  • Danman
    #361
    tényleg jó az oldal csak egy gondom lenne
    nekem erre azt írja hogy forbidden:S
  • flippy
    #360
    Tényleg nagyon jó az oldal;)
  • flippy
    #359
    Jaajaa, szóval igazán jöhetne Magyarországra koncertezni :S
  • atika85
    #358
    köszi :)

    valami üküknagymamája magyar, vagy ilyesmi, pontosan már én sem emlékszem.
  • Garcia
    #357
    nagyon jó lett az oldalad


    nem is tudtam hogy Flea részben magyar származású
  • atika85
    #356
    Sziasztok!
    nemrég újult meg az oldalam, hírek, videók, koncertek, minden a Chiliről:
    http://atichili.uw.hu
  • flippy
    #355
    Johnnak jó hangja van:) Az ő szólószámaira szoktam ébredni iskola időben....csak egyszer nem figyeltem, hogy melyik számot rakom ébresztőre, és pont egy nyávogósat kifogtam:D Kicsit felriadtam XD
  • Garcia
    #354
    Na ki nem figyel az órán? :D

    A lengyel megasztárban az Aeroplan, zongora kísérettel. Érdemes meghallgatni
  • VinylToy #353
    Pár éve már készült egy remix a By The Way-re és szerintem nincs vele semmi probléma, ugyanígy elkészült a Hump De Bump-hoz és az Otherside-hoz is, egyébként nem gondoljátok hogy valamennyire népszerűsíti ez a zenekart. Mi van ha valakinek megtetszik és ennek hatására kezdi el hallgatni az RHCP-t?!
    Nem kell ennyire ellenségesnek lenni, tuc-tuc-ozni főleg.
  • Visitor
    #352
    Én valahogy megszoktam/szerettem, és csak ő kell oda. :) Am télleg vett énekes leckéket és a S.A-n már nem is kellett bekeverni úgy :)

    Viszont John vokáljaitól amikor így nyávog őszíntén szolva falra tudok mászni. Belehallgattam a solo munkájába, nem rossz, csak ne énekeljen magas hangon...
  • flippy
    #351
    Azért van hangja Anthonynak ;) 1-2x hamiskás, meg néha furi, de szerintem nincs rossz hangja egyáltalán...alapvetően nem hamis, meg úgy változtatja ahogy akarja, úgy veszi a levegőt, mint egy jó énekes, nincs vele baj, + nyugtat a hangja XD Mondjuk tesóm azt mondta, hogy ő csak akkor hallgatna RHCP-t, ha John énekelme, mert Tonynak "repedtfazék" hangja van....de szerintem nincs....nekem tetszik Ant hangja:D
  • Visitor
    #350
    anthonynak nincs hangja :D
    (de ennek a csávónak annyi se - najó kap egy plussz pont a zenei izlésért)

    Nembaj azért szeretjük. :)

    Am. jut is eszembe hallottátok a Whatever We Want c. számot? Nagyon jó, bűn hogy nem került az albumra.
    De érdekes, mert a Rivers of Avalon az egyik legjobb számuk szerintem, és az is csak b-side :)
  • Danman
    #349
    eléggé...ahogy a botmaxesek mondták "Adunk 1 évet":D
  • flippy
    #348
    Hát igen...:D Csak röhögni tudok...nagyon gáz szerintem:DD
  • Danman
    #347
    :| inkább itt is no comment :|
    lehet az örjöngő kislánykák most hallottak először a rhcpről és aszitték így van eredetileg...csak mondjuk az alapvető különbség hogy anthonynak van hangja:D
  • flippy
    #346
    no comment...
  • flippy
    #345
    Tetszik :)
  • Danman
    #344
    kezd kihalogatni a topik:(
    mondjuk én pont az vagyok aki eddig nem írt ide semmit, de majd most...
    tegnap /ma hajnalban/ csináltam:

    véleményeket:)
  • flippy
    #343
    Josh Klinghoffer a 3. gitáros neve. John szólóalbumain szokott gitározni :)

    Szerintem is jók voltak Live Earth-en! :)
  • V4ZZ4
    #342
    felléptek a live earthen, nem volt rossz :) a so much i külön jó volt :)

    ha valaki tudná a videókon látható 3. gitáros nevét, vagy akármit vele kapcsolatban, az megoszthatná velünk!
  • flippy
    #341
    Hát igen...tényleg sokkoló volt...én is könnyekkel küzködtem még levegőt sem kaptam....senkinek se kívánom, h meghallja ezt az új "kreálmányt"...
    Anthony hangjához nagyon nem illett a Tuc-tuc aláfestés.....
  • Visitor
    #340
    ÁÁÁÁÁ JÉZUSOM! NEM AKAROM HALLANI NEM!
    Erősnek kell lenned, én könnyek közt agonizáltam az All Saints Under The Bridge feldolgozásán!
  • flippy
    #339
    Feldiszkósították a By the way-t! Komolyan sokkot kaptam...netrádióban hallottam...
  • maxwellmurder
    #338
    Aki jön a július 3-ai, katovicei koncertre Lengyelországba, és esetleg állójegyét inkább lecserélné egy remek, kényelmes ülőhelyre, ahonnan a színpad is kiválóan látható, bátran szóljon nekem, cserélnék vele!
    Mindegy, hogy hogy, csak nehogy sehogy!
    Mail: [email protected]
  • james69holden
    #337
    még mindíg szeretnék 1db jegyet a szerbiai koncertre, ha valakinek lenne egy kérem írjon!
    thx
  • Visitor
    #336
    szerintem ha tobsz egy keresést arra hogy RHCP tabs, rengeteg találat jön ki :)
  • penész
    #335
    hello mindenkinek
    olyan ügyben kérném a segítségeteket h nem e tudtok egy olyan oldalt ahol INGYEN rhcp kottákat lehet letölteni engem legjobban a snow érdekelne elöre is köszi
  • james69holden
    #334
    A szerbiai Tuborg Green Fesztiválra szeretnék 1(!)db jegyet
    Azért egyet, mert 3-an mennénk és haveromnak csak 2-t sikerült szereznie a Carlsbergtől... :(
  • Jaggger
    #333
    Sziasztok, van két eladó jegyem a müncheni Olympia Stadionbam, az A3 blokkba (elég jó hely, szemben a színpaddal), júni 29-re. Nem exites nyeremény. Eredeti ára 66,5 EUR/db volt.
  • Marco8
    #332
    RHCP Jul 3-i Lengyelorszagi koncertjere 1 db allohelyre szolo jegy elado.Ar: 15.000 Huf Tel:06-30-500-2088