1396
Digital Reality Rulez
  • Toroco
    #1396
    Üdv!

    Hogy lehet láthatóvá tenni a radar hatóköröket? Régen sikerült valahogy bekapcsolni, de most nem.
  • FICEK9
    #1395
    Üdv!
    A Haegemonia lerakatot még mindíg nem tudja senki hogy mire való?
  • Atreus
    #1394
    Legutóbb kb. 3-4 éve jáccottam vele és akkor nem lehetett mozdítani miután kitelepítetted. Próbáld meg 1.09-es javitással hátha...
  • baly94
    #1393
    Na,itt már jó rég nincsen senki... Azért kérdeznék valamit. Nem a bányászt állomást rábírni arra, hogy átmenjen egy másik aszteroidára? Tényleg be kell zúzni?
  • zami22
    #1392
    Mot jutottam hozzá, még elég balf.sz vok benne, érdekelne, hogyan lehet hozzárendelni hősöket az egységekhez, illtve elrendelni tőlük.
  • laca103
    #1391
    Aki AKAK velem játszani HAegemoniát az küldjön egy privit h felvehessem msnre!
  • daviddg
    #1390
    csá
  • blackgamer
    #1389
    hamarosan megvásárolható Ezt vedd meg! sorozat keretein belül
  • Toroco
    #1388
    bufferre nem tok mit mondani
  • laca103
    #1387
    VLAKI MONDJON MÁR GYÓGYÍRT A Z-BUFFER HIBÁRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Toroco
    #1386
    Találtam egy 3,7MB os kézikönyvet. errőla linkről leszedheted.
  • laca103
    #1385
    A DR le se szar téged...(ki kell ábrándítsalak)(egyedűl az ér valamit ha fölhívod őket de hát az pénz...)

    Az szerintem el se olvassa a mail-ét...

  • Toroco
    #1384
    én DC++ ban rákerestem, egy embernél találtam kézikönyvet, de az 97MBos pdf. emailben biztos nem kapod meg senkitől :D
  • WinG
    #1383
    Ja és a címem: [email protected]

    kösz még1x
  • WinG
    #1382
    Már megoldottuk egy CD image fájllal. Azért köszi.

    Most már csak kézikönyvre vadászok, ugyanis az eredeti nincs meg (már a vásárláskor szét volt esve). Pedig emlékszem, voltak benne fasza kis táblázatok, meg leírás, hogy melyik hős képesség mit jelent. Na mindegy, írtam már a DR-nek ez ügyben, de még nem válaszoltak. Ha esetleg valakinek van kézikönyve .pdf-ben, az elküldhetné mailben... megköszönném : )
  • Toroco
    #1381
    talán találsz a www.gamecopyworld.com on
  • WinG
    #1380
    ne nézz lámának, ismerem a keresőoldalakat, szerinted mivel kezdtem?
  • SZilaJMaGGoT
    #1379
    Én nem de ő biztosan!!
  • WinG
    #1378
    hali!

    az a helyzet, hogy nekem van eredeti haegemoniám, és haverral szeretnénk kipróbálni multiban. azonban ehhez kéne egy nocd crack (mivel csak egy cd-nk van), lehetőleg az 1.09-es pecshez. valaki tudna segíteni?
  • Toroco
    #1377
    a játék beli bug megoldódott, már csak a patch van vissza
  • Toroco
    #1376
    na most találtam 1.07et, de ez sem telepíthető fel. Ez tényleg poén hogy megtalálja a játékot, és kiirja hogy nincs telepítve.
  • Toroco
    #1375
    Nem tudna valaki segíteni? az a gond hogy nem tudom feltenni a 1,06-os patchet a játékra. telepítettem a játékot, (a játék persze csak úgy indul el ha kihúzom a netkábelt és kikapcsolom a tűzfalat). aztán patcheltem volna. a patch megtalálja a játék könyvtárát, és kiirja hogy "a játék nem úgy tűnik mintha telepítve lenne". vagy ennek az 1.06nek előfeltétele a 1.04, 1.05 ös patch? ezeket már nem lehet találni a neten. szal elkezdtem játékot patch nélkül és most a marsiakkal az 1.epizód 4. küldetésén elakadtam. azt irja, hogy támadjam meg a neptun védelmi vonalát, de ott nincs ellenség. ilyenkor mi van? kezdjem ujra?
  • laca103
    #1374
    Na Z-buffer???
  • laca103
    #1373
    felmegyek ahogy megmondjátok hogy a szarba lehet eltüntetni azt a nyomorúlt z buffer hibát az ati9200 -ról!!!
  • Warpcore
    #1372
    No1 game..csak kár h senki nincs multiba=( gyertek netre! Postoljatok vissza ki mikor tud fent lenni
  • laca103
    #1371
    nekem 1.10 bolti verzióm van
    ...
  • ibrik
    #1370
    Az ATIPatch óta volt már 1.04, 1.07, 1.09 patch is és a legutóbbi az 1.10-es (2004.09.23).
    Azokat próbáltad?
  • laca103
    #1369
    Nos úgy érzem az előző kommentben felvetett probléma nálam is fenn áll
    JÓ volna ha valaki föleg a DR válaszolna a kérdésre!
    Uninstall, Winreinstall után is mega az atipatch után is maradt a probléma.

    NOS?
  • Dutch Flander
    #1368
    Kicsi a kép, de még látható:

    1. A gyűrű átlátszik a bolygón
    2. A mögötte lévő köd is (merthogy az a köd is elvileg mögötte van)
    3. A kisebb bolygó is elvileg a nagy, gyűrűs bolygó mögött van (érdekesen beleolvad)
    4. A háttérben lévő nagyobb csillagok is átlátszódnak a bolygókon
    5. A képen nincs, de az űrhajók is

    Amikkel már próbálkoztam:
    1. Egy rakat driver (ATI). A régebbieknél még az űrhajóknál is Z-buffer hibák tömkelege jelentkezett
    2. A játék legfrissebb pecse (az űrhajós hiba megszűnt, maradtak a tereptárgy-problémák)

    Mit, hogyan, hova, mivel???
    Marad az uninstall, pöcegödör?
  • antijedi
    #1367
    ha arra gondolsz hogy érdekesen néz ki az a bolygo + körgyürü akkor valami driver gond lehet nem?
  • antijedi
    #1366
    nem...
    kifejtenéd?
  • Dutch Flander
    #1365
    Mit a f***t tegyek???????????



    Érthető a problem?
  • John McLane
    #1364
    A csati nincs regelve, ugyhogy ha nem vagyok ott akkor semmit nem fogtok látni:)) De nem kell megijedni esténként általában fenntvagyok.
    Talán nem lenne rossze egy stratégia csati sem.
  • John McLane
    #1363
    Szevasztok! Körbekajtattam a netet, hogy találjak embereket akikkel multiban Haegemoniázhatok, vagy IG2-zhetek. Sajna még egyiket sem volt szerencsém kipróbálni multiban.
    Ha érdekelne titeket egy játszma, bármelyik játékkal a kettő közül, gyertek ide: IRC, Quakenet, #haegemonia.hu csati.
  • Dutch Flander
    #1362
    #1359-re nem tudsz valami ötletet?
  • Hixer
    #1361
    Eszter, alapban asszem 1-4-ig a számokkal tudod állítani a sebességet asszem. De lehet, hogy f1-f4. nézd meg a billentyűzet beállításnál... asztán 2-es a normál sebesség
  • Dutch Flander
    #1360
    Semmi ötlet?
  • Dutch Flander
    #1359
    Császtok!

    Mit tegyek, ha az 1.07-es patch után is szar a grafika?
    ATI 9200, Win2000, AMD 2000+

    Pl. olyan hibák vannak, hogy a bolygó gyűrűje átlátszik a bolygón, meg pl. a közelebbi bolygó mögött lévő távolabbi bolygót látom a közelebbin keresztül!!! És még sorolhatnám...

    Valaki, help?
  • jerome
    #1358
    Sziasztok tudna nekem valaki egy széria számot írni a : The solon heritage-hoz
    köszi
  • Hmuda
    #1357
    Na végre rászántam magam, hogy elolvassam a SE-hez adott könyvet. Elég gyér és nyomtatási hibás. Kár érte, jobbat is ki lehetett volna hozni belőle.