6730
  • Fefe
    #1278
    Lehet
  • AnarchoiD
    #1277
    khaki
  • Kit--Kat
    #1276
    Ugye lehet benne siman setalni?
  • Fefe
    #1275
    Ezzel van nekem is a legnagyobb gondom:) De összeségében tetszik a game
  • zaki
    #1274
    olvass vissza
  • tomasz
    #1273
    mikó lesssz itt a game?
  • zaki
    #1272
    úgy látszik itt senkinek nincs humorérzéke
  • musha
    #1271
    ezt nem hiszem el, hogy mindenki komolyan veszi a szinkronhangos `poénomat`. félreértések elkerülése végett: IGEN, TETSZENEK A SZINKRONHANGOK!!!!!! és Mickey Rourke meg haverjai igen híres Hollywood-i színészek, akiknek JÓ HANGJUK VAN!!!!!
    esküszöm nem írok többször félreérthetően :))
  • M@TriX
    #1270
    itt van egy kis új ingame/render videó:

    http://www.canalj.net/
  • Adi
    #1269
    Szinkronhangokkal nekem semmi gond!!
    Pff.. akkor tedd be az onimushá-t és ott a kisfiú hangja te.. falra mászok attól!
  • Adi
    #1268
    Select pajti!:D
  • Adi
    #1267
    Viszont az irányítás kicsit furcsa... fura, hogy a bal analogal csak sasézik az ember azt a jobb analogot is használni kell!!:)
  • Adi
    #1266
    Hja.. most láttom, hogy van ilyen topic!:D
  • Sephi
    #1265
    Hat ahogy uszik....

    Nem , nem fogom tobbet fikazni. Szerintem megdolkoztak erte a fiuk es kiadtak valamit de rezemrol csak gyenge problakozas vala. A GTA3 esa GTA:VC fiilinget soha semmi nem fogja felulmulni... egy darabig amig nem jon a San Andreas... bar kicsit felek tole hogy oszinten legyek.
  • REAL_CIÁN
    #1264
    Na kipróbáltam én is. Az autós részek nagyon jók, a kocsik igazán realisztikusan viselkednek és törnek. Egy baja van, hogy külső nézetben túlságosan a kocsi mögött van a kamera, néha alig látni! Vazz, egy tesztelő sem mondta nekik, hogy ez így nem jó??!!
    A gyalogos részek viszont elbaszottak. Nem a cselekménnyel van a baj, mert azok változatosak, hanem a szereplő nagyon kevés mozgást tud és egy komolyabb tűzharcban ez nagy hátrány. Csak legugolni tud, ez nagyon kevés!! Jól jött volna egy falhozlapulás-kikukucskálás is.
    Összességében azért jó a játék és ez a lényeg!
  • Kit--Kat
    #1263
    ott én is tudom, hogy hol van
  • musha
    #1262
    Nice-ben már találtam repteret.
  • musha
    #1261
    hát szerintem elég nagyok, talán van egy város akkora mint egy gta térkép (ha kisebb, akkor nem sokkal).
  • Kit--Kat
    #1260
    Ez azt jelenti, hogy Miami és a városok nagyok lettek nagyon???
  • musha
    #1259
    nem tudom, nem voltam még közel sem mindenhol.
  • Kit--Kat
    #1258
    Na belerakták a Miami repteret???
  • musha
    #1257
    ehh...no comment.
  • Chaos Mad
    #1256
    aláirom!!!
    ez igy van ahogy mondod! a driver 1-et semmi sem fogja lehagyni!
  • tbundy
    #1255
    ennyire nincs humorod, v csak fáradt vagy?
  • Skyline
    #1254
    Szinkronhangok mint tehetségtelen kutyaütők???????????
    Ez tényleg ilyen idióta vagy tanítják? már bocs...Kicsit utánnahesszelhetnél mer vannak ott azért igencsak nem tehetségtelen nevek...
  • Skyline
    #1253
    Totál más a két játék,autósüldőzős hangulatra pedig egyik gta sem éri fel még a driver 1 szintjét sem...
    Fizikáról szimu részről nem is beszélve...
  • Kit--Kat
    #1252
    Hát így ránézésre és olvasva csomó cikket a GTA kicsit lightosabb felfogású Game.
  • Sephi
    #1251
    En is azon a velemenyen vagyok hogy nem rosz de GTA-nak a kozelben sem er.

    Magyarul jobb mint a True Crime de nem jobb mint a GTA. SZERINTEM! :)
  • Chaos Mad
    #1250
  • traXion
    #1249
    Biztos javítgatnak rajta, amíg PCre kiadják, lesznek feedback-ek, meg minden, szóval biztos csiszolt gyémántot kapunk. [bizakodik] :)
  • Chaos Mad
    #1248
    jo lesz ez a játék, én bizok benne, a gta-kat meg már kicsit unalmasnak tartom. kell vmi uj! :)
  • zaki
    #1247
    köszi
  • Kit--Kat
    #1246
    Miami mennyire nagy???
    Mert a térképen nem tűnik túl nagynak:((
    És ugye a Miami Int. Airport benne van?
  • traXion
    #1245
    Meglátjuk, remélem PCn király lesz.
  • musha
    #1244
    lehet, hogy nem ultra brutál, de kellőképp jó hangulata van, pörgős, összetett, megvan ugyanaz a szabadság érzete mint a gta-knál. kell ennél több? nem mondom hogy évekig fogok vele játszani, de azért egy darabig még biztos.
  • REAL_CIÁN
    #1243
    De azt se, hogy olyan szar lenne... :DD
  • traXion
    #1242
    Ebből nem veszem ki, hogy olyan nagyon fasza ultra brutál játék lenne.
  • musha
    #1241
    el lehet ütni az embereket, bár olyan többször előfordult például, hogy kiszedtem valakit a kocsijából, elhajtottam, majd egyszercsak ott termett a semmiből az ajtónál és kiráncigált :) az animációkon is gyúrhattak volna még, de mondjuk ezek a legnagyobb hibái. és pc-n tuti lesznek az ilyenekre patch-ek.

    a városokból a másodiknál tartok (eléggé az elején annak), de szép nagyok és ugye három van belőlük :)
    keveset tölt, és olyan poénokat kitaláltak például, hogy ha folytatod a lementett állásodat, akkor egy `previously in driv3r` felirattal egy kis múvít bejátszanak az előzményekről :) persze ugorható.
    minden küldetés után átvezető filmek vannak (nem gyengék), a szinkronhangokról gondolom már mindenki tud (Mickey Rourke meg még néhány hasonló tehetségtelen kutyaütő).
    külön sztori mód és egy rakat aljáték, jóféle replay mód szerkesztés (ps2-n meghatározott időtartamot lehet menteni ha jól vettem észre).
    az autók fizikája nagyon jó, szépen törnek, jó fényeffektek mindenütt.
    és elég nehéz a játék.
    nagyjából ennyi.
  • Kit--Kat
    #1240
    Én láttam már, hogy ellehet ütni.
  • zaki
    #1239
    embereket el lehet ütni? ()
    városok tényleg hatlmasak, ahogyan ígérték?
    mond ela véleményedet te is a gammáról :)