6730
  • arty
    #1358
    sztem felreerted gabe18at, pont azt irja, h jo lesz ha a pcsben is ilyen lesz :)
  • musha
    #1357
    ehm...te most miről is beszélsz? láttad már egyáltalán a játékot? ha igen, akkor nem mondanál ilyen butuskaságokat :)
    a törésmodell van talán a legjobban megcsinálva az egész játékban!
  • Kit--Kat
    #1356
    Az a baj, hogy foleg a konyolokon a mai gepek meg nem teszik lehetove, hogy annyi ember+turista legyen ay utcan, mint igazabol. Pl Miami-ban az utcak tomve vannak, ezt nem birna el 1 gep se ilyen grafikaval.
  • Gabe18
    #1355
    Jaja,szerintem is jót tenne neki ha reálissan törnének az autók,nem pedig az ötödik frontális ütközés után is csak némi füst szálldogál a motorból.
  • musha
    #1354
    szerintem a misson-ök egyáltalán nem suxxolnak :))
    sőt szerintem egész változatosak és kurva nehezek.
    a mászkálós részek übergagyik? hm... ha a csávóka mozgását értik ez alatt, akkor az valóban nem az igazi (de irányítható teljesen).
    és ha 150-nel belehajtassz egy villanyoszlopba, akkor megnézem mi marad belőled :)
  • arty
    #1353
    :D na remelem a PCs pont ilyen marad... allandoan az zavar az autos jatekokban h semennyire se kell vigyazni a verdara mert pattog... vegre egy kis realizmus :)

    vagy te pattantal mar le utakadalyrol 150el az eletben? :D
  • musha
    #1352
    forgalmas utakon több a járókelő, eldugodtabb helyeken kevesebben vannak. de való igaz, hogy a gta-ban több a gyalogos.
  • Kit--Kat
    #1351
    Ay ingame vide=kban azert mar joval tobb gyalogost lattam, de inkabb hagyom, hogy az nyilatkozzon aki mar jaccott vele:)))
  • gergou
    #1350
    a boxos valtozat a gamespoton 5.3 at kapott a 10 bol, es allittolag tele van graf hibakkal, de nem is ez a problem, hanem hogy a missionok suxxolnak, a maszkalos resz ubergagyi, meg hogy 150 el belehajt az ember a villanyoszlopba, oszt megall a kocsi full totalkarosan:) Hat a pcs tan jobb lesz majd:)
  • Gabe18
    #1349
    Továbbra is azt mondom hogy a legkiábránditóbb hogy alig van gyalogos a képeken.Itt is az egész járdán egy szál ember gyalogol.Ez mindenütt igy van,vagy szándékossan csak ilyen képek vannak.Vagy csak én nem találom az "embertömegeket" felvonultató képeket...
  • Sephi
    #1348
    Tolem lehet 20-as is engem altalban nem hatnak meg az on-line cikkek :)

    En keprol es trailerbol szoktam kiszurni hogy ha erdekes szamomra vagy sem. Ennek a trailerje se volt mar jo :)
  • DePreSsZYo
    #1347
    Hát szerintem ez elég gyengus :P
    De én akkor is naon várom :P
  • Kit--Kat
    #1346
    itt van 2 osztalyzas: 1UP.com 8.5-t kapott Xboxra.
    Xboxaxis 9 est kapott Xboxra.
    http://www.1up.com/article2/0,2053,1615620,00.asp
    http://www.xboxaxis.com/articles/view.gax?id=344&gid=375&pg=1
  • Matthewpamer
    #1345
    x-boxra kijött már
  • toMpEr
    #1344
    itt
  • zaki
    #1343
    szépek, de mind1ik már volt
  • Sephi
    #1342
    GTA foreva!
  • Sephi
    #1341
    Semmi okom ra? Mondom te utodott hogy alig vartam mar ezt a gamat. Egyebkent Ps2-os.
  • Adi
    #1340
    Kis dömping!! Ne unatkozanak azok se akiknek még nincs driv3r!!



  • Adi
    #1339
    Lentebb jobbra...
  • musha
    #1338
    meg még egy dolog: az IGN-en hol találtál pontszámot? mert én csak egy preview-t találtam róla, illetve annak értékelését, ami valóban 4.7, de 5-ből.
  • musha
    #1337
    hát ilyen alapon az elvakult gta-fan-ek is nyomkodhatják rá látatlanban az egyeseket
  • Kit--Kat
    #1336
    En szeretem a Vice City-t, sot imadom, de annak is vannak olzan bunko hibai.
  • Kit--Kat
    #1335
    Tudom, hogy en meg nem jatszottam vele, de egy maszek emberke csinalt sok vidot ahogy jaccik, es Miami pasztelszines ARTDECO-s hazai a Ocean Drive-on nagzonszepek es hangulatosak.
    Downtown is nagyon szepen kidolgozott, nem tudom hova mondod azt, hogz kartonhayak.
    Es ahogy a Vice Cityben itt is olyan hangulatosan eg a neon O.Drive-on.
  • REAL_CIÁN
    #1334
    Beragadás, falon átlövés, szaggatás, ilyesmik. Ez nincs PS2-n.
  • REAL_CIÁN
    #1333
    Az X-es verziónál említést tesznek olyan bugokról, ami a PS2-ben nincs.
  • toMpEr
    #1332
    Azt azert hozza kell tenni, hogy akik szavaztak azok nagy resze valoszinu a jatekot se latta meg, csak ugy ranyomta a 10-est, mert a videok alapjan bejon neki.
    Amugy az IGN-en a PS2-es verziot teszteltek es ott se kapott jobb pontszamot, tehat nemhiszem, hogy nagy kulonbsegek lennenek a ket verzio kozott.
  • Kit--Kat
    #1331
    http://www.gamespot.com/ps2/action/driver3/index.html?q=Driv3r
    A lenzyeg ez 8.5
  • REAL_CIÁN
    #1330
    Mondjuk Sephi egy sajátos eset, neki vagy nagyon tetszik egy játék, vagy a sárba tiporja. Még akkor is, ha semmi oka rá...
  • REAL_CIÁN
    #1329
    Ez igaz, tényleg nagyon hangulatos.
  • musha
    #1328
    nem tudom te mit néztetél a GameSpoton, de jelen pillanatban 102 ember véleménye alapján (a PS2 verzió) 8.5 ponton áll.
    hát sok jelzővel lehet illetni a játékot, de hogy unalmas...ezen csak harsányan kacagni tudok.
    és ha komolyan azért szar szerinted a játék mert idétlenül mozog a főszereplő, illetve (szerinted) kartonpapír hátterek vannak (ami szerintem kurvára nem igaz), akkor már csak a lényegével nem találkoztál, a hangulattal, mert az van benne bőséggel.
  • REAL_CIÁN
    #1327
    Te az Xboxos verzióval játszol? Mert azt olvastam, hogy abban sokkal több hiba van, mint a PS2-esben.
  • REAL_CIÁN
    #1326
    Felölem a mozgás lehet idétlen, az nem zavar, de legyen sok minden amit tud! Lehessen falhozlapulni, sarok mögül kilőni, lopakodni. Ez ma már szerintem minimum követelmény, főleg ott, ahol állandóan közelharcolni kell rengeteg ellenféllel szemben. És miért nincs legalább egy sniper???!!!
  • REAL_CIÁN
    #1325
    Mondjuk pont az úszás a leglényegtelenebb. Mikor úszol, csak ha véletlenül vízbe esel. Legalább nem fulladsz meg, mint a GTA-ban.
  • Sephi
    #1324
    Megcsinaljak a kocsik fizikajat de maga a foszereplo ugy nez ki es ugy mozog mintha egy 1998-as jatekbol vettuk volna elo? Nezd mar meg hogy uszik. Azert ezek a dolgok engem kurvara idegesitenek.
  • REAL_CIÁN
    #1323
    Ami nekem nagyon hiányzik, az a gyalogos küldetésekben a szabadság. A GTA-ban ha nem ment egy küldetés lerohanással, megoldottam másként, felmentem a tetőre egy sniperral és mindenkit levadásztam, vagy egy kukásautóval halálra gázoltam, vagy aknavetővel szétlőttem.
    Itt csak egyféleképpen lehet megoldani, ezért nagy kár.
  • REAL_CIÁN
    #1322
    Igen, ha nem eröltették volna azt a rengeteg gyalogos küldit, szinte tökéletes játék lenne.
  • Skyline
    #1321
    Ízlések és pofonok mindenesetre gta-ban akkorsincs olyan autósüldözéslehetőség...
    És ha már itt tartunk True Crime címü cuccban is jelentősen jobban meg volt csinálva az autósüldözősdi a gta-nál..:)
    Mafiáról nem is beszélve...
  • Sephi
    #1320
    De a a GTA minden sarka szep volt. Nice is szep de akkor sem eri utlol. De nyugi mert ez szerintem van es nem altalanosan beszelek. Megrogzott GTA fan vagyok es tul sok jot a Driver-rol nem tudok mondani. En is vartam de nagyon de hihetetlen mekkorat csalodtam.
  • REAL_CIÁN
    #1319
    Nézd meg Nice-t, az már korántsem "karton", sőt kifejezetten szép.