6730
  • Sephi
    #1318
    Neked... nekem pl a GTA az orok etalon eddig.
  • PrOceSs
    #1317
    Amikor a képeket kiadták még nekem is tetszett a gamma. Az első ingame múvik után nagyon lelombozódtam! És tessék..
  • Sephi
    #1316
    Nem , azok jok de tenyleg. De minden sivar es szintelen. A GTA3-ban es a VC-eben minden szines volt es bo... nem volt egy utca sem amit tejesen uresnek lehetne mondani. Itt meg ugy nez ki az egesz mintha kartonbol lenne :(

    Nekem nem a vezetesel van bajom. Nekem a grafikajaval (fizika az nagyon jo) es maga hogy unalmas es idegesito.
  • Sephi
    #1315
    Jaj ez mar kezd faraszto lenni. Mondtam hogy nem kotelezo elhinni es a nagyobb jatekoknal tortenik ez amelyek nagy harangot kapnak es felig sem olyan jok.
  • Skyline
    #1314
    Akárki akármit elemez a driver sorozat autós üldözéseinek közelébe sem ér egyik gta rész sem...:)
    Sem a törésnek sem a mesterséges intelligenciának sem a fizikának...A két játék ezekből a szempontokból vethető össze és ebben erősen a driver az ász...Még a driver 1 üldözéseinek hangulatát sem hozta egyik gta sem:)
  • REAL_CIÁN
    #1313
    Ne túlozzunk! Azért az autós részek jók, ne mond hogy nem.
  • toMpEr
    #1312
    Lehet, hogy lefizettek oket, hogy adjanak kis pontszamot a jatekra, nem? :)
  • Sephi
    #1311
    Hihetettlen hogy pont ez a ket site pontozta igy le. Nem godoltam volna. Latszik hogy az Atari nem az erosek koze tartozik.
  • Sephi
    #1310
    En speciel 4-et.
  • Sephi
    #1309
    Kit Kat!

    Jaj nezd mit talatam!

    A PS2-ön és Xbox-on frissen megjelent DRIV3R úgy néz ki rögtön a megjelenés napján megkapta az első pofont, ugyanis a két legnagyobb online játékoldal egy gyomorszájas ütéssel felérő elemzést közölt a játékról: a Gamespot-tól 5.3-at, a IGN től 5.5-öt sikerült begyûjtenie... Félkész játék, grafikai hibák, unalom, frusztráció, ezek a szavak kerülnek leginkább elő a beszámolókban. A Gamespot meg is lepődött kissé, hogy a játék Xbox verziója ebben a félkész állapotában, számtalan grafikai hibával hogyan mehetett át az Microsoft minőségi tesztjén... A PC verzió szeptemberben érkezik.

    Te jo eg! A kedvenc sitod! Aruld el nekem hol latad te azt a hihetettlen 9 pontot ?:))))))))

    A legjobb jatek mi?

  • REAL_CIÁN
    #1308
    Az 5.4 azért kevés. Annál jobb a játék, én 7-et adnék.
  • REAL_CIÁN
    #1307
    Ha nem tünt volna fel, pont arról beszéltem, hogy nem ANNYIRA jó. Tele van idegesítő dologgal, én pl. a gyalogos részeket utálom, de az autós szekció van annyira jó, hogy kárpótol a szenvedésért.
  • toMpEr
    #1306
    hat ha annyira jo jatek ez, akkor a gamespoton miert kapott 5.4-et?
  • REAL_CIÁN
    #1305
    Ott van a Hitman vagy a Splinter Cell, mindkettő TPS és tökéletesen kezelhető kontrollerrel. A Driverben a alapvető mozgások hiánya az ami miatt rengeteget lehet szívni.
  • REAL_CIÁN
    #1304
    Ez egy hülyeség, semmi köze a konzolos irányításhoz, egyszerüen béna és merev a mozgás, ami tűzharcban nagy hátrány. Billel is legalább ekkora szenvedés lesz.
  • KG21
    #1303
    lehet, hogy konzolon irányíthatatlan a gyalogos rész, de mi egérrel fogunk rohangálni, PC forever:)))
  • REAL_CIÁN
    #1302
    Nice nagyon hangulatos, gyönyörüen lemodellezték!
  • REAL_CIÁN
    #1301
    Készüljetek fel, hogy rengeteget fogtok káromkodni! Ha egy autót kell üldözni, az természetesen a legsűrübb forgalomban is úgy fog szlalomozni, mint akit zsinóron húznak, miközben beléd az összes mazsola belehajt. A legszemetebb dolog az, hogy még látod azt akit üldözöl, de már kiírja, hogy mission failed, mert elvesztetted az illetőt.
    A gyalogos küldik hasonlóan szemetek, a borzalmas irányítás miatt ezerszer fogtok elhalálozni.
    Ráadásul nagyon kevés az eü. csomag és sokszor a küldetések láncba vannak kötve, az első felét egy milliméter életcsíkkal végre befejezted, mire autóba kell ülni és ezzel az élettel folytatod, naná hogy az első másodpercben rommá lőnek.
    Azért senki ne keseredjen el, jó a játék, de nagyon sok anyázásra készüljetek! :DD
  • Adi
    #1300
    Sok jármű van!! A motorozás kurva jóóóó!!
  • Adi
    #1299
    Hja sok a belső tér..
  • Kit--Kat
    #1298
    En annyira varom, mert imadom Miamit, es ok ugy latszik elegge jol lemodelleztek. <En igz latasbol/hallasbol attol felek, hogz Miami tul kicsi lett, meg, hogz ay a 71 vagy mennyi jarmu keves 3 varosra.
    Sok belso ter van???
  • Kit--Kat
    #1297
    kurva csutortok meg 2 nap es 8 perc:))
  • Adi
    #1296
    Elötte meg egy áruházba kellet furikáznom!! Király volt!
  • Adi
    #1295
    De,de!!
  • Kit--Kat
    #1294
    Veletlenul nem Dodge Islnadon volt az a kuldetes???
    Egy kikotoben vagy es kikell szabadulnod onnan.
    Mert azt a kuldetest lattam videon:))
  • Kit--Kat
    #1293
    Felig meddig van, az ilyen nagy jatekoknal, mint a Vice City, Gateway, vagy most a DRIV3R kolcsonkapom a haverom PS2eset, vagy nala alszom es tobb napig nyomjuk egyfolytaban:)))
    Ezt szeretem nagyon en is PS2-n a Vice Citybe, hogy az autok es Tommy sebesseget lehet finoman syabalyozni analoggal, de nekem foleg a PC-es iranyitas maradt meg bennem, mert avval tobbet nyomultam. 1x bedugva maradt Joystick es tudtam vele ugy syabalyozni Tommy jarasat mint az analoggal:)))
    De sajnos forogni nemtudtam ugyhogy rovid ideig tartott az orom.
  • Adi
    #1292
    Kit-kat? Te neked van ps2-őd? Mert akkor az elöbbi hozzászólásod nem értem!!:D
    "akkorjo, azt nagzon utal a GTA/ban is, hogy csak futni lehet benne."
  • Adi
    #1291
    Miami.. Vmi nagy lövöldözés be keveredtem. Átadtam egy akta táskát azt fölülről már vártak rám. Kiugrattam egy kocsival az ablakon és gyorsan át egy sárga konténer alatt:D.. stb.. Már megcsináltam.. huu
  • Adi
    #1290
    Én a gta-ba is tudok sétálni!!!! Lehet sétálni csak a pc-s verzióba nem, mert tiszta béna a bill!
  • Kit--Kat
    #1289
    Melyik varos?
  • Adi
    #1288
    Faszom lefagyot a game.. kilököt egy kamion a vízbe és kinyiffant a game!!
  • Kit--Kat
    #1287
    Ugy nez ki, hogy csutortokon mar tudom nyomni PS2-n:))
    Mar nagyon varom:))
    Szerintem egesz nap csak Miamiban fogok jarkalni:))

















  • cyrus #1286
    Igen, az lett volna, sőt most sem fogom, mert nem emléxem rá, tudod ha meg akarnám tudni ahhoz vissza kellene olvasnom de nem fogok mert nem érdekel..... mer tudom hogy még messze van
  • Yskam
    #1285
    kössz wazz nehéz lett vóna beírni hogy x hónap y. napja?!!?
  • cyrus #1284
    Akkorse fogja neked senki megmondani. mert naponta 8an megkérdezik ezt....

    A másik meg, hogy ennyi idő alatt kétszer megtaláltad volna
  • Yskam
    #1283
    ne csessz má ki velem ezt az ódalt megnéztem becsszó de nem találtam!
  • DePreSsZYo
    #1282
    Há márpedig vissza kéne :P
  • Yskam
    #1281
    lécci mondjátok már meg mikor jelenik meg ne kelljen visszaolvasni!
  • JohnnySmith
    #1280
    CHEAT van?
  • Kit--Kat
    #1279
    akkorjo, azt nagzon utal a GTA/ban is, hogy csak futni lehet benne.